Wiadomości

Loading


28.03.2023 | Starlink vs. OneWeb: Porównanie Gigantów Internetu Satelitarnego
W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie technologii, dwa giganty – Starlink i OneWeb – konkurują ze sobą, aby zapewnić szerokopasmowy dostęp do Internetu na całym świecie za pomocą swoich satelitarnych konstelacji. Celem obu firm jest dostarczenie szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu w obszarach, które dotychczas były nieosiągalne dla tradycyjnych dostawców. + więcej...
28.03.2023 | Eutelsat zatwierdza fuzję OneWeb: nowy rozdział w komunikacji satelitarnej
Eutelsat wyraził zgodę na fuzję z OneWeb. Ten strategiczny sojusz ma na celu stworzenie bardziej wszechstronnego i konkurencyjnego dostawcy usług łączności satelitarnej na rynku globalnym. + więcej...
28.03.2023 | OneWeb: Ewolucja i historia firmy rewolucjonizującej dostęp do szerokopasmowego Internetu satelitarnego
OneWeb Network Access Associates Limited to firma zajmująca się komunikacją, która ma na celu budowę szerokopasmowych usług internetowych opartych na satelitach. Siedziba główna firmy znajduje się w Londynie, posiada również biura w Virginii, USA oraz zakład produkcyjny satelitów na Florydzie – Airbus OneWeb Satellites – będący wspólnym przedsięwzięciem z Airbus Defence and Space. Firma była wcześniej znana jako WorldVu Satellites Ltd. + więcej...
28.03.2023 | Zgarnij Bonusy od serca T-Mobile i przygotuj swoją szafę na wiosnę z Born2be i HalfPrice

Coraz cieplejsze tygodnie skłaniają nas do schowania zimowych ubrań głęboko w szafie. Zamiast nich wyciągamy lżejsze, wiosenne okrycia i dodatki, których kolekcję z początkiem sezonu zawsze warto przejrzeć – i uzupełnić o modne propozycje.

Dla wszystkich klientów T‑Mobile, którzy planują wiosenne zakupy w tym obszarze, przygotowaliśmy kolejne niespodzianki w ramach „Bonusów od serca”.

W aplikacji „Mój T‑Mobile” dostępne są już zniżki do sklepów internetowych HalfPrice oraz Born2be. Akcja „Bonusy od serca” to inicjatywa, która pozwala nam podziękować klientom za to, że są z nami, i pokazać, jak bardzo to doceniamy każdego dnia.

Z tego powodu w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity” regularnie dodajemy kolejne specjalne oferty. 

+ więcej...
24.03.2023 | Panasonic TX-50JX800 - Telewizor Android TV 4K LED z najnowszymi technologiami obrazu i dźwięku
W dzisiejszych czasach telewizory nie są już tylko urządzeniami do pasywnego oglądania programów telewizyjnych. Przekształciły się w centra rozrywki, oferując dostęp do różnych źródeł treści i zaawansowane funkcje multimedialne. Panasonic TX-50JX800 to doskonały przykład nowoczesnego telewizora, który łączy w sobie elegancki wygląd, doskonałe parametry techniczne i atrakcyjną cenę + więcej...
24.03.2023 | Współpraca T-Mobile Polska i Uczelni Łazarskiego. Nowy kierunek studiów Prawo w IT już w najbliższym roku akademickim

T-Mobile Polska od dawna angażuje się w projekty na styku technologii i edukacji. Dziś firma ogłosiła już trzeci projekt współpracy z polską instytucją oświaty. Wspólnie z Uczelnią Łazarskiego, prestiżową niepubliczną uczelnią akademicką z siedzibą w Warszawie, T‑Mobile będzie angażować się w inicjatywy z zakresu działalności edukacyjnej, naukowej i badawczej.

Strony zapowiadają też, że już od października uruchomiony zostanie na uczelni nowy kierunek studiów II stopnia – „Prawo w IT”.

Współpraca między Uczelnią Łazarskiego a T-Mobile będzie obejmować tworzenie wspólnych zespołów na potrzeby projektów naukowych, edukacyjnych i rozwojowych.

Partnerzy planują udział przedstawicieli T‑Mobile w działaniach prowadzonych wokół konkursów organizowanych przez Uczelnię, jak również chcą realizować wspólne projekty z zakresu nowych technologii.

+ więcej...
24.03.2023 | Jak wybrać właściwe rozwiązanie bezprzewodowe dla Twojej firmy?

Technologia bezprzewodowa jest nieodłączną częścią codziennego życia. Podobnie jak w przypadku elektryczności, rzadko zastanawiamy się nad znaczeniem technologii bezprzewodowej, dopóki nie pojawi się jakiś problem z siecią.

Dostosowanie właściwego rozwiązania bezprzewodowego do potrzeb i wymagań firmy jest teraz ważniejsze, niż kiedykolwiek przedtem.

Wiele osób, które do tej pory pracowały w domu, z myślą o ograniczeniu rachunków za ogrzewanie przeniosło się do kawiarni i restauracji.

Większa liczba klientów z laptopami spowodowała, że sieci bezprzewodowe w wielu małych lokalach przestały spełniać wymagania gości.

+ więcej...
24.03.2023 | Poczta Polska ostrzega przed nowym oszustwem z kodem QR

Poczta Polska kolejny raz ostrzega przed oszustami. Coraz popularniejszą metodą wyłudzenia pieniędzy jest rozsyłanie kodów QR, rzekomo wysyłanych przez operatora pocztowego.

Kod ma służyć do finalizowania fikcyjnej transakcji. Link z kodu QR prowadzi do fałszywej strony, udającej e-sklep Poczty Polskiej, w którym można kupić kartony, koperty, folie i wypełniacze do przesyłek.

Na sfałszowanej stronie oszuści oczekują podania danych osobowych i danych karty płatniczej, aby zapłacić za produkty.

Dane te są potem wykorzystywane przez nich do kradzieży z konta, a produkt nie dociera do kupującego.

+ więcej...
24.03.2023 | T-Mobile Polska i Siemens rozpoczynają współpracę w zakresie prywatnych sieci kampusowych

Usługi i rozwiązania z obszaru łączności odgrywają kluczową rolę w przemyśle i logistyce – to one wspierają optymalizację procesów produkcyjnych i zapewniają bezpieczne działanie organizacji, gwarantują niezawodność oraz podnoszą poziom wydajności przedsiębiorstw.

T-Mobile, konsekwentnie rozbudowując swoją ofertę, nawiązał współpracę z Siemens Polska.

Technologie i usługi oferowane przez obie firmy zapewnią klientom jeszcze więcej możliwości i funkcjonalności w zakresie sieci przemysłowych (Campus Networks).

Współpraca między T-Mobile Polska i Siemens Sp. z o.o. będzie rozwijać różnorodne aspekty przemysłowej łączności GSM bazującej na technologiach 2G/4G/5G, a także sieciach IoT, tj. LTE-CATM1 oraz Narrowband IoT.

+ więcej...
23.03.2023 | Wszystkie mecze eliminacyjne do piłkarskich Mistrzostw Europy 2024 na żywo tylko w Polsat Box Go

Już w piątek, 24 marca o godzinie 20.45 pierwszy mecz Polaków w eliminacjach do piłkarskich Mistrzostw Europy 2024 – Czechy-Polska na żywo w Polsat Box Go.

Wszystkie mecze eliminacyjne będzie można oglądać na żywo w Polsat Box Go już od czwartku, 23 marca.

O prawo do gry w finale powalczą 53 reprezentacje narodowe Starego Kontynentu.

Transmisje wszystkich spotkań będzie można śledzić w pakiecie Polsat Box Go Sport, na wielu urządzeniach, w dowolnym miejscu.

+ więcej...

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1607 następna strona

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 60 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 400 kb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 12 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij