europasat internet satelitarnyWiadomości

Loading


24.02.2017 | Przeglądamy najlepsze oferty dostępu do internetu w Rzeszowie

Żyjąc w XXI wieku, ciężko jest sobie wyobrazić funkcjonowanie bez internetu.

Wiele codziennych czynności może być z jego pomocą wykonanych bez wyjścia z własnych czterech kątów, co bardzo ułatwia nam egzystencję.

To właśnie jest powód, dla którego tak ważne jest staranne wybranie dostawcy Internetu, bo obecnie mamy ich całe zatrzęsienie.

W tej chwili na terenie powiatu rzeszowskiego możemy wybierać oferty spośród 94 dostawców (na podstawie dostawcy-internetu.pl).

+ więcej...
24.02.2017 | Silne hasła w zasięgu ręki - nowy Kaspersky Password Manager już dostępny

Kaspersky Lab informuje o wprowadzeniu nowej wersji swojego rozwiązania freemium - Kaspersky Password Manager.

Aplikacja oferuje użytkownikom zdalny dostęp do haseł za pośrednictwem portalu My Kaspersky, automatyczną weryfikację bezpieczeństwa wprowadzanych haseł, kontrolę głosową oraz inne przydatne funkcje.

Użytkownicy internetu bardziej przejmują się bezpieczeństwem kont niż jakimkolwiek innym obszarem swojego życia online.

Z badania Kaspersky Lab wynika, że 70% respondentów jest świadomych oraz zaniepokojonych możliwością cyberataku na swoje konto - zagrożenie to uplasowało się najwyżej wśród wszystkich zagrożeń online. 

+ więcej...
24.02.2017 | Orange Polska i władze Przemyśla podpisały porozumienie o współpracy dotyczącej rozwoju sieci światłowodowej

Orange Polska zbuduje w Przemyślu sieć szybkiego światłowodowego internetu.

Jeszcze w tym roku będzie mogło z niej korzystać ponad 7 200 gospodarstw domowych na terenie miasta.

Do końca roku 2018 liczba ta wzrośnie do 15 600, czyli o kolejne 8 400 przemyskich gospodarstw domowych.

Operator planuje przeznaczyć na inwestycję w mieście blisko 16,4 mln zł.

+ więcej...
24.02.2017 | Wiosenne premiery Telewizji Polsat w IPLI

W powietrzu czuć już zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę.

Oprócz dłuższych dni i większej ilości słońca, oznacza to również pojawienie się nowej ramówki oraz nowych odcinków ulubionych seriali i programów rozrywkowych Telewizji Polsat, które użytkownicy IPLI będą mogli oglądać bez dodatkowych opłat i na wielu urządzeniach.

Wśród tytułów posiadających już grono fanów, jak „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Nasz nowy dom” oraz „Kabaret na żywo”, nie zabraknie zupełnie świeżych propozycji jak „Niania w wielkim mieście”, „Idol”, „The Brain. Genialny Umysł”, „Daleko od noszy - Reanimacja” czy „Ameryka marzeń”.

+ więcej...
24.02.2017 | Szkodliwe narzędzie Adwind RAT atakuje firmy w 100 państwach i terytoriach

Kaspersky Lab wykrył nowy masowy atak przeprowadzony przy użyciu narzędzia zdalnego dostępu (RAT) o nazwie Adwind.

Ten wielofunkcyjny szkodliwy program został wykorzystany w atakach na ponad 1 500 firm w ponad 100 państwach i terytoriach.

Ataki objęły różne branże, w tym handel detaliczny i dystrybucję (20,1%), architekturę i budownictwo (9,5%), spedycję i logistykę (5,5%), usługi ubezpieczeniowe i prawne (5%) oraz usługi doradztwa (5%).

Ofiary oprogramowania Adwind RAT otrzymują e-maile wysłane w imieniu serwisu doradczego HSBC (z domeny mail.hsbcnet.hsbc.com), zawierające w załączniku instrukcje dotyczące płatności. 

+ więcej...
24.02.2017 | 23% rodziców nie wie, co grozi ich dzieciom w sieci

Nieodpowiednie treści, grooming czy cyberprzemoc – to tylko przykłady zagrożeń, które czekają na dzieci w internecie.

Niestety duża część dorosłych ciągle nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństw.

Jak chronić najmłodszych? Przede wszystkim nie wolno pozostawiać ich w sieci samych sobie, ponieważ często okazują się wtedy bezbronne.

Potrzeba skutecznej edukacji cyfrowej, za którą muszą odpowiadać zarówno rodzice, jak i szkoła.

+ więcej...
23.02.2017 | Raport o stanie bezpieczeństwa cyberprzestrzeni 2017

Według Raportu o stanie bezpieczeństwa cyberprzestrzeni 2017, opublikowanego przez firmę F-Secure, nadchodzą czasy dynamicznych zagrożeń, a złośliwe oprogramowanie w klasycznym wydaniu odchodzi do lamusa.

Poprzedni rok pokazał, że cyberzagrożenia stają się coraz bardziej realne, a szeroko komentowane były ataki na rządy, przedsiębiorstwa oraz jednostki.

W maju skradziono 81 milionów dolarów z banku centralnego Bangladeszu, ataki DDoS z wykorzystaniem internetu rzeczy sprawiły, że w jednej chwili przestały działać serwisy takie jak Twitter czy Spotify, a w grudniu Yahoo przyznało, że doszło do wycieku danych miliarda użytkowników.

+ więcej...
23.02.2017 | Szojgu: Rosja ma już wojska do operacji informacyjnych

Rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu oznajmił w środę, że w Rosji już utworzono wojska do "operacji informacyjnych".

Agencje piszą, że po raz pierwszy oficjalnie poinformowano o istnieniu oddziału do prowadzenia wojny informacyjnej.

Minister Szojgu w środę prezentował działalność swego resortu na posiedzeniu Dumy Państwowej (niższej izby parlamentu).

Zapytany o potrzebę odtworzenia instytucji, która w przeszłości zajmowała się kontrpropagandą, oświadczył, że są już wojska do operacji informacyjnych.

+ więcej...
22.02.2017 | Ericsson i MTS uruchamiają Ericsson Radio System w celu zwiększenia przepustowości sieci w oczekiwaniu na 5G

Ericsson i rosyjski operator komórkowy MTS po raz pierwszy w historii swojej współpracy wprowadzają wielofunkcyjny system Ericsson Radio System nowej generacji.

Wdrożenie rozwiązania Ericsson Radio System wraz z nową technologią pasma podstawowego i technologią radiową pozwoli podnieść przepustowość sieci oraz wydajność eksploatacji pasma poprzez wprowadzenie agregacji LTE oraz funkcji 4x4 MIMO i 256 QAM.

Rozwiązanie to pozwoli operatorowi również na redukcję ilości sprzętu używanego przy poszczególnych masztach, minimalizując ilość wymaganej przestrzeni i obniżając zużycie prądu o 50% w porównaniu ze sprzętem używanym obecnie.

+ więcej...
22.02.2017 | Zagrożenia finansowe w 2016 roku: co sekundę ma miejsce atak phishingowy, którego celem jest kradzież pieniędzy

Celem niemal połowy wszystkich ataków phishingowych (oszukańczych wiadomości e-mail lub podrabianych stron internetowych przypominających te autentyczne) zarejestrowanych w 2016 r. przez technologie Kaspersky Lab była kradzież pieniędzy ofiary - tak wynika z analizy krajobrazu zagrożeń finansowych przeprowadzonej przez ekspertów z firmy.

W porównaniu z 2015 r. liczba finansowych ataków phishingowych wzrosła o 13,14 proc. w 2016 r., stanowiąc 47,48% wszystkich działań tego typu zarejestrowanych przez mechanizmy bezpieczeństwa.

+ więcej...

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1108 następna strona


najtanszy internet w polsce

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,8 Mb/s
xDSL - łącze 256 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij