europasat internet satelitarnyWiadomości

Loading


27.03.2017 | T-Mobile po raz kolejny bierze udział w ogólnoświatowej akcji „GODZINA DLA ZIEMI”

W tym roku po raz kolejny T-Mobile Polska wzięło udział w ogólnoświatowej akcji organizowanej przez World Wide Fund for Nature (WWF) „Godzina dla Ziemi”.

T-Mobile Polska, już po raz kolejny, włączył się w ogólnoświatową akcję organizowaną przez World Wide Fund for Nature „Godzina dla Ziemi”.

W sobotę, 25 marca, gdy zegar wybił godzinę 20.30 T-Mobile wyłączył oświetlenie w siedzibie głównej przy ul. Marynarskiej 12.

Symboliczne wyłączenie światła ma na celu zwrócenie uwagi na zagadnienia związane z ekologią i ochroną środowiska. 

+ więcej...
27.03.2017 | Ponad połowa z 200 kanałów Telewizji Osobistej Netii dostępna w HD

Do oferty Telewizji Osobistej dołączyły nowe kanały w jakości HD – Power TV HD, Nickelodeon HD oraz Top Kids HD.

Z 200 kanałami ogółem i aż 103 w HD, Netia  jest w ścisłej czołówce dostawców płatnej TV w Polsce.

Wzbogacona w ostatnich dniach o kilka nowych kanałów, Telewizja Osobista Netii oferuje obecnie aż 200 kanałów, w tym 103 w jakości HD.

Do końca kwietnia liczba kanałów w wysokiej rozdzielczości powiększy się o kolejne pozycje i sięgnie co najmniej 106.

+ więcej...
27.03.2017 | Deutsche Telekom nawiązuje współpracę z zespołem Gorillaz, przenosząc muzykę w zupełnie nowy wymiar

W ramach swojego międzynarodowego projektu muzycznego T-Mobile Electronic Beats, Deutsche Telekom, właściciel marki T-Mobile łączy siły z Gorillaz by przenieść muzykę na nowy poziom.

Dzięki zaadaptowaniu nowych technologii, obejmujący całą Europę projekt otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe doświadczenia muzyczne.

T-Mobile wierzy, że „Life is for sharing”, a jako właściciel i operator jednej z największych na świecie zaawansowanych sieci 4G ma obowiązek umożliwić użytkownikom  doświadczanie jak technologia wzbogaca i rozszerza nasze doświadczenie.

+ więcej...
27.03.2017 | Światłowód od Orange dla ponad 4,5 tysiąca szkół

W trzy lata Orange Polska podłączy ponad 4,5 tys. szkół do sieci światłowodowej, umożliwiając im korzystanie z internetu o prędkości, co najmniej 100 Mb/s.

23 marca operator podpisał w tej sprawie porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji.

Orange wesprze w ten sposób tworzenie Ogólnopolskiej  Sieci Edukacyjnej, która ma połączyć wszystkie szkoły w Polsce.

Inwestycja zostanie zrealizowana w całości ze środków własnych Orange Polska. Skorzystają z niej szkoły we wszystkich województwach.

+ więcej...
27.03.2017 | Pierwsze biennale antarktyczne w drodze do celu wraz z Kaspersky Lab

Pierwsza ekspedycja "biennale antarktyczne" na pokładzie statku badawczego Akademik Siergiej Wawiłow wyruszyła z miejscowości Ushuaia 17 marca i będzie trwała 12 dni.

Oprócz uznanych artystów, architektów, badaczy i filozofów w wyprawie uczestniczy Jewgienij Kasperski, prezes i dyrektor generalny Kaspersky Lab, a przy tym zapalony podróżnik.

Ekspedycja, która wyruszyła z Ushuaia 17 marca, przekroczyła już podbiegunowe koło antarktyczne, pokonując Cieśninę Drake'a przy zerowej widoczności i dość spokojnym oceanie - jak donosił Jewgienij Kasperski ze statku po drugim dniu wyprawy.

Widzieliśmy już pierwsze lodowce i nie możemy się doczekać pierwszego wyjścia na ląd. Ludzie są fantastyczni, twórczy i bardzo komunikatywni - może trochę nieprzywykli do ekspedycji - dość sporo artystów cierpi na chorobę morską.

+ więcej...
24.03.2017 | Internet LTE w Gorzowie Wielkopolskim bez tajemnic. Wybieramy najlepszą ofertę

Od czasu wprowadzenia na rynek telefonów z dotykowym ekranem sporo zmieniło się w sposobie korzystania z komórki.

Coraz rzadziej używamy najbardziej podstawowych funkcji takich jak wysyłanie SMS-ów, czy połączenia głosowe.

Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest Internet, który obecnie można mieć w każdym smartfonie. Miejsce SMS-ów zajęły wiadomości wysyłane za pośrednictwem internetowych komunikatorów.

Telefon stał się przenośnym komputerem, który pozwala korzystać z tych samych funkcji co jednostka stacjonarna. Możliwe jest więc wykonanie przelewu i sprawdzenie rozkładu jazdy z każdego miejsca, gdzie się znajdziemy. Wystarczy mieć dostęp do mobilnego Internetu.

+ więcej...
24.03.2017 | Lukratywny biznes: ile cyberprzestępcy zarabiają na atakach DdoS?

Eksperci z Kaspersky Lab zbadali usługi DDoS dostępne na czarnym rynku, ustalając zasięg tego nielegalnego biznesu oraz stopień jego popularności i dochodowości.

Niepokojące jest to, że zorganizowanie ataku kosztuje zaledwie 7 dolarów za godzinę, podczas gdy atakowana firma może stracić tysiące, a nawet miliony dolarów.

Poziom usług dotyczących organizowania ataku DDoS na czarnym rynku nie różni się wiele od poziomu usług w przypadku legalnej działalności.

Jedyna różnica polega na braku bezpośredniego kontaktu między dostawcą a klientem. 

+ więcej...
23.03.2017 | Cyberprzestępcy szukają nowych dróg ataku. Trzykrotnie wzrosła liczba zainfekowanych telefonów komórkowych

W ciągu roku liczba cyberataków wymuszających okup wzrosła ponaddwukrotnie, a liczba zainfekowanych smartfonów nawet trzykrotnie – wynika z raportu CERT Orange Polska.

W 2016 roku zespół monitorujący bezpieczeństwo w sieci Orange notował blisko 50 poważnych incydentów bezpieczeństwa dziennie.

Eksperci alarmują, że w tym roku cyberprzestępcy nie odpuszczą.

Przewidują dalszy wzrost ataków z wykorzystaniem internetu rzeczy i mediów społecznościowych.

+ więcej...
23.03.2017 | Kaspersky Security for Virtualization Agentless zwiększa możliwości bezpieczeństwa VMware NSX w celu zapewnienia inteligentnej ochrony centrom danych

Kaspersky Lab udostępnił nową wersję swojego rozwiązania bezpieczeństwa wirtualizacji, Kaspersky Security for Virtualization Agentless.

Stworzone z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa w centrach danych zbudowanych na platformach VMware vSphere® oraz VMware NSX®, rozwiązanie oferuje obecnie zaawansowane możliwości ochrony każdej maszyny oraz sieci wirtualnej, nie wywierając niemal żadnego wpływu na zasoby infrastruktury.

Wykorzystując VMware NSX oraz nowe rozwiązanie Kaspersky Security for Virtualization Agentless, klienci mogą osiągnąć odpowiednią równowagę między wydajnością a ochroną w centrum danych. 

+ więcej...
23.03.2017 | Rząd rekomenduje zmiany w zakazie handlu w niedziele. Internetowe sklepy mają być spod niego wyłączone

Na wczorajszym posiedzeniu rząd poparł pomysł ograniczenia handlu w niedziele, ale rekomenduje dalsze prace nad projektem.

– Przepisy powinny być tak przeredagowane, aby wprost i całkowicie wyłączały handel w internecie spod wprowadzanego zakazu – napisano w komunikacie CIR.

Objęcie takim ograniczeniem e-sklepów byłoby dla branży bardzo dotkliwe.

Izba Gospodarki Elektronicznej podkreśla, że w konsekwencji zakazu nawet 40 proc. obrotów sklepów zostanie przeniesione za granicę.

+ więcej...

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1119 następna strona


najtanszy internet w polsce

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 160 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 768 kb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 250 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij