Wiadomości

Loading


01.04.2019 | Nowa, atrakcyjna oferta telefonii komórkowej Vectry

W marcu Vectra przedstawiała nową odsłonę swojej oferty telefonii komórkowej.

Jej atutami są nielimitowane pakiety, obejmujące także internet bez limitu GB oraz atrakcyjne ceny dla klientów korzystających z innych usług operatora.

Dodatkowo premiowani będą także klienci, którzy zdecydują się na więcej niż jeden numer telefoniczny w Vectrze.

W nowej ofercie telefonii komórkowej Vectry wszystkie plany taryfowe dają możliwość rozmów w roamingu w UE bez dodatkowych opłat (połączenia w roamingu jak w kraju), mają SMS i MMS w pakietach oraz Internet Bez Limitu Gigabajtów. 

+ więcej...
01.04.2019 | Globalny Zespół ds. Badań i Analiz (GReAT) Kaspersky Lab został wyróżniony za wykrycie cyberugrupowania Carbanak podczas rozdania nagród z okazji 30 jubileuszu SC Media

Podczas wręczenia nagród jubileuszowych z okazji trzydziestolecia SC Media (30th Anniversary Awards) firma Kaspersky Lab otrzymała wyróżnienie dla swojego zespołu badawczego za najważniejsze odkrycia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Nagroda ta, przyznana Globalnemu Zespołowi ds. Badań i Analiz (GReAT) w uznaniu za wykrycie i badanie cyberugrupowania Carbanak, podkreśla znaczący wkład Kaspersky Lab w globalne badania dot. zagrożeń na przestrzeni ostatnich dwóch dekad. SC Media działa w branży cyberbezpieczeństwa już od 30 lat.

W tym roku firma rozszerzyła swoje coroczne nagrody SC Awards o kilka specjalnych kategorii honorujących osoby, które przyczyniały się do kształtowania branży w tym czasie. 

+ więcej...
29.03.2019 | NOWE ROZWIĄZANIA DO OCHRONY DANYCH W OFERCIE NETII DLA BIZNESU

Netia rozbudowała ofertę zaawansowanego backupu w chmurze – Netia Data Protection – o pakiety skrojone na potrzeby małych i średnich firm (MiŚP).

Dodatkowo w ofercie pojawi się nowe rozwiązanie – Netia Data Safe – zapewniające bezpieczne przechowywanie i współdzielenie danych firmowych, dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii kryptograficznych gwarantującym poufność nawet przed dostawcą usługi i producentem oprogramowania szyfrującego.

+ więcej...
29.03.2019 | Virgin Mobile: Prezenty już do Was idą

Drodzy klienci, Rozpoczęliśmy właśnie proces wysyłki obiecanych w zeszłym tygodniu prezentów.

W zależności od tego czy korzystacie z oferty na kartę czy abonamentu, prezenty będą aktywowane w inny sposób.

Poniżej znajdziecie pytania i odpowiedzi na najważniejsze kwestie związane z przeprosinowym prezentem.

Jak otrzymać i aktywować prezent?

+ więcej...
29.03.2019 | Niemal co drugi komputer przemysłowy był obiektem szkodliwej cyberaktywności w 2018 r.

Według raportu Kaspersky Lab ICS CERT dotyczącego krajobrazu zagrożeń przemysłowych w drugiej połowie 2018 r. produkty Kaspersky Lab wykryły i zapobiegły aktywności szkodliwych obiektów na niemal połowie chronionych przez siebie komputerów wchodzących w skład infrastruktury przemysłowej.

Do najczęściej atakowanych krajów należały Wietnam, Algieria oraz Tunezja.

Szkodliwe cyberdziałania na komputerach działających w ramach przemysłowych systemów sterowania są uważane za niezwykle niebezpieczne, ponieważ mogą spowodować straty materialne oraz przestój w produkcji w obiektach przemysłowych.

W 2018 roku udział komputerów przemysłowych, na których odnotowano takie aktywności, wzrósł do 47,2% (z 44% w 2017 r.).

+ więcej...
29.03.2019 | Znów 15% zniżki na bilety na mecze Reprezentacji Polski w siatkówce!

Wczoraj ruszyła przedsprzedaż biletów na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio!

Plus po raz kolejny przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 15% rabatu na bilety męskiej siatkarskiej reprezentacji Polski.

Tym razem są to spotkania w ramach Interkontynentalnego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 9-11 sierpnia, w którym obok naszej drużyny narodowej wystąpią Francja, Słowenia i Tunezja.

+ więcej...
27.03.2019 | Przesyłanie dokumentów z nieosiągalną do tej pory prędkością dzięki Nebula SD-WAN od Zyxel

Zyxel rozszerza funkcjonalność Nebula SD-WAN, 20-krotnie zwiększając prędkość.

To nie jedyna nowość – od teraz produkt jest wyposażony w automatyczną sieć VPN oraz system zarządzania, które umożliwiają jeszcze szybszą i łatwiejszą konfigurację.

25 marca br. odbyła się premiera nowych funkcjonalności Nebula SD-WAN, firmy Zyxel Communications.

Od teraz firmy z sektora SMB, będą mogły wysyłać dokumenty o dużej objętości w zaledwie kilka minut.

+ więcej...
27.03.2019 | Wierne imitacje, fałszywe powiadomienia dotyczące RODO oraz wiadomości phishingowe w imieniu gigantów internetowych zidentyfikowane w 120 milionach szkodliwych wiadomości e-mail atakujących firmy

Techniki spamowe i phishingowe nadal są powszechnie wykorzystywane przez cyberprzestępców do atakowania firm - tak wynika z raportu Kaspersky Lab.

W 2018 roku cyberprzestępcy próbowali stosować więcej sztuczek w celu atakowania firm - liczba prób ataków za pośrednictwem szkodliwych wiadomości e-mail wynosiła 120 milionów.

Oszuści wkładali więcej wysiłku w imitowanie autentycznej korespondencji biznesowej, a nawet podszywali się pod duże firmy internetowe.

Wykorzystywali również globalne polityki firmowe, np. te związane z rozporządzeniem RODO.

+ więcej...
27.03.2019 | Premiera Huawei P30 i P30 Pro w T‑Mobile

T‑Mobile wprowadza do swojej oferty dwa najnowsze flagowce Huawei – P30 i P30 Pro.

Od wczoraj można je kupić w zestawach z wyjątkowymi gadżetami.

T‑Mobile systematycznie umieszcza w swoim portfolio najnowocześniejsze urządzenia by móc oferować swoim klientom to, co najlepsze.

Wczoraj, 26.03.2019 trafiły doń najnowsze urządzenia Huawei, czyli P30 i P30 Pro. 

+ więcej...
26.03.2019 | Nowość w Cyfrowym Polsacie! Telewizja kablowa IPTV i nowy dekoder EVOBOX IP! Ponad 150 kanałów, elastyczność w korzystaniu z treści, pakiety już od 20 zł

Cyfrowy Polsat wprowadza nową usługę – telewizję kablową w technologii IPTV, dzięki której odbiór kanałów telewizyjnych będzie możliwy za pośrednictwem stacjonarnego Internetu szerokopasmowego, czyli bez konieczności montażu anteny satelitarnej.

Usłudze dedykowany jest nowy dekoder EVOBOX IP – z cenionej przez klientów i nagradzanej linii urządzeń EVOBOX produkowanych w fabryce InterPhone Service z Grupy Cyfrowy Polsat.

EVOBOX IP zapewnia dostęp na telewizorze do nawet ponad 150 kanałów oraz posiada nowoczesne funkcje, m.in. reStart czy CatchUP, pozwalające abonentowi korzystać z telewizji na jego zasadach.

+ więcej...

poprzednia strona 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 z 1304 następna strona

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 100 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 500 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij