Wiadomości

Loading


19.04.2019 | Polacy bardziej niż Niemcy i Brytyjczycy są przywiązani do tradycyjnych sklepów. Mimo to już połowa robi zakupy w sieci

Handel internetowy rozwija się w Polsce bardzo szybko – w tym roku będzie wart już 50 mld zł, a zakupy online robi już 15 mln Polaków.

Z drugiej strony polscy konsumenci wyróżniają się na tle innych nacji przywiązaniem do tradycyjnego kanału sprzedaży.

49 proc. chce mieć możliwość przetestowania produktów w fizycznym sklepie przed zakupem – wynika z badań SAP.

Polacy oczekują spójnego podejścia marek do klientów we wszystkich kanałach sprzedaży. To dla sprzedawców wyzwanie, w którym wsparciem może być wdrożenie odpowiednich technologii.

+ więcej...
19.04.2019 | Trwa czwarta rewolucja przemysłowa łącząca pracę ludzi z pracą maszyn. Niedoskonałe prawo i problem z ochroną danych mogą jednak wstrzymać postęp technologiczny

Czwarta rewolucja przemysłowa będzie mieć przełożenie na gospodarkę, biznes i rynek pracy.

Jak podaje Ministerstwo Cyfryzacji, szerokie wykorzystanie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i analizy danych pozwoli osiągnąć poziom PKB zaplanowany na lata 2035–2036 już o pięć lat wcześniej.

Jednak nowe technologie oznaczają także duże wyzwania związane z legislacją oraz cyberbezpieczeństwem.

Pod tym względem przełomowy był ubiegły rok, kiedy weszły w życie ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa oraz RODO – wynika z nowego raportu NASK „Cyberbezpieczeństwo A.D. 2018”.

+ więcej...
19.04.2019 | NETIA I POCZTA POLSKA ZBUDUJĄ NAJWIĘKSZĄ INTELIGENTNĄ SIEĆ WAN W POLSCE

Poczta Polska zawarła z Netią umowę na budowę i utrzymanie rozległej, inteligentnej sieci transmisji danych dla blisko 5 tys. placówek.

Sieć powstanie z wykorzystaniem innowacyjnej technologii inteligentnej agregacji różnego typu łączy dostępowych.

Będzie to pierwsze wdrożenie o tak dużej skali (blisko 10 000 portów) w Polsce i jedno z największych wdrożeń tej innowacyjnej technologii w Europie.

Innowacyjna  sieć WAN, która powstanie na potrzeby Poczty Polskiej, wykorzystuje m.in. elementy sztucznej inteligencji w celu jednoczesnego wykorzystania wielu różnych łączy dostępowych. 

+ więcej...
19.04.2019 | NOWE, NIŻSZE STAWKI ROAMINGOWE W T‑MOBILE

W T‑Mobile chcemy, aby nasi klienci nie musieli rezygnować z utrzymywania kontaktów z bliskimi w czasie zagranicznych podróży, dlatego zdecydowaliśmy się utrzymać decyzję podjętą w ubiegłym roku - by dla obecnych i przyszłych klientów abonamentowych nie wprowadzać żadnych dodatkowych opłat za połączenia głosowe, SMSy i MMSy w roamingu.

Co więcej, stawkę za transfer danych naliczaną po wykorzystaniu bezpłatnego 1GB, obniżamy ponad trzykrotnie z 14,91 złotych brutto do 4 złotych brutto za 1GB (3,25 zł netto za 1GB w masowych ofertach biznesowych).

+ więcej...
19.04.2019 | Trzy miasta zaoszczędzą na wodzie dzięki Internetowi Rzeczy od Orange

W Krośnie Odrzańskim, Kościanie i podwarszawskich Ząbkach Orange razem z partnerami wdroży inteligentne rozwiązanie zdalnego odczytu wody.

Pozwoli to m.in. na sprawniejsze rozliczenia, zmniejszenie zużycia wody, szybsze wykrycie awarii i ograniczy nadużycia.

Dla samorządów to idealne rozwiązanie kiedy szukają oszczędności.

Smart Water to najpopularniejsze rozwiązanie IoT wdrażane przez Orange Polska. 

+ więcej...
19.04.2019 | Startuje Loteria Plus - roczne pensje, smartfony i nagrody pieniężne dla klientów ofert na kartę sieci Plus!

W świąteczny poniedziałek 22 kwietnia rozpoczyna się Loteria Plus.

Łączna pula nagród to 384.000 zł brutto, w tym roczne pensje i smartfony Samsung Galaxy S9!

Udział w niej mogą wziąć wszyscy klienci, którzy w okresie trwania loterii kupią i aktywują starter Plus na Kartę lub Plush na Kartę, lub doładują swoje konto za min. 5 zł, a także zgłoszą się do gry.

Loteria będzie trwała do 2 czerwca 2019 r. i jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

+ więcej...
18.04.2019 | Działania Corporate Responsibility T‑Mobile Polska nagrodzone

T‑Mobile Polska po raz kolejny znalazł się w gronie uhonorowanych Listkami CSR tygodnika Polityka, za działania realizowane w obszarze społecznej odpowiedzialności.

Listki CSR to nagroda, którą od ośmiu lat tygodnik POLITYKA przyznaje firmom za konsekwentną realizację działań w obszarach dotyczących ładu korporacyjnego, praw człowieka, zachowań wobec pracowników czy ochrony środowiska.

Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach - Złoty, Srebrny i Biały Listek.

W tegorocznej edycji konkursu, za działania realizowane w 2018 roku, T‑Mobile Polska nagrodzony został Srebrnym Listkiem CSR, tym samym awansując w zestawieniu o jedną pozycję w porównaniu do roku ubiegłego.

+ więcej...
18.04.2019 | Komisja Europejska nie posiada żadnych dowodów w odniesieniu do potencjalnych problemów z korzystaniem z produktów Kaspersky Lab

Kaspersky Lab informuje klientów, partnerów i opinię publiczną, że Komisja Europejska oficjalnie potwierdziła, iż nie posiada żadnych dowodów w odniesieniu do potencjalnych problemów związanych z korzystaniem z produktów Kaspersky Lab.

Stanowisko zostało opublikowane w odpowiedzi na zapytanie Gerolfa Annemana, członka Parlamentu Europejskiego, który w marcu 2019 r. przedłożył Komisji szereg pytań związanych z treścią rezolucji przyjętej przez Parlament Europejski 13 czerwca 2018 r., w której produkty Kaspersky Lab są określane jako "niebezpieczne", a nawet "szkodliwe".

+ więcej...
18.04.2019 | Internet taki, jakiego potrzebujesz w nowych ofertach Plusa!

Taki wybór tylko w Plusie!

Od 18 kwietnia będzie możliwość dobrania do abonamentu głosowego usługi internetowej już za 25 zł miesięcznie i samodzielnej decyzji czy mają to być dodatkowe GB na smartfonie, czy Domowy Internet LTE.

Nowa promocja to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy dużo korzystają z Internetu i posiadają abonament głosowy za 50 zł.

Mogą oni już za 25 zł miesięcznie dobrać ofertę Internetu i korzystać z niego jak chcą i gdzie chcą, w dwóch wariantach.

+ więcej...
17.04.2019 | NOWA USŁUGA NETII – SERWERY DEDYKOWANE WE WSPÓŁPRACY Z DELL EMC

Netia konsekwentnie rozwija swoje portfolio usług ICT dla klientów biznesowych.

Dziś poinformowała o uruchomieniu nowej usługi Serwerów Dedykowanych, z której będą mogły skorzystać zarówno duże podmioty, jak i mniejsze firmy.

Partnerem Netii w tym zakresie jest DELL EMC, wiodący dostawca wydajnych i niezawodnych rozwiązań serwerowych.

+ więcej...

poprzednia strona 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1304 następna strona

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 384 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 100 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 64 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij