Zastrzeżenia prawne

Informacje ogólne

 

Właścicielem oraz administratorem niniejszego serwisu jest firma WEB-NET z siedzibą w Legionowie pod adresem: ul. Leśna 4/94, 05-120 Legionowo

Celem niniejszego serwisu jest przedstawianie informacji z rynku dostępu do internetu w Polsce.

 

Prawa autorskie

 

Wszelkie prawa do całej koncepcji serwisu, w tym do jakichkolwiek jego elementów graficznych, treści, struktury oraz pozostałych składowych serwisu www.dostawcy-internetu.pl, są zastrzeżone.

Użytkownik ma prawo do korzystania z całości treści opublikowanych w Serwisie, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich.

Żadna część serwisu nie może być reprodukowana w celach komercyjnych bez uprzedniej zgody właściciela serwisu.

Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r. Nr 80 Poz. 904 z późn. zm.), Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 Nr 47 Poz. 211 z późn. zm.).

 
 

Odpowiedzialność

Serwis www.dostawcy-internetu.pl nie udziela gwarancji dokładności, aktualności, zupełności oraz kompletności informacji zamieszczonych na stronach serwisu. Jednocześnie serwis www.dostawcy-internetu.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia użytkowników. Ryzyko związane z użytkowaniem serwisu i jego treści w całości ponosi użytkownik.

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4 Mb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij