Wiadomości

Loading


29.01.2019 | UPC najbardziej rekomendowanym operatorem na polskim rynku w 2018 roku

UPC Polska, wiodący dostawca internetu i cyfrowej rozrywki, był najbardziej polecanym przez klientów operatorem w Polsce w 2018 roku, według najnowszego, niezależnego badania przygotowanego przez GemSeek Consulting w metodologii NPS.

To efekt wieloletnich inwestycji w rozwój jakości internetu światłowodowego oraz telewizji cyfrowej i innowacyjnych usług cyfrowych, a także stałego podnoszenia jakości obsługi.

Przeprowadzane przez GemSeek Consulting badanie opiera się na uznanej na całym świecie metodologii Net Promoter Score (NPS), która służy do oceny lojalności relacji klientów z firmą.

Dotyczy ono wszystkich największych firm telekomunikacyjnych. 

+ więcej...
28.01.2019 | NETIA SKOKOWO ZWIĘKSZYŁA POJEMNOŚĆ SWOJEJ SIECI TRANSMISYJNEJ

Netia jako pierwszy operator w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, uruchomiła funkcjonalność CDC-F (Colorless Directionless Contentionless – Flexgrid) w swojej szkieletowej sieci transmisyjnej DWDM.

Dzięki nowym rozwiązaniom Netia może zestawiać kanały optyczne o przepływności powyżej 1 Tb/s, a pojemność głównych węzłów wzrosła aż ośmiokrotnie.

Netia posiada jedną z najbardziej rozległych szkieletowych sieci transmisji danych w Polsce.

Dzięki realizowanym systematycznie inwestycjom w najnowsze technologie transmisyjne DWDM (Dense Wave Division Multiplexing), zwiększające możliwości transmisji w pojedynczych włóknach światłowodowych, operator skokowo zwiększa przepustowość sieci, przy wykorzystaniu tej samej lub mniejszej liczby włókien światłowodowych.

+ więcej...
28.01.2019 | Innowacyjne pomysły start-upów w ofercie Orange Polska

Niemal 250 przeanalizowanych projektów, 15 start-upów w trakcie akceleracji, pilotaże i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań m.in. w obszarze monitoringu bezpieczeństwa, efektywności energetycznej, inteligentnej infrastruktury miejskiej oraz lokalizacji osób i obiektów, dwie nagrody za wspieranie innowacyjnych firm – to najważniejsze efekty programu Orange Fab w 2018r. Orange Polska 24 stycznia podczas uroczystego „Demo Day” podsumował swoją współpracę ze start-upami w minionym roku.

+ więcej...
28.01.2019 | Kaspersky Lab i festiwal Starmus po raz kolejny realizują wspólny cel promowania nauki i edukacji w środowisku globalnym

Starmus V zaprasza wyśmienite grono prelegentów, aby świętować 50 rocznicę lądowań na księżycu oraz zwrócić uwagę na potrzebę większej transparentności oraz współpracy międzynarodowej w celu rozwiązania globalnych problemów.

Kaspersky Lab wesprze festiwal już trzeci rok z rzędu.

Piąta edycja festiwalu Starmus odbędzie się na uniwersytecie ETH Zurich w Szwajcarii, w dniach 24-29 czerwca 2019 r.

Wydarzenie uświetnią wybitni naukowcy, artyści, legendarni badacze przestrzeni kosmicznej oraz astronauci uczestniczący w misjach Apollo, którzy swoją obecnością będą inspirować i edukować kolejne pokolenie wielkich umysłów i badaczy, a także inicjować ducha odkryć. 

+ więcej...
28.01.2019 | Ericsson przedstawia wyniki finansowe za czwarty kwartał i cały rok 2018

Podsumowanie czwartego kwartału:

- Sprzedaż wzrosła o 10% r/r. Sprzedaż skorygowana o porównywalne jednostki i waluty wzrosła o 4% r / r.

- Sprzedaż w segmencie Networks, skorygowana o porównywalne jednostki i waluty wzrosła o 6% r/r.     Sprzedaż w dziale Digital Services skorygowana o porównywalne jednostki i waluty wzrosła o 5% r/r.

- Koszty związne z aktualizacją strategii Business Support System (BSS) w wysokości -6.1 mld SEK , w tym -3.1 mld SEK koszty restrukturyzacji, wpłynęły na zysk operacyjny czwartego kwartału w dziale Digital Services...

+ więcej...
28.01.2019 | GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

GigaBank to promocja dzięki, której użytkownicy oferty Plus na Kartę będą mogli przedłużyć ważność niewykorzystanych bonusowych gigabajtów z doładowania i ich nie tracić.

Wystarczy zasilić swoje konto przed upływem terminu ważności bonusu by przedłużyć ważność niewykorzystanych gigabajtów i od razu zyskać nowe bonusowe GB.

W ofercie „na kartę” w sieci Plus każde doładowanie to bonusowe Gigabajty, nawet do 100 GB, oraz bezpłatny transfer danych w serwisach iPLA i PlusMusic.

Klienci, którzy zasilą swoje konto za minimum 25 zł otrzymają Pakiet Social, dzięki któremu transfer danych do serwisów Facebook, Messenger i Viber jest bezpłatny i nie pomniejsza pakietu GB.

+ więcej...
25.01.2019 | Netia skokowo zwiększyła pojemność swojej sieci transmisyjnej
Netia jako pierwszy operator w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, uruchomiła funkcjonalność CDC-F (Colorless Directionless Contentionless – Flexgrid) w swojej szkieletowej sieci transmisyjnej DWDM. Dzięki nowym rozwiązaniom Netia może zestawiać kanały optyczne o przepływności powyżej 1 Tb/s, a pojemność głównych węzłów wzrosła aż ośmiokrotnie. + więcej...
25.01.2019 | Cardi B, Solange, Troye Sivan i Marshmello na Orange Warsaw Festival 2019

Za oknem zima, ale w sercach już maj! Orange Warsaw Festival wraca w 2019 roku w dniach 31.05-1.06.

Znamy pierwszych artystów tegorocznej edycji, którzy w czwartkowy wieczór wypełnili nasz wyjątkowy mural w centrum Warszawy – Cardi B, Solange, Troye Sivan i Marshmello!

Widzimy się po raz dwunasty – teren Toru Wyścigów Konnych Służewiec!

Bilety na Orange Warsaw Festival 2019 trafią do sprzedaży 25 stycznia 2019 o godzinie 10:00.

+ więcej...
25.01.2019 | T‑Mobile realizuje ostatnie przygotowania do wprowadzenia w pełni konwergentnych usług

T‑Mobile sukcesywnie realizuje strategię transformacji z operatora mobilnego w zintegrowanego, by móc w efekcie zaoferować swoim klientom pełen zakres usług mobilnych i stacjonarnych.

W ramach ostatnich przygotowań od 24.01.2019 r. udostępnia wszystkim pracownikom firmy specjalnie przygotowaną ofertę usług światłowodowego dostępu do internetu.

T‑Mobile systematycznie rozwija swoje portfolio ofertowe z powodzeniem przewidując zapotrzebowanie rynku i nierzadko inspirując branżę.

Internet Domowy, T‑Mobile – Oferta Rodzinna czy Smart Car są tego najlepszym przykładem.

+ więcej...
25.01.2019 | Wspólny element: dwa znane rosyjskojęzyczne ugrupowania cyberprzestępcze współdzielą infrastrukturę

Eksperci z Kaspersky Lab zidentyfikowali element łączący cyberataki dwóch znanych ugrupowań cyberprzestępczych: GreyEnergy - które uchodzi za następcę BlackEnergy - oraz Sofacy.

Oba cybergangi wykorzystywały jednocześnie te same serwery, jednak w różnych celach.

Ugrupowania BlackEnergy oraz Sofacy zaliczają się do czołowych graczy na współczesnej arenie cyberzagrożeń.

W przeszłości ich działania często wywoływały katastrofalne skutki w skali całych krajów.

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 z 1289 następna strona

Super internet i telewizja od Neti

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 56 kb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij