Wiadomości

Loading


09.04.2019 | The Strokes, LP, Marina, The Voidz i Sokół na Open’er Festival Powered by Orange 2019!

The Strokes kolejnym headlinerem Open’er Festival Powered by Orange 2019!

To będzie wielka uczta dla fanów słynnej nowojorskiej ikony rocka.

Do line-upu dołączają również LP i Marina (Marina and the Diamonds) oraz The Voidz, czyli kolejny projekt Juliana Casablancasa, lidera The Strokes.

Natomiast wisienką na dzisiejszym torcie jest legenda polskiego hip-hopu – Sokół.

+ więcej...
09.04.2019 | Kup, zarejestruj i doładuj starter Plusa, a otrzymasz 10 zł na zakupy w Żabce!

Od wczoraj każdy, kto kupi starter Plus Na Kartę lub Plush na Kartę może dostać 10 zł na zakupy w sklepach sieci Żabka.

Startery należy kupić i zarejestrować w placówkach Poczty Polskiej, a następnie doładować konto za co najmniej 10 zł.

Od 8 kwietnia dostępna jest nowa promocja Plusa „10 zł na zakupy w Żabce”, w ramach której można otrzymać specjalny e-kod na zakupy we wszystkich sklepach sieci handlowej Żabka na terenie całego kraju.

+ więcej...
08.04.2019 | Miley Cyrus headlinerką Orange Warsaw Festival 2019!

Niesamowicie barwna artystka z karierą obejmującą kilkanaście lat muzycznej i wizerunkowej metamorfozy.

Ikona muzyki i popkultury na pierwszym koncercie w Polsce.

Miley Cyrus nową headlinerką Orange Warsaw Festival 2019!

+ więcej...
05.04.2019 | Grupa Eltel podjęła decyzji o koncentracji swojej działalności na rynku skandynawskim i przygotowuje strategiczną ocenę działalności biznesowej w Polsce i Niemczech

Grupa Eltel podjęła decyzji o koncentracji swojej działalności na rynku skandynawskim i przygotowuje strategiczną ocenę działalności biznesowej w Polsce i Niemczech

Zgodnie z nową strategią, Operational Excellence, Grupa Eltel zainicjowała strategiczną ocenę działalności biznesowej  spółek w Polsce i Niemczech włącznie z możliwą ich sprzedażą.

Sprzedaż działalności w Polsce i Niemczech oznaczała by  kolejny krok Grupy  Eltel w kierunku realizacji przyjętej strategii  i koncentruje się bardziej na rozwoju rynku skandynawskiego, na którym firma Eltel ma wiodącą pozycję na rynku, wysoki poziom wiedzy specjalistycznej i w którym model biznesowy jest powtarzalny i ukierunkowany głównie na budowę, serwis i eksploatację.

+ więcej...
05.04.2019 | Batelco i Ericsson uruchamiają sieć 5G w Bahrajnie

Firma Ericsson została wybrana przez operatora Batelco do komercyjnego uruchomienia sieci 5G, która podniesie poziom cyfrowego życia obywateli, firm oraz całych sektorów przemysłowych Bahrajnu.

Ogólnokrajowa sieć będzie wdrażana w kluczowych lokalizacjach etapami.

Porozumienie jest kolejnym wspólnym projektem skutecznie realizowanym przez obydwu partnerów.

W ramach przedsięwzięcia wykorzystany zostanie komercyjny sprzęt firmy Ericsson - w tym 5G New Radio (NR), a także rozwiązania transportowe i bazowe uruchamiane w sieci Batelco.

+ więcej...
05.04.2019 | Orange stworzył w Dusznikach-Zdroju automatyczną wypożyczalnię elektrycznych rowerów górskich

MTB VISIT DUSZNIKI – to pierwszy w Polsce system automatycznego wypożyczania górskich rowerów elektrycznych.

Zbudowało go w Dusznikach-Zdroju konsorcjum Orange Polska, Roovee i Cyklon Bike.

System składa się z 15 rowerów MTB ze wspomaganiem elektrycznym, wyposażonych  w komputery pokładowe zintegrowane z zamkiem IoT Roovee Lock Control.

Całość pracuje z wykorzystaniem transmisji danych GSM IoT/M2M od Orange oraz technologii GPS, dzięki czemu możliwy jest nadzór nad systemem w trybie online.

+ więcej...
04.04.2019 | 90 proc. konsumentów oczekuje nagłaśniania przypadków wprowadzania klientów w błąd w reklamach. Takie przypadki psują rynek

Co czwarty konsument nie interesuje się nieuczciwą komunikacją marketingową do momentu, w którym nie odczuje jej skutków na własnej skórze – wynika z raportu Kantar Polska, zaprezentowanego podczas debaty „Komunikacja wprowadzająca w błąd.

Jej wpływ na konsumentów i rynek” zorganizowanej przez Komitet Dialogu Społecznego KIG.

Co roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydaje kilkadziesiąt decyzji dotyczących wprowadzania konsumentów w błąd, np. podawania nieprawdy czy braku dostatecznej informacji.

Klienci powinni przykładać większą wagę do tego, co kupują i podpisują, aby chronić się przed takimi praktykami.

+ więcej...
04.04.2019 | Tylko 15 proc. małych i średnich firm uwzględnia w swojej strategii koncepcję Przemysłu 4.0. Platforma Przemysłu Przyszłości pomoże zlikwidować część barier

Polski przemysł nie wykorzystuje jeszcze w pełni możliwości, jakie daje cyfryzacja.

O ile pod względem e-administracji nie zostajemy w tyle, o tyle na tle europejskiej konkurencji słabo wypadają przedsiębiorstwa.

Pomóc to zmienić może Platforma Przemysłu Przyszłości, dzięki której ma powstać ekosystem wspomagania transformacji.

– Dla Polski to szansa na zmianę z pozycji tworzenia rozwiązań w oparciu o czyjeś idee na pozycję, w której te rozwiązania wprowadzane są tutaj na rynek – przekonuje Andrzej Soldaty, lider projektu Platforma Przemysłu Przyszłości. 

+ więcej...
04.04.2019 | Wzbogacenie pakietu Select w ofercie UPC Polska

Oferowany przez UPC Polska pakiet Select z dniem 1 kwietnia został rozszerzony o trzy nowe kanały – CI Polsat, National Geographic Wild oraz Nat Geo People.

Posiadacze pakietu Select będą mogli tym samym cieszyć się bogatą ofertą rozrywki telewizyjnej obejmującą aż 119 kanałów, w tym 84 HD.

Crime+Investigation Polsat to kanał dla fanów tematyki kryminalnej, zainteresowanych kulisami autentycznych zbrodni, śledztw oraz dążących do zrozumienia zachowań przestępców.

Widzowie podczas podróży w ten brutalny i nieoczywisty świat mają okazję poznać perspektywę specjalistów, śledczych oraz osób pokrzywdzonych. 

+ więcej...
03.04.2019 | Kaspersky Lab otwiera nowe Centrum Transparentności w Madrycie i przeprowadza niezależną ocenę prawną rosyjskich przepisów związanych z przetwarzaniem danych

Kaspersky Lab otwiera Centrum Transparentności w Madrycie, które obok podobnego centrum otwartego w 2018 r. w Zurychu będzie pełniło funkcję zaufanego ośrodka, który mogą odwiedzić partnerzy firmy oraz zainteresowane podmioty rządowe w celu sprawdzenia kodu źródłowego produktów firmy.

Ponadto wspomniane centrum będzie pełniło również funkcję informacyjną - odwiedzające je osoby będą mogły dowiedzieć się więcej na temat praktyk Kaspersky Lab w zakresie inżynierii i przetwarzania danych.

Centrum zostanie otwarte dla pierwszych odwiedzających w czerwcu 2019 r.

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 z 1304 następna strona

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 150 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 45 Mb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 150 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij