Wiadomości

Loading


29.10.2018 | Samsung Galaxy A6+ - alternatywa dla Note 9 dla osób prowadzących firmę?

Samsung zaprezentował w tym roku wiele interesujących smartfonów, wśród których najbardziej wyróżniał się oczywiście Galaxy Note 9, ale ten skierowany jest do bardzo konkretnego grona odbiorców biznesowych, nieuznających żadnych kompromisów i celujących w smartfon premium.

Często jednak osoby zajmujące się prowadzeniem małej firmy nie sięgają po topowe rozwiązanie i szukają tańszej alternatywy.

Tu na pierwszy plan wysuwa się od razu model Samsung Galaxy A6+, który jest zdecydowanie przystępniejszy cenowo, a w połączeniu z dobrą ofertą przygotowaną przez Plusa dla firm, wypada on szczególnie atrakcyjnie.

+ więcej...
26.10.2018 | Naukowcy zagrożeni: cyberprzestępcy polują na dane dostępowe do systemów uniwersyteckich - także w Polsce

Badacze z Kaspersky Lab wykryli liczne cyberataki wymierzone w co najmniej 131 uniwersytetów w 16 krajach.

Próby kradzieży wrażliwych informacji uniwersyteckich miały miejsce w ciągu ostatnich 12 miesięcy, przy czym od września 2017 r. odnotowano niemal 1 000 ataków phisingowych.

Przestępcy polują na dane uwierzytelniające pracowników i studentów, ich adresy IP oraz dane lokalizacyjne.

W większości przypadków tworzą stronę internetową - do złudzenia przypominającą tę autentyczną - na której należy podać login i hasło do uniwersyteckich systemów cyfrowych. 

+ więcej...
26.10.2018 | WYNIKI GRUPY NETIA ZA III KW. 2018 R.

Netia opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za III kw. br. Grupa wypracowała w tym okresie 341 mln zł przychodów i 94 mln zł skorygowanego zysku EBITDA.

Na rynku B2B osiągnięto stabilizację przychodów, natomiast na rynku B2C wyraźnie zredukowano tempo erozji przychodów, m.in. za sprawą istotnego wzrostu liczby usług na zmodernizowanych sieciach własnych.

- Mamy za sobą kolejny kwartał, w którym odnotowujemy solidne wyniki operacyjne, a także stabilne trendy w zakresie przychodów i poprawy rentowności z zyskiem EBITDA na poziomie ok. 27 proc. – powiedział Andrzej Abramczuk, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Netia S.A.

+ więcej...
26.10.2018 | Finał akcji T‑Mobile Electronic Beats POWROTY!, a w nim zaskakujący duet w jeszcze bardziej zaskakującym teledysku

T‑Mobile mocnym akordem kończy swój projekt POWROTY! i przedstawia koprodukcję Brodki z The Dumplings przy megahicie „Granda“!

Premiera teledysku odbyła się 25. października o godz. 19:00.

Choć punkt kulminacyjny letniego projektu T‑Mobile, czyli festiwal POWROTY! miał już miejsce, to T‑Mobile dla wszystkich fanów projektu zostawił coś na osłodę jesiennej szarugi.

Ostatnia kolaboracja, w której wzięli udział wyjątkowi artyści, od lat dyktujący trendy w muzyce alternatywnej: Brodka i The Dumplings!

+ więcej...
26.10.2018 | Już milion klientów korzysta z Orange Love

Polacy przekonali się do zalet konwergencji i coraz chętniej łączą potrzebne usługi w atrakcyjne cenowo pakiety.

W ciągu 19 miesięcy ofertę Orange Love wybrało milion klientów.

Polacy pokochali usługi konwergentne, bo dostali ofertę, która odpowiada na ich potrzeby.

Orange Love to superszybki internet, telefonia mobilna i stacjonarna oraz telewizja w atrakcyjnej cenie, bo już za około 100 złotych miesięcznie.  – powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

+ więcej...
25.10.2018 | Poprawa przychodów i EBITDA. Rośnie liczba klientów usług konwergentnych, mobilnych i światłowodu

W trzecim kwartale 2018 roku pakiety łączące usługi mobilne i domowe Orange kupiło 41 tysięcy klientów.

W sumie użytkowników usług konwergentnych jest o jedną czwartą więcej niż rok temu.

Nadal szybko rośnie liczba klientów Orange Światłowodu, w trzecim kwartale przybyło ich 38 tysięcy.

Poprawiają się przychody firmy, co pozytywnie wpłynęło także na wynik EBITDA. Całoroczny cel EBITDA pozostaje bez zmian.

+ więcej...
24.10.2018 | Wtorkowe mecze Ligi Mistrzów UEFA dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat przygotował niespodziankę dla wszystkich abonentów!

We wtorek, 23 października w ramach „otwartego okna” fani Ligi Mistrzów UEFA − niezależnie od posiadanego pakietu telewizji satelitarnej − mogli obejrzeć 8  rozgrywanych tego dnia meczów bez dodatkowych opłat.

Wszystkie spotkania dostępne były na żywo na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz w 4 serwisach telewizyjnych premium PPV.

W hicie wieczoru zagrali Manchester United i Juventus Turyn.

+ więcej...
24.10.2018 | Już 150 000 użytkowników z nową aplikacją Mój T‑Mobile.

Nowa aplikacja do obsługi konta abonenckiego - „Mój T‑Mobile” cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ pozwala w łatwy sposób zarządzać usługami i numerami w T‑Mobile oraz wprowadza oczekiwane przez klientów nowości.

Wygodę i łatwy dostęp do potrzebnych opcji docenia coraz większa grupa klientów – już 150 000 z nich ma zainstalowaną aplikację w swoim smartfonie.

Począwszy od 22 października br. T‑Mobile kolejnym grupom klientów udostępnia nową wersję oficjalnej aplikacji do zarządzania kontem abonenckim - „Mój T‑Mobile”.

+ więcej...
24.10.2018 | Testujemy Huawei Y7, Motorolę G6 i Samsunga Galaxy S9+!

Poznaj jakie są najmocniejsze strony telefonów Huawei Y7, Motorola G6 oraz Samsung Galaxy S9+, dostępnych w ofercie Plusa oraz wybierz telefon, który doskonale wpisuje się w Twoje potrzeby. 

+ więcej...
24.10.2018 | Kaspersky Lab uzyskał tytuł Strong Performer przyznany przez niezależną organizację badawczą w najnowszym raporcie oceniającym dostawców usług analizy zagrożeń

Kaspersky Lab uzyskał tytuł "Strong Performer" przyznawany przez organizację Forrester dostawcom usług analizy zagrożeń.

Raport "The Forrester New WaveTM: External Threat Intelligence Services, Q3 2018" stanowi przegląd rynku tego rodzaju dostawców i ocenę ich aktualnej oferty oraz strategii.

Wysokiej jakości analiza zagrożeń stanowi integralną część firmowej infrastruktury bezpieczeństwa, ponieważ ma ona istotne znaczenie w zapewnianiu niezwłocznej reakcji na nowe ataki, budowaniu precyzyjnych modeli zagrożeń oraz odpowiedniej konfiguracji cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstwa.

Dlatego tak ważny jest niezależny przegląd oraz ocena analizy zagrożeń. 

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 z 1272 następna strona

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij