Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Eko-Line

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Eko-Line - dostawca internetu światłowodowego.

Aktualnie obejmuje swoim zasięgiem następujące miejscowości: Janki, Sękocin Nowy, Laszczki, Falenty Duże, Falenty, Falenty Nowe, Podolszyn Nowy, Łady, Dawidy Bankowe, Zamienie, Dawidy, Raszyn, Nowa

FTTH - czyli "światłowód do domu" to nasza technologia wykorzystująca WYŁĄCZNIE okablowanie światłowodowe. Światłowód łączy centralę bezpośrednio z mieszkaniem/firmą Klienta, a to oznacza, że łącze optyczne nie ma żadnych barier mogących mieć wpływ na jakość połączenia.

Zalety Internetu światłowodowego Eko-Line, w technologii FTTH:

‣ nieograniczony transfer danych
‣ STABILNOŚĆ ŁĄCZA (w przeciwieństwie do internetu radiowego czy LTE, gdzie niesprzyjające warunki atmosferyczne czy brak zasięgu stanowią problem)
‣ przesył danych znakomitej jakości
‣ WYSOKIE PRĘDKOŚCI (ograniczone jedynie wybraną taryfą a nie odległością od nadajnika czy liczbą korzystających użytkowników)
‣ opóźnienia PING do kilku milisekund
‣ błyskawiczna prędkość
‣ zminimalizowana ilość urządzeń aktywnych powoduje, że sieć działa bardziej niezawodnie, niż np. rozwiązania radiowe
‣ stosowane kable światłowodowe nie odbiegają wymiarami od kabli stosowanych do podłączania sieci komputerowej
‣ ze względu na przyjazną środowisku architekturę jest określany mianem technologii green network
‣ do wyboru: bezterminowa lub terminowa umowa, z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Jedynie połączenie z siecią Internet z wykorzystaniem technologii 100% światłowodowej pozwoli Ci na pełny i niczym nieograniczony, bezstresowy i komfortowy dostęp do nowej cyfrowej rzeczywistości.

Kilka słów o Eko-Line...

Firma Eko-Line świadczy usługi związane z dostępem do światłowodowego Internetu od 2015 r. na podstawie wpisu do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych pod numerem 11181.

Naszym celem jest działalność usługowa związana z budową i eksploatacją sieci światłowodowej, zapewniającej nieprzerwany i nielimitowany dostęp do Internetu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.ekoline.net.pl bądź o kontakt z naszym biurem obsługi klienta 606 999 005, bądź pisząc na adres:
biuro@ekoline.net.pl

Sieć światłowodowa Eko-Line jest sukcesywnie rozbudowywana.

Aktualnie obejmuje swoim zasięgiem następujące miejscowości: Janki, Sękocin Nowy, Laszczki, Falenty Duże, Falenty, Falenty Nowe, Podolszyn Nowy, Łady, Dawidy Bankowe, Zamienie, Dawidy, Raszyn, Nowa Wola, Nowa Iwiczna, Zgorzała, Słomin.

Jeśli Twoja miejscowość nie jest wyszczególniona na wykazie, skontaktuj się w celu poznania możliwości przyłączenia Twojego adresu do sieci Eko-Line w niedalekiej przyszłości.

Przyłącz się i bądź w niezawodnej sieci światłowodowej Eko-Line! ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Piastów - Landtech Sp. z o.o.
Walendów - Martel Marta Bienia - sekocin.net
Piastów - PTU WLAN-TECH PLUS
GÓRA KALWARIA - MGK
Wola Gołkowska - WG-NET s.c.
Warszawa - Eko-Line
Słomczyn - Konstancin Net
Kańczuga - 3 Mikrolan
Góra Kalwaria - KTX
Stara Iwiczna - INTRO S.C.


Aktualności

01.12.2021 |

Maciej Zieliński nowym CEO Siemens Polska

Maciej Zieliński obejmie od 1 stycznia 2022 roku stanowiska prezesa oraz dyrektora działu Digital Industries w Siemens Polska.

Nowy prezes jest związany z Siemensem od 2003 roku. Maciej Zieliński przez ostatnie 6 lat pełnił funkcję CEO Siemensa na Ukrainie. Wcześniej, od 2011, pełnił obowiązki dyrektora działu Automation, Process Industries and Drives oraz dyrektora sprzedaży działu Industrial Automation and Drive Technology w Siemens Rosja.

W latach 2003 - 2011 pracował w Siemens Polska kierując jednym z obszarów ramach działu Digital Industries.

Nowy prezes jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Inżynieria mechaniczna i robotyka.

+ więcej...
01.12.2021 |

Ericsson Mobility Report: niemal 300-krotny wzrost mobilnego transferu danych na przestrzeni 10 lat

Globalne analizy firmy Ericsson ujawniły niemal 300-krotny wzrost mobilnego transferu danych od 2011 roku, czyli roku pierwszej publikacji Ericsson Mobility Report.

Wnioski te, oparte na aktualnych i historycznych danych sieciowych, zostały zawarte w specjalnym, jubileuszowym wydaniu Ericsson Mobility Report z listopada 2021.

Autorzy raportu przyglądają się niektórym kluczowym trendom i wydarzeniom, które kształtowały ostatnią dekadę, a także ujawniają najnowsze prognozy na okres do 2027 roku.

Przesłankę, że 5G stanie się najszybciej wdrożoną generacją technologii mobilnej w dotychczasowej historii, wzmacnia prognoza szacująca osiągnięcie blisko 660 mln subskrypcji 5G do końca tego roku. 

+ więcej...
01.12.2021 |

Technologiczne kierunki studiów przeżywają oblężenie. Budowanie kadr kluczowe dla rozwoju branży

Polskie uczelnie kształcą rokrocznie ponad 110 tys. absolwentów kierunków naukowo-technicznych.

Największą popularnością cieszą się informatyka, cyberbezpieczeństwo i inne kierunki powiązane z sektorem ICT, który ma duży wkład w rozwój krajowej gospodarki.

Wymaga jednak nieustannego kształcenia nowych kadr oraz wyrównywania poziomu wiedzy i umiejętności zgodnie z globalnymi standardami.

Temu właśnie służy program ICT Academy i towarzyszący mu konkurs ICT Competition, który organizuje Huawei.

+ więcej...
30.11.2021 |

Porady z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Komputerowego

30 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Komputerowego.

Z tej okazji eksperci z firmy Kaspersky przypominają kilka podstawowych faktów i zasad cyberbezpieczeństwa, które pozwolą zadbać o należytą ochronę urządzeń i życia cyfrowego.

Jak najlepiej uczcić Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Komputerowego? Zastanawiając się nad bezpieczeństwem swojego komputera, danych sieciowych oraz magazynu w chmurze.

Można z tej okazji np. zmienić swoje hasło, włączyć uwierzytelnienie dwuskładnikowe lub po prostu wpisać w wyszukiwarce Google swoje imię i nazwisko, by sprawdzić, jakie dane na nasz temat są dostępne publicznie.

+ więcej...
30.11.2021 |

Czy darmowy VPN jest bezpieczny?

Czy darmowy VPN jest bezpieczny i warto z niego korzystać? Jeśli zależy Ci na ukryciu albo zmianie swojego IP tylko na krótki czas, może być to atrakcyjne rozwiązanie. Musisz jednak uważać na oferty różnych firm, bo mogą one zagrażać bezpieczeństwu Twoich danych i grozić utratą prywatności. + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 500 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij