Wiadomości

Loading


03.01.2019 | Grupa Cyfrowy Polsat wdraża LTE TDD na częstotliwości 2600 MHz

Grupa Cyfrowy Polsat jako pierwszy operator w Polsce wdraża w swojej sieci LTE Plus Advanced technologię TDD w paśmie 2600 MHz, co oznacza, że oferuje swoim klientom dostęp do Internetu wykorzystując w sumie 95 MHz różnych nośnych LTE.

Wprowadzenie technologii TDD ma na celu przede wszystkich zwiększanie pojemności sieci w konkretnych lokalizacjach i zaoferowanie jeszcze lepszego dostępu do Internetu klientom.

Obecnie działa już kilkadziesiąt stacji LTE TDD na terenie całego kraju.

TDD (Time Division Duplex) i FDD (Frequency Division Duplex) to dwa różne sposoby realizacji transmisji danych w LTE. 

+ więcej...
03.01.2019 | Z nowym rokiem, nowym … smartfonem od T‑Mobile – rusza doroczna wyprzedaż urządzeń

Od 28 grudnia ruszyła w T‑Mobile noworoczna Hot Wyprzedaż urządzeń: smartfony, tablety i laptopy.

Wśród propozycji znajdują się np.: Huawei Mate 20 lite w cenie niższej o 400 zł, Samsung Galaxy A6+, w cenie niższej o 300 zł, czy laptop Lenovo Yoga 520-14 z mobilnym routerem WiFi LTE w cenie niższej o blisko 500 zł, oraz Huawei P20 w cenie na start niższej o 500 zł w ofercie dla firm.

Koniec roku to zwykle czas, w którym przygotowujemy noworoczne postanowienia, uwalniamy się od starych i niepotrzebnych przyzwyczajeń, by nowy rok rozpocząć z czystą kartą.

To zatem dobra okazja, by pomyśleć o wymianie być może już zużytego sprzętu elektronicznego.

+ więcej...
03.01.2019 | Zmiany w roamingu, większe pakiety danych w UE

Od 1 stycznia 2019 r. klienci abonamentowi Orange korzystający z roamingu w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego mogą przesyłać mobilnie więcej danych niż dotychczas, np. w ramach pakietu Orange Love miesięczny transfer wzróśł z 3,22 GB do 4,18 GB.

Ponadto niższe są opłaty za przesyłanie danych po wyczerpaniu pakietu.

Stawka za każdy MB danych po wykorzystaniu pakietu spadła z 0,03 zł brutto do 0,0234 zł brutto.

Dzięki temu cena 1 GB od Nowego Roku jest niższa o prawie 7 zł.

+ więcej...
03.01.2019 | Ostrzeżenie o e-mailach z fałszywymi fakturami

Informujemy, że operator sieci Plus zarejestrował zgłoszenia od klientów, którzy otrzymali e-maile będące próbą oszustwa.

Wiadomości te zawierają informację o rzekomej fakturze VAT lub nadpłacie z prośbą o zapoznanie się z jej szczegółami pod wskazanym linkiem.

Link prowadzi do pliku o rozszerzeniu .zip (3 ostatnie litery nazwy pliku) ze złośliwym oprogramowaniem.

Informujemy, że operator sieci Plus nie jest nadawcą tych wiadomości oraz że nie zostały one wysłane z serwerów znajdujących się pod kontrolą naszej firmy. 

+ więcej...
21.12.2018 | INEA PRZYSPIESZA PRĘDKOŚĆ INTERNETU BLISKO 100 TYS. KLIENTÓW

INEA przygotowała dla swoich klientów kolejną przedświąteczną niespodziankę.

Wszyscy, którzy korzystają z technologii światłowodowej FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, czyli światłowód do domu) do końca stycznia 2019 r. będą mieli do dyspozycji łącze symetryczne 1 Gb/s.

To wszystko bez dodatkowych zobowiązań i opłat.

Za nami połowa grudnia i wszyscy myślą już o nadchodzących świętach.

+ więcej...
21.12.2018 | Zimna wojna − polski kandydat do Oscara oraz inne filmowe hity w grudniu w IPLI

Do IPLI, największego serwisu rozrywki internetowej, dołączają kolejne przebojowe produkcje filmowe.

W grudniu będzie można obejrzeć „Zimną wojnę” – polskiego kandydata do najważniejszej nagrody filmowej oraz dokument o życiu i twórczości Whitney Houston.

Oferta filmowa IPLI wciąż się rozszerza.

W grudniu do liczącej tysiące tytułów biblioteki dołączają kolejne mocne propozycje, które pozwolą umilić okres przedświątecznych przygotowań lub nadrobić filmowe zaległości podczas zbliżających się Świąt. 

+ więcej...
21.12.2018 | Suwerenność technologiczna to warunek bezpieczeństwa. Nadmierne uzależnienie od urządzeń zagranicznych grozi osłabieniem państwa i paraliżem systemów

Suwerenność technologiczna jest kluczowa z punktu widzenia bezpieczeństwa państwa.

Zagrożeniem dla niej są m.in. wszelkie cyberincydenty oraz nadmierne uzależnienie od technologii, a także urządzeń produkowanych za granicą.

Eksperci podkreślają, że dbaniem o suwerenność technologiczną musi się zajmować państwo.

Chodzi m.in. o opracowanie odpowiednich regulacji, które kompleksowo zajmą się tą kwestią. 

+ więcej...
21.12.2018 | 1 Gb/s BEZ LOJALKI W SUPER CENIE DLA KLIENTÓW INEA Z OKAZJI PREMIERY FILMU DISNEYA RALPH DEMOLKA W INTERNECIE

11 stycznia na ekrany polskich kin trafi kontynuacja przygód Ralpha Demolki.

Tym razem główny bohater trafi do świata Internetu.

Z tej okazji INEA przygotowała dla nowych klientów specjalną ofertę – światłowód symetryczny 1 Gb/s bez przywiązania w nowej, atrakcyjnej cenie.

Akcja filmu „Ralph Demolka w Internecie” przenosi się z salonu gier do przepastnego i dynamicznie rozwijającego się świata Internetu. 

+ więcej...
20.12.2018 | Nowa usługa Smart Car od T‑Mobile - Inteligentny samochód dla każdego!

T‑Mobile wprowadził właśnie do swojej oferty usługę Smart Car.

Innowacyjny produkt pozwala m.in. na monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pojazdu, kontroli jego lokalizacji i tempa poruszania się, a także zwiększenie bezpieczeństwa dzięki systemowi konfigurowalnych powiadomień.

Zagadki, dlaczego auto nie uruchamia się np. w czasie zimowych przymrozków czy „zgubienie samochodu” na parkingu w trakcie przedświątecznej gorączki i zakupów w centrach handlowych, to bolączki dobrze znane każdemu kierowcy.

Bynajmniej jednak nie kończą się one wraz z zimą, a każdy właściciel samochodu wie, że niezdiagnozowane problemy bolą najbardziej. 

+ więcej...
20.12.2018 | Przedświąteczny koszmar: jedna trzecia kupujących padła ofiarą naruszenia bezpieczeństwa swoich danych uwierzytelniających transakcje finansowe

Szał zakupowy zainaugurowany w listopadzie wyprzedażami z okazji Czarnego Piątku trwa w najlepsze.

Kolejną okazję do zakupów stwarza zwyczaj obdarowywania się prezentami w Boże Narodzenie i Nowy Rok, a następnie styczniowe wyprzedaże.

Warto jednak pamiętać, że w tym sezonie najwięcej mogą zyskać cyberprzestępcy polujący na dane uwierzytelniające transakcje bankowe lub konta umożliwiające zakupy online.

Jak wynika z raportu Kaspersky Lab, zakupy online stanowią jedną z najpopularniejszych aktywności w internecie, ustępując miejsca jedynie poczcie e-mail. I chociaż większość osób (93%) ma świadomość cyberzagrożeń finansowych, 32% doświadczyło sytuacji, w której dane uwierzytelniające transakcje finansowe wpadły w niepowołane ręce.

+ więcej...

poprzednia strona 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 z 1289 następna strona

Super internet i telewizja od Neti

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 80 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 32 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 1 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij