Wiadomości

Loading


09.11.2018 | Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje III kwartał: ponad 14 mln usług kontraktowych, rekordowo niski wskaźnik churn oraz bardzo dobra sprzedaż kanałów Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA

Grupa Cyfrowy Polsat zakończyła III kwartał 2018 roku bardzo dobrymi wynikami operacyjnymi w obydwu segmentach, a także osiągnęła silne wyniki finansowe będące odzwierciedleniem zdrowej kondycji biznesu.

Ponadto przekroczyła liczbę 14 mln usług kontraktowych świadczonych swoim klientom i dzięki konsekwentnej realizacji strategii multiplay odnotowała rekordowo niski wskaźnik churn.

Grupa rozpoczęła monetyzację praw do Ligi Mistrzów UEFA i wypracowała bardzo dobrą sprzedaż pakietu Polsat Sport Premium.

+ więcej...
09.11.2018 | Wyniki T‑Mobile Polska w III kwartale 2018 r.: stopniowy wzrost kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych

W porównaniu do stanu na koniec III kwartału ubiegłego roku T‑Mobile Polska zwiększył przychody o 5,5%, a skorygowany zysk EBITDA wzrósł o 11,5%.

Jednocześnie, utrzymał pozytywny trend dotyczący wzrostu bazy, w ciągu ostatniego kwartału pozyskując netto 84 tysiące klientów.

Na koniec III kwartału 2018 r. T‑Mobile Polska obsługiwał 10 milionów 690 tysięcy kart SIM, w tym ponad 7,1 miliona klientów kontraktowych oraz ponad 3,5 miliona z segmentu prepaid.

Oznacza to wzrost o 84 tysiące w ciągu kwartału. 

+ więcej...
08.11.2018 | Tańszy roaming UE w Virgin Mobile

Ferie i wakacje, to w tym urlopowym czasie szczególnie interesujecie się kosztami połączeń, które poniesiecie przebywając za granicą.

Od pewnego czasu stawki w Unii Europejskiej są zdecydowanie niższe niż w krajach poza UE.

Jeszcze lepsza informacja jest taka, że od grudnia, klienci Virgin Mobile zapłacą za roaming w UE jeszcze mniej.

Obniżka cen roamingu UE Z dniem 1 grudnia 2018 roku w Virgin Mobile zmianie ulegają stawki połączeń, SMS oraz internetu w Strefie Euro. 

+ więcej...
08.11.2018 | NETIA: ŚWIATŁOWODOWY INTERNET Z TV PRZEZ 6 MIESIĘCY ZA DARMO!

W nowej promocji Netia oferuje światłowodowy internet solo oraz w pakietach z TV przez 6 miesięcy za darmo (umowa na 24 miesiące), a następnie za odpowiednio 50 i 70 zł miesięcznie.

Ponadto Netia oferuje atrakcyjne warunki dostępu m.in. do pakietu TV z transmisjami Ligi Mistrzów UEFA.

Netia wprowadziła 7 listopada 2018 r. nową ofertę promocyjną, w ramach której oferuje szybki światłowodowy dostęp do internetu (opcja podstawowa: do 150 Mb/s, maksymalna do 900 Mb/s) oraz pakiety z Elastyczną Telewizją Osobistą aż przez 6 miesięcy za darmo.

W przypadku zakupu samego dostępu do internetu, od 7. miesiąca cena wyniesie 50 zł. 

+ więcej...
08.11.2018 | Trzy miesiące abonamentu za darmo oraz sprzęty na świąteczne prezenty w nowych promocjach Internetu LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu!

W sieci Plus i Cyfrowym Polsacie przygotowano świąteczne promocje Internetu LTE.

Klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty dopasowanej do potrzeb różnych użytkowników i nie płacić abonamentu przez 3 miesiące niezależnie od jego wysokości!

Dodatkowo do atrakcyjnych pakietów można dobrać nowoczesne sprzęty: laptopy dla gamerów, tablety zaprojektowane z myślą o dzieciach oraz mobilne i stacjonarne routery.

Super Internet dla Ciebie i Rodziny przez trzy miesiące za darmo

+ więcej...
08.11.2018 | Autobusy we Wrocławiu będą miały zielone światło dzięki IoT od Orange. Podpisano porozumienie z władzami miasta

W przyszłości miejskie autobusy będą wykorzystywały naraz kilka technologii geolokalizacji (w tym również sieci urządzeń IoT), co pozwoli określić precyzyjnie w czasie rzeczywistym ich położenie w układzie drogowym.

Dzięki temu dostosuje się do nich sygnalizacja świetlna, skracając czas przejazdów.

Wrocław oraz Orange Polska podpisały w tej sprawie list intencyjny. Zakłada on także testy drugiej usługi Smart City – Density City Map.

Pozwoli ona lepiej zarządzać pracą służb miejskich w najbardziej zatłoczonych miejscach.

+ więcej...
08.11.2018 | W świątecznej ofercie Cyfrowego Polsatu telewizja na start przez 6 miesięcy bez opłat i opcja ON THE GO w cenie abonamentu

Od 7 listopada w Cyfrowym Polsacie dostępne są świąteczne promocje oferty telewizyjnej.

Klienci mogą skorzystać z pakietów dopasowanych do swoich potrzeb i preferencji, w tym z oferty z kanałami Polsat Sport Premium i transmisjami Ligi Mistrzów UEFA, wszystko przez 6 miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat.

Jak co roku na Gwiazdkę Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich klientów wyjątkowe propozycje.

W ramach promocji świątecznych wszystkie pakiety telewizji satelitarnej, nawet w cenie 20 zł, klienci otrzymają na 6 miesięcy bez żadnych opłat. 

+ więcej...
08.11.2018 | 5 cech, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze smartfona dla dziecka

Producenci robią, co mogą, by wyróżnić się na rynku, co chwilę dostarczając nowe modele telefonów, a operatorzy sieci komórkowych regularnie zasypują nas kolejnymi promocjami, więc osoby stające przed wyborem nowego smartfona naprawdę nie mają lekko.

Szczególnie jeśli szukamy urządzenia dla młodszego użytkownika, który ma bardzo sprecyzowane wymagania, zarówno jeśli chodzi o specyfikację i wygląd smartfona, jak i dopasowaną do jego potrzeb ofertę.

Jesteście właśnie w takiej sytuacji? W takim razie nie mogliście trafić lepiej, bo zaraz podpowiemy Wam, na co zwrócić uwagę podczas wybierania pierwszego telefonu dla swojej pociechy.

+ więcej...
07.11.2018 | Jak pozostać w kontakcie z kluczowymi klientami? Covve dostępne w Polsce dzięki hubraum i T‑Mobile

Organizacja oraz utrzymywanie najistotniejszych relacji jest ogromnym wyzwaniem w dzisiejszych czasach.

Co więcej, poleganie na własnej sieci kontaktów stanowi klucz do sukcesu szczególnie w obszarze zarządzania, sprzedaży, marketingu, PR, HR czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Z pomocą przychodzą intuicyjne narzędzia, które mogą pomóc pozostać w kontakcie, oferując między innymi inteligentne przypomnienia czy niestandardowe alerty.

+ więcej...
07.11.2018 | Ponad 137 milionów ataków phishingowych w III kwartale 2018 r.

W trzecim kwartale 2018 r. systemy antyphishingowe Kaspersky Lab udaremniły ponad 137 milionów prób otwarcia fałszywych stron internetowych.

Jest to o 27,5% więcej w porównaniu z II kwartałem, co wskazuje na szybki wzrost liczby ataków phishingowych mających na celu wyłudzanie informacji lub pieniędzy od użytkowników.

Phishing jest często uznawany za jeden z najbardziej podstępnych rodzajów cyberataków, ponieważ opiera się na metodach socjotechniki i może pozostać niezauważony.

W większości przypadków oszuści tworzą replikę godnej zaufania strony docelowej, nakłaniając ofiarę do podania swoich danych uwierzytelniających wraz z innymi cennymi informacjami lub zapłacenia za nieistniejące usługi.

+ więcej...

poprzednia strona 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 z 1279 następna strona

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij