Wiadomości

Loading


17.04.2019 | Poczta Polska pakuje nasze zakupy internetowe – ponad pół miliona opakowań miesięcznie pochodzi z jej e-sklepu

Konkurencyjne ceny, szeroka oferta i możliwość samodzielnego zaprojektowania nadruku na kartonach – to argumenty, którymi Poczta Polska zachęca klientów do korzystania ze swojego e-sklepu.

W efekcie Spółka każdego miesiąca sprzedaje ponad pół miliona kartonów, wypełniaczy, taśm i innych produktów służących do pakowania przesyłek.

Firma notuje  roczny wzrost zamówień na poziomie 112% przy wzroście sprzedaży wynoszącym 125%.

+ więcej...
17.04.2019 | Tańszy transfer danych w roamingu w pre-paidach Orange

Od 19 kwietnia o ponad 5,5 zł będzie tańszy 1 GB danych przesyłanych przez użytkowników telefonów na kartę w Orange korzystających z roamingu w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Zgodnie z nową decyzją Prezesa UKE, dopłata do ceny 1 MB danych lub za MMS w roamingu zmniejszy się z obecnej stawki 0,00738 zł do 0,001845 zł (1,89 zł/GB).

Wysokość dopłat do cen innych usług pozostaje bez zmian.

+ więcej...
16.04.2019 | Wiosenne nowości od Xiaomi w Plusie: Xiaomi Mi9, Xiaomi Redmi 7 oraz Xiaomi Redmi Note 7

Już na wiosnę w ofercie Plusa pojawi się kilka ciekawych nowych smartfonów Xiaomi.

Wszystkich rozważających zmianę operatora lub poszukujących topowego smartfona z pewnością ucieszy fakt, że w naszej ofercie pojawi się m.in. Xiaomi Mi9.

A to nie wszystkie nowości od popularnego w kraju nad Wisłą producenta.

Już wkrótce do oferty Plusa oprócz flagowego Xiaomi Mi9 (w wersji 6+64 GB) dołączą Redmi Note 7 (4+64GB) oraz Xiaomi Redmi 7 (w opcji 2+16 GB). 

+ więcej...
16.04.2019 | Kaspersky Lab wykrywa krytyczną lukę w zabezpieczeniach systemu Windows wykorzystywaną przez nieznane ugrupowanie przestępcze

Zautomatyzowane technologie Kaspersky Lab wykryły nieznaną wcześniej lukę w zabezpieczeniach systemu Microsoft Windows.

Została ona wykorzystana przez niezidentyfikowane ugrupowanie przestępcze w celu przejęcia pełnej kontroli nad atakowanym urządzeniem.

Atak był wymierzony w rdzeń systemu - jego jądro - i wykorzystywał tylną furtkę (tzw. backdoora) wykorzystującą podstawowy element systemu Windows.

Backdoory stanowią niezwykle niebezpieczny rodzaj szkodliwego oprogramowania, ponieważ pozwalają ugrupowaniom cyberprzestępczym dyskretnie kontrolować zainfekowane maszyny, aby osiągnąć własne cele. 

+ więcej...
16.04.2019 | Wyrażaj się młody człowieku, czyli personalizowane etui na telefon od PLUSHA!

Plush po raz kolejny przygotował dla swoich nowych i obecnych klientów super promocję.

Teraz można dostać za darmo personalizowane etui na telefon.

W dzisiejszym świecie telefon to już nie tylko centrum dowodzenia życiem codziennym, ale również element stylizacji i kolejna przestrzeń, w której można wyrazić siebie.

Już od dziś wszyscy użytkownicy ofert Plush na Kartę, Plush ABO lub Plush Internet mogą otrzymać etui FunnyCase na wybrany telefon i stworzyć jego własny wzór dobierając tło i grafikę oraz dodając napisy.

+ więcej...
15.04.2019 | Tylko co dziesiąta polska firma korzysta z chmury. Orange i Google chcą to zmienić

Migracja do chmury zapewnia elastyczność, usprawnia pracę i optymalizuje koszty, dlatego na taki krok decyduje się coraz więcej firm.

Polski rynek wciąż ma jednak ogromne możliwości rozwoju, bo – jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego – z usług chmurowych korzysta na razie tylko 11,5 proc. rodzimych firm, z czego 1/3 stanowią wciąż te duże.

Ten potencjał chce zagospodarować Orange – już teraz własne usługi chmurowe świadczone prze Orange Polska rosną w tempie ok. 30 proc. rocznie.

Operator liczy, że ten trend jeszcze przyspieszy dzięki rozszerzonej właśnie współpracy z Google.

+ więcej...
15.04.2019 | Tańsze połączenia międzynarodowe w T‑Mobile

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady, dotyczącego wewnątrzunijnych połączeń międzynarodowych, T‑Mobile Polska obniża stawki za połączenia i wiadomości SMS do Europejskiego Obszaru Gospodarczego obejmującego państwa należące do Unii Europejskiej oraz Islandię, Norwegię i Liechtenstein.

Nowe stawki, obowiązujące od 15 maja 2019 roku wyniosą:

1 zł brutto (0,81 zł netto) za minutę połączenia głosowego

0,31 zł brutto (0,25 zł netto) za wiadomość SMS

+ więcej...
15.04.2019 | Lana Del Rey headlinerką Open’er Festival 2019 Powered by Orange

Ikona popkultury, o której atencję zabiegają zarówno muzycy, jak i filmowcy czy projektanci mody.

Razem z fanami wyczekujemy jej szóstego albumu „Norman Fucking Rockwell”.

I tak jak oni mamy nadzieję usłyszeć nowe utwory podczas lipcowego koncertu w Gdyni.

Dlatego z radością ogłaszamy – Lana Del Rey dołącza do line-upu Open’er Festival 2019 Powered by Orange jako sobotnia co-headlinerka.

+ więcej...
15.04.2019 | Użytkownicy mobilnego internetu wykorzystali już 3 mld GB danych. Pojemność istniejących sieci za 2–3 lata się wyczerpie

Tylko w ubiegłym roku polscy użytkownicy wykorzystali w sumie ponad 3 mld GB danych – to ponad dwa razy więcej niż jeszcze w 2016 roku.

Do 2025 roku średnie miesięczne użycie danych w mobilnym internecie w Polsce wzrośnie już prawie 25-krotnie.

Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie, operatorzy muszą zwiększać pojemność sieci, co zdaniem ekspertów nie jest możliwe przy obecnie obowiązujących, archaicznych normach pól elektromagnetycznych (PEM).

Te wymagają pilnych zmian, bez których pojemność istniejących sieci wyczerpie się już za 2–3 lata – wynika z symulacji przeprowadzonych przez Instytut Łączności.

+ więcej...
15.04.2019 | Oświadczenie T‑Mobile w sprawie 5G Ready

Potwierdzamy, że Sąd Okręgowy w Warszawie, na wniosek T‑Mobile, zastosował zabezpieczenie procesowe w postaci nakazu zaprzestania emisji i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie materiałów reklamowych sieci Play z wykorzystaniem frazy 5G Ready lub innej, sugerującej, że operator dysponuje siecią w technologii 5G.

Cenimy kreatywne podejście do działań marketingowych, ale nie godzimy się z sytuacją, gdy kreatywność zaczyna rozmijać się z prawdą, a komunikacja realizowana przez konkurenta może wprowadzać klientów w błąd.

Z uwagi na szybkie tempo wdrażania innowacji i nowych technologii nawet zorientowany w nich klient po obejrzeniu reklam P4 Sp. z o.o może odnieść wrażenie o dostępności technologii 5G w sieci tego operatora.

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 z 1304 następna strona

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 12 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 5 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 21 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij