Wiadomości

Loading


12.02.2019 | Kiedyś domena maniaków technologii, dziś popularna metoda płatności: z badania Kaspersky Lab wynika, że jedna osoba na dziesięć korzysta z kryptowaluty

Kryptowaluta, często kojarzona z maniakami technologii lub osobami, które chcą szybko zebrać gotówkę, stała się popularną metodą płatności.

Z raportu Kaspersky Lab wynika, że już jedna osoba na dziesięć (13%) korzysta z cyfrowej waluty w celu dokonania zakupów.

Niestety, wzrost popularności tego środka wykorzystują również cyberprzestępcy, którzy biorą na celownik giełdy kryptowaluty oraz modyfikują stare zagrożenia, aby atakować inwestorów.

W efekcie ludzie mogą stracić oszczędności, które przechowują w niezabezpieczonej technologii, ponieważ przestępcy wymyślają wyrafinowane techniki umożliwiające uzyskanie dostępu do takich środków.

+ więcej...
12.02.2019 | Potężne urządzenie sieciowe mieszczące się w dłoni. Zyxel prezentuje Multy U

Sieć typu mesh przewyższa sieci bezprzewodowe starego typu stabilnością i zasięgiem.

Aby w pełni korzystać z tej technologii nie trzeba wcale kupować sprzętu dla profesjonalistów, ponieważ rośnie oferta skierowana do indywidualnych użytkowników.

Niewielki, ale potężny system Multy U od Zyxel jest tego najlepszym przykładem.

Kompaktowa budowa Multy U sprawia, że jest to najmniejsze na rynku rozwiązanie do tworzenia niezawodnych sieci bezprzewodowych typu mesh z obsługą trzech pasm. 

+ więcej...
11.02.2019 | Liga Mistrzów UEFA powraca! Oglądaj najlepsze klubowe rozgrywki z Grupą Polsat na kanałach Polsat Sport Premium

Już we wtorek, 12 lutego startuje faza pucharowa Ligi Mistrzów UEFA.

Fani futbolu będą mogli oglądać wszystkie mecze na żywo na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 w Cyfrowym Polsacie, w ramach taryf sieci Plus i za pośrednictwem IPLI.

Wielkie emocje gwarantowane aż do finału w Madrycie!

To wszystko w asyście najnowocześniejszego i największego studia sportowego oraz profesjonalnej drużyny dziennikarzy i komentatorów Polsatu Sport. 

+ więcej...
11.02.2019 | Konkurencja w e-handlu zaostrza się. Inwestycje w logistykę szansą dla małych sklepów internetowych

Handel internetowy napędza rozwój rynku logistycznego i oferowanych przez operatorów usług.

Inwestycje w obsługę logistyczną mogą stanowić o przewadze małych e-sklepów, dla których konkurowanie z dużymi e-commerce’owymi platformami jest poważnym wyzwaniem.

Powinny one wziąć pod uwagę usługę fulfillmentu, czyli zlecenie magazynowania, pakowania zamówień i ich wysyłki do zewnętrznej firmy logistycznej.

Taka kompleksowa obsługa może być opłacalna, tym bardziej że branża spodziewa się w tym roku wzrostu cen spowodowanego m.in. przez presję na wzrost wynagrodzeń oraz koszty materiałów opakowaniowych.

+ więcej...
08.02.2019 | Jakość ważniejsza niż ilość: w 2018 r. cyberprzestępcy zaprzestali przeprowadzania podstawowych ataków DdoS

Raport Kaspersky Lab dotyczący ataków DDoS w IV kwartale, obejmujący dane dla ostatnich trzech miesięcy oraz całego 2018 r., wskazuje na spadek łącznej liczby ataków DDoS o 13% w porównaniu ze statystykami dla poprzedniego roku.

Jednocześnie wzrasta czas trwania ataków, co sugeruje, że cyberprzestępcy porzucają mechanizmy podstawowe i zwracają się w kierunku bardziej wyrafinowanych technik.

Niski koszt usług polegających na wynajęciu ataku DDoS sprawia, że stanowią one jedną z najprzystępniejszych cyberbroni dla nieuczciwej konkurencji lub trolli internetowych.

+ więcej...
07.02.2019 | UPC z nowymi pakietami dla fanów sportu

UPC Polska poszerza ofertę dla fanów sportowych emocji, uruchamiając nowe pakiety internetowe – Polsat Sport Premium Go oraz Premium ELEVEN SPORTS GO.

Dzięki nim klienci usług internetowych UPC zyskają dostęp do wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium, a także do spotkań z najmocniejszych europejskich lig na kanałach ELEVEN SPORTS.

A to nie wszystko! 6 lutego klienci korzystający z usług internetowych UPC Polska otrzymają możliwość skorzystania z nowych pakietów Polsat Sport Premium Go oraz Premium ELEVEN SPORTS GO.

Kanały w ramach tych pakietów będą dostępne poprzez aplikację Horizon Go. 

+ więcej...
07.02.2019 | HTC U12+ - czarny koń wyścigu flagowców

Sprawdzamy HTC U12+ - czarnego konia wyścigu flagowców.

Czy smartfon ten poradzi sobie z wymagającymi zadaniami, z którymi spotykamy się na co dzień?

W naszym materiale postaramy się to sprawdzić, tym bardziej, że telefon znajdziemy w atrakcyjnej ofercie abonamentu w Plusie.

Chociaż rynkiem smartfonów rządzą w ostatnim czasie najwięksi giganci pokroju Samsunga i Apple, których zawzięcie gonią coraz popularniejsi chińscy producenci, to warto pamiętać, że czasem lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania od doświadczonych koncernów. 

+ więcej...
06.02.2019 | 2018 – PRZEŁOMOWY ROK DLA INEA

Rok 2018 upłynął dla INEA pod znakiem dużych zmian.

Najważniejsza wydarzyła się w pierwszym kwartale, kiedy to operator został przejęty przez fundusz Macquarie European Infrastructure Fund 5.

Wsparcie udzielone przez nowego inwestora oraz dotychczasowe doświadczenie i konsekwentna strategia zaowocowały wieloma sukcesami w dalszej części roku oraz dobrymi wynikami finansowymi.

INEA może pochwalić się nie tylko wprowadzaniem nowych technologii, rozbudową oraz udostępnianiem swojej infrastruktury światłowodowej, ale również doskonałymi wynikami finansowymi.

+ więcej...
06.02.2019 | ZUS wybiera IBM Z w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych klientów

ZUS wybrał platformę IBM Z, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność systemu KSI, który jest sercem systemu emerytalnego w Polsce.

Czteroletnia umowa - zawarta w grudniu 2018 r. - o wartości 70,5 mln PLN pozwala zagwarantować dalszy rozwój systemu w ramach strategii ZUS na lata 2016-2020, której celem jest m.in. usprawnienie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

KSI ZUS należy do dziesięciu największych na świecie systemów IT - obsługuje około 24 milionów obywateli, przetwarza 900 mln dokumentów w skali roku i operuje na 140 TB danych.

Aby pomóc chronić dane klientów i zapewnić zgodność z nowymi regulacjami, w tym RODO, ZUS wybrał system IBM z14, który oferuje pełne szyfrowanie danych i może przetwarzać 850 milionów w pełni szyfrowanych transakcji dziennie.

+ więcej...
06.02.2019 | Nowa mobilna CyberTarcza. Większe bezpieczeństwo internetu w smartfonie.

Orange Polska wprowadza nową usługę, która zwiększa bezpieczeństwo korzystania z internetu w smartfonie.

Stworzono ją z myślą o niewielkich firmach oraz użytkownikach prywatnych.

CyberTarcza pomaga zapobiegać utracie wrażliwych danych, haseł, loginów czy aktywności złośliwego oprogramowania.

Na bieżąco informuje o stanie bezpieczeństwa urządzeń objętych ochroną, dodatkowo umożliwia także wprowadzenie indywidualnych blokad na poszczególnych smartfonach.

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 z 1289 następna strona

Super internet i telewizja od Neti

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 500 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij