Wiadomości

Loading


08.11.2018 | 5 cech, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze smartfona dla dziecka

Producenci robią, co mogą, by wyróżnić się na rynku, co chwilę dostarczając nowe modele telefonów, a operatorzy sieci komórkowych regularnie zasypują nas kolejnymi promocjami, więc osoby stające przed wyborem nowego smartfona naprawdę nie mają lekko.

Szczególnie jeśli szukamy urządzenia dla młodszego użytkownika, który ma bardzo sprecyzowane wymagania, zarówno jeśli chodzi o specyfikację i wygląd smartfona, jak i dopasowaną do jego potrzeb ofertę.

Jesteście właśnie w takiej sytuacji? W takim razie nie mogliście trafić lepiej, bo zaraz podpowiemy Wam, na co zwrócić uwagę podczas wybierania pierwszego telefonu dla swojej pociechy.

+ więcej...
07.11.2018 | Jak pozostać w kontakcie z kluczowymi klientami? Covve dostępne w Polsce dzięki hubraum i T‑Mobile

Organizacja oraz utrzymywanie najistotniejszych relacji jest ogromnym wyzwaniem w dzisiejszych czasach.

Co więcej, poleganie na własnej sieci kontaktów stanowi klucz do sukcesu szczególnie w obszarze zarządzania, sprzedaży, marketingu, PR, HR czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Z pomocą przychodzą intuicyjne narzędzia, które mogą pomóc pozostać w kontakcie, oferując między innymi inteligentne przypomnienia czy niestandardowe alerty.

+ więcej...
07.11.2018 | Ponad 137 milionów ataków phishingowych w III kwartale 2018 r.

W trzecim kwartale 2018 r. systemy antyphishingowe Kaspersky Lab udaremniły ponad 137 milionów prób otwarcia fałszywych stron internetowych.

Jest to o 27,5% więcej w porównaniu z II kwartałem, co wskazuje na szybki wzrost liczby ataków phishingowych mających na celu wyłudzanie informacji lub pieniędzy od użytkowników.

Phishing jest często uznawany za jeden z najbardziej podstępnych rodzajów cyberataków, ponieważ opiera się na metodach socjotechniki i może pozostać niezauważony.

W większości przypadków oszuści tworzą replikę godnej zaufania strony docelowej, nakłaniając ofiarę do podania swoich danych uwierzytelniających wraz z innymi cennymi informacjami lub zapłacenia za nieistniejące usługi.

+ więcej...
07.11.2018 | Nowatorskie rozwiązania szerokopasmowe od Zyxel na Broadband World Forum 2018

Na tegorocznym Broadband World Forum w Berlinie Zyxel zaprezentował szereg rozwiązań nowej generacji z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji przewodowej i bezprzewodowej o zwiększonej przepustowości.

Zyxel Home Cybersecurity to oprogramowanie zapewniające ochronę urządzeń abonenckich Zyxel, a tym samym ochronę wszystkich urządzeń połączonych z siecią domową.

Na Forum zaprezentowane zostały jego zaawansowane funkcje, takie jak bezpieczne przeglądanie, filtrowanie treści oraz kontrola rodzicielska które w środowisku domowym eliminują zagrożenia z sieci.

Rozwiązanie dzięki weryfikacji zagrożeń w chmurze zapewnia ochronę między innymi przed atakami DDoS, złośliwymi reklamami i oprogramowaniem, a także phishingiem i ransomware.

+ więcej...
07.11.2018 | Teraz każdy abonament sześć miesięcy za darmo i sprzęty w supercenach w świątecznych ofertach Plusa!

Na święta Plus rozszerza swoją dotychczasowa promocję z abonamentem przez pół roku za darmo na wszystkie rodzaje ofert głosowych dla klientów indywidualnych i firm.

Od teraz można przez sześć miesięcy nie płacić za każdy abonament, niezależnie od jego wysokość!

Już od dzisiaj dostępne będą nowe promocje Plus Abonament i Plus dla Firm z atrakcyjnymi sprzętami na gwiazdkowe prezenty!

Teraz każdy abonament 6 miesięcy za darmo! 

+ więcej...
06.11.2018 | Połowa Europejczyków nie zdaje sobie sprawy, ile są warte ich (skradzione) dane osobowe

Nowe badanie Kaspersky Lab, obejmujące ponad 7 000 klientów z państw europejskich, wskazuje na powszechną na całym kontynencie obawę dotyczącą kradzieży oraz nielegalnego wykorzystania danych osobowych, pokazując jednocześnie, że wiele osób często nie jest świadomych wartości swoich danych oraz celów, do jakich mogą one zostać wykorzystane przez przestępców.

Chociaż 59% respondentów badania Kaspersky Lab przyznaje, że firmy mogą zarobić pieniądze, sprzedając ich dane osobowe innym podmiotom, 50% nie wie, ile warte są ich dane - zarówno dla takich firm, jak i przestępców.

W efekcie podejście takich osób do bezpieczeństwa danych może nie być konsekwentne, a tym samym ułatwić przestępcom kradzież danych i popełnianie przestępstw.

+ więcej...
06.11.2018 | KOLEJNA REWOLUCJA INEA – SYMETRYCZNY INTERNET DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW FTTH

INEA wprowadza rewolucję dla klientów korzystających z technologii FTTH.

Od wczoraj mają oni do dyspozycji łącza symetryczne.

Zmiana ta obejmuje ponad 90 tysięcy użytkowników z całej Wielkopolski i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami ze strony klientów.

W połowie października podczas Poznań Game Arena INEA wprowadziła do swojej oferty najszybszy Internet w Unii Europejskiej – światłowód symetryczny o przepustowości 10 Gb/s. 

+ więcej...
05.11.2018 | WE WROCŁAWIU I KATOWICACH O NOWYCH WYZWANIACH CYFROWEJ TRANSFORMACJI

Organizacja, zasoby i infrastruktura informacyjna w firmach w obliczu cyfrowej transformacji.

O spodziewanych zmianach i wynikających z nich wyzwaniach rozmawiać będą uczestnicy konferencji WHAT’S NEXT 2018, które odbędą się w przyszłym tygodniu we Wrocławiu i Katowicach.

Organizatorem wydarzeń jest Netia.

Globalny rynek usług chmurowych gwałtownie rośnie. 

+ więcej...
02.11.2018 | Lekcja z cyberbezpieczeństwa: strony edukacyjne odnotowują wzrost liczby ataków DDoS w III kwartale

Eksperci z Kaspersky Lab odnotowali ogólny spadek liczby ataków DDoS w ciągu roku.

Prawdopodobnie wynika to z faktu, że wielu właścicieli sieci zainfekowanych urządzeń (tzw. botnetów) zaprzęga ich moc obliczeniową do kopania kryptowaluty, co stanowi stosunkowo bezpieczny sposób zarabiania większych pieniędzy.

Raport dotyczący ataków DDoS w III kwartale wskazuje na utrzymujący się trend dotyczący ataków na organizacje edukacyjne.

W trzecim kwartale cyberprzestępcy wykazali największą aktywność w sierpniu i we wrześniu, co pokrywa się z gwałtownym wzrostem liczby ataków DDoS na instytucje edukacyjne. 

+ więcej...
31.10.2018 | Rozwój gigabitowego internetu zmieni sposób konsumpcji cyfrowej rozrywki. Użytkownicy jeszcze bardziej docenią formaty wideo i będą mogli się zanurzyć w wirtualnym świecie

Immersive experiences, czyli zanurzenie w świecie cyfrowej rozrywki, to jeden z trendów, który w najbliższych latach będzie zyskiwać na znaczeniu dzięki rozwojowi ultraszybkiego internetu, sztucznej inteligencji oraz wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

Technologie na nowo zdefiniują cyfrową rozrywkę, która wkroczy także w takie obszary życia jak zdrowie czy edukacja – wynika z najnowszego raportu opracowanego przez infuture hatalska foresight institute we współpracy z UPC Polska.

Eksperci wskazują, że technologia zapoczątkuje w rozrywce nową erę i przeniesie doświadczenia użytkowników na wyższy poziom.

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 z 1272 następna strona

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij