Wiadomości

Loading


05.02.2019 | Dostępność usług T‑Mobile

W nawiązaniu do poprzednich komunikatów uprzejmie informujemy, że pełna funkcjonalność niemal wszystkich usług telekomunikacyjnych w naszej sieci została przywrócona w ciągu zaledwie kilku godzin od wybuchu pożaru, który wydarzył się w czwartek rano.

Obecnie występują jedynie jednostkowe ograniczania w działaniu niektórych usług.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie wynikające z tego powodu niedogodności i jednocześnie dziękujemy za zrozumienie i wyrazy wsparcia, jakie otrzymaliśmy w ciągu ostatnich dni ze strony naszych klientów oraz partnerów biznesowych.

+ więcej...
04.02.2019 | Virgin Mobile z najlepszym customer experience wśród polskich telekomów

Operator zajął pierwsze miejsce wśród polskich telekomów pod względem tworzenia pozytywnych doświadczeń oferowanych klientom.

Taki wynik przedstawia najnowszy raport „[Cyfrowy] klient nasz pan.

Jak marki na polskim rynku zarządzają doświadczeniami klientów?” przygotowany i opublikowany przez KPMG.

Do customer experience zalicza się szereg działań mających na celu zbudowanie najlepszej obsługi klienta, ale również usprawnienia procesu zakupowego czy dostosowania produktów. 

+ więcej...
01.02.2019 | ZIMOWE NOWOŚCI W TELEWIZJI OSOBISTEJ NETII

Netia przygotowała dla abonentów Telewizji Osobistej wiele nowości, w tym trzy nowe kanały, zimowe okno otwarte oraz serial „Magnum: Detektyw z Hawajów” w Netia VOD.

Od 1 lutego br. w ofercie Telewizji Osobistej dostępne będą nowe kanały. 

Przez najbliższy miesiąc, od 31.01-03.03.2019r., w ramach tzw. okna otwartego klienci Telewizji Osobistej w Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać aż siedem kanałów telewizyjnych.

+ więcej...
01.02.2019 | Oświadczenia o utrudnieniach w T‑Mobile Polska

Szanowni Państwo,

Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hal magazynowych w warszawskim Annopolu, w wyniku którego ucierpiały także zlokalizowane tam budynki T‑Mobile Polska.

Żaden pracownik firmy nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

W konsekwencji incydentu brak jest obecnie możliwości kontaktu z call center T‑Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy. 

+ więcej...
01.02.2019 | Uwodzenie dzieci przez internet, pornografia oraz cybernękanie: według testu AV-TEST rozwiązanie Kaspersky Safe Kids przewyższa konkurencję pod względem ochrony dzieci przed zagrożeniami online

Aby pomóc rodzicom zapewnić swoim dzieciom odpowiednią ochronę w internecie, niezależna instytucja AV-TEST poddała ocenie rozwiązania stworzone z myślą o bezpieczeństwie dzieci online - przyznając aplikacji Kaspersky Safe Kids trzy certyfikaty "APPROVED".

Młodsze dzieci spędzają coraz więcej czasu online, wobec czego wielu rodziców boryka się z problemem ich ochrony przed licznymi zagrożeniami.

Dziecko może m.in. trafić na nieodpowiednie treści online, paść ofiarą cybernękania lub nieświadome ujawnić prywatne dane.

Obecnie ponad połowa dzieci w wieku od sześciu do dziewięciu lat korzysta z internetu każdego dnia, a jeden na trzech rodziców twierdzi, że nie jest w stanie kontrolować, co dzieci oglądają online.

+ więcej...
31.01.2019 | Ugrupowanie cyberszpiegowskie Chafer atakuje ambasady przy użyciu zmodyfikowanego oprogramowania spyware

Badacze z Kaspersky Lab wykryli liczne próby infekowania placówek dyplomatycznych w Iranie przy użyciu zmodyfikowanego szkodliwego programu Remexi oraz kilku legalnych narzędzi.

Backdoor Remexi jest powiązany z perskojęzycznym ugrupowaniem cyberszpiegowskim o nazwie Chafer, które wcześniej łączono z cyberinwigilacją osób prywatnych i organizacji na Bliskim Wschodzie.

Atakowanie ambasad mogłoby sugerować, że ugrupowanie koncentruje się na nowych celach.

Wykryta operacja wskazuje na to, że cyberugrupowania w regionach rozwijających się przeprowadzają kampanie na swoje cele przy użyciu stosunkowo prostego szkodliwego oprogramowania "własnej produkcji" w połączeniu z publicznie dostępnymi narzędziami.  

+ więcej...
31.01.2019 | W galeriach handlowych rośnie znaczenie rozrywki i gastronomii. W niektórych obiektach stanowią już 20 proc. oferty

Zmienia się rola galerii handlowych.

Z tradycyjnego miejsca zakupów stają się ośrodkami spotkań towarzyskich i spędzania wolnego czasu.

Stąd rośnie udział najemców z sektora rozrywkowego i gastronomicznego, który w niektórych obiektach sięga już 20 proc.

Galerie w coraz większym stopniu stają się także częścią miejskiej tkanki, pełniąc nie tylko funkcje handlowe, lecz także kulturalne i społeczne. 

+ więcej...
31.01.2019 | Tak elastycznie jak tylko może być – w Plush ABO z biegiem czasu dostajesz więcej

Jeżeli macie już telefon, który Wam odpowiada i szukacie dobrej, elastycznej  oferty, warto zainteresować się tym, co przygotowaliśmy dla Was w Plush ABO.

Nie wszyscy może wiedzą, ale znajdziemy tam specjalny typ abonamentu, który działa jak oferta na kartę – możemy go w każdej chwili aktywować oraz w każdej przerwać.

Sprawdźmy, co możemy dzięki temu zyskać i jakie promocje na nas czekają.

Dla osób posiadających już swój smartfon, w Plush ABO przygotowaliśmy ciekawą ofertę abonamentu w ramach umowy na czas nieokreślony, w której za 25 złotych miesięcznie otrzymamy szereg benefitów. 

+ więcej...
30.01.2019 | Raz, dwa, trzy… Jak sprawnie przenieść kontakty na nowy telefon?

Zakup nowego smartfona niemal zawsze wiąże się z dziecięcą radością.

Zanim jednak w pełni zaczniesz cieszyć się z jego możliwości, czeka cię przeniesienie kontaktów oraz innych cennych danych, które posiadasz na swoim starym telefonie.

Jak szybko przerzucić kontakty?

Wbrew pozorom przenoszenie kontaktów to nic skomplikowanego. 

+ więcej...
29.01.2019 | Smartfony bez abonamentu i na raty 0% - nowa oferta T‑Mobile już dostępna

28 stycznia 2019 r. T‑Mobile uruchamiło sprzedaż urządzeń bez abonamentu i na raty 0%.

Nową ofertę wspiera szerokozasięgowa kampania reklamowa.

Najczęstszym powodem dla którego decydujemy się na zakup smartfonu jest pojawienie się na rynku nowego modelu albo uszkodzenie aktualnie używanego telefonu.

Katalog dostępnych na rynku urządzeń jest ogromny, warto więc dokonać zakupu tam, gdzie możemy liczyć nie tylko na dobrą ofertę ale i wsparcie ekspertów.

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 z 1289 następna strona

Super internet i telewizja od Neti

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 250 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 11 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij