Wiadomości

Loading


26.10.2018 | Już milion klientów korzysta z Orange Love

Polacy przekonali się do zalet konwergencji i coraz chętniej łączą potrzebne usługi w atrakcyjne cenowo pakiety.

W ciągu 19 miesięcy ofertę Orange Love wybrało milion klientów.

Polacy pokochali usługi konwergentne, bo dostali ofertę, która odpowiada na ich potrzeby.

Orange Love to superszybki internet, telefonia mobilna i stacjonarna oraz telewizja w atrakcyjnej cenie, bo już za około 100 złotych miesięcznie.  – powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

+ więcej...
25.10.2018 | Poprawa przychodów i EBITDA. Rośnie liczba klientów usług konwergentnych, mobilnych i światłowodu

W trzecim kwartale 2018 roku pakiety łączące usługi mobilne i domowe Orange kupiło 41 tysięcy klientów.

W sumie użytkowników usług konwergentnych jest o jedną czwartą więcej niż rok temu.

Nadal szybko rośnie liczba klientów Orange Światłowodu, w trzecim kwartale przybyło ich 38 tysięcy.

Poprawiają się przychody firmy, co pozytywnie wpłynęło także na wynik EBITDA. Całoroczny cel EBITDA pozostaje bez zmian.

+ więcej...
24.10.2018 | Wtorkowe mecze Ligi Mistrzów UEFA dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat przygotował niespodziankę dla wszystkich abonentów!

We wtorek, 23 października w ramach „otwartego okna” fani Ligi Mistrzów UEFA − niezależnie od posiadanego pakietu telewizji satelitarnej − mogli obejrzeć 8  rozgrywanych tego dnia meczów bez dodatkowych opłat.

Wszystkie spotkania dostępne były na żywo na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz w 4 serwisach telewizyjnych premium PPV.

W hicie wieczoru zagrali Manchester United i Juventus Turyn.

+ więcej...
24.10.2018 | Już 150 000 użytkowników z nową aplikacją Mój T‑Mobile.

Nowa aplikacja do obsługi konta abonenckiego - „Mój T‑Mobile” cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ pozwala w łatwy sposób zarządzać usługami i numerami w T‑Mobile oraz wprowadza oczekiwane przez klientów nowości.

Wygodę i łatwy dostęp do potrzebnych opcji docenia coraz większa grupa klientów – już 150 000 z nich ma zainstalowaną aplikację w swoim smartfonie.

Począwszy od 22 października br. T‑Mobile kolejnym grupom klientów udostępnia nową wersję oficjalnej aplikacji do zarządzania kontem abonenckim - „Mój T‑Mobile”.

+ więcej...
24.10.2018 | Testujemy Huawei Y7, Motorolę G6 i Samsunga Galaxy S9+!

Poznaj jakie są najmocniejsze strony telefonów Huawei Y7, Motorola G6 oraz Samsung Galaxy S9+, dostępnych w ofercie Plusa oraz wybierz telefon, który doskonale wpisuje się w Twoje potrzeby. 

+ więcej...
24.10.2018 | Kaspersky Lab uzyskał tytuł Strong Performer przyznany przez niezależną organizację badawczą w najnowszym raporcie oceniającym dostawców usług analizy zagrożeń

Kaspersky Lab uzyskał tytuł "Strong Performer" przyznawany przez organizację Forrester dostawcom usług analizy zagrożeń.

Raport "The Forrester New WaveTM: External Threat Intelligence Services, Q3 2018" stanowi przegląd rynku tego rodzaju dostawców i ocenę ich aktualnej oferty oraz strategii.

Wysokiej jakości analiza zagrożeń stanowi integralną część firmowej infrastruktury bezpieczeństwa, ponieważ ma ona istotne znaczenie w zapewnianiu niezwłocznej reakcji na nowe ataki, budowaniu precyzyjnych modeli zagrożeń oraz odpowiedniej konfiguracji cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstwa.

Dlatego tak ważny jest niezależny przegląd oraz ocena analizy zagrożeń. 

+ więcej...
24.10.2018 | Aplikacja Nebula SD-WAN zwiększa możliwości zarządzania siecią

Najnowszy członek rodziny Zyxel Nebula umożliwia zintegrowane zarządzanie siecią.

Oferuje zaawansowane modyfikacje wpływające na wyższy poziom obsługi, mniej przerw w komunikacji, stabilniejsze i bezpieczniejsze połączenia oraz możliwość centralnego zarządzania.

Współczesne korporacje wymagają komunikacji WAN o szybkości i wydajności porównywalnej do tej w sieciach lokalnych.

Rozwiązanie Nebula SD-WAN oferuje taką możliwość wraz z elastycznym i korzystnym cenowo pakietem, zwiększając płynność komunikacji i poprawiając jakość pracy użytkowników w sieci.

+ więcej...
24.10.2018 | Dlaczego w pociągu nie ma zasięgu? Oto odpowiedź.

Chyba każdy z nas przeżył ten moment, gdy jadąc pociągiem nagle stracił połączenie telefoniczne czy dostęp do Internetu.

Jest to chyba jeden z najbardziej irytujących momentów podróży, zwłaszcza, gdy chciałoby się wykorzystać ten czas na pracę czy rozmowy telefoniczne.

Dlaczego zatem telefon gubi zasięg? Takie sytuacje mają swoje konkretne powody.

Jeśli chcesz na zawsze pozbyć się irytacji z tego powodu, to poniżej znajdziesz odpowiedź na to najbardziej nurtujące pytanie, – dlaczego w pociągu nie ma zasięgu LTE.

+ więcej...
24.10.2018 | W ciągu 8 lat handel w internecie osiągnie 40 proc. całkowitej sprzedaży w skali globalnej. Trend ten napędza sztuczna inteligencja i analiza big data

Personalizacja, customer experience, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe oraz analiza big data to główne czynniki, które w nadchodzącym czasie będą w największym stopniu decydować o kierunku rozwoju e-commerce.

Do jej rozwoju przyczyni się również wprowadzony w marcu zakaz handlu w wybrane niedziele oraz rosnący udział kanału mobilnego, z którego na koniec tego roku może już pochodzić 70 proc. ruchu w sprzedaży internetowej.

+ więcej...
24.10.2018 | Nowe oferty Plus Mix – Internetowy bądź Rozmowny MIX dla wymagających!

Nowe oferty Plus Mix dają możliwość lepszego dopasowania usług do własnych preferencji.

Od 24 października do dotychczasowej oferty wiodącej dodane zostaną jej wersje: Internetowy MIX oraz Rozmowny MIX.

Internetowy MIX to propozycja dla osób potrzebujących większych pakietów Internetu, ale mniej korzystających z usług głosowych, natomiast Rozmowny MIX to coś dla osób, dla których najważniejsze są rozmowy, a wystarcza im minimalny pakiet internetowy.

Plus Mix to brak rachunków i kontrola kosztów, a dzięki pełnej gamie usług dostępnych w różnych wariantach oferty najlepsze jej dopasowanie do szerokiej grupy odbiorców.

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 z 1271 następna strona

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij