Wiadomości

Loading


03.04.2019 | Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu najbardziej internetowi w Polsce! EKSABAJT danych przetransferowane w roku 2018! Ponad 73% mieszkańców Polski jest już w zasięgu LTE Plus Advanced, a LTE – 99%

Ponad miliard GB zostało przesłanych w sieci Grupy Cyfrowy Polsat w 2018 roku!

To pierwszy eksabajt danych w sieci mobilnej w Polsce, z czego ponad 91% transferu odbyło się w technologii LTE i LTE Advanced, w zasięgu których jest odpowiednio 99% oraz 73% Polaków.

Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu są najbardziej internetowymi użytkownikami mobilnego Internetu w kraju.

W 2018 roku przetransferowali oni 965 PB, czyli aż o 28% więcej niż w roku wcześniejszym, a łącznie z ruchem w roamingu oraz operatorów MVNO przez sieć Grupy Cyfrowy Polsat przesłano ponad eksabajt danych (1 EB to wielkość oznaczająca 10 podniesione do 18 potęgi, czyli miliard gigabajtów).

+ więcej...
03.04.2019 | To nonsens, że tylko nowi klienci otrzymują lepsze oferty – startuje ogólnopolska kampania reklamowa T‑Mobile

T‑Mobile rozpoczął kampanię reklamową w myśl nowej strategii komunikacyjnej, opartej o motto „Bez nonsensów”.

W pierwszej odsłonie magentowy Operator podkreśli, że jego stali klienci mogą liczyć na co najmniej tak samo dobre warunki jak nowi.

Wczoraj, 2 kwietnia 2019 r. T‑Mobile rozpoczął kampanię pod hasłem „Bez nonsensów”, której teaserową fazę można było obserwować w ciągu ubiegłego tygodnia.

Za kreatywnym claimem kampanii kryje się podjęte przez Operatora zobowiązanie do eliminacji absurdów obecnych w całej branży telekomunikacyjnej. 

+ więcej...
03.04.2019 | Kolejne 300 szkół będzie rozwijać cyfrowe umiejętności z Fundacją Orange

Ruszył nabór szkół do bezpłatnych programów Fundacji Orange, które podnoszą cyfrowe kompetencje uczniów i nauczycieli. 

Dzięki MegaMisji i #SuperKoderom uczniowie kolejnych 300 szkół podstawowych nauczą się jak bezpiecznie i kreatywnie poruszać się w cyfrowym świecie, nauczyciele poszerzą swoje kompetencje, a szkoły otrzymają granty i pomoce edukacyjne wspierające ich w korzystaniu z nowoczesnych technologii.

Programy objęte są honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

68,2% dzieci i młodzieży nigdy lub prawie nigdy nie opublikowało w sieci zdjęcia swojego autorstwa, a 76,6% nie stworzyło niczego przy użyciu aplikacji mobilnej, np. obrazka narysowanego na telefonie lub tablecie – wynika z badań EU Kids online 2018. 

+ więcej...
02.04.2019 | Szpieg w kieszeni, czyli jak zlokalizować telefon za darmo?

Znasz to uczucie, gdy sięgasz do kieszeni spodni lub torebki, w której brakuje twojego nieodłącznego przyjaciela ‒ smartfona?

Atak paniki, rozkojarzenie i zdenerwowanie ‒ większość z nas doskonale zna te uczucia.

Co wtedy robić? Jak namierzyć telefon?

W systemach: Android, iOS oraz Windows Phone odnajdziesz rozwiązania, które błyskawicznie pozwolą ci zlokalizować smartfon lub tablet.

+ więcej...
02.04.2019 | Wiosenne „otwarte okno” dla abonentów Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów wiosenny prezent.

Do 5 maja operator udostępni 18 kanałów bez dodatkowych opłat.

Z „otwartego okna” można korzystać za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO.

W ramach tegorocznego wiosennego „otwartego okna” abonenci platformy będą mogli oglądać nawet 18 kanałów, na których znajdą filmowe hity, seriale, programy rozrywkowe, lifestylowe czy bajki dla najmłodszych. 

+ więcej...
02.04.2019 | RemoteMyApp wybiera IBM Cloud , aby rozwijać cloud gamingową platformę Vortex

IBM poinformował, że firma RemoteMyApp będzie korzystać z zasobów IBM Cloud w celu zwiększenia globalnego zasięgu działania oraz skalowalności platformy gamingowej Vortex.

Pozwala ona użytkownikom na prowadzenie rozgrywek przez aplikacje w dowolnym miejscu na świecie i prawie każdym urządzeniu – smartfonie, tablecie czy nawet smart TV – bez konieczności pobierania samej gry.

Wraz ze wzrostem liczby użytkowników i zwiększeniem zasięgu działania na rynki Ameryki Łacińskiej i Południowo-Wschodniej Azji, Vortex potrzebował zwiększenia skalowalności usług, aktualizacji i funkcjonalności, aby jeszcze lepiej sprostać rosnącym potrzebom graczy. 

+ więcej...
02.04.2019 | Najlepsze telefony Samsung w Virgin Mobile na 2019 rok

Marka Samsung to bez wątpienia gigant na rynku telefonów komórkowych.

Oferuje sprzęt świetny nie tylko pod względem wizualnym, ale przede wszystkim jakościowym.

Który telefon Samsung wybrać: S8, S9, a może A7?

Oto szybkie porównanie smartfonów! 

+ więcej...
02.04.2019 | Gra o trojany: najpopularniejsze seriale wykorzystywane do rozprzestrzeniania szkodliwego oprogramowania

Cyberprzestępcy aktywnie wykorzystują nowe odcinki popularnych seriali telewizyjnych w celu rozprzestrzeniania szkodliwego oprogramowania - tak wynika z badania przeprowadzonego przez Kaspersky Lab.

Największym zainteresowaniem wśród atakujących cieszą się takie tytuły jak "Gra o tron", "The Walking Dead" oraz "Arrow".

Seriale telewizyjne stanowią jedną z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych form rozrywki, jednak w erze streamingu online oraz innych metod cyfrowej dystrybucji często są przedmiotem naruszenia praw autorskich.

W wielu regionach można mieć do nich dostęp za pośrednictwem nielegalnych kanałów, takich jak strony z torrentami. 

+ więcej...
02.04.2019 | Paramount Play w IPLI

Serwis rozrywki internetowej IPLA znowu powiększa swoją bibliotekę treści.

Tym razem do pakietu IPLA FILMY I SERIALE dołączyła oferta serwisu Paramount Play amerykańskiej grupy mediowej Viacom International Media Networks (VIMN), właściciela studia Paramount Pictures oraz kanałów Comedy Central i MTV.

IPLA, która oferuje swoim użytkownikom bogactwo różnorodnych treści, wzbogaci się o kolejne tytuły dzięki rozszerzeniu współpracy z VIMN.

Oferta spod szyldu Paramount Play to szeroki wybór filmów ze studia Paramount Pictures, m.in.: „Transformers”, „American Beauty”, „Gliniarz z Beverly Hills”, „Piękny Umysł”, „Czas Patriotów”, „Top Gun” czy „World War Z”. 

+ więcej...
02.04.2019 | Wymiana karty SIM ‒ kiedy jest potrzebna i ile kosztuje?

Nowoczesne technologie to już nie tylko innowacyjne gadżety, przełomowe odkrycia naukowe czy cyfryzacja rzeczywistości, które na każdym kroku dostarczają rozrywki i ułatwiają ludziom życie.

To również rewolucja w telefonii komórkowej, przejawiająca się chociażby w wypieraniu karty mini SIM uniwersalną wersją micro lub nanoSIM.

Czasy świetności standardowej karty SIM wielkimi krokami zbliżają się do końca.

Na rynek coraz odważniej wkraczają karty micro i nanoSIM, które są bardziej poręczne, funkcjonalne, a przede wszystkim bardziej kompatybilne z różnymi typami urządzeń. 

+ więcej...

poprzednia strona 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 z 1304 następna strona

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,5 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij