Wiadomości

Loading


24.01.2019 | Operatorzy na potęgę inwestują w telewizję internetową. Sieć 5G i sztuczna inteligencja pozwolą lepiej tworzyć interaktywne treści

Telewizja internetowa zmienia sposób konsumpcji treści i model rozrywki.

Dostęp do wideo stał się szybszy i łatwiejszy. Użytkownicy mogą oglądać wybrane materiały na życzenie, coraz częściej mają też dostęp do interaktywnych treści, w których sami mogą wpływać na przebieg akcji.

Wszystko to przekłada się na rosnącą popularność telewizji internetowej, którą w najbliższych latach czeka skokowy rozwój, spowodowany m.in. wpływem sieci 5G i sztucznej inteligencji.

Technologie umożliwią wprowadzenie platform telewizyjnych nowej generacji, nowych usług interaktywnych oraz lepsze targetowanie i dopasowywanie treści do profilu konkretnych użytkowników.

+ więcej...
24.01.2019 | 15% zniżki na bilety siatkarskich Reprezentacji Polski dla klientów Plusa!

Plus, który od 21 lat wspiera Polską Siatkówkę przygotował dla swoich klientów po raz kolejny specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 15% rabatu na bilety polskich reprezentacji na mecze rozgrywane w Polsce do 30 września w 2019 roku.

Promocja „Zniżki na mecze siatkówki” to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na wydarzenia siatkarskie z udziałem Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn organizowane w tym roku w naszym kraju przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Regularna sprzedaż biletów na pierwsze mecze rozpocznie się 28 stycznia, ale klienci Plusa już od 23 stycznia do niedzieli 27 stycznia będą mogli dokonać zakupu biletów z 15% rabatem w organizowanej specjalnie dla nich przedsprzedaży.

+ więcej...
23.01.2019 | SZYBKI – SZYBSZY – INEA. OPERATOR Z WIELKOPOLSKI PONOWNIE DOSTAWCĄ NAJSZYBSZEGO INTERNETU W POLSCE

Speedtest PL opublikował wyniki rocznego rankingu dostawców najszybszego Internetu w Polsce.

Pierwsze miejsce w kategorii ogólnej zajęła INEA.

Jest to drugie z rzędu zwycięstwo operatora w rankingu rocznym.

Niekwestionowana pozycja lidera jest efektem konsekwentnych działań prowadzonych przez INEA. 

+ więcej...
23.01.2019 | Kaspersky Lab pomaga wyeliminować siedem luk w zabezpieczeniach popularnego oprogramowania dla komputerów przemysłowych

Eksperci z Kaspersky Lab pomogli w zidentyfikowaniu i załataniu siedmiu nieznanych wcześniej luk w zabezpieczeniach ThingsPro Suite - platformy programowej instalowanej na komputerach przemysłowych, służącej do analizowania, zarządzania oraz raportowania administratorom systemowym procesów w ramach systemów sterowania przemysłowego.

Niektóre z wykrytych luk mogą potencjalnie umożliwić cyberprzestępcom uzyskanie dostępu z wysokimi uprawnieniami do komputerów przemysłowych oraz wykonanie destrukcyjnych poleceń.

Wszystkie zidentyfikowane luki w zabezpieczeniach zostały zgłoszone twórcy platformy - firmie Moxa - która opublikowała dla nich łaty.

+ więcej...
23.01.2019 | Orange nie boi się zimy. Lepszy zasięg sieci w górach

Orange Polska zwiększył prędkość i pojemność sieci komórkowej na stokach narciarskich, w ich pobliżu oraz w miejscowościach turystycznych popularnych zimą.

Operator udostępnił klientom 10 nowych stacji bazowych, 64 istniejące zostały wyposażone w dodatkowe urządzenia, a w newralgicznych miejscach są ustawione 4 stacje tymczasowe.

W Sylwestra i Nowy Rok klienci Orange w Zakopanem i Bukowinie Tatrzańskiej przesłali ponad 22 TB danych, co przekłada się na… blisko 7 mln zdjęć.

To znacznie więcej niż poza sezonem. Żeby zaspokoić rosnące potrzeby klientów – także podczas ferii – w 34 miejscowościach stacje bazowe zostały rozbudowane.

+ więcej...
23.01.2019 | Zadbaj o swoje zdrowie podczas zimowego wypoczynku

Ferie zimowe już się zaczęły, z pewnością duża część osób będzie chciała spędzić je aktywnie w górach.

Z tej okazji, jako wieloletni partner technologiczny TOPR-u i GOPR-u przygotowaliśmy krótki poradnik na temat zachowania bezpieczeństwa podczas zimowego wyjazdu.

Znajdziecie w nim również przydatne wskazówki dotyczące aplikacji ,,RATUNEK'', którą warto mieć na swoim telefonie zawsze wtedy, kiedy wyruszamy na wyprawę.

+ więcej...
21.01.2019 | W branży e-commerce trwa wyścig zbrojeń. Sklepy i dostawcy inwestują na potęgę

Polska znajduje się na 13. miejscu w zestawieniu najszybciej rosnących rynków e-commerce na świecie.

W tym roku wartość internetowego handlu ma sięgnąć 50 mld zł, a zakupy w internecie robi 15 mln konsumentów.

Dynamiczny wzrost powoduje, że działające w tej branży podmioty muszą odpowiadać na coraz bardziej wyśrubowane wymogi klientów – inwestować w wygląd witryny, aplikacje mobilne, jakość obsługi, marketing i logistykę, która przekłada się na szybkość dostaw i końcową satysfakcję konsumentów.

W branży e-commerce trwa wyścig zbrojeń, w którym najciężej jest poradzić sobie średnim podmiotom.

+ więcej...
21.01.2019 | Moc rozrywki i ferie z BBC w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów prezent na ferie.

Operator do 26 lutego udostępnia kanały BBC bez dodatkowych opłat!

Z „otwartego okna” − od pakietu Mini HD − można już korzystać za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO.

Podczas tegorocznych ferii w ramach „otwartego okna” abonenci platformy Cyfrowy Polsat będą mogli oglądać 5 kanałów BBC, a na nich bajki, seriale, programy rozrywkowe czy lifestylowe. Moc rozrywki czeka na wszystkich!

+ więcej...
21.01.2019 | Orange Polska sprzedaje spółkę zarządzającą nieruchomościami

Orange Polska sprzedał  spółkę zależną  Orange Real Estate, zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami.

Nabywcą jest firma General Property sp. z o.o.

Sprzedaż wynika ze strategii Orange zakładającej koncentrację na głównej działalności firmy.

Orange Real Estate Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi technicznego utrzymania nieruchomości, realizacji inwestycji i remontów, bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zarządzania i administrowania nieruchomościami. 

+ więcej...
21.01.2019 | Wzmocnienie nadzoru właścicielskiego i struktur zarządczych w Grupie Zygmunta Solorza

Grupa Polsat, największa polska grupa medialno-telekomunikacyjna zbudowana od podstaw i na bazie polskiego kapitału przez Zygmunta Solorza, niekwestionowany lider polskiej gospodarki, rozwija struktury nadzorcze i zarządcze.

Zygmunt Solorz wraz z synami będzie sprawował nadzór właścicielski nad Grupą z poziomu rad nadzorczych.

Tobias Solorz, który w 2011 roku wszedł do Zarządu Polkomtelu, od lutego 2014 był jego Prezesem Zarządu, a od 2015 zarządzał całą Grupą Polsat, będzie wchodził w skład Rad Nadzorczych Spółek Grupy i wykonywał nadzór właścicielski.

+ więcej...

poprzednia strona 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 z 1289 następna strona

Super internet i telewizja od Neti

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 2,5  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4,5 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij