Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

WICOM * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


oria Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku. Jako jedni z pierwszych uruchomiliśmy bezprzewodową sieć komputerową w powiecie dąbrowskim. W pierwszych latach funkcjonowania zasięg sieci obejmował część miejscowości z gminy Olesno. Z biegiem czasu do naszej infrastruktury dołączały następne miejsca. W ciągu kilku lat zbudowaliśmy profesjonalnę infrastrukturę sieciową, która codziennie jest unowocześniana, a wszystko to z myślą o jak najlepszej jakości świadczonych przez nas usług. Każdy rok przynosił nowe zmiany i innowacje technologiczne w naszej firmie. Nie zatrzymujemy się i prężnie działamy rozwijając teleinformatyczny świat.
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
Barbara Żołądź
2010-08-26 19:42
ocena:1
Podborze
Jak to powiedział jeden z pracowników: "Nie wykorzystacie w pełni możliwości naszego internetu." No oczywiście że nie bo predkość ma być 1 Mb/s a przeważnie jest kilkanaście Kb/s a nawet dochodzi do kilku bitów.... Poprostu żal. Dostawcy wydaje się że ma monopol na dostawę internetu i że mu wszystko wolno. Rachunki za drogie za taką predkość bo 43 zł miesięcznie a aktywacja wcale nie 1,22 zł tylko 150 dla stacjonarnego internetu as 250 zł dla routera. a jak się chce zamienić ze stacjonarnego na router to nie dopłaca się tak jak powinno być 100 zł tylko więcej... Do tego pracownicy niekompetentni, a ci co jeżdżą z serwisem to już naprawdę koszmar. Wydaje im sie że wszystkie rozumy pozjadali, że znają się na wszystkich markach komputerów i znają każdy centymetr komputera każdego klienta. Żal, żal i jeszcze raz żal...

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Dąbrowa Tarnowska - Dąbrowa Tarnowska - Miejski Informator Lokalny
Olesno - WICOM
Tarnów - RWD PROSPECT
Tarnów - Integra
Radgoszcz - TEL-NET
Szczucin - AVANET - INTERNET SZEROKOPASMOWY


Aktualności

26.11.2020 |

Mikołajki z Cartoon Network w Cyfrowy Polsat GO

Z okazji nadchodzących Mikołajek wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z serwisu Cyfrowy Polsat GO otrzymali dostęp do najciekawszych seriali Cartoon Network do 22 grudnia br. bez dodatkowych opłat.

Materiały dostępne są również mobilnie – z aktywną opcją ON THE GO.

W trakcie Mikołajek z Cartoon Network wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT mogą śledzić niezwykłe losy swoich ulubionych bohaterów.

Przez miesiąc wspólnej akcji do obejrzenia będzie ponad 200 odcinków seriali wprost z anteny Cartoon Network.

+ więcej...
26.11.2020 |

Poczta Polska: przygotowania do obsługi klientów zamawiających prezenty online

Pandemia sprzyja zakupom internetowym, a szczególnie teraz w okresie przedświątecznym ważny jest dla klientów czas i wygoda dostawy.

Poczta Polska przygotowała listę wskazówek, które ułatwią zakupy i sprawią, że ich doręczenie będzie zgodne z oczekiwaniami.

- Nie zwlekajmy z zamawianiem prezentów w sklepach internetowych, warto zrobić to jak najszybciej i mieć spokojną gwiazdkę. Im później kupimy prezent, tym uważniej powinniśmy przeczytać, ile dni potrzebuje sklep internetowy na wysłanie przesyłki – radzi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

+ więcej...
26.11.2020 |

T-Mobile nagrodzony w konkursie Digital Excellence Awards

Ogłoszone zostały wyniki konkursu Digital Excellence Awards – w kategorii Transformational Capabilities zwyciężył T‑Mobile.

Firma została nagrodzona za cyfrową transformację, której udało jej się dokonać w ostatnim czasie, by dodatkowo usprawnić procesy i rezultaty pracy.

Nagroda dla T‑Mobile Polska została przyznana za rewolucyjną, a jednocześnie zwinną przebudowę dojrzałej organizacji, przeprowadzoną z wykorzystaniem cyfrowych technologii.

Zwycięski projekt dotyczył obszaru rynku biznesowego, w obrębie którego firma skoncentrowała się na poprawie czasu wprowadzania produktu na rynek.

+ więcej...
26.11.2020 |

Kaspersky i koalicja przeciwko stalkerware: mija rok walki o prywatność cyfrową

Z okazji Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy wobec Kobiet - oraz w rocznicę powstania koalicji przeciwko stalkerware - firma Kaspersky udostępniła specjalne narzędzie do wykrywania narzędzi szpiegujących.

Oprogramowanie stalkerware umożliwia potajemne szpiegowanie prywatnego życia innej osoby za pośrednictwem jej inteligentnego urządzenia i często wspomaga stosowanie przemocy wobec partnera w związku intymnym.

W odpowiedzi na to coraz większe zagrożenie w listopadzie zeszłego roku utworzono koalicję przeciwko stalkerware.

Celem tej inicjatywy jest zjednoczenie organizacji działających na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej oraz społeczności związanej z bezpieczeństwem IT w walce przeciwko technologii ułatwiającej stosowanie różnego rodzaju wymuszeń.

+ więcej...
25.11.2020 |

GReAT Ideas: Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa z firmy Kaspersky ponownie podzielą się swoją wiedzą online

Zimą firma Kaspersky wznowi GReAT Ideas, serię wydarzeń online, za pomocą których w miłej i komfortowej atmosferze przedstawi swoje najnowsze ustalenia w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Pierwsze wydarzenie w sezonie zimowym zostanie zorganizowane przez badaczy bezpieczeństwa z Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz firmy Kaspersky (GReAT), który pracuje nad wykrywaniem najbardziej wyrafinowanych i zaawansowanych zagrożeń na świecie, najpoważniejszego szkodliwego oprogramowania, ataków ransomware oraz kampanii cyberszpiegowskich.

Pierwszy odcinek zimowego cyklu GReAT Ideas planowany jest na 2 grudnia, a kolejne dyskusje odbędą się w styczniu i lutym.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze :
Telewizja kablowa: - łącze 100 Mb/s
xDSL - łącze 256 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 384 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij