Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

TEL-NET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


TEL-NET to firma oferująca bezprzewodowy internet na terenie powiatu dąbrowskiego i mieleckiego.

Firma oferuje stały dostęp do internetu na terenie powiatu mieleckiego i dąbrowskiego. Usługa realizowana jest bezprzewodowo. Jest to łącze asymetryczne. Wszystkie pakiety mają za darmo zwiększoną prędkość od północy do godziny 8:00 do 3 mb/s.

Od momentu powstania TEL-NET ideą jest oferowanie nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie oraz kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów detalicznych oraz firm. Firma specjalizuję się w świadczeniu usług stałego dostępu do Internetu w oparciu o Sieć bezprzewodową 5ghz oraz 2,4ghz jak również w sprzedaży komputerów, oprogramowania w Radgoszczy i okolicach. Główną grupą odbiorców są klienci indywidualni oraz małe i średnie firmy. Usługa TEL-NET Internet charakteryzuje się wysoką jakością, konkurencyjną ceną, solidnym serwisem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki tym cechom bardzo szybko rośnie grono osób korzystających z usług naszej firmy. Sieć TEL-NET jest nieustannie rozbudowywana i udoskonalana. Obecnie w oparciu o nią możliwe jest wykonanie instalacji dostępu do Internetu w większości lokalizacji na terenie Gminy Radgoszcz oraz Nieczajnej Górnej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Lubzina - NetKom
Łęki Górne - Firma Handlowo Usługowa “ETER-NET” Zima Zbigniew
Rzeszów - F.H.U. KNET
Brzozów - FlyNetwork
Dębica - Smaga.NET
Jasło - PT TELGAM Sp z o.o.
Warszawa - Infostrefa
Sanok - IPC
Przeworsk - ezbit Sp. z o.o.
Szczucin - AVANET - INTERNET SZEROKOPASMOWY


Aktualności

23.02.2024 |

Różnorodne ścieżki kariery w branży telekomunikacyjnej – możliwości rozwoju

Branża telekomunikacyjna to pojęcie bardzo szerokie, a możliwości rozwinięcia w niej swojej kariery nie ograniczają się tylko do kilku możliwych stanowisk czy firm.

Perspektywy są duże, tak, jak benefity z nimi związane. Należy jednak pamiętać, że każda profesja wymaga posiadania różnych kompetencji czy specjalistycznej wiedzy.

Równocześnie, korzyścią wykonywania danego zawodu, bardzo często jest możliwość styczności z nowoczesną technologią oraz wysokie zarobki.

+ więcej...
23.02.2024 |

Jak dbać o skórę wokół oczu? Tylko skuteczne sposoby dbania o skórę pod oczami

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i delikatna. Nieumiejętne pielęgnowanie może przyspieszyć procesy jej starzenia się. Widzisz pierwsze zmarszczki lub masz cienie pod oczami? Podpowiemy ci, jak sobie z nimi poradzić. + więcej...
22.02.2024 |

Chcesz wyglądać inaczej? 3 sposoby na szybką zmianę wizerunku

Jeśli patrzysz w lustro i myślisz, że chcesz coś zmienić i pora już odmienić trochę swój wygląd, być może jest to odpowiedni czas.

Najpierw zastanów się czy chcesz radykalnie zmienić swój wizerunek, czy jedynie podkreślić swoją urodę.

Następnie szybko przejdź do działania i oczaruj innych swoim wyglądem.

+ więcej...
16.02.2024 |

Jak skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego?

Access Point (AP) w trybie mostu bezprzewodowego to świetne rozwiązanie, które pozwala na rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej, eliminując konieczność prowadzenia kabli.

Konfiguracja tego rodzaju urządzenia może być trochę skomplikowana, ale dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku, będziesz w stanie skonfigurować Access Point w trybie mostu bezprzewodowego bez większych trudności.

+ więcej...
16.02.2024 |

Swiftrecs.com – Nowa Generacja Rekomendacji Zakupowych Online

W dobie cyfrowej transformacji, gdzie zakupy przez internet stają się coraz bardziej powszechne, Swiftrecs.com wprowadza rewolucyjne zmiany w sposobie, w jaki dokonujemy wyborów zakupowych.

Ta innowacyjna platforma łączy zaawansowane technologie z inteligentnym podejściem do zakupów, oferując rekomendacje oparte na dokładnej analizie danych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,5 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,8 Mb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 700 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij