Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

TEL-NET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


TEL-NET to firma oferująca bezprzewodowy internet na terenie powiatu dąbrowskiego i mieleckiego.

Firma oferuje stały dostęp do internetu na terenie powiatu mieleckiego i dąbrowskiego. Usługa realizowana jest bezprzewodowo. Jest to łącze asymetryczne. Wszystkie pakiety mają za darmo zwiększoną prędkość od północy do godziny 8:00 do 3 mb/s.

Od momentu powstania TEL-NET ideą jest oferowanie nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie oraz kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów detalicznych oraz firm. Firma specjalizuję się w świadczeniu usług stałego dostępu do Internetu w oparciu o Sieć bezprzewodową 5ghz oraz 2,4ghz jak również w sprzedaży komputerów, oprogramowania w Radgoszczy i okolicach. Główną grupą odbiorców są klienci indywidualni oraz małe i średnie firmy. Usługa TEL-NET Internet charakteryzuje się wysoką jakością, konkurencyjną ceną, solidnym serwisem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki tym cechom bardzo szybko rośnie grono osób korzystających z usług naszej firmy. Sieć TEL-NET jest nieustannie rozbudowywana i udoskonalana. Obecnie w oparciu o nią możliwe jest wykonanie instalacji dostępu do Internetu w większości lokalizacji na terenie Gminy Radgoszcz oraz Nieczajnej Górnej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Zagórz - Zakład Usług Technicznych Zagórz
Lubzina - NetKom
Czudec - VIDEOLAN
Rzeszów - F.H.U. KNET
Jasło - TELGAM
Przeworsk - Kadom2si
Przeworsk - ezbit Sp. z o.o.
Pilzno - MM-NET Damian Matyjewicz
Szczucin - AVANET - INTERNET SZEROKOPASMOWY
Sanok - NETCOM


Aktualności

25.06.2024 |

5 kwestii, o których należy wiedzieć planując zakup używanego laptopa

Myślisz o zakupie nowego laptopa, ale nie chcesz wydawać kilku tysięcy złotych na sprzęt z wyższej półki? Rozwiązaniem może być zakup używanego laptopa.

To świetny sposób na oszczędność pieniędzy bez rezygnacji z jakości sprzętu.

Poleasingowe używane laptopy stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród osób, które potrzebują komputera do codziennych zadań lub pracy biurowej, a nie musi być to nowy model.

Oto pięć kluczowych kwestii, które warto wziąć pod uwagę, planując zakup używanego laptopa.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód jako standard w nowym budownictwie: Polska na drodze do cyfrowej rewolucji

W obliczu rosnących wymagań współczesnej gospodarki oraz dynamicznego rozwoju technologicznego, Polska wprowadza nowe prawo, które ma na celu wyposażenie wszystkich nowo budowanych i modernizowanych budynków w infrastrukturę światłowodową. Ta nowa regulacja jest częścią szeroko zakrojonej strategii cyfryzacji kraju, mającej na celu zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, co jest kluczowe dla rozwoju społeczno-gospodarczego. + więcej...
13.06.2024 |

Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadził nową oferta światłowodowa, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce.

To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 |

Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 640 kb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij