Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Internet LTE Plus ***** (5.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


POLKOMTEL S.A. zapewnia swoim klientom szeroki, kompleksowy zestaw usług telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, oferowany pod markami:

 

PLUS - atrakcyjne oferty taryfowe dla klientów indywidualnych oraz biznesowych (system abonamentowy)

 

SIMPLUS - popularne i wygodne rozwiązanie dla tych, którzy wolą telefony na kartę (system przedpłacony)

 

MixPlus - najlepsze telefony na kartę za złotówkę (system łączący elementy abonamentu i usługi przedpłaconej)

 

Sami Swoi - telefonia komórkowa bez zobowiązań i z prostymi regułami (system przedpłacony)

 

iPlus - idealne rozwiązanie dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu (bezprzewodowy dostęp do Internetu) Najważniejsze kategorie usług w sieci Plus:

 

USŁUGI GŁOSOWE Połączenia telefoniczne w systemie abonamentowym (oferta dla klientów indywidualnych, biznesowych i w systemach pre-paid. Wideorozmowa. Usługa Prefiks 1069 - jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej. głosowy dostęp do poczty elektronicznej i SMS.

 

USŁUGI NIEGŁOSOWE przesył wiadomości: krótkie wiadomości tekstowe SMS, wiadomości multimedialne MMS. przesyłanie danych w technologiach: GPRS, HSCSD, 3G (GPRS, EDGE, UMTS). dostęp do Internetu, również z wykorzystaniem technologii 3G (GPRS, EDGE, UMTS): WAP, Internet, zasoby intranetowe firmy, poczta e-mail. ROAMING Polkomtel posiada umowy o roamingu międzynarodowym, dzięki czemu z telefonu w sieci Plus można korzystać: na obszarze 174 krajów, w sieciach 360 operatorów.

 

TELEMETRIA I MONITORING Monitoring operacyjny - monitoring obiektów, przesyłek. Zarządzanie flotą samochodową. Monitoring medyczny - przesiewowe badania słuchu noworodków + telekardiologia. Usługi lokalizacyjne, np.: Pilot Plus, Wiem gdzie jesteś, wykorzystujące kartę Plus Mega.

 

INFOTAINMENT - INFORMACJE I ROZRYWKA M-banking: przy współpracy z Pekao S.A., Inteligo, Raiffeisen, BZWBK, mBank. Usługi informacyjne, oparte o technikę SMS, m.in. INFO Plus, PKP INFO, SMS Plus Portal, Hot News, Encyklopedia PWN, Słownik pol-ang/ang-pol. Rozrywka Plus: gry SMS, Java, WAP, Graffiti Plus, loga i dzwonki, Randka Plus i Partner Plus. Serwis Mobilny: Telewizja Polska S.A., we współpracy z siecią Plus udostępniła pierwszy w Polsce mobilny serwis informacyjny. Aktualizowane co kilka godzin informacje wyświetlane są na ekranie telefonu komórkowego w postaci tekstu, fotografii, a także sekwencji wideo.

 

OFERTA DLA BIZNESU System Plus - Zorganizowany system połączeń między telefonami komórkowymi należącymi do jednej firmy. Strefa Biurowa - Wydzielony obszar bądź kilku obszarów, na których wszystkie połączenia między telefonami komórkowymi objęte są specjalną taryfikacją - taką jak w Systemie Plus.

 

Techniczne możliwości pozwalają także włączyć do Strefy Biurowej połączenia z telefonów stacjonarnych na komórkowe. Prefix 1069 - umożliwia abonentom jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej. Telefonia konwergentna - integracja telefonii stacjonarnej i mobilnej i stworzenie spójnego systemu łączności, obsługiwanego przez jednego operatora. W Plusie oparta jest na taryfach MaxProfit! oraz usłudze Prefix 1069.

 

 

Internet Plus LTE

POLKOMTEL S.A. zapewnia swoim klientom szeroki, kompleksowy zestaw usług telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, oferowany pod markami:

PLUS - atrakcyjne oferty taryfowe dla klientów indywidualnych oraz biznesowych (system abonamentowy)

SIMPLUS - popularne i wygodne rozwiązanie dla tych, którzy wolą telefony na kartę (system przedpłacony)

MixPlus - najlepsze telefony na kartę za złotówkę (system łączący elementy abonamentu i usługi przedpłaconej)

Sami Swoi - telefonia komórkowa bez zobowiązań i z prostymi regułami (system przedpłacony)

iPlus - idealne rozwiązanie dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu (bezprzewodowy dostęp do Internetu)

Najważniejsze kategorie usług w sieci Plus:

USŁUGI GŁOSOWE

Połączenia telefoniczne w systemie abonamentowym (oferta dla klientów indywidualnych, biznesowych i w systemach pre-paid.

Wideorozmowa.

Usługa Prefiks 1069 - jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej.

głosowy dostęp do poczty elektronicznej i SMS.

USŁUGI NIEGŁOSOWE

przesył wiadomości:

krótkie wiadomości tekstowe SMS,

wiadomości multimedialne MMS.

przesyłanie danych w technologiach:

GPRS,

HSCSD,

3G (GPRS, EDGE, UMTS).

dostęp do Internetu, również z wykorzystaniem technologii 3G (GPRS, EDGE, UMTS):

WAP, Internet,

zasoby intranetowe firmy,

poczta e-mail.

ROAMING

Polkomtel posiada umowy o roamingu międzynarodowym, dzięki czemu z telefonu w sieci Plus można korzystać:

na obszarze 174 krajów,

w sieciach 360 operatorów.

TELEMETRIA I MONITORING

Monitoring operacyjny - monitoring obiektów, przesyłek.

Zarządzanie flotą samochodową.

Monitoring medyczny - przesiewowe badania słuchu noworodków + telekardiologia.

Usługi lokalizacyjne, np.: Pilot Plus, Wiem gdzie jesteś, wykorzystujące kartę Plus Mega.

INFOTAINMENT - INFORMACJE I ROZRYWKA

M-banking: przy współpracy z Pekao S.A., Inteligo, Raiffeisen, BZWBK, mBank.

Usługi informacyjne, oparte o technikę SMS, m.in. INFO Plus, PKP INFO, SMS Plus Portal, Hot News, Encyklopedia PWN, Słownik pol-ang/ang-pol.

Rozrywka Plus: gry SMS, Java, WAP, Graffiti Plus, loga i dzwonki, Randka Plus i Partner Plus.

Serwis Mobilny: Telewizja Polska S.A., we współpracy z siecią Plus udostępniła pierwszy w Polsce mobilny serwis informacyjny. Aktualizowane co kilka godzin informacje wyświetlane są na ekranie telefonu komórkowego w postaci tekstu, fotografii, a także sekwencji wideo.

OFERTA DLA BIZNESU

System Plus - Zorganizowany system połączeń między telefonami komórkowymi należącymi do jednej firmy.

Strefa Biurowa - Wydzielony obszar bądź kilku obszarów, na których wszystkie połączenia między telefonami komórkowymi objęte są specjalną taryfikacją - taką jak w Systemie Plus. Techniczne możliwości pozwalają także włączyć do Strefy Biurowej połączenia z telefonów stacjonarnych na komórkowe.

Prefix 1069 - umożliwia abonentom jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej.

Telefonia konwergentna - integracja telefonii stacjonarnej i mobilnej i stworzenie spójnego systemu łączności, obsługiwanego przez jednego operatora. W Plusie oparta jest na taryfach MaxProfit! oraz usłudze Prefix 1069.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
Kinga Wągiel
2010-04-01 14:44
ocena:10
Mam iPlusa już prawie 2 lata, korzystam z niego w wielu miejscach w Krakowie i działa zupełnie jak internet stacjonarny. Strony otwierają się błyskawicznie. Polecam !

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Giżycko - INM Sp. z o.o.
Toruń - NETIA Autoryzowany Partner-Przedstawiciel Oliwia Makowska
Warszawa - ACO Solutions
Warszawa - ITH - Internet dla biznesu
Warszawa - UPC internet - telewizja - telefon
Gdynia - VECTRA Internet
- Internet Netia
Warszawa - Światłowód UPC
Ostróda - PHU IWKD
Warszawa - Skyconnect


Aktualności

08.12.2023 |

Wyniki rankingu SpeedTest pl. Który internet mobilny jest najszybszy?

Serwis SpeedTest pl opublikował wyniki listopadowego rankingu szybkości internetu mobilnego.

Po raz kolejny, Plus zajął pierwsze miejsce w rankingu internetu 5G, a także w zestawieniu obejmującym wszystkie technologie internetu mobilnego – 3G, 4G i 5G.

Plus nie schodzi z pierwszego miejsca w kategorii internetu 5G. Już od ponad dwóch lat Plus osiąga najwyższe wyniki w tej kategorii i nie uległo to zmianie także w listopadzie br.

Pomiary uwzględnione w rankingu wykonano w aplikacjach mobilnych SpeedTest pl na smartfonach i tabletach. Na podstawie 9 tysięcy testów prędkości wykonanych przez użytkowników serwisu, Plus uzyskał najwyższą średnią prędkość pobierania danych internetu mobilnego 5G wynoszącą 128,7 Mb/s.

+ więcej...
07.12.2023 |

Hurtownia wody mineralnej - bezpłatna dostawa w 24h dla komfortu pracy

Zapewnienie pracownikom dostępu do świeżej wody pitnej nie tylko spełnia wymogi polskiego prawa pracy, ale także stanowi istotny element dbałości o ich zdrowie i komfort.

W Staropolska®, jako hurtownia wody mineralnej, kładziemy nacisk na szybkie i bezpłatne dostawy, eliminując wszelkie potencjalne trudności.

+ więcej...
07.12.2023 |

Dwa razy więcej na konto dla klientów usług T-Mobile na kartę

Bez względu na wiek, każdy z nas lubi dostawać prezenty na mikołajki. A co, gdyby ten prezent mógłby być podwójny?

Dla klientów usług T-Mobile na kartę w taryfie GO! mamy więc podwójnie dobre wieści – ci, którzy doładują konto w aplikacji „Mój T-Mobile” w dniach 6-8 grudnia, otrzymają podwójne doładowanie, które mogą wykorzystać na dowolne usługi.

Dodatkowe środki na koncie na rozmowy z rodziną i bliskimi, na SMS-y z przyjaciółmi czy na dodatkowy pakiet internetu, aby w każdej chwili móc znaleźć idealne prezenty?

W przedświątecznej gorączce dobrze być pewnym, że na naszym koncie nie zabraknie odpowiedniej puli środków na wszystkie ważne rozmowy czy dostęp do sieci. 

+ więcej...
07.12.2023 |

Masz niepotrzebny telefon? Dzięki T-Mobile możesz na nim zyskać! Rusza akcja Oddajesz, dostajesz

W szufladzie zalegają niepotrzebne, ale wciąż sprawne smartfony? To powszechny problem - co czwarty Polak trzyma aż dwa takie egzemplarze.

A co, gdyby na urządzeniach, których nikt już nie używa…można było nie tylko zyskać, ale zainicjować ekologiczną zmianę? T-Mobile właśnie rozpoczął akcję odkupu smartfonów – w ten sposób klient może sprzedać niepotrzebny telefon, a jego wartość przeznaczyć na zakup nowego.

Dzięki akcji wspólnie wspieramy gospodarkę obiegu zamkniętego i zmniejszamy liczbę elektrośmieci. W końcu zamiast zalegać w kącie, urządzenie może trafić do nowego użytkownika w wyjątkowo niskiej cenie. Jedna akcja – multum korzyści dla każdego!

Smartfony stały się ważnym elementem naszej codzienności – zapewniają one komunikację, rozrywkę, czy dostęp do niezbędnych informacji.

+ więcej...
06.12.2023 |

W Polsat Box Go jest już cały sezon serialu Krew

Serial „Krew”, mroczny thriller psychologiczny o śledztwie córki (Vanessa Aleksander), która szukając rozwiązania zagadki śmierci matki (Małgorzata Foremniak), odkrywa rodzinne tajemnice, jest już w całości dostępny w Polsat Box Go.

„Krew” to kolejna, nowa polska produkcja, która w ciągu ostatnich tygodni zadebiutowała na platformie, a już 15 grudnia następna zapowiadana premiera – do serwisu trafi pierwszy odcinek serialu „Grzechy sąsiadów”.

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak).

Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 12 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 56 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij