Wiadomości

Loading


26.05.2023 | Plus Światłowód dociera już do blisko 13 milionów mieszkańców Polski

Dostępność internetu stacjonarnego Plus Światłowód została poszerzona o lokalizacje, w których znajduje się infrastruktura operatora Światłowód Inwestycje. Dzięki temu możliwość skorzystania z oferty Plus Światłowód ma już około 13 milionów mieszkańców Polski.

Po dołączeniu infrastruktury Światłowód Inwestycje oferta Plus Światłowód  jest dostępna dla ponad miliona nowych punktów adresowych. Łącznie Plus Światłowód dociera już do około 5,4 miliona domów i mieszkań, czyli niemalże 13 milionów osób w Polsce we wszystkich województwach. Dzięki współpracy ze Światłowód Inwestycje nowe lokalizacje z dostępem do oferty światłowodowej Plusa pojawiły się m. in. w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, ale także w wielu mniejszych miastach i miejscowościach takich jak Nowy Targ, Skierniewice czy Lubin.

Oferta Plus Światłowód (infrastruktura Światłowód Inwestycje/POPC) już od 45 zł/mies.:

Użytkownicy, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty internetu stacjonarnego Plusa mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów i uzyskać nawet 40 zł zniżki miesięcznie. Oferta Plus Światłowód S (do 300 Mb/s) z umową na 12 miesięcy na łączach Światłowód Inwestycje jest dostępna już za 45 zł/mies. przy dokupieniu lub przedłużeniu oferty telewizyjnej Polsat Box za min. 30 zł/mies. lub abonamentu głosowego Plus za min. 59 zł/mies. Dla klientów, którzy nie spełniają powyższych warunków, miesięczna opłata za łącze światłowodowe do 300 Mb/s wynosi 75 zł.

Oferta Plus Światłowód (infrastruktura Netii) już od 19 zł/mies.:

W przypadku klientów Plusa i Polsat Box, którzy wybiorą ofertę Plus Światłowód korzystając z infrastruktury sieciowej Netii, miesięczny koszt dostępu do internetu stacjonarnego z łączem o prędkości do 300 Mb/s (Plus Światłowód S) wyniesie jedynie 19 zł/mies. Opłata w tej wysokości jest dostępna dla klientów, którzy jednocześnie dokupią bądź przedłużą umowę telewizyjną Polsat Box za min. 30 zł/mies. albo głosową Plusa za min. 59 zł/mies. Dla osób, które nie skorzystają z tej promocji, miesięczny koszt Plus Światłowód S wyniesie 49 zł/mies.

Dla wszystkich powyższych abonamentów dopłata do oferty Plus Światłowód M (do 600 Mb/s) wynosi 10 zł/mies., a do Plus Światłowód L (do 1 Gb/s) – 20 zł/mies. Wybierając usługę internetu światłowodowego od Plusa, w cenie abonamentu, klienci otrzymują router stacjonarny oraz kartę SIM z pakietem 5 GB do wykorzystania na telefonie lub tablecie. Jednorazowa opłata aktywacyjna w przypadku mieszkań wynosi 79 zł, a w zabudowie jednorodzinnej 259 zł.

Użytkownicy, którzy skorzystają z oferty Plus Światłowód mogą skorzystać z dostępu do Disney+ w prezencie na rok. Po upływie 12 miesięcy opłata miesięczna za dostęp do platformy wynosi 28,99 zł.

Sprawdź Plus - Internet na kartę

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć26.05.2023 | Nowe przełączniki dostępowe L3 firmy Zyxel - pomagają sprostać rosnącym wymogom w zakresie przepustowości

Seria przełączników XGS2220 firmy Zyxel to wszechstronne rozwiązanie, które poradzi sobie z coraz większymi wyzwaniami dotyczącymi przepustowości.

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, opartych na chmurze rozwiązań sieciowych, zaprezentował nową serię przełączników dostępowych XGS2220 warstwy 3, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom nadążyć za wymaganiami stawianymi ich sieciom.

Rosnące oczekiwania dotyczące przepustowości i zwiększające się możliwości najnowszych urządzeń, w tym bezprzewodowych punktów dostępowych Wi-Fi 6/6E, laptopów, serwerów i stacji roboczych, stanowią ogromne obciążenie dla sieci.

+ więcej...
26.05.2023 | Serialowy thriller medyczny SORTOWNIA już 16 czerwca w POLSAT BOX GO i Canal+ online

Zło czynione w imię dobra, sprawiedliwość wymierzana własnoręcznie w imieniu poszkodowanych, zbrodnia bez kary.

Nowy serial produkcji Telewizji POLSAT i CANAL+ Polska, SORTOWNIA, to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych przypadkach postanawia je odbierać.

Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia.

W roli głównej Andrzej Chyra. Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu już 16 czerwca w serwisie POLSAT BOX GO i w CANAL+ online. Zielony – pacjenci do poczekalni, żółty – krótszy czas oczekiwania, czerwony – natychmiastowa pomoc. 

+ więcej...
25.05.2023 | Jak działa system RCP w praktyce? Przykłady zastosowań w różnych branżach

Rejestracja czasy pracy może być prowadzona zarówno przez pracowników wykonujących swoje obowiązki na hali produkcyjnej, w biurze, a nawet pracujących zdalnie.

Zaawansowane systemy RCP dają wiele możliwości pracodawcom oraz samym pracownikom. Najważniejsze, aby wybrać rozwiązanie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa i użytkowników, którzy będą z tego narzędzia korzystać.

Gdzie można wykorzystać elektroniczny system RCP? Poznaj kilka przykładów.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 15  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 56 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij