Wiadomości

Loading


26.05.2023 | Nowe przełączniki dostępowe L3 firmy Zyxel - pomagają sprostać rosnącym wymogom w zakresie przepustowości

Seria przełączników XGS2220 firmy Zyxel to wszechstronne rozwiązanie, które poradzi sobie z coraz większymi wyzwaniami dotyczącymi przepustowości.

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, opartych na chmurze rozwiązań sieciowych, zaprezentował nową serię przełączników dostępowych XGS2220 warstwy 3, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom nadążyć za wymaganiami stawianymi ich sieciom.

Rosnące oczekiwania dotyczące przepustowości i zwiększające się możliwości najnowszych urządzeń, w tym bezprzewodowych punktów dostępowych Wi-Fi 6/6E, laptopów, serwerów i stacji roboczych, stanowią ogromne obciążenie dla sieci. Seria XGS2220 oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom, hotelom, szkołom, integratorom systemów i dostawcom usług przełącznik, który jest wszechstronny, bogaty w funkcje i stanowi dobrą odpowiedź na współczesne wymogi.

Kompleksowe rozwiązania spełniające wszelkie potrzeby

Seria XGS2220 obejmuje sześć różnych modeli, w tym wersje z 24 lub 48 portami gigabitowymi do standardowych połączeń sieciowych, trzy modele PoE do instalacji o dużym poborze mocy oraz model tylko światłowodowy do agregacji światłowodów, który umożliwia gigabitową modernizację wielu urządzeń w różnych infrastrukturach sieciowych.

Łatwe podłączenie, elastyczne zarządzanie

Przedsiębiorstwa mogą zarządzać przełącznikami serii XGS2220 według uznania, czy to w trybie samodzielnym, czy w trybie zarządzanym w chmurze Nebula, dostosowując je w zależności od potrzeb.

Seria XGS2220 oferowana jest z roczną licencją Nebula Pro, która zapewnia zaawansowaną technologię IGMP, alerty analityki sieciowej i inne mechanizmy, które pozwalają resellerom, dostawcom usług zarządzanych i administratorom sieci zapoznać się z prostotą, skalowalnością i elastycznością rozwiązania sieciowego Nebula firmy Zyxel.

– Linia XGS2220 to odpowiednie rozwiązanie w obliczu rosnących wymogów dotyczących przepustowości, jakie generują nowoczesne urządzenia – skomentował Kell Lin, Senior Associate Vice President Zyxel Networking SBU – Nowa seria przełączników została zaprojektowana tak, aby poradzić sobie z obciążeniem. Zapewnia również nowe funkcje i opcje zarządzania, które maksymalnie ułatwiają obsługę.

Najważniejsze cechy najnowszej serii XGS2220 firmy Zyxel to:

  • Budżet mocy z zapasem: 400W do 960W, z łatwością obsłuży punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E, VoIP, monitoring i sieciowe urządzenia AV.
  • Elastyczne łącza uplink: Sześć łączy uplink 10G, cztery 10G SFP+ i dwa 10G Multi-Gig RJ 45.
  • Tryb sieciowy AV: Z trybem sieciowym AV gotowym do obsługi ekranów w szkołach, barach sportowych i innych miejscach; kreator konfiguracji upraszcza instalację, podczas gdy wyspecjalizowany pulpit trybu AV prezentuje przydatne elementy.
  • Odpowiedni do zastosowań korporacyjnych: Funkcje warstwy 2 (tunelowanie QinQ VLAN, translacja VLAN) oraz możliwości routingu statycznego warstwy 3.
  • Wysokiej jakości, inteligentna konstrukcja: Zbudowany z trwałych materiałów; wyposażony w adaptacyjny, energooszczędny i cichy system wentylatorów chłodzących.

źródło: Zyxel

Kliknij aby powiększyć26.05.2023 | Serialowy thriller medyczny SORTOWNIA już 16 czerwca w POLSAT BOX GO i Canal+ online

Zło czynione w imię dobra, sprawiedliwość wymierzana własnoręcznie w imieniu poszkodowanych, zbrodnia bez kary.

Nowy serial produkcji Telewizji POLSAT i CANAL+ Polska, SORTOWNIA, to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych przypadkach postanawia je odbierać.

Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia.

W roli głównej Andrzej Chyra. Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu już 16 czerwca w serwisie POLSAT BOX GO i w CANAL+ online. Zielony – pacjenci do poczekalni, żółty – krótszy czas oczekiwania, czerwony – natychmiastowa pomoc. 

+ więcej...
25.05.2023 | Jak działa system RCP w praktyce? Przykłady zastosowań w różnych branżach

Rejestracja czasy pracy może być prowadzona zarówno przez pracowników wykonujących swoje obowiązki na hali produkcyjnej, w biurze, a nawet pracujących zdalnie.

Zaawansowane systemy RCP dają wiele możliwości pracodawcom oraz samym pracownikom. Najważniejsze, aby wybrać rozwiązanie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa i użytkowników, którzy będą z tego narzędzia korzystać.

Gdzie można wykorzystać elektroniczny system RCP? Poznaj kilka przykładów.

+ więcej...
25.05.2023 | T-Mobile zaprasza na konkurs z okazji Dnia Dziecka – do wygrania atrakcyjne zestawy z książką i pluszakiem

Kolega ze szkolnej ławki, koleżanka z podwórka, członek rodziny, a może ulubiona postać z książki lub bajki? Dla dzieci pojęcie „przyjaciela” ma czasem wiele twarzy.

Dlatego z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w T-Mobile przygotowaliśmy specjalną zabawę – w aplikacji „Mój T‑Mobile” wystartował konkurs, w którym pytamy: „Komu Twoje dziecko przyznałoby order Najlepszego Przyjaciela i dlaczego?”.

Na zwycięzców czekają wyjątkowe zestawy z książką i pluszakiem autorstwa Neli Małej Reporterki! Odpowiedzi można przesyłać do 4 czerwca.

Dzień Dziecka w Polsce obchodzony jest od 1 czerwca 1952 roku. Przez ten czas zmieniło się wiele w naszej rzeczywistości, ale jedno pozostało niezmienne – dzieciństwo to wyjątkowy okres, w którym nawiązujemy mnóstwo przyjaźni! 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,5 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 360 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij