Wiadomości

Loading


26.05.2023 | Serialowy thriller medyczny SORTOWNIA już 16 czerwca w POLSAT BOX GO i Canal+ online

Zło czynione w imię dobra, sprawiedliwość wymierzana własnoręcznie w imieniu poszkodowanych, zbrodnia bez kary. Nowy serial produkcji Telewizji POLSAT i CANAL+ Polska, SORTOWNIA, to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych przypadkach postanawia je odbierać. Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia. W roli głównej Andrzej Chyra. Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu już 16 czerwca w serwisie POLSAT BOX GO i w CANAL+ online.

Zielony – pacjenci do poczekalni, żółty – krótszy czas oczekiwania, czerwony – natychmiastowa pomoc. Lekarze SOR-u każdego dnia walczą nie tylko o ludzkie życie, ale także z trudnymi realiami polskiej służby zdrowia. Jednym z nich jest doktor Jacek Woliński, który w całości poświęcił się pracy. To nie tylko jego życiowa misja, ale też jedyna szansa na zapomnienie o demonach przeszłości. Woliński przez pacjentów określany jest jako „dobry lekarz”, ale czy na pewno to dobry człowiek? Rozdarty pomiędzy etyką lekarską a potrzebą wymierzenia sprawiedliwości tym, którzy mogą jej nie zaznać, staje przed trudnymi moralnie decyzjami i z każdym kolejnym przypadkiem coraz bardziej osadza się w roli pana życia i śmierci. Wybawcy lub kata.

W głównej roli Andrzej Chyra. Na ekranie partnerują mu: Olga Goldys, Jaśmina Polak, Natalia Jędruś. W serialu wystąpili także Artur Barciś, Ilona Ostrowska, Marcin Czarnik, Mariusz Bonaszewski.

Reżyserką serialu jest Anna Kazejak. Za scenariusz odpowiedzialni są Wiktor Piątkowski, Monika Powalisz, Michał Wawrzecki i Joanna Kozłowska. Za zdjęcia odpowiada Piotr Niemyjski. Po stronie CANAL+ Polska producentkami nadzorującymi są Beata Ryczkowska i Agnieszka Ptaszyńska, po stronie Telewizji POLSAT - Beata Barcz.  Producentem wykonawczym jest TFP sp. z o.o. Kierownikiem literackim ze strony CANAL+ jest Dana Łukasińska, a reżyserka castingu Julia Popkiewicz. Muzykę skomponował Michał Kush.

Cały sezon SORTOWNI to łącznie osiem odcinków. Pierwsze dwa już od 16 czerwca w serwisach streamingowych POLSAT BOX GO i CANAL+ online. Premierowy odcinek także na antenie CANAL+ PREMIUM. Kolejne odcinki będą publikowane w obu serwisach w piątki.

Sprawdź Polsat Box - Telewizja internetowa z dekoderem. Oglądaj po podłączeniu do Internetu od dowolnego dostawcy

źródło: Polsat Box

Kliknij aby powiększyć25.05.2023 | Jak działa system RCP w praktyce? Przykłady zastosowań w różnych branżach

Rejestracja czasy pracy może być prowadzona zarówno przez pracowników wykonujących swoje obowiązki na hali produkcyjnej, w biurze, a nawet pracujących zdalnie.

Zaawansowane systemy RCP dają wiele możliwości pracodawcom oraz samym pracownikom. Najważniejsze, aby wybrać rozwiązanie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa i użytkowników, którzy będą z tego narzędzia korzystać.

Gdzie można wykorzystać elektroniczny system RCP? Poznaj kilka przykładów.

+ więcej...
25.05.2023 | T-Mobile zaprasza na konkurs z okazji Dnia Dziecka – do wygrania atrakcyjne zestawy z książką i pluszakiem

Kolega ze szkolnej ławki, koleżanka z podwórka, członek rodziny, a może ulubiona postać z książki lub bajki? Dla dzieci pojęcie „przyjaciela” ma czasem wiele twarzy.

Dlatego z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w T-Mobile przygotowaliśmy specjalną zabawę – w aplikacji „Mój T‑Mobile” wystartował konkurs, w którym pytamy: „Komu Twoje dziecko przyznałoby order Najlepszego Przyjaciela i dlaczego?”.

Na zwycięzców czekają wyjątkowe zestawy z książką i pluszakiem autorstwa Neli Małej Reporterki! Odpowiedzi można przesyłać do 4 czerwca.

Dzień Dziecka w Polsce obchodzony jest od 1 czerwca 1952 roku. Przez ten czas zmieniło się wiele w naszej rzeczywistości, ale jedno pozostało niezmienne – dzieciństwo to wyjątkowy okres, w którym nawiązujemy mnóstwo przyjaźni! 

+ więcej...
25.05.2023 | Plus liderem szybkości internetu mobilnego w kwietniu 2023

Wyniki kwietniowego rankingu Speedtest pl potwierdzają dominację Plusa, który ponownie osiągnął najwyższe prędkości internetu mobilnego i potwierdził tym samym swoją pozycję lidera 5G w Polsce.

Plus utrzymał pierwsze miejsce zarówno w 5G, jak i w całościowym, ogólnym rankingu internetu mobilnego obejmującym wszystkie technologie. To już kolejny miesiąc, w którym Plus potwierdza, że ma najszybszy internet mobilny w Polsce.

W dwóch niezależnych rankingach ponownie zajął pierwsze miejsce w kategorii prędkości pobierania w technologii 5G.

W zestawieniu przygotowanym na podstawie testów wykonywanych przez użytkowników serwisu Speedtest pl, Plus osiągnął średnią prędkość transferu danych 5G na poziomie 137,2 Mb/s.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 10 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 250 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij