Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MediaNet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


MediaNET świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne od 2003 roku.

Dzięki doświadczeniu i zespołowi niezawodnych specjalistów firma MediaNET dostarcza innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne, dostosowane do potrzeb jednostkowych zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych na terenie całej Polski. Za pośrednictwem najnowszych technologii i innowacyjnej infrastruktury usługi oferowane przez firmę MediaNET cechuje przede wszystkim niezawodność.

Dbałość o jakość stosowanych rozwiązań i zadowolenie klientów jest priorytetem naszej firmy.


Sieć LAN

 

• transmisja danych,

• dzierżawa łączy,

• łącza światłowodowe,

• hosting,

• przyłączenie linii telefonicznych w technologii VoIP,

• serwis urządzeń telekomunikacyjnych,

• szkolenia w zakresie obsługi oferowanych urządzeń.

Śieć internetowa, dostarczana do klientów  za pośrednictwem drogi radiowej, dostępna na pasmach:

5 GHz,

18 GHz,

23 GHz,

38 GHz,

Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług telekomunikacyjnych i dbałość o zadowolenie klientów, świadczy o tym, że firma MediaNET to solidny i godny zaufania partner biznesowy.

image

Usługi oferowane przez firmę MediaNET są bezkonkurencyjne pod względem:

• jakości świadczonych usług,

• ceny, związanej z korzystaniem z najnowszych technologii,

• dostępności usług na terenie całej Polski,

• elastyczności oferty, pozwalającej na dostosowanie do potrzeb klienta.

 

INTERNET

MEDIA NET

INTERNET

Firma MediaNET jest godnym zaufania, solidnym dostawcą usług teleinformatycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponowane przez nas rozwiązania są nie tyko niezawodne, ale też dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. MediaNET kładzie szczególny nacisk na poszukiwanie nowoczesnych metod ingerowania w budowę infrastruktury teleinformatycznej, mających na celu świadczenie jedynie najbardziej zaawansowanych technologicznie usług.

CHARAKTERYSTYKA PASMA MEDIANET

• niezmienność – dzięki użyciu symetrycznych łączy nasze pasmo jest stabilne,

• bezpieczeństwo – dbamy o pozostawienie rezerwy, zapobiegając utracie danych i opóźnieniom w sieci,

• zoptymalizowanie – kontrolujemy ruch w sieci tak, by zapewnić stały dostęp do jej najpopularniejszych zasobów i najważniejszych podmiotów,

• stały zapas – zapewniamy klientom stały i płynny dostęp do Internetu, bazując między innymi na protokole IPv6,

OFERTA

Łącza światłowodowe oferowane przez firmę MediaNET zakończone są portem Ethernet.

Przepustowość naszych łączy:

• 10 Mb/s,

• 100 Mb/s,

• 1 Gb/s.

 

Opcjonalnie w naszej ofercie znajdują się radiolinie o przepustowości do 300 Mb/s.

 

MediaNET świadczy usługi routingu statycznego lub BGP, które pozwalają na pełną kontrolę nad zarządzaną siecią i dostosowanie przestrzeni teleinformatycznej do profilu firmy.

Korzystając z usług MediaNET otrzymasz profesjonalne wsparcie podczas rejestracji, przydziału systemów AS (Autonomous Syrstem) i w zakresie generowania numeracji IP.

CO ZYSKUJESZ WYBIERAJĄC MEDIANET?

1. Usługi naszej firmy dostosowane są do wytycznych zawartych w umowie SLA (Service Level Agreement), czyli zapewniają Ci:

• stały kontakt z nami,

• pełny monitoring infrastruktury,

• regularne raporty stanu faktycznego instalacji,

• wiadomości dotyczące osiąganych przez sieć wyników.

2. Nasza sieć zapewnia Ci szybki dostęp do krajowych i światowych zasobów Internetu, na której jakość kładziemy szczególny nacisk.

3. Dbamy o potrzeby każdego klienta, oferując profesjonalną pomoc naszego Biura Obsługi Klienta, a także przydział dedykowanego opiekuna i doradztwo specjalistów z pionu technicznego.

4. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy czyni nas uczciwym i wiarygodnym partnerem biznesowym, który cieszy się zaufaniem tysiąca klientów na terenie całej Polski.

Dostarczymy Twojej firmie profesjonalny i swobodny dostęp do Internetu najwyższej jakości. Już dzisiaj skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

 

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Piastów - Landtech Sp. z o.o.
Warszawa - PTU WLAN-TECH PLUS
Łuków - LUKMAN multimedia
Warszawa - SASKA.NET
Warszawa - Nettel Inwestycje
Warszawa - Cebit Sp.J.
Kańczuga - 3 Mikrolan
Falenica - AMS
Warszawa - Met.pl
Warszawa - 3.pl


Aktualności

24.05.2019 |

Gmina otwarta na inwestycje – program dla lokalnych samorządów

Orange Polska zaprasza gminy, w których realizuje budowę sieci światłowodowej z dofinansowaniem UE w ramach POPC, do programu „Gmina otwarta na inwestycje”.

Gminy biorące w nim udział mogą przyspieszyć budowę światłowodowego internetu dla mieszkańców i lokalnych firm, zwiększyć konkurencyjność swojej miejscowości i zyskać szanse aktywnego udziału w budowaniu cyfrowej przyszłości Polski.

Program odbywa się pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji i Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

+ więcej...
24.05.2019 |

Liczba mobilnych trojanów bankowych wzrosła o 58% w I kwartale 2019 r.

Badacze z Kaspersky Lab odkryli niepokojący wzrost liczby szkodliwego oprogramowania służącego do kradzieży danych uwierzytelniających oraz pieniędzy z kont bankowych: w I kwartale 2019 r. zidentyfikowano 29 841 plików takiego szkodliwego oprogramowania, co stanowi wzrost o 18 501 w stosunku do ostatnich trzech miesięcy ubiegłego roku.

Łącznie wykryto ataki na ponad 300 000 użytkowników.

Dane pochodzą z nowego raportu Kaspersky Lab dotyczącego ewolucji cyberzagrożeń w I kwartale 2019 r.

Mobilne trojany bankowe należą do najszybciej rozwijających się, najbardziej elastycznych i najniebezpieczniejszych rodzajów szkodliwego oprogramowania. 

+ więcej...
24.05.2019 |

Książę średniej półki. Testujemy Samsunga Galaxy A50

Do dziś pamiętam sytuację sprzed lat, kiedy nie mogłem zdecydować się, jakiej marki telewizor kupić - znajomy powiedział mi wtedy, że jak nie wiem, co wybrać, to brać… Samsunga.

Dlaczego? Bo w niektórych kategoriach koncern po prostu nie zawodzi, a podobną radę można dać dziś każdej osobie, która szuka nowego smartfona.

Koreański producent nie bez przyczyny jest największym na świecie producentem tych urządzeń i wiele jego propozycji z miejsca podbija rynek, zdobywając uznanie recenzentów i użytkowników.

Podobnie jest z modelem Galaxy A50, który trafił niedawno do oferty sieci Plus i wydaje się być idealną opcją dla osób szukających wydajnego telefonu w atrakcyjnej cenie. 

+ więcej...
22.05.2019 |

Lawina DDoS: po długim okresie spadku liczba takich ataków odnotowuje wzrost

W pierwszych trzech miesiącach 2019 r. liczba ataków DDoS wzrosła o 84% w porównaniu z ostatnim kwartałem ubiegłego roku.

Wyraźny wzrost odnotowano w szczególności pod względem liczby ataków trwających ponad godzinę.

Z danych pochodzących z nowego raportu Kaspersky Lab wynika, że tego rodzaju zagrożenia powróciły do łask cyberprzestępców, którzy preferowali długotrwałe ataki.

Poprzedni rok charakteryzował się stałym spadkiem liczby ataków DDoS, co skłoniło ekspertów z Kaspersky Lab do wniosków, że cyberprzestępcy przeprowadzający ataki DDoS dla zysków zwrócili się w kierunku innych źródeł przychodów (takich jak nielegalne kopanie kryptowaluty). 

+ więcej...
22.05.2019 |

Bajkowy Dzień Dziecka w Cyfrowym Polsacie

Jak co roku, Cyfrowy Polsat przygotował wyjątkowy prezent z okazji Dnia Dziecka dla swoich najmłodszych widzów.

W ramach „otwartego okna” udostępnił 5 kanałów dziecięcych: CBeebies, Disney Junior, Nickelodeon, NickToons oraz Nick Jr., które będzie można oglądać aż do 17 czerwca br.

Możliwość zapoznania się z propozycjami kanałów CBeebies, Disney Junior, Nickelodeon, NickToons oraz Nick Jr. bez dodatkowych opłat otrzymali w ramach prezentu klienci, którzy nie mają w swojej ofercie wspomnianych stacji.

Dodatkowe kanały można oglądać zarówno w domu – na dekoderze, jak i poza nim – na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO).

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 3 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 128 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 320 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij