Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MediaNet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


MediaNET świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne od 2003 roku.

Dzięki doświadczeniu i zespołowi niezawodnych specjalistów firma MediaNET dostarcza innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne, dostosowane do potrzeb jednostkowych zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych na terenie całej Polski. Za pośrednictwem najnowszych technologii i innowacyjnej infrastruktury usługi oferowane przez firmę MediaNET cechuje przede wszystkim niezawodność.

Dbałość o jakość stosowanych rozwiązań i zadowolenie klientów jest priorytetem naszej firmy.


Sieć LAN

 

• transmisja danych,

• dzierżawa łączy,

• łącza światłowodowe,

• hosting,

• przyłączenie linii telefonicznych w technologii VoIP,

• serwis urządzeń telekomunikacyjnych,

• szkolenia w zakresie obsługi oferowanych urządzeń.

Śieć internetowa, dostarczana do klientów  za pośrednictwem drogi radiowej, dostępna na pasmach:

5 GHz,

18 GHz,

23 GHz,

38 GHz,

Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług telekomunikacyjnych i dbałość o zadowolenie klientów, świadczy o tym, że firma MediaNET to solidny i godny zaufania partner biznesowy.

image

Usługi oferowane przez firmę MediaNET są bezkonkurencyjne pod względem:

• jakości świadczonych usług,

• ceny, związanej z korzystaniem z najnowszych technologii,

• dostępności usług na terenie całej Polski,

• elastyczności oferty, pozwalającej na dostosowanie do potrzeb klienta.

 

INTERNET

MEDIA NET

INTERNET

Firma MediaNET jest godnym zaufania, solidnym dostawcą usług teleinformatycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponowane przez nas rozwiązania są nie tyko niezawodne, ale też dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. MediaNET kładzie szczególny nacisk na poszukiwanie nowoczesnych metod ingerowania w budowę infrastruktury teleinformatycznej, mających na celu świadczenie jedynie najbardziej zaawansowanych technologicznie usług.

CHARAKTERYSTYKA PASMA MEDIANET

• niezmienność – dzięki użyciu symetrycznych łączy nasze pasmo jest stabilne,

• bezpieczeństwo – dbamy o pozostawienie rezerwy, zapobiegając utracie danych i opóźnieniom w sieci,

• zoptymalizowanie – kontrolujemy ruch w sieci tak, by zapewnić stały dostęp do jej najpopularniejszych zasobów i najważniejszych podmiotów,

• stały zapas – zapewniamy klientom stały i płynny dostęp do Internetu, bazując między innymi na protokole IPv6,

OFERTA

Łącza światłowodowe oferowane przez firmę MediaNET zakończone są portem Ethernet.

Przepustowość naszych łączy:

• 10 Mb/s,

• 100 Mb/s,

• 1 Gb/s.

 

Opcjonalnie w naszej ofercie znajdują się radiolinie o przepustowości do 300 Mb/s.

 

MediaNET świadczy usługi routingu statycznego lub BGP, które pozwalają na pełną kontrolę nad zarządzaną siecią i dostosowanie przestrzeni teleinformatycznej do profilu firmy.

Korzystając z usług MediaNET otrzymasz profesjonalne wsparcie podczas rejestracji, przydziału systemów AS (Autonomous Syrstem) i w zakresie generowania numeracji IP.

CO ZYSKUJESZ WYBIERAJĄC MEDIANET?

1. Usługi naszej firmy dostosowane są do wytycznych zawartych w umowie SLA (Service Level Agreement), czyli zapewniają Ci:

• stały kontakt z nami,

• pełny monitoring infrastruktury,

• regularne raporty stanu faktycznego instalacji,

• wiadomości dotyczące osiąganych przez sieć wyników.

2. Nasza sieć zapewnia Ci szybki dostęp do krajowych i światowych zasobów Internetu, na której jakość kładziemy szczególny nacisk.

3. Dbamy o potrzeby każdego klienta, oferując profesjonalną pomoc naszego Biura Obsługi Klienta, a także przydział dedykowanego opiekuna i doradztwo specjalistów z pionu technicznego.

4. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy czyni nas uczciwym i wiarygodnym partnerem biznesowym, który cieszy się zaufaniem tysiąca klientów na terenie całej Polski.

Dostarczymy Twojej firmie profesjonalny i swobodny dostęp do Internetu najwyższej jakości. Już dzisiaj skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

 Firma MediaNET. powstała poprzez dynamiczny rozwój działając na rynku od 2003 roku.

Podstawową działalnością naszej firmy jest kompleksowe dostarczanie rozwiązań telekomunikacyjnych, zarówno w obszarze klientów biznesowych jak również klientów indywidualnych, na terenie całej Polski.

Sprawdzone technologie oraz nowoczesna i niezawodna infrastruktura, pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług. Oferujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania telekomunikacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Oferta obejmuje:
* stały dostęp do sieci internetowej drogą radiową wykorzystując systemy radiowe w paśmie 5GHz, 18GHz, 23GHz, 38GHz oraz sieć LAN,
* transmisję danych,
* usługi głosowe,
* dzierżawę łączy,
* hosting i kolokację,
* możliwość przyłączenia linii telefonicznej w technologii VOIP.

Dodatkowo świadczymy serwis oraz przeszkolenie w zakresie obsługi urządzeń, na które udzielamy gwarancji.

Najlepszym wskaźnikiem osiągnięć naszej firmy jest stale rosnąca liczba Klientów wynikająca przede wszystkim z dbałości o wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz konkurencyjności oferty pod względem ceny, dostępności i elastyczności.
MediaNET. to doświadczony, solidny oraz godny zaufania partner biznesowy. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Piastów - Landtech Sp. z o.o.
Piastów - PTU WLAN-TECH PLUS
Warszawa - Nettel Inwestycje
Warszawa - KABATNET
Warszawa - Premium Mobile
Warszawa - Nitronet Sp. z o.o.
Warszawa - Cebit Sp.J.
Kańczuga - 3 Mikrolan
Warszawa - Met.pl
Warszawa - e-utp.net


Aktualności

28.03.2023 |

Starlink: Satelitarny dostęp do internetu w Polsce - przegląd oferty i kosztów

Starlink to innowacyjna usługa dostępu do internetu oparta na satelitach, stworzona przez firmę SpaceX, założoną przez Elona Muska. Ta nowoczesna technologia, umożliwiająca łączność na całym świecie, dociera również do Polski, oferując szybki i niezawodny dostęp do sieci, nawet w najbardziej odległych miejscach. W artykule przedstawiamy przegląd oferty Starlink w Polsce, wraz z cenami abonamentów, parametrami usługi i kosztami sprzętu. + więcej...
28.03.2023 |

Starlink vs. OneWeb: Porównanie Gigantów Internetu Satelitarnego

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie technologii, dwa giganty – Starlink i OneWeb – konkurują ze sobą, aby zapewnić szerokopasmowy dostęp do Internetu na całym świecie za pomocą swoich satelitarnych konstelacji. Celem obu firm jest dostarczenie szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu w obszarach, które dotychczas były nieosiągalne dla tradycyjnych dostawców. + więcej...
28.03.2023 |

Eutelsat zatwierdza fuzję OneWeb: nowy rozdział w komunikacji satelitarnej

Eutelsat wyraził zgodę na fuzję z OneWeb. Ten strategiczny sojusz ma na celu stworzenie bardziej wszechstronnego i konkurencyjnego dostawcy usług łączności satelitarnej na rynku globalnym. + więcej...
28.03.2023 |

OneWeb: Ewolucja i historia firmy rewolucjonizującej dostęp do szerokopasmowego Internetu satelitarnego

OneWeb Network Access Associates Limited to firma zajmująca się komunikacją, która ma na celu budowę szerokopasmowych usług internetowych opartych na satelitach. Siedziba główna firmy znajduje się w Londynie, posiada również biura w Virginii, USA oraz zakład produkcyjny satelitów na Florydzie – Airbus OneWeb Satellites – będący wspólnym przedsięwzięciem z Airbus Defence and Space. Firma była wcześniej znana jako WorldVu Satellites Ltd. + więcej...
28.03.2023 |

Zgarnij Bonusy od serca T-Mobile i przygotuj swoją szafę na wiosnę z Born2be i HalfPrice

Coraz cieplejsze tygodnie skłaniają nas do schowania zimowych ubrań głęboko w szafie. Zamiast nich wyciągamy lżejsze, wiosenne okrycia i dodatki, których kolekcję z początkiem sezonu zawsze warto przejrzeć – i uzupełnić o modne propozycje.

Dla wszystkich klientów T‑Mobile, którzy planują wiosenne zakupy w tym obszarze, przygotowaliśmy kolejne niespodzianki w ramach „Bonusów od serca”.

W aplikacji „Mój T‑Mobile” dostępne są już zniżki do sklepów internetowych HalfPrice oraz Born2be. Akcja „Bonusy od serca” to inicjatywa, która pozwala nam podziękować klientom za to, że są z nami, i pokazać, jak bardzo to doceniamy każdego dnia.

Z tego powodu w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w sekcji „Benefity” regularnie dodajemy kolejne specjalne oferty. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 64 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij