Wiadomości

Loading


08.12.2023 | Wyniki rankingu SpeedTest pl. Który internet mobilny jest najszybszy?

Serwis SpeedTest pl opublikował wyniki listopadowego rankingu szybkości internetu mobilnego. Po raz kolejny, Plus zajął pierwsze miejsce w rankingu internetu 5G, a także w zestawieniu obejmującym wszystkie technologie internetu mobilnego – 3G, 4G i 5G. 

Internet 5G Plusa wygrywa rankingi

Plus nie schodzi z pierwszego miejsca w kategorii internetu 5G. Już od ponad dwóch lat Plus osiąga najwyższe wyniki w tej kategorii i nie uległo to zmianie także w listopadzie br. Pomiary uwzględnione w rankingu wykonano w aplikacjach mobilnych SpeedTest pl na smartfonach i tabletach. Na podstawie 9 tysięcy testów prędkości wykonanych przez użytkowników serwisu, Plus uzyskał najwyższą średnią prędkość pobierania danych internetu mobilnego 5G wynoszącą 128,7 Mb/s. Różnica w prędkości między Plusem a drugim w rankingu dostawcą internetu to aż 60,5 Mb/s.

Najszybszy internet mobilny jest w Plusie

Przewaga Plusa jest widoczna także w kategorii internetu mobilnego uwzględniającej wszystkie technologie – 3G, 4G i 5G. Według listopadowego rankingu średnia prędkość pobierana danych Plusa to 51,1 Mb/s. Osiągnięty wynik ponownie udowadnia, że najszybszy internet mobilny jest w Plusie.

Jak sprawdzić zasięg internetu mobilnego Plusa?

Chcąc skorzystać z najlepszego internetu 5G Plusa warto sprawdzić, czy znajdujemy się w zasięgu sieci. W zasięgu internetu mobilnego 5G jest już ponad 20 milionów osób w prawie 1000 miejscowościach, natomiast w zasięgu nowości 5G Ultra - czyli internetu mobilnego szybkiego jak światłowód – jest już ponad 5 milionów osób w 250 mniejszych i większych miejscowościach.

W zasięgu internetu mobilnego Plusa w technologii 4G/LTE i 3G jest ponad 99% mieszkańców Polski, dzięki czemu można cieszyć się szybkim internetem w niemalże każdym zakątku kraju.

Sprawdź Plus - Internet, telefonia i telewizja

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć07.12.2023 | Hurtownia wody mineralnej - bezpłatna dostawa w 24h dla komfortu pracy

Zapewnienie pracownikom dostępu do świeżej wody pitnej nie tylko spełnia wymogi polskiego prawa pracy, ale także stanowi istotny element dbałości o ich zdrowie i komfort.

W Staropolska®, jako hurtownia wody mineralnej, kładziemy nacisk na szybkie i bezpłatne dostawy, eliminując wszelkie potencjalne trudności.

+ więcej...
07.12.2023 | Dwa razy więcej na konto dla klientów usług T-Mobile na kartę

Bez względu na wiek, każdy z nas lubi dostawać prezenty na mikołajki. A co, gdyby ten prezent mógłby być podwójny?

Dla klientów usług T-Mobile na kartę w taryfie GO! mamy więc podwójnie dobre wieści – ci, którzy doładują konto w aplikacji „Mój T-Mobile” w dniach 6-8 grudnia, otrzymają podwójne doładowanie, które mogą wykorzystać na dowolne usługi.

Dodatkowe środki na koncie na rozmowy z rodziną i bliskimi, na SMS-y z przyjaciółmi czy na dodatkowy pakiet internetu, aby w każdej chwili móc znaleźć idealne prezenty?

W przedświątecznej gorączce dobrze być pewnym, że na naszym koncie nie zabraknie odpowiedniej puli środków na wszystkie ważne rozmowy czy dostęp do sieci. 

+ więcej...
07.12.2023 | Masz niepotrzebny telefon? Dzięki T-Mobile możesz na nim zyskać! Rusza akcja Oddajesz, dostajesz

W szufladzie zalegają niepotrzebne, ale wciąż sprawne smartfony? To powszechny problem - co czwarty Polak trzyma aż dwa takie egzemplarze.

A co, gdyby na urządzeniach, których nikt już nie używa…można było nie tylko zyskać, ale zainicjować ekologiczną zmianę? T-Mobile właśnie rozpoczął akcję odkupu smartfonów – w ten sposób klient może sprzedać niepotrzebny telefon, a jego wartość przeznaczyć na zakup nowego.

Dzięki akcji wspólnie wspieramy gospodarkę obiegu zamkniętego i zmniejszamy liczbę elektrośmieci. W końcu zamiast zalegać w kącie, urządzenie może trafić do nowego użytkownika w wyjątkowo niskiej cenie. Jedna akcja – multum korzyści dla każdego!

Smartfony stały się ważnym elementem naszej codzienności – zapewniają one komunikację, rozrywkę, czy dostęp do niezbędnych informacji.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 35 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 56 kb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 400 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij