Wiadomości

Loading


07.12.2023 | Hurtownia wody mineralnej - bezpłatna dostawa w 24h dla komfortu pracy

Zapewnienie pracownikom dostępu do świeżej wody pitnej nie tylko spełnia wymogi polskiego prawa pracy, ale także stanowi istotny element dbałości o ich zdrowie i komfort.

W Staropolska®, jako hurtownia wody mineralnej, kładziemy nacisk na szybkie i bezpłatne dostawy, eliminując wszelkie potencjalne trudności.

Kiedy Pracodawca Ma Obowiązek Dostarczenia Wody:

Gdy Temperatura Przekracza 25°C:

W warunkach wysokich temperatur pracodawca musi zagwarantować dostęp do wody, aby zapobiec odwodnieniu pracowników i utrzymać komfort termiczny.

W Warunkach Zimnych:

W przypadku niskich temperatur otoczenia pracodawca także powinien dostarczyć wodę. Ekstremalne warunki zimowe zwiększają ryzyko odwodnienia.

Przy Temperaturach Poniżej 10°C lub Powyżej 25°C:

Pracownicy pracujący na otwartej przestrzeni w skrajnych temperaturach muszą mieć dostęp do wody. Wysoka lub niska temperatura wpływa na ryzyko odwodnienia.

Podczas Wysiłku Fizycznego:

W przypadku pracowników wykonujących pracę wymagającą wysiłku fizycznego, picie wody pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i zapobiega odwodnieniu.

W Gorącym Mikroklimacie:

Jeśli temperatura w miejscu pracy przekracza 28°C, pracodawca jest zobowiązany dostarczyć wodę ze względu na zagrożenia dla zdrowia związanego z wysoką temperaturą.

Korzyści z Picia Wody Mineralnej w Miejscu Pracy:

Producent i hurtownia wody mineralnej dla biznesu wodadlafirmy stawia na zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Firma stara się aby zamówienia docierały terminowo do Klientów, aby nigdy nie zabrakło świeżej, zdrowej wody pitnej.

Nawodnienie:

Regularne spożywanie wody mineralnej utrzymuje odpowiedni poziom nawodnienia, wpływając na zdrowie i koncentrację.

Energia i Witalność:

Dostarczanie organizmowi niezbędnych minerałów poprawia poziom energii i witalności pracowników.

Metabolizm:

Woda mineralna może przyspieszać metabolizm, wspierając utrzymanie zdrowej wagi, szczególnie dla osób prowadzących siedzący tryb życia.

Samopoczucie:

Picie wody mineralnej przyczynia się do ogólnego lepszego samopoczucia i zdrowia, pomagając pracownikom radzić sobie ze stresem.

Dostawa wody do biura to nie tylko obowiązek, to także szansa na poprawę zdrowia i komfortu pracy. Wybierając wodę Staropolska® prosto od producenta, korzystasz z atrakcyjnych cen, wysokiej jakości wody oraz szybkich, bezpłatnych dostaw w dowolne miejsce w Polsce!

Kliknij aby powiększyć07.12.2023 | Dwa razy więcej na konto dla klientów usług T-Mobile na kartę

Bez względu na wiek, każdy z nas lubi dostawać prezenty na mikołajki. A co, gdyby ten prezent mógłby być podwójny?

Dla klientów usług T-Mobile na kartę w taryfie GO! mamy więc podwójnie dobre wieści – ci, którzy doładują konto w aplikacji „Mój T-Mobile” w dniach 6-8 grudnia, otrzymają podwójne doładowanie, które mogą wykorzystać na dowolne usługi.

Dodatkowe środki na koncie na rozmowy z rodziną i bliskimi, na SMS-y z przyjaciółmi czy na dodatkowy pakiet internetu, aby w każdej chwili móc znaleźć idealne prezenty?

W przedświątecznej gorączce dobrze być pewnym, że na naszym koncie nie zabraknie odpowiedniej puli środków na wszystkie ważne rozmowy czy dostęp do sieci. 

+ więcej...
07.12.2023 | Masz niepotrzebny telefon? Dzięki T-Mobile możesz na nim zyskać! Rusza akcja Oddajesz, dostajesz

W szufladzie zalegają niepotrzebne, ale wciąż sprawne smartfony? To powszechny problem - co czwarty Polak trzyma aż dwa takie egzemplarze.

A co, gdyby na urządzeniach, których nikt już nie używa…można było nie tylko zyskać, ale zainicjować ekologiczną zmianę? T-Mobile właśnie rozpoczął akcję odkupu smartfonów – w ten sposób klient może sprzedać niepotrzebny telefon, a jego wartość przeznaczyć na zakup nowego.

Dzięki akcji wspólnie wspieramy gospodarkę obiegu zamkniętego i zmniejszamy liczbę elektrośmieci. W końcu zamiast zalegać w kącie, urządzenie może trafić do nowego użytkownika w wyjątkowo niskiej cenie. Jedna akcja – multum korzyści dla każdego!

Smartfony stały się ważnym elementem naszej codzienności – zapewniają one komunikację, rozrywkę, czy dostęp do niezbędnych informacji.

+ więcej...
06.12.2023 | W Polsat Box Go jest już cały sezon serialu Krew

Serial „Krew”, mroczny thriller psychologiczny o śledztwie córki (Vanessa Aleksander), która szukając rozwiązania zagadki śmierci matki (Małgorzata Foremniak), odkrywa rodzinne tajemnice, jest już w całości dostępny w Polsat Box Go.

„Krew” to kolejna, nowa polska produkcja, która w ciągu ostatnich tygodni zadebiutowała na platformie, a już 15 grudnia następna zapowiadana premiera – do serwisu trafi pierwszy odcinek serialu „Grzechy sąsiadów”.

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak).

Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 100 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1,25 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij