Wiadomości

Loading


07.12.2023 | Masz niepotrzebny telefon? Dzięki T-Mobile możesz na nim zyskać! Rusza akcja Oddajesz, dostajesz

W szufladzie zalegają niepotrzebne, ale wciąż sprawne smartfony? To powszechny problem - co czwarty Polak trzyma aż dwa takie egzemplarze. A co, gdyby na urządzeniach, których nikt już nie używa…można było nie tylko zyskać, ale zainicjować ekologiczną zmianę? T-Mobile właśnie rozpoczął akcję odkupu smartfonów – w ten sposób klient może sprzedać niepotrzebny telefon, a jego wartość przeznaczyć na zakup nowego. Dzięki akcji wspólnie wspieramy gospodarkę obiegu zamkniętego i zmniejszamy liczbę elektrośmieci. W końcu zamiast zalegać w kącie, urządzenie może trafić do nowego użytkownika w wyjątkowo niskiej cenie. Jedna akcja – multum korzyści dla każdego!

Smartfony stały się ważnym elementem naszej codzienności – zapewniają one komunikację, rozrywkę, czy dostęp do niezbędnych informacji. W Polsce, z populacją 37,77 miliona, w styczniu 2022 roku było w użyciu prawie 54 miliony telefonów komórkowych. W 2021 roku w Polsce sprzedano 11,3 miliona telefonów, z czego 10,9 miliona to były smartfony. To ogromna liczba urządzeń, które kiedyś staną się niepotrzebne.

Każdy model to prawdziwa kopalnia rzadkich metali, których zasoby światowe systematycznie się kurczą. Dodatkowo, podobnie jak większość urządzeń elektrycznych zawierają substancje toksyczne (ołów, nikiel, rtęć i chrom, by wymienić tylko kilka), które mogą zaszkodzić środowisku, dzikim zwierzętom, a nawet ludziom jeśli zostaną wyrzucone do zwykłego kosza i trafią na wysypisko śmieci.

Dlatego T-Mobile od lat zachęca do recyklingu telefonów, aby pomóc ograniczyć ich negatywny wpływ na planetę i zmniejszyć zapotrzebowanie na cenne pierwiastki. A teraz marka idzie o krok dalej: aby zmotywować do odpowiedzialnego zarządzania sprzętem i wydłużać cykl życia produktu, firma zachęca do sprzedaży niepotrzebnych już smartfonów, które po procesie odnowienia trafią do nowych właścicieli! Dzięki akcji „Oddajesz, dostajesz” działające telefony, z których klienci już nie korzystają, pozostają w obiegu i mogą znaleźć nowego właściciela lub posłużyć jako źródło części. Co równie ważne, cała operacja ze strony odsprzedającego jest niezwykle prosta i zajmuje tylko kilka minut.

Rozsiądź się wygodnie w fotelu i…wyceń swój stary telefon
Jak zatem sprawdzić, czy nieużywany smartfon może zostać objęty akcją? Przede wszystkim nasze urządzenie musi być sprawne, z działającym modułem WiFi, warto też przygotować ładowarkę. Następnie należy włóżyć do telefonu dowolną kartę SIM i po uruchomieniu telefonu połączyć się z siecią, a następnie pobrać specjalną aplikację diagnostyczną T-Mobile ODDAJESZ, DOSTAJESZ (dostępną bezpłatnie w Google Play i App Store).

Po włączeniu aplikacji, ta krok po kroku weryfikować będzie sprawność poszczególnych elementów, m.in. modułu Bluetooth, przycisku głośności czy tego, czy ekran dotykowy jest w pełni sprawny. Dodatkowo, należy udzielić odpowiedzi na kilka pytań, np. dotyczących tego, czy telefon uległ zalaniu lub czy obudowa nie jest wygięta. Cały proces diagnostyczny to zaledwie kilkanaście kliknięć. A na koniec, na ekranie pojawi się gotowa wycena, której wartość można przeznaczyć na zakup nowego smartfona z oferty T-Mobile.

Dokładną instrukcję całego procesu można zobaczyć w wideo przygotowanym przez magentowego operatora.

Oddajesz – dostajesz, czyli zapraszamy do salonu T-Mobile
Proponowana cena zakupu odpowiada Twoim oczekiwaniom? To świetnie! Zapraszamy wówczas do dowolnego sklepu T-Mobile, gdzie pracownicy dokonają szybkiej, dodatkowej weryfikacji. Następnie przygotowana zostanie krótka umowa, a kwota wyceny zostanie odliczona od ceny zakupu nowego smartfona. Nawet jeżeli wybrany, nowy model będzie niedostępny w danym sklepie – bez obaw. Pracownicy salonu zamówią go do wskazanego punktu.

Zadbamy też o bezpieczeństwo Twoich danych – wszystkie dane z telefonu zostają skasowane zgodnie ze standardem ADISA, aby zagwarantować skuteczne usunięcie plików.

Co ważne, w akcji mogą wziąć udział wyłącznie smartfony sprawne, dostępne w polskiej dystrybucji – telefony bez ekranów dotykowych, uszkodzone lub wyprodukowane z myślą o innych rynkach nie zostaną objęte tą ofertą.

W Twojej szufladzie zalega niedziałający, stary smartfon?
Taki też może zdziałać coś dobrego! Oddając go do specjalnych pojemników w T-Mobile wspierasz Szlachetną Paczkę.

Sprawdź T-Mobile - Światłowód i telewizja nawet 2 lata za darmo

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć06.12.2023 | W Polsat Box Go jest już cały sezon serialu Krew

Serial „Krew”, mroczny thriller psychologiczny o śledztwie córki (Vanessa Aleksander), która szukając rozwiązania zagadki śmierci matki (Małgorzata Foremniak), odkrywa rodzinne tajemnice, jest już w całości dostępny w Polsat Box Go.

„Krew” to kolejna, nowa polska produkcja, która w ciągu ostatnich tygodni zadebiutowała na platformie, a już 15 grudnia następna zapowiadana premiera – do serwisu trafi pierwszy odcinek serialu „Grzechy sąsiadów”.

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak).

Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. 

+ więcej...
05.12.2023 | Zrób świąteczne zakupy w Plusie

Ruszyły kolejne przedświąteczne obniżki cen urządzeń w Plusie.

Wśród przecenionych produktów znajdują się smartfony marek motorola, Huawei, realme i Maxcom.

Dla wszystkich, którzy szukają pomysłów na świąteczne prezenty Plus przygotował promocje, dzięki którym można kupić smartfony w atrakcyjnych cenach.

+ więcej...
05.12.2023 | Zyxel rozdaje sprzęt za darmo

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, chmurowych rozwiązań sieciowych, uruchomił specjalną promocję, która oferuje wydajną zaporę sieciową za darmo.

Do każdego zakupu trzyletniej licencji bezpieczeństwa UTM GOLD dodawany jest bezpłatnie odpowiedni firewall USG FLEX.

Promocja trwa do 31 grudnia 2023 r. i dotyczy licencji UTM GOLD zakupionych za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów Zyxel.

To nowy element w komunikacji marketingowej i biznesowej firmy Zyxel, która teraz pozwala klientom na uzyskanie sprzętu IT i powiązanych usług na zasadzie subskrypcji, co może okazać się bardziej efektywne i mniej kosztowne dla wielu firm.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 384 kb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij