Wiadomości

Loading


06.12.2023 | W Polsat Box Go jest już cały sezon serialu Krew

Serial „Krew”, mroczny thriller psychologiczny o śledztwie córki (Vanessa Aleksander), która szukając rozwiązania zagadki śmierci matki (Małgorzata Foremniak), odkrywa rodzinne tajemnice, jest już w całości dostępny w Polsat Box Go.

„Krew” to kolejna, nowa polska produkcja, która w ciągu ostatnich tygodni zadebiutowała na platformie, a już 15 grudnia następna zapowiadana premiera – do serwisu trafi pierwszy odcinek serialu „Grzechy sąsiadów”.

O czym jest „Krew”?

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak). Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. Ciało znalazł Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), jej mąż i ojciec Laury. Córka szybko nabiera podejrzeń co do wersji wydarzeń opowiedzianej jej przez rodzinę.

Recenzje: doskonała gra aktorska i mroczny klimat

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu „Blood”. Recenzenci zwracają uwagę na wciągającą fabułę „Krwi”, minimalistyczny, skandynawski klimat produkcji, wątki psychologiczne oraz doskonałą grę aktorską Vanessy Aleksander, Ireneusza Czopa i Małgorzaty Foremniak. „Krew” to zaskakujące zakończenie i trudne wybory bohaterów, którzy odkrywają rodzinne tajemnice.

„Krew” w pakiecie Polsat Box Go Premium

Cały sezon „Krwi” jest dostępny w pakiecie Polsat Box Go Premium, który można kupić w promocyjnej cenie 30 zł za 30 dni i korzystać z niego, jak długo się chce (subskrypcja odnawia się co miesiąc). W pakiecie oprócz tej nowości znajduje się wiele innych polskich seriali znanych twórców, a wśród nich m.in.: „Rafi” z Pawłem Domagałą, Danutą Stenką i Olafem Lubaszenką, „Sortownia” z Andrzejem Chyrą, „Matka” z Olgą Bołądź i Łukaszem Simlatem czy „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza z Katarzyną Dąbrowską, Leszkiem Lichotą i Antonim Pawlickim.

Seriale w Polsat Box Go Premium można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Sprawdź Polsat Box - Telewizja internetowa z dekoderem

źródło: Polsat Box

Kliknij aby powiększyć05.12.2023 | Zrób świąteczne zakupy w Plusie

Ruszyły kolejne przedświąteczne obniżki cen urządzeń w Plusie.

Wśród przecenionych produktów znajdują się smartfony marek motorola, Huawei, realme i Maxcom.

Dla wszystkich, którzy szukają pomysłów na świąteczne prezenty Plus przygotował promocje, dzięki którym można kupić smartfony w atrakcyjnych cenach.

+ więcej...
05.12.2023 | Zyxel rozdaje sprzęt za darmo

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, chmurowych rozwiązań sieciowych, uruchomił specjalną promocję, która oferuje wydajną zaporę sieciową za darmo.

Do każdego zakupu trzyletniej licencji bezpieczeństwa UTM GOLD dodawany jest bezpłatnie odpowiedni firewall USG FLEX.

Promocja trwa do 31 grudnia 2023 r. i dotyczy licencji UTM GOLD zakupionych za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów Zyxel.

To nowy element w komunikacji marketingowej i biznesowej firmy Zyxel, która teraz pozwala klientom na uzyskanie sprzętu IT i powiązanych usług na zasadzie subskrypcji, co może okazać się bardziej efektywne i mniej kosztowne dla wielu firm.

+ więcej...
05.12.2023 | ŚWIĄTECZNE OKNO OTWARTE W NETIA TV

Od 1 grudnia br. aż do 7 stycznia 2024 r. potrwa świąteczne okno otwarte, dzięki któremu, w zależności od posiadanego pakietu, abonenci usług telewizyjnych Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądach nawet 19 kanałów TV.

W tym gronie jest nowość w aktualnie dostępnej ofercie TV (SML) Netii – Motowizja. W świątecznym oknie otwartym w Netia TV każdy abonent, zarówno najmłodszy, jak i najstarszy, znajdzie interesującego dla siebie propozycje programowe.

Bez dodatkowych opłat dostępne są bowiem kanały dla dzieci i młodzieży: Cartoon Network (EPG 112), Cartoonito (103), Cbeeebies (101), Disney Channel (110), Disney Junior (106) i Nick Jr. (102).

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 15  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 768 kb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij