europasat internet satelitarnyWiadomości

Loading


17.11.2017 | Ericsson zademonstrował technologię 5G. Otwarcie Ericsson Garage w Krakowie.

Ericsson zaprezentował po raz pierwszy w Polce laboratoryjny system 5G pracujący w paśmie 28 GHz w widmie o szerokości 1GHz.

Przykłady zastosowań technologii 5G oraz pokaz urządzeń i oprogramowania powstającego w Polsce dla obsługi technologii radiowych były tematem wydarzenia organizowanego 16-go listopada 2017r. przez Ericsson Radio Tech Day w Krakowie.

Otwarcie Ericsson Garage w krakowskim Research & Development Center wpisuje się w europejską strategię firmy Ericsson przygotowań do 5G.

Ericsson pokazał w Krakowie podczas Radio Tech Day system radiowy pracujący w sposób najbardziej zbliżony do prawdziwych warunków środowiskowych. 

+ więcej...
17.11.2017 | Kaspersky Lab publikuje wyniki wewnętrznego dochodzenia związanego z incydentem dotyczącym kodu źródłowego cyberzagrożenia Equation

Na początku października dziennik Wall Street Journal opublikował historię o rzekomym wykorzystaniu oprogramowania firmy Kaspersky Lab w celu pobierania poufnych danych z domowego komputera pracownika amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA).

Zważywszy na to, że Kaspersky Lab od ponad 20 lat znajduje się w czołówce tych, którzy toczą walkę z cyberszpiegostwem i cyberprzestępczością, firma potraktowała te zarzuty niezwykle poważnie.

Przeprowadzono wewnętrzne dochodzenie w celu zebrania faktów i odniesienia się do wszelkich obaw.

Nowe ustalenia wskazują na możliwy dostęp licznych osób trzecich do komputera pracownika NSA zawierającego poufne dane.

+ więcej...
17.11.2017 | INEA rozdaje konsole PlayStation 4 i Xbox One

W sierpniu tego roku INEA rozpoczęła nową kampanię wizerunkową.

Od tego czasu firma promuje się hasłem „Dobrzy ludzie od internetu”, a w swoich działaniach nieustannie podkreśla troskę zarówno o nowych, jak i stałych Klientów.

W ramach najnowszej akcji „Moc prezentów”, trwającej od 14 listopada, osoby które kupią internet oraz telewizję od INEA, otrzymają najnowszą konsolę PlayStation 4 lub Xbox One z grą FIFA 18 za 1 zł.

W swojej komunikacja, INEA podkreśla, że bardzo zależy jej na zadowoleniu nie tylko nowych, ale przede wszystkich stałych Klientów, którzy już korzystają z usług operatora.

+ więcej...
16.11.2017 | 10 GB na start od Virgin Mobile teraz dostępne także w punktach sprzedaży

Od listopada klienci Virgin mogą skorzystać z promocji „10 GB na start” także w punktach sprzedaży.

Każdy, kto aktywuje starter z kwotą 5 zł otrzyma automatycznie 10 GB transferu danych na 30 dni.

Dotychczas promocja dostępna była wyłącznie na starterach zamówionych za pośrednictwem strony internetowej.

Teraz zostaje rozszerzona także na punkty sprzedaży. 

+ więcej...
16.11.2017 | Prognozy Kaspersky Lab dotyczące cyberzagrożeń w 2018 roku

Kaspersky Lab opublikował swoje prognozy dotyczące cyberzagrożeń w nadchodzącym roku.

Eksperci spodziewają się, że więcej legalnych programów zostanie "zatrutych" przez ugrupowania atakujące ofiary reprezentujące szerszy profil i zasięg geograficzny, co sprawi, że ataki będą coraz trudniejsze do wykrycia.

Zwiększy się również liczba innych trudnych do zablokowania ataków, takich jak te wykorzystujące wyrafinowane mobilne szkodliwe oprogramowanie - cyberprzestępcy sięgają po nowe sztuczki w celu atakowania coraz lepiej zabezpieczonych celów.

+ więcej...
16.11.2017 | Zdobyć idealny prezent dla siebie i bliskiej osoby za jednym zamachem? Teraz możesz!

Od dzisiaj, 16 listopada 2017, T‑Mobile rozpoczyna świąteczną kampanię w ramach której przygotował konkurs z wyjątkowo atrakcyjnymi nagrodami oraz specjalną ofertę z Samsungiem Galaxy S7 w cenie na start niższej o 700 zł!

Poszukiwanie świątecznych podarunków dostarcza mnóstwo radości, ale jest też zwykle nie lada wyzwaniem.

Mając ten fakt na uwadze, T‑Mobile, oprócz zwyczajowych promocji, przygotował w tym roku coś jeszcze.

Każdy będzie mógł wygrać fantastyczne prezenty nie tylko dla siebie ale i bliskiej osoby. 

+ więcej...
15.11.2017 | Nie tylko dane: czy sprzęt medyczny z dostępem do internetu oraz gadżety noszone na ciele stanowią kolejny główny cel cyberataków?

Czego według Kaspersky Lab szpitale i pacjenci mogą się spodziewać w zakresie cyberprzestępczości w nadchodzącym roku?

Firma przedstawia swoje prognozy dotyczące sieciowych usług i sprzętu opieki zdrowotnej.

Każde połączenie, urządzenie i fragment danych przenoszony w ramach sieci i pomiędzy sieciami w połączonym z internetem w ekosystemie służby zdrowia jest potencjalnie zagrożony w przypadku cyberataku.

Informacje dotyczące zdrowia są niezwykle cenne na czarnym rynku, a systemy medyczne mogą mieć krytyczne znaczenie dla życia, dlatego organizacje służby zdrowia stanowią łatwy cel wyłudzeń. 

+ więcej...
15.11.2017 | Ericsson Innovation Awards 2018 - Prawda Przyszłości

Firma Ericsson ogłosiła konkurs Ericsson Innovation Awards (EIA) 2018 o temacie „Przyszłość prawdy”.

W tym roku popularny ogólnoświatowy konkurs rzuca studentom z całego świata wyzwanie znalezienia innowacyjnego rozwiązania dotyczącego sposobu wyszukiwania, potwierdzania i dzielenia się prawdą w dobie ICT.

Wzywanie to jest bezpośrednio związane z tegorocznym tematem Nobel Week Dialogue i wspiera międzynarodowe partnerstwo firmy Ericsson z Nobel Media. 

Każdego dnia publikowane są ponad dwa miliony artykułów oraz 500 milionów tweetów. Informacje te wpływają na nasze osobiste przekonania i codzienne decyzje, jednakże gdy niewiarygodnym tempie odbieramy i dzielimy się informacjami, musimy także zastanowić się, czy są one prawdziwe.

+ więcej...
15.11.2017 | Nowe rozwiązania IBM Cloud Private

Firma IBM zaprezentowała platformę rozwiązań o nazwie IBM Cloud Private umożliwiającą firmom wykorzystanie całego spektrum technologii chmurowych zachowując przy tym wszystkie zalety środowisk lokalnych, a więc bezpieczeństwo czy separację danych niespotykaną w typowych chmurach publicznych.

Rozwiązanie IBM Cloud Private zostało zaprojektowane w celu umożliwienia firmom wykorzystania możliwości cloud computingu z zapewnieniem funkcjonalności i prywatności takiej samej jak w przypadku rozwiązań i usług świadczonych z data center klienta,  ale wykorzystujące unikalne właściwości chmur publicznych takie jak: skalowalność czy elastyczność.

To wszystko w celu przyśpieszenia procesu tworzenia m.in. nowych aplikacji.

Nowa platforma została zbudowana w oparciu o architekturę kontenerową typu open source Kubertness i jest kompatybilna z kontenerami Docker i Cloud Foundry. 

+ więcej...
15.11.2017 | Kaspersky Lab wprowadza Polys - bezpieczny system głosowania online oparty na technologii łańcucha bloków

Kaspersky Lab informuje o innowacji opracowanej we własnym inkubatorze Kaspersky Lab Business Incubator: zindywidualizowanej platformie głosowania online Polys przeznaczonej dla organizacji niekomercyjnych, firm i społeczności, która opiera się na technologii łańcucha bloków (ang. blockchain) i jest zabezpieczona przy pomocy transparentnych algorytmów szyfrowania.

Koncepcja głosowania online odwołuje się do wielu aspektów współczesnego społeczeństwa. Uniwersytety, firmy i społeczności chcą poznać zdanie swoich członków, ci jednak często są oddzieleni od nich dużą odległością geograficzną lub nie chcą się zgłaszać, aby fizycznie oddać swój głos.

Z drugiej strony ryzyko związane z podejmowaniem krytycznych wyborów online jest wysokie, ponieważ przeprowadzane na dużą skalę głosowanie internetowe otwiera przed cyberprzestępcami ogromne możliwości manipulowania wynikami. 

+ więcej...

poprzednia strona 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 z 1197 następna strona

świąteczna promocja internet netia pakietyNajlepszy internet mobilny NJU

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1 Gb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 600 kb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 5 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 21 Mb/s:
GSM - łącze 20 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij