Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ITH - Internet dla biznesu

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT
Operaotr ITH NET świadczy usługi dostępu do internetu dla firm w Warszawie oraz Wrocławiu.
ITH to przede wszystkim ludzie, którzy chętnie doradzą oraz zaopiekują się infrastrukturą IT Twojej firmy

Promocja Internet dla firm

 

Korzystaj bez ograniczeń do końca roku z usługi “Freemium” w ITH Net.

 

Sprawdź w praktyce naszą ofertę bez ponoszenia żadnych opłat i sam podejmij decyzję, czy chcesz zostać z naszą usługą na dłużej!

 

Zakup i uruchomienie usługi internetu dla biznesu nie musi być wcale skomplikowanym i czasochłonnym procesem. W ITH Net obalamy ten mit i dbamy o to, aby Twoje zadanie ograniczało się jedynie do komfortowego korzystania z naszych usług.

 

Proces zakupu, uruchomienia i korzystania z usług ITH jest tak samo prosty jak korzystanie ze zwykłej usługi internetowej lub subskrypcji ulubionej platformy.

 

Dzieje się tak, ponieważ w ITH całkowicie zrezygnowaliśmy z długoterminowych umów, a jedyną rzeczą, która wiąże Cię z nami na zawsze, jest Twoja satysfakcja z naszej obsługi.

 

To Ty, drogi Kliencie, decydujesz, kiedy, jak i z czego chcesz skorzystać w ofercie usługi marki ITH. Bez względu na to, jaką umowę podpiszesz, zawsze płacisz tyle samo.

 

Również warunki techniczne naszej oferty nie są zależne od tego, na jaki czas podpiszesz z nami umowę, a od tego, jakie są Twoje rzeczywiste potrzeby.

 

Proces podpisywania umów jest prosty, szybki i niezawodny. Nie wymaga wychodzenia z domu lub biura. Dotyczy to także dedykowanych warunków umów dla wymagających klientów.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: ITH - Internet dla biznesu

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 6 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 256 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij