szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Wiadomości

Loading


30.03.2018 | Cyfryzacja państwa nabiera rozpędu. Operatorzy telekomunikacyjni podłączą do szybkiego internetu 1,3 mln gospodarstw domowych i 10 tys. szkół

Program Operacyjny Polska Cyfrowa to główne źródło unijnych dotacji na budowę sieci szerokopasmowego internetu w Polsce.

Zakończony w lutym konkurs przyniósł rekordowe efekty: operatorzy telekomunikacyjni zobowiązali się podłączyć do szybkiej sieci 1,3 mln gospodarstw domowych i blisko 10 tys. szkół.

Do 2 mld zł wkładu publicznego w ramach uruchomionej dźwigni inwestycyjnej zobowiązali się dołożyć 1,7 mld środków własnych.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa organizujące konkurs liczy, że sukcesem będzie też ogłoszona niedawno kolejna edycja naboru. 

+ więcej...
30.03.2018 | Wiosenne niespodzianki od Cyfrowego Polsatu i IPLI – nawet 30 kanałów w prezencie

Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów wiosenny prezent – to dostęp do nawet 30 kanałów bez dodatkowych opłat.

Abonenci od pakietu Mini HD będą mogli korzystać z „otwartego okna” aż przez miesiąc – od 30 marca do 30 kwietnia br.

Dostęp do kanałów możliwy będzie za pośrednictwem dekodera oraz na urządzeniach mobilnych z aktywną opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Z kolei klienci sieci Plus otrzymają możliwość oglądania aż 22 kanałów TV w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA, w pakiecie IPLA Plus.

+ więcej...
30.03.2018 | Programy i seriale Discovery w 4K na życzenie w Orange TV

Orange Polska po raz kolejny wzbogacił swoją ofertę telewizyjną w jakości 4K.

Klienci Orange TV mogą oglądać wybrane materiały Discovery w 4K na życzenie w ramach  usługi sVOD.

Tę możliwość oferuje tylko Orange.

Klienci Orange TV w technologii IPTV, korzystający z dekodera Samsung ICU 100 4K UHD, mogą oglądać wybrane programy i seriale w jakości 4K dostępne dzięki Discovery.

+ więcej...
29.03.2018 | W firmach przetwarza się coraz więcej danych. Jak dbać o ich bezpieczeństwo?

Zarządzanie informacjami w firmach stanowi coraz większe wyzwanie.

Szacuje się, że do 2025 roku ilość danych w skali globalnej wzrośnie 10-krotnie w stosunku do 2016 roku i wyniesie 163 zetabajty (~175 miliardów terabajtów).

Brak wydajnych narzędzi do zarządzania treścią już teraz oznacza utratę potencjału biznesowego, wzrost kosztów procesów wewnętrznych, a przede wszystkim stanowi duże wyzwanie dla kwestii bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach.

Nieodpowiednie przetwarzanie danych może mieć poważne konsekwencje: 7,5 procenta dokumentów ginie całkowicie w trakcie procesów organizacyjnych. 

+ więcej...
29.03.2018 | Fortinet prezentuje: FortiGuard Artificial Intelligence (AI)

Fortinet, globalny dostawca zaawansowanych cyberzabezpieczeń, zaprezentował FortiGuard AI – rozwiązanie nowej generacji do automatycznej analizy i wykrywania zagrożeń.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji i automatyzacji do przeprowadzania zaawansowanych ataków to trend, który w 2018 roku zyska na popularności.

Jego konsekwencją będzie wyścig technologiczny w kierunku stworzenia rozwiązań, które będą działać coraz szybciej i na jak największą skalę.

Odpowiedzią na te zagrożenia jest FortiGuard AI – samouczący się system wykrywania zagrożeń, który wykorzystuje uczenie maszynowe. 

+ więcej...
29.03.2018 | DZIĘKI TK TELEKOM W POCIĄGACH POLREGIO ZAPŁACIMY KARTĄ

Konsorcjum firm TK Telekom z Grupy Netia i S&T Services, dostarczy Przewozom Regionalnym (Polregio) niemal 2 tys. mobilnych terminali płatniczych wraz z ich serwisem przez 3 lata.

Dzięki temu w pociągach Polregio będzie można wygodnie zapłacić za bilet kartą u obsługi pociągu.

- Razem z naszym partnerem, spółką S&T Service, przygotowaliśmy dla Przewozów Regionalnych najlepszy produkt, jaki obecnie jest dostępny na rynku – mówi Bogusław Kowalski, Prezes TK Telekom.

Wdrożenie nastąpi już za sześć miesięcy, dzięki czemu jeszcze w tym roku pasażerowie Przewozów Regionalnych będą mogli wygodnie zapłacić kartą za przejazd – dodaje.

+ więcej...
29.03.2018 | Orange Polska i Orange Belgium nawiązują partnerstwo z Salesforce i Vlocity by wzmocnić swoją transformację cyfrową

Orange Polska i Orange Belgium podpisali umowy z Salesforce, światowym liderem w zakresie rozwiązań CRM oraz z Vlocity, wiodącą firmą z branży rozwiązań chmurowych. 

Salesforce i Vlocity pomogą Orange w szybszym osiągnięciu elastyczności biznesowej oraz w skróceniu czasu wdrażania usług poprzez zastosowanie rozwiązań chmurowych w cyfrowych kanałach kontaktu z klientami.

W otaczającym nas świecie cyfrowym, konieczne jest umocnienie pozycji Orange na rynkach mobilnym i konwergentnym poprzez skupienie się na doświadczeniach klientów.

Dzięki doświadczeniu firm Salesforce i Vlocity, Orange może jeszcze bardziej wzmocnić jakość obsługi klienta poprzez wprowadzenie rozwiązań omnichannel.

+ więcej...
28.03.2018 | Zobacz więcej z Huawei P20 Pro – najnowsze flagowce już w przedsprzedaży T‑Mobile

Niektórzy mówią, że nie ma lepszego momentu na wymianę garderoby niż sezon wiosenny.

Bezsprzecznie natomiast początek roku dla miłośników nowych technologii oznacza okazję do wymiany smartfonu.

Powodów nie brakuje, skoro od dziś w sklepie internetowym T‑Mobile rozpoczyna się sprzedaż Huawei P20 oraz przedsprzedaż najnowszego flagowego modelu Huawei - P20 Pro.

Oba będą dostępne z atrakcyjnymi bonusami.

+ więcej...
28.03.2018 | W cyberprzestrzeni nie ma miejsca na zbyt dużą pewność siebie: co czwarty atak DDoS uderza w przypadkowe ofiary

Co czwarta firma, która doświadczyła ataku DDoS mającego na celu zatrzymanie funkcjonowania infrastruktury IT, uważa, że nie stanowiła jego pierwotnego celu, co podkreśla, że organizacje nie mogą pozwolić sobie na zbytnią pewność siebie, jeśli chodzi o współczesny krajobraz zagrożeń.

W badaniu przeprowadzonym przez Kaspersky Lab 27% respondentów wskazało, że bycie przypadkowym obserwatorem było najbardziej prawdopodobnym powodem ataków DDoS na ich organizację, co sugeruje, że wszystkie firmy znajdują się na linii ognia, nawet jeśli nie ma ich na cyberprzestępczej liście celów.

Nieustające zagrożenie ze strony ataków DDoS oraz korzyści, jakie ataki te przynoszą tym, którzy je stosują - od wstrzymania operacji firmy po dostęp do poufnych informacji lub żądanie okupu - oznaczają, że wszystkie firmy stanowią potencjalny cel.

+ więcej...
27.03.2018 | Ujęcie lidera cybergangu stojącego za wykrytą przez Kaspersky Lab operacją Carbanak

26 marca 2018 r. Europol poinformował o ujęciu w Hiszpanii lidera cybergangu odpowiedzialnego za ataki na ponad 100 instytucji finansowych z całego świata z użyciem szkodliwego oprogramowania Carbanak oraz Cobalt.

Grupa cyberprzestępcza Carbanak została wykryta w 2015 r. przez Kaspersky Lab we współpracy z Interpolem, Europolem i szeregiem innych organów ścigania.

Wydarzenie skomentował Siergiej Golowanow, główny badacz ds. cyberbezpieczeństwa, Globalny Zespół ds. Badań i Analiz (GReAT), Kaspersky Lab, zaangażowany w analizę organizacji Carbanak.

Niedawny sukces organów ścigania w walce z grupą cyberprzestępczą Carbanak to świetna wiadomość dla całej branży.

+ więcej...

poprzednia strona 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 z 1227 następna strona

najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 6 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 768 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij