Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Matcom * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Jesteśmy dostawcą internetu na terenie woj. warmińsko-mazurskiego i w północnej części woj. mazowieckiego zarówno w mieście, jak i na wsi.

Sieć internetowa Matcom działa od 2001 roku. W naszej ofercie internet nawet pół roku za darmo. Świadczymy usługi w miejscowościach: Chorzelach, Ciechanowie,Giżycku, Jednorożcu, Makowie Maz., Mikołajkach, Morąg, Mrągowie, Piszu, Przasnyszu, Rucianem-Nidzie, Szczytnie, Węgorzewie. Oferujemy dostęp do internetu również na wsi. Na swojej stronie mamy formularz kontaktowy i informacje o promocjach.

Możesz też nasz spotkać na naszym forum internetowym na www.matcom.com.pl ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Łódź - TOYA
Józefów - Nettete
Łukta - Enet24
Olsztyn - MAX SYSTEM
Mława - EasyNET
Ostróda - PHU IWKD
Iława - IVENDO
Mińsk Mazowiecki - WiFiKomputer
Szczytno - Matcom
Pasym - MACONET


Aktualności

06.12.2019 |

Połowa rodziców oczekuje od dzieci, że będą w stanie regulować czas spędzany online, mimo że w 70% przypadków sami nie potrafią tego robić

Z globalnego badania przeprowadzonego niedawno przez firmę Kaspersky wynika, że 52% rodziców, chcąc wykształcić w swoich dzieciach samodyscyplinę online, wierzy, że ich pociechy same będą potrafiły ocenić, kiedy należy odstawić urządzenia cyfrowe.

Jednocześnie 70% rodziców przyznaje, że sami spędzają zbyt wiele czasu online, a niemal trzy czwarte (72%) uważa, że korzystanie z internetu i urządzeń przenośnych może poważnie szkodzić życiu rodzinnemu.

Aktywność cyfrowa z pewnością może być uzależniająca i w poważnym stopniu ograniczać poznawanie świata fizycznego przez najmłodszych użytkowników.

Jednak ponad połowa współczesnych rodziców ufa osądowi swoich dzieci, jeśli chodzi o czas spędzany w internecie, a co ciekawsze, częściej dotyczy to ojców.  

+ więcej...
05.12.2019 |

Zagrożenia finansowe w 2020 r.: na celowniku fintechy, bankowość mobilna oraz handel elektroniczny

Eksperci z firmy Kaspersky przedstawili swoje prognozy dot. rozwoju krajobrazu cyberzagrożeń w 2020 r.

Cyberprzestępcy motywowani chęcią zdobycia zysku finansowego mogą zacząć atakować aplikacje inwestycyjne, systemy przetwarzania danych finansowych online oraz przyszłe kryptowaluty, jak również oferować płatny dostęp do infrastruktury banków oraz tworzyć nowe odmiany mobilnego szkodliwego oprogramowania na podstawie kodu źródłowego ujawnionego na skutek wycieku danych.

Cyberzagrożenia finansowe należą do najniebezpieczniejszych zasobów przestępczych, ponieważ zwykle powodują bezpośrednie straty finansowe.

W 2019 roku nastąpił istotny rozwój w tym sektorze, także w sposobie działania cyberprzestępców finansowych.  

+ więcej...
05.12.2019 |

GRUDNIOWE NOWOŚCI I PREZENTY W OFERCIE TV NETII

Grudzień w ofercie telewizyjnej Netii obfituje w okna otwarte i premiery, zarówno nowych kanałów, jak i kultowych seriali (np. Wikingowie, Wataha).

Wybrane kanały będą dostępne bez dodatkowych opłat aż do 6 stycznia przyszłego roku.

Od przedwczorajszego popołudnia (3 grudnia) aż do 6 stycznia przyszłego roku użytkownicy usług TV Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać aż 16 kanałów o zróżnicowanej tematyce: Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Baby TV, Nickelodeon, Nick Junior, Nick Toons Fox HD, Fox Comedy, National Geographic, National Geographic Wild, National Geographic People, Comedy Central, Comedy Central Family, Paramount Channel, Da Vinci Learning.

+ więcej...
04.12.2019 |

Firma Kaspersky zdobyła wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers' Choice w kategorii ochrony punktów końcowych

Firma Kaspersky, lider branży w zakresie ochrony punktów końcowych, po raz kolejny otrzymała wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers' Choice w kategorii "platformy ochrony punktów końcowych", zdobywając wysoką ocenę satysfakcji klientów na poziomie 4,6 (maksymalna możliwa ocena to 5).

Firma Kaspersky zdobyła tytuł "Wybór Klientów" we wszystkich trzech latach, w których kandydowała do niego.

Gartner Peer Insights to neutralna w stosunku do producentów platforma, na której klienci mogą przedstawić swoje pozytywne lub negatywne opinie odnośnie do produktów, których używają na różnych rynkach, jak również wystawić im ocenę.

Wyróżnienie "Wybór Klientów" przyznawane jest na podstawie liczby klientów, którzy zrecenzowali dany produkt, oraz wystawionych przez nich ocen.

+ więcej...
04.12.2019 |

Jak odzyskać skasowane SMS-y – Android, iPhone i Windows

Utraciłeś ważne dla Ciebie wiadomości i zastanawiasz się, jak odzyskać skasowane z telefonu SMS-y? Nie zawsze musisz korzystać z usług profesjonalistów.

Podpowiadamy, jak przywrócić SMS-y w telefonie z systemem Android, iPhone oraz Windows Phone.

Odzyskanie skasowanych SMS-ów na telefonach z systemem Android lub iOS jest możliwie, pod warunkiem, że użyjesz odpowiedniego oprogramowania.

W przypadku Windows Phone proces przywrócenia danych jest trudniejszy, ale nadal można go przeprowadzić.

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 600 kb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 20 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij