szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Wiadomości

Loading


08.03.2018 | NETIA WŁĄCZA ROAMING W UE… ZA GROSZE

Netia Mobile, to elastyczne i atrakcyjne cenowo abonamentowe usługi komórkowe.

Z powodu regulacji RLAH, usługi sprzedawane od połowy czerwca ub. r. działały wyłącznie w Polsce.

Od marca br. – dzięki pozytywnej decyzji Prezesa UKE – Netia przywróciła usługi roamingu międzynarodowego, z tanimi usługami na terenie UE.

W połowie czerwca 2017 roku, wraz z wejściem w życie unijnej regulacji Roam-Like-At-Home (RLAH), Netia wycofała się z oferowania nowym abonentom usług roamingu międzynarodowego. 

+ więcej...
08.03.2018 | T‑Mobile wspiera przejście na pakiet MS Office 365

T‑Mobile pomaga przedsiębiorcom przejść na pakiet MS Office 365 i korzystać ze wszystkich korzyści związanych z pracą z dowolnego miejsca i urządzenia.

Wsparcie techniczne od T‑Mobile pozwoli nawet małym przedsiębiorcom czerpać korzyści z wszystkich funkcjonalności pakietu.

Przedsiębiorcy mogą być zawsze w kontakcie ze swoimi klientami dzięki profesjonalnej skrzynce pocztowej, umawiać i rezerwować wizyty klientów, a także lepiej zorganizować pracę w firmie przy pomocy aplikacji do planowania i komunikacji czy współdzielenia dokumentów i plików w chmurze na dysku o pojemności 1 TB.

Mimo dużej popularności pakietu Office w Polsce, wielu jego użytkowników nadal nie zdaje sobie sprawy z licznych funkcjonalności tego oprogramowania.

+ więcej...
08.03.2018 | Cyberzagrożenia mobilne w 2017 r.: spadek liczby urządzeń ze starszą wersją systemu Android sprawia, że cyberprzestępcy szukają nowych metod monetyzacji

Liczba trojanów wyświetlających reklamy mobilne, które w 2016 r. stanowiły największe zagrożenie w kategorii mobilnego szkodliwego oprogramowania, odnotowała spadek w 2017 r.

Programy te nadal agresywnie infekują użytkowników, jednak wykorzystywane przez nie techniki zostały zmodyfikowane.

Według raportu Kaspersky Lab poświęconego ewolucji mobilnego szkodliwego oprogramowania niektóre rodziny trojanów zaczęły wykorzystywać scenariusze monetyzacji obejmujące płatne usługi SMS oraz WAP w celu utrzymania lub zwiększenia zysków.

+ więcej...
08.03.2018 | Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy - T‑Mobile świętuje kolejny tytuł dla najlepszej sieci.

Oferta i najlepsza jakość sieci T‑Mobile sprawiają, że każdego dnia wracają do niego setki klientów.

Dla uczczenia tego faktu, jak i kolejnego zwycięstwa w niezależnych badaniach jakości sieci, telekom przygotował bezprecedensową propozycję.

T‑Mobile od lat systematycznie inwestuje w swoją infrastrukturę, czyniąc z niej główny filar swojej strategii rynkowej.

Nie dziwi więc fakt, że notuje najlepsze wyniki w badaniach jakości i wydajności sieci. 

+ więcej...
08.03.2018 | Passus: nowe rozwiązania w obszarze cyberbezpieczeństwa

Passus SA, producent i integrator specjalistycznych rozwiązań do poprawy bezpieczeństwa i wydajności sieci teleinformatycznych, rozszerzył swoją ofertę w obszarze cyberbezpieczeństwa o rozwiązania polskich producentów E-Secure oraz STM Solutions, a także o produkty amerykańskiej firmy Tenable.

W ramach współpracy z E-Secure, Passus zaoferuje swoim klientom system SecureVisio.

Jest to rozwiązanie do zarządzania bezpieczeństwem i ryzykiem kategorii IT GRC, przeznaczone dla działów audytu, analizy ryzyka, kontrolingu oraz compliance.

Umożliwia przeprowadzanie audytów systemów IT pod kątem ich zgodności z różnego rodzaju wymaganiami prawnymi, np. nowymi regulacjami RODO. 

+ więcej...
07.03.2018 | Bransoletka na Dzień Kobiet w nowej promocji Plusa dla klientów usług prepaid i mix!

Bransoletka na Dzień Kobiet to kolejny prezent Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix.

Z nowej promocji można korzystać już od dziś, wystarczy tylko wysyłać na numer 80404 bezpłatnego SMS-a o treści BRANSOLETKA, a następnie za pośrednictwem kanału internetowo-bankowo doładować swoje konto za minimum 50 zł.

Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednej bransoletki.

Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Otrzymany kod należy wykorzystać do 10 maja 2018 r.

+ więcej...
07.03.2018 | Kaspersky Lab wprowadza nową nagrodę w wysokości 100 000 dolarów w programie Bug Bounty - w ramach swojej Globalnej Inicjatywy Transparentności

W ramach podjętej Globalnej Inicjatywy Transparentności Kaspersky Lab rozszerza swój program Bug Bounty o nagrody w wysokości do 100 000 dolarów za wykrycie i odpowiedzialne ujawnienie poważnych luk w zabezpieczeniach niektórych swoich czołowych produktów.

Szansę na zdobycie nagrody posiadają wszyscy członkowie znanej platformy HackerOne, partnera firmy Kaspersky Lab w związku z inicjatywą Bug Bounty.

Kwota została zwiększona 20-krotnie w stosunku do poprzednich nagród i świadczy o tym, że firma dąży do zapewnienia całkowitej integralności swoich produktów oraz najlepszej ochrony dla klientów.

+ więcej...
07.03.2018 | Rozwiązania fintech rewolucjonizują bankowość i zakupy w internecie. Za dwa lata będzie z nich korzystać połowa Polaków

Polski rynek fintechów, czyli innowacyjnych firm z pogranicza finansów i nowych technologii, należy do największych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jego wartość szacuje się na niemal 860 mln euro.

Już teraz co piąty Polak korzysta z rozwiązań fintechowych, a do 2020 roku będzie to niemal 50 proc. Ich dynamiczny rozwój wymusza zmiany w bankowości, np. w postaci szybkich płatności online czy możliwości szybkiego zaciągnięcia pożyczek.

Innowacyjne rozwiązania wpływają też na rozwój handlu w internecie.

+ więcej...
07.03.2018 | MAŁA ZMIANA, WIELKI ZASIĘG. WI-FI PREMIUM – NOWA USŁUGA W OFERCIE INEA

Wi-Fi Premium to nowa usługa umożliwiająca korzystanie z szybkiego, bezprzewodowego internetu w całym domu.

W ofercie INEA dostępna jest od 6 marca.

Obecnie większość użytkowników korzysta z domowego internetu bezprzewodowo, łącząc się z nim jednocześnie za pośrednictwem wielu urządzeń (jak laptop, tablet czy smartfon).

Może to wpłynąć negatywnie na moc sygnału oraz szybkość przesyłania danych. 

+ więcej...
06.03.2018 | Prawdziwy zestaw gracza spod znaku #unlimitedgaming – laptop MSI serii GV teraz w T‑Mobile

T‑Mobile, coraz mocniej zaznaczając swoją pozycję w obszarze gamingu, poszerza swoją ofertę skierowaną do graczy.

Z okazji Intel Extreme Masters 2018 w najlepszej sieci pojawia się propozycja, która zainteresuje nawet najbardziej wymagających – laptop MSI GV62 7RD, topowy model w rodzinie notebooków producenta profesjonalnych rozwiązań dla graczy.

Jeśli chodzi o najlepsze doświadczenie z gry, T‑Mobile nie idzie na kompromisy.

Od teraz w ofercie Operatora pojawia się nowość: notebook, który pod elegancką, szczotkowaną obudową skrywa nie tylko procesor Intel Core i7 siódmej generacji, ale i mocną kartę graficzną GeForce GTX 1050 4GB, która pozwoli czerpać z gier wideo jeszcze więcej, nawet przy maksymalnych parametrach graficznych. 

+ więcej...

poprzednia strona 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 z 1220 następna strona

najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4,5 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij