Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Internet LTE Plus ***** (5.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


POLKOMTEL S.A. zapewnia swoim klientom szeroki, kompleksowy zestaw usług telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, oferowany pod markami:

 

PLUS - atrakcyjne oferty taryfowe dla klientów indywidualnych oraz biznesowych (system abonamentowy)

 

SIMPLUS - popularne i wygodne rozwiązanie dla tych, którzy wolą telefony na kartę (system przedpłacony)

 

MixPlus - najlepsze telefony na kartę za złotówkę (system łączący elementy abonamentu i usługi przedpłaconej)

 

Sami Swoi - telefonia komórkowa bez zobowiązań i z prostymi regułami (system przedpłacony)

 

iPlus - idealne rozwiązanie dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu (bezprzewodowy dostęp do Internetu) Najważniejsze kategorie usług w sieci Plus:

 

USŁUGI GŁOSOWE Połączenia telefoniczne w systemie abonamentowym (oferta dla klientów indywidualnych, biznesowych i w systemach pre-paid. Wideorozmowa. Usługa Prefiks 1069 - jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej. głosowy dostęp do poczty elektronicznej i SMS.

 

USŁUGI NIEGŁOSOWE przesył wiadomości: krótkie wiadomości tekstowe SMS, wiadomości multimedialne MMS. przesyłanie danych w technologiach: GPRS, HSCSD, 3G (GPRS, EDGE, UMTS). dostęp do Internetu, również z wykorzystaniem technologii 3G (GPRS, EDGE, UMTS): WAP, Internet, zasoby intranetowe firmy, poczta e-mail. ROAMING Polkomtel posiada umowy o roamingu międzynarodowym, dzięki czemu z telefonu w sieci Plus można korzystać: na obszarze 174 krajów, w sieciach 360 operatorów.

 

TELEMETRIA I MONITORING Monitoring operacyjny - monitoring obiektów, przesyłek. Zarządzanie flotą samochodową. Monitoring medyczny - przesiewowe badania słuchu noworodków + telekardiologia. Usługi lokalizacyjne, np.: Pilot Plus, Wiem gdzie jesteś, wykorzystujące kartę Plus Mega.

 

INFOTAINMENT - INFORMACJE I ROZRYWKA M-banking: przy współpracy z Pekao S.A., Inteligo, Raiffeisen, BZWBK, mBank. Usługi informacyjne, oparte o technikę SMS, m.in. INFO Plus, PKP INFO, SMS Plus Portal, Hot News, Encyklopedia PWN, Słownik pol-ang/ang-pol. Rozrywka Plus: gry SMS, Java, WAP, Graffiti Plus, loga i dzwonki, Randka Plus i Partner Plus. Serwis Mobilny: Telewizja Polska S.A., we współpracy z siecią Plus udostępniła pierwszy w Polsce mobilny serwis informacyjny. Aktualizowane co kilka godzin informacje wyświetlane są na ekranie telefonu komórkowego w postaci tekstu, fotografii, a także sekwencji wideo.

 

OFERTA DLA BIZNESU System Plus - Zorganizowany system połączeń między telefonami komórkowymi należącymi do jednej firmy. Strefa Biurowa - Wydzielony obszar bądź kilku obszarów, na których wszystkie połączenia między telefonami komórkowymi objęte są specjalną taryfikacją - taką jak w Systemie Plus.

 

Techniczne możliwości pozwalają także włączyć do Strefy Biurowej połączenia z telefonów stacjonarnych na komórkowe. Prefix 1069 - umożliwia abonentom jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej. Telefonia konwergentna - integracja telefonii stacjonarnej i mobilnej i stworzenie spójnego systemu łączności, obsługiwanego przez jednego operatora. W Plusie oparta jest na taryfach MaxProfit! oraz usłudze Prefix 1069.

 

 

Internet Plus LTE

POLKOMTEL S.A. zapewnia swoim klientom szeroki, kompleksowy zestaw usług telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, oferowany pod markami:

PLUS - atrakcyjne oferty taryfowe dla klientów indywidualnych oraz biznesowych (system abonamentowy)

SIMPLUS - popularne i wygodne rozwiązanie dla tych, którzy wolą telefony na kartę (system przedpłacony)

MixPlus - najlepsze telefony na kartę za złotówkę (system łączący elementy abonamentu i usługi przedpłaconej)

Sami Swoi - telefonia komórkowa bez zobowiązań i z prostymi regułami (system przedpłacony)

iPlus - idealne rozwiązanie dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu (bezprzewodowy dostęp do Internetu)

Najważniejsze kategorie usług w sieci Plus:

USŁUGI GŁOSOWE

Połączenia telefoniczne w systemie abonamentowym (oferta dla klientów indywidualnych, biznesowych i w systemach pre-paid.

Wideorozmowa.

Usługa Prefiks 1069 - jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej.

głosowy dostęp do poczty elektronicznej i SMS.

USŁUGI NIEGŁOSOWE

przesył wiadomości:

krótkie wiadomości tekstowe SMS,

wiadomości multimedialne MMS.

przesyłanie danych w technologiach:

GPRS,

HSCSD,

3G (GPRS, EDGE, UMTS).

dostęp do Internetu, również z wykorzystaniem technologii 3G (GPRS, EDGE, UMTS):

WAP, Internet,

zasoby intranetowe firmy,

poczta e-mail.

ROAMING

Polkomtel posiada umowy o roamingu międzynarodowym, dzięki czemu z telefonu w sieci Plus można korzystać:

na obszarze 174 krajów,

w sieciach 360 operatorów.

TELEMETRIA I MONITORING

Monitoring operacyjny - monitoring obiektów, przesyłek.

Zarządzanie flotą samochodową.

Monitoring medyczny - przesiewowe badania słuchu noworodków + telekardiologia.

Usługi lokalizacyjne, np.: Pilot Plus, Wiem gdzie jesteś, wykorzystujące kartę Plus Mega.

INFOTAINMENT - INFORMACJE I ROZRYWKA

M-banking: przy współpracy z Pekao S.A., Inteligo, Raiffeisen, BZWBK, mBank.

Usługi informacyjne, oparte o technikę SMS, m.in. INFO Plus, PKP INFO, SMS Plus Portal, Hot News, Encyklopedia PWN, Słownik pol-ang/ang-pol.

Rozrywka Plus: gry SMS, Java, WAP, Graffiti Plus, loga i dzwonki, Randka Plus i Partner Plus.

Serwis Mobilny: Telewizja Polska S.A., we współpracy z siecią Plus udostępniła pierwszy w Polsce mobilny serwis informacyjny. Aktualizowane co kilka godzin informacje wyświetlane są na ekranie telefonu komórkowego w postaci tekstu, fotografii, a także sekwencji wideo.

OFERTA DLA BIZNESU

System Plus - Zorganizowany system połączeń między telefonami komórkowymi należącymi do jednej firmy.

Strefa Biurowa - Wydzielony obszar bądź kilku obszarów, na których wszystkie połączenia między telefonami komórkowymi objęte są specjalną taryfikacją - taką jak w Systemie Plus. Techniczne możliwości pozwalają także włączyć do Strefy Biurowej połączenia z telefonów stacjonarnych na komórkowe.

Prefix 1069 - umożliwia abonentom jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej.

Telefonia konwergentna - integracja telefonii stacjonarnej i mobilnej i stworzenie spójnego systemu łączności, obsługiwanego przez jednego operatora. W Plusie oparta jest na taryfach MaxProfit! oraz usłudze Prefix 1069.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
Kinga Wągiel
2010-04-01 14:44
ocena:10
Mam iPlusa już prawie 2 lata, korzystam z niego w wielu miejscach w Krakowie i działa zupełnie jak internet stacjonarny. Strony otwierają się błyskawicznie. Polecam !

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Gdynia - VECTRA Internet
Giżycko - INM Sp. z o.o.
Chorzów - Graficom
Toruń - NETIA Autoryzowany Partner-Przedstawiciel Oliwia Makowska
Warszawa - ACO Solutions
Warszawa - ITH - Internet dla biznesu
Warszawa - UPC internet - telewizja - telefon
Warszawa - Światłowód UPC
Warszawa - Skyconnect
Radlin - Altkom


Aktualności

25.09.2023 |

Jak opóźnić proces starzenia się skóry?

Młodość jest w cenie i co zrozumiałe chcemy ją zachować jak najdłużej. Przy dzisiejszej wiedzy medycznej jest to możliwe. Jednocześnie nie trzeba wcale sięgać po chirurgie plastyczną czy medycynę estetyczną. Dziś podpowiemy Wam, jak opóźnić proces starzenia się skóry. + więcej...
25.09.2023 |

Software house – czym jest i na czym polega jego praca?

Software house to firma specjalizująca się w tworzeniu unikalnych aplikacji mobilnych i webowych na zamówienie.

Tego typu firmy skupiają się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych, które są zindywidualizowane i doskonale dopasowane do specyfiki działalności oraz celów biznesowych klienta.

W poniższym wpisie przedstawimy kilka kluczowych aspektów, które charakteryzują pracę software house oraz wyjaśnimy, kiedy i dlaczego warto korzystać z usług takiego przedsiębiorstwa.

+ więcej...
25.09.2023 |

Internet dla studenta – jak wybrać odpowiedni?

W pewnym sensie można uznać, że Internet jest dla studenta usługą pierwszej potrzeby.

Jednak, aby student mógł uczyć się sprawnie i miał niczym nieograniczony dostęp do wiedzy, internet musi być przede wszystkim niezawodny, szybki i niedrogi.

Jakie rozwiązanie sprawdzi się w tej sytuacji najlepiej?

Czy internet światłowodowy będzie dobrą opcją? A może warto zdecydować się na internet radiowy?

+ więcej...
25.09.2023 |

iPhone 15 w Plusie

iPhone z serii 15 są już dostępne w sprzedaży w Plusie. Wybierając iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max można skorzystać z unikalnego programu Plus Wymiana, który pozwala na zakup iPhone w atrakcyjnych ratach i wymianę na nowszy model już po dwóch latach.

Przykładowo wybierając iPhone 15 Pro 128GB w Plus Wymiana za obowiązkowe 24 raty wraz z opłatą początkową zapłacimy łącznie jedynie 4799 złotych, a pozostałe 12 rat w wysokości 2100 złotych zostanie anulowanych.

Plus, jedyny operator na polskim rynku, oferuje program Plus Wymiana – program ratalny, w ramach którego można kupić iPhone w niskich ratach i co 2 lata wymieniać go na nowszy model.

Aby skorzystać z oferty należy wybrać dowolny abonament oraz jeden z modeli iPhone: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, w umowie ratalnej na 36 miesięcy.

+ więcej...
25.09.2023 |

SMARTFONY, LAPTOPY I SPORO WIĘCEJ… NA RATY W NETII

Netia, korzystając z potencjału Grupy Polsat Plus, wchodzi na rynek sprzedaży ratalnej urządzeń mobilnych.

Obecni klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnych „rat 0%” bezpośrednio od operatora, nawet na 3 lata, z kwotą raty dopisywaną do rachunku za usługi Netii.

Światłowód, telewizja i smartfon lub laptop? Teraz w Netii to możliwe! Smartfony, laptopy, tablety, smartwatche oraz słuchawki bezprzewodowe w wygodnych (12, 24 lub 36-ciu) ratach 0%, dopisywanych do rachunku za usługi, doskonale uzupełniają ofertę szybkiego internetu stacjonarnego, telewizji i telefonii komórkowej Grupy Netia.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 600 kb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 40 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij