Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Internet LTE Plus ***** (5.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


POLKOMTEL S.A. zapewnia swoim klientom szeroki, kompleksowy zestaw usług telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, oferowany pod markami:

 

PLUS - atrakcyjne oferty taryfowe dla klientów indywidualnych oraz biznesowych (system abonamentowy)

 

SIMPLUS - popularne i wygodne rozwiązanie dla tych, którzy wolą telefony na kartę (system przedpłacony)

 

MixPlus - najlepsze telefony na kartę za złotówkę (system łączący elementy abonamentu i usługi przedpłaconej)

 

Sami Swoi - telefonia komórkowa bez zobowiązań i z prostymi regułami (system przedpłacony)

 

iPlus - idealne rozwiązanie dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu (bezprzewodowy dostęp do Internetu) Najważniejsze kategorie usług w sieci Plus:

 

USŁUGI GŁOSOWE Połączenia telefoniczne w systemie abonamentowym (oferta dla klientów indywidualnych, biznesowych i w systemach pre-paid. Wideorozmowa. Usługa Prefiks 1069 - jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej. głosowy dostęp do poczty elektronicznej i SMS.

 

USŁUGI NIEGŁOSOWE przesył wiadomości: krótkie wiadomości tekstowe SMS, wiadomości multimedialne MMS. przesyłanie danych w technologiach: GPRS, HSCSD, 3G (GPRS, EDGE, UMTS). dostęp do Internetu, również z wykorzystaniem technologii 3G (GPRS, EDGE, UMTS): WAP, Internet, zasoby intranetowe firmy, poczta e-mail. ROAMING Polkomtel posiada umowy o roamingu międzynarodowym, dzięki czemu z telefonu w sieci Plus można korzystać: na obszarze 174 krajów, w sieciach 360 operatorów.

 

TELEMETRIA I MONITORING Monitoring operacyjny - monitoring obiektów, przesyłek. Zarządzanie flotą samochodową. Monitoring medyczny - przesiewowe badania słuchu noworodków + telekardiologia. Usługi lokalizacyjne, np.: Pilot Plus, Wiem gdzie jesteś, wykorzystujące kartę Plus Mega.

 

INFOTAINMENT - INFORMACJE I ROZRYWKA M-banking: przy współpracy z Pekao S.A., Inteligo, Raiffeisen, BZWBK, mBank. Usługi informacyjne, oparte o technikę SMS, m.in. INFO Plus, PKP INFO, SMS Plus Portal, Hot News, Encyklopedia PWN, Słownik pol-ang/ang-pol. Rozrywka Plus: gry SMS, Java, WAP, Graffiti Plus, loga i dzwonki, Randka Plus i Partner Plus. Serwis Mobilny: Telewizja Polska S.A., we współpracy z siecią Plus udostępniła pierwszy w Polsce mobilny serwis informacyjny. Aktualizowane co kilka godzin informacje wyświetlane są na ekranie telefonu komórkowego w postaci tekstu, fotografii, a także sekwencji wideo.

 

OFERTA DLA BIZNESU System Plus - Zorganizowany system połączeń między telefonami komórkowymi należącymi do jednej firmy. Strefa Biurowa - Wydzielony obszar bądź kilku obszarów, na których wszystkie połączenia między telefonami komórkowymi objęte są specjalną taryfikacją - taką jak w Systemie Plus.

 

Techniczne możliwości pozwalają także włączyć do Strefy Biurowej połączenia z telefonów stacjonarnych na komórkowe. Prefix 1069 - umożliwia abonentom jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej. Telefonia konwergentna - integracja telefonii stacjonarnej i mobilnej i stworzenie spójnego systemu łączności, obsługiwanego przez jednego operatora. W Plusie oparta jest na taryfach MaxProfit! oraz usłudze Prefix 1069.

 

 

Internet Plus LTE

POLKOMTEL S.A. zapewnia swoim klientom szeroki, kompleksowy zestaw usług telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, oferowany pod markami:

PLUS - atrakcyjne oferty taryfowe dla klientów indywidualnych oraz biznesowych (system abonamentowy)

SIMPLUS - popularne i wygodne rozwiązanie dla tych, którzy wolą telefony na kartę (system przedpłacony)

MixPlus - najlepsze telefony na kartę za złotówkę (system łączący elementy abonamentu i usługi przedpłaconej)

Sami Swoi - telefonia komórkowa bez zobowiązań i z prostymi regułami (system przedpłacony)

iPlus - idealne rozwiązanie dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu (bezprzewodowy dostęp do Internetu)

Najważniejsze kategorie usług w sieci Plus:

USŁUGI GŁOSOWE

Połączenia telefoniczne w systemie abonamentowym (oferta dla klientów indywidualnych, biznesowych i w systemach pre-paid.

Wideorozmowa.

Usługa Prefiks 1069 - jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej.

głosowy dostęp do poczty elektronicznej i SMS.

USŁUGI NIEGŁOSOWE

przesył wiadomości:

krótkie wiadomości tekstowe SMS,

wiadomości multimedialne MMS.

przesyłanie danych w technologiach:

GPRS,

HSCSD,

3G (GPRS, EDGE, UMTS).

dostęp do Internetu, również z wykorzystaniem technologii 3G (GPRS, EDGE, UMTS):

WAP, Internet,

zasoby intranetowe firmy,

poczta e-mail.

ROAMING

Polkomtel posiada umowy o roamingu międzynarodowym, dzięki czemu z telefonu w sieci Plus można korzystać:

na obszarze 174 krajów,

w sieciach 360 operatorów.

TELEMETRIA I MONITORING

Monitoring operacyjny - monitoring obiektów, przesyłek.

Zarządzanie flotą samochodową.

Monitoring medyczny - przesiewowe badania słuchu noworodków + telekardiologia.

Usługi lokalizacyjne, np.: Pilot Plus, Wiem gdzie jesteś, wykorzystujące kartę Plus Mega.

INFOTAINMENT - INFORMACJE I ROZRYWKA

M-banking: przy współpracy z Pekao S.A., Inteligo, Raiffeisen, BZWBK, mBank.

Usługi informacyjne, oparte o technikę SMS, m.in. INFO Plus, PKP INFO, SMS Plus Portal, Hot News, Encyklopedia PWN, Słownik pol-ang/ang-pol.

Rozrywka Plus: gry SMS, Java, WAP, Graffiti Plus, loga i dzwonki, Randka Plus i Partner Plus.

Serwis Mobilny: Telewizja Polska S.A., we współpracy z siecią Plus udostępniła pierwszy w Polsce mobilny serwis informacyjny. Aktualizowane co kilka godzin informacje wyświetlane są na ekranie telefonu komórkowego w postaci tekstu, fotografii, a także sekwencji wideo.

OFERTA DLA BIZNESU

System Plus - Zorganizowany system połączeń między telefonami komórkowymi należącymi do jednej firmy.

Strefa Biurowa - Wydzielony obszar bądź kilku obszarów, na których wszystkie połączenia między telefonami komórkowymi objęte są specjalną taryfikacją - taką jak w Systemie Plus. Techniczne możliwości pozwalają także włączyć do Strefy Biurowej połączenia z telefonów stacjonarnych na komórkowe.

Prefix 1069 - umożliwia abonentom jednoczesne korzystanie z pakietu usług telefonii mobilnej oraz telefonii stacjonarnej.

Telefonia konwergentna - integracja telefonii stacjonarnej i mobilnej i stworzenie spójnego systemu łączności, obsługiwanego przez jednego operatora. W Plusie oparta jest na taryfach MaxProfit! oraz usłudze Prefix 1069.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
Kinga Wągiel
2010-04-01 14:44
ocena:10
Mam iPlusa już prawie 2 lata, korzystam z niego w wielu miejscach w Krakowie i działa zupełnie jak internet stacjonarny. Strony otwierają się błyskawicznie. Polecam !

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Toruń - NETIA Autoryzowany Partner-Przedstawiciel Oliwia Makowska
Warszawa - ACO Solutions
Warszawa - ITH - Internet dla biznesu
Łódź - TOYA
Bytom - COM-VID I.K.
Czerwionka-Leszczyny - MIKEMI / GRUPA SYRION
Giżycko - INM Sp. z o.o.
Morawica - IT Futura Sp. z o.o.
Warszawa - Skyconnect
Warszawa - Internet satelitarny


Aktualności

17.05.2024 |

Orange dla Biznesu: Kompleksowa Oferta Wykraczająca Poza Telekomunikację

Orange Polska, znany operator telekomunikacyjny, oferuje przedsiębiorstwom znacznie więcej niż tylko tradycyjne usługi telekomunikacyjne.

Firma koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologicznych, które pomagają w optymalizacji procesów biznesowych i zwiększaniu efektywności operacyjnej

+ więcej...
17.05.2024 |

VPN (Virtual Private Network)

VPN (Virtual Private Network) to narzędzie, które zapewnia prywatność i bezpieczeństwo w internecie, tworząc szyfrowane połączenie między twoim urządzeniem a serwerem.

Dzięki VPN możesz ukryć swoje IP, chronić dane przed hakerami i uzyskiwać dostęp do treści zablokowanych w twojej lokalizacji.

+ więcej...
17.05.2024 |

T-Mobile: Nowa Oferta na Kartę, Abonamenty i Internet 5G

T-Mobile zaprezentował swoje najnowsze oferty na kartę, abonamenty oraz usługi internetowe, w tym dostęp do sieci 5G. Operator kontynuuje rozbudowę swojej infrastruktury, dostarczając nowoczesne rozwiązania i konkurencyjne ceny. Nowe oferty mają na celu zaspokojenie różnorodnych potrzeb użytkowników, od tych, którzy potrzebują elastyczności, po osoby szukające kompleksowych pakietów usług. + więcej...
17.05.2024 |

Net Neutrality: Co To Jest i Dlaczego Jest Ważne?

Net neutrality, czyli neutralność sieci, to zasada mówiąca, że wszyscy dostawcy usług internetowych (ISP) powinni traktować cały ruch w sieci jednakowo.

Oznacza to brak faworyzowania lub blokowania żadnych aplikacji, stron internetowych ani usług.

Ta koncepcja jest kluczowa dla zapewnienia wolnego i otwartego internetu.

+ więcej...
17.05.2024 |

Play wprowadza nową ofertę: Internet 5G bez limitów i nowoczesne smartfony taniej o 1000 zł

Play ogłosił nową, atrakcyjną ofertę dla klientów przenoszących numer.

Operator proponuje nielimitowany internet 5G oraz rabaty na nowoczesne smartfony z funkcjami sztucznej inteligencji, takie jak Google Pixel 8 Pro, Motorola Edge 50 Pro i Samsung Galaxy S24 Ultra.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 256 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 32 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij