europasat internet satelitarnyWiadomości

Loading


28.09.2017 | Kaspersky Lab zaprasza badaczy z całego świata do testowania bezpieczeństwa wirtualnej rafinerii ropy

Kaspersky Lab ogłasza międzynarodowy konkurs Capture the Flag (CTF) w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego, w którym uczestnicy otrzymają możliwość włamania się do modelu zakładu produkcyjnego rafinerii ropy.

Finały odbędą się 24 października 2017 r. w Szanghaju.

Kaspersky Lab CTF to unikatowe wyzwanie, które dotyczy różnych aspektów cyberbezpieczeństwa w przedsiębiorstwach i oferuje praktyczne możliwości przetestowania środowisk, jak również identyfikacji nowych luk w zabezpieczeniach oraz nowych wektorów zagrożeń w infrastrukturze.

Ten międzynarodowy konkurs w zakresie bezpieczeństwa informacyjnego daje szczególne korzyści branży energetycznej, paliwowej oraz transportowej - innymi słowy sektorom stanowiącym cześć infrastruktury krytycznej, które są niezbędne do funkcjonowania społeczeństw i gospodarek.

+ więcej...
28.09.2017 | Piłkarska niespodzianka z Xperią™ XZ1 Compact tylko w Plusie

Już 30 września w sieci Plus rozpoczyna się sprzedaż smartfonu Xperia™ XZ1 Compact.

Sony, jako oficjalny sponsor UEFA Champions League, dorzuca fanom Xperii i futbolu nie lada gratkę ‒ tylko w Plusie smartfon sprzedawany będzie wraz z oficjalną piłką UEFA Champions League!

Dopiero co zakończyła się akcja przedsprzedaży kompaktowej wersji Xperii, w której dodatkową atrakcją były słuchawki WH800 i WH900, i rozpoczęła wysyłka zamówionych smartfonów, a już w najbliższą sobotę pojawi się kolejny hit tylko dla klientów Plusa: w prezencie od Sony do każdego smartfonu Xperia XZ1 Compact dokładana będzie oficjalna piłka UEFA Champions League od Adidasa.

+ więcej...
28.09.2017 | T‑Mobile dostawcą usług telekomunikacyjnych dla Narodowego Banku Polskiego

T‑Mobile Polska rozpoczął świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Narodowego Banku Polskiego zgodnie z warunkami wygranego przez operatora przetargu.

Kontrakt o wartości ponad 7,3 milionów złotych obejmuje świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z dostarczeniem urządzeń oraz specjalistycznych usług dla NBP przez okres czterech lat.

31 marca 2017 roku Narodowy Bank Polski poinformował rynek o wyborze najkorzystniejszej oferty na świadczenie przez 48 miesięcy usług telefonii komórkowej i konwergentnej.

Przetarg wygrał T‑Mobile Polska, który za określone w specyfikacji usługi zaproponował cenę 7 363 640,44 złotych brutto wygrywając z Orange Polska, który wycenił kontrakt na 7 787 161,92 złote brutto.

+ więcej...
28.09.2017 | Technologia garażowa, która zmienia świat

Niektóre z największych światowych firm, zaczynały swoją działalność w garażu - w tym także firma Ericsson.

Innowacyjność i przedsiębiorczość to część naszego DNA i dziś, poprzez rozwój nowych technologii i inwestycje, ściśle współpracujemy z wieloma startup'ami.

1 kwietnia 1876 r. Lars Magnus Ericsson oficjalnie otworzył drzwi swojego skromnego warsztatu mechanicznego.

Warsztat zajmował 13 m2 i wyposażony był w dwie tokarki z napędem nożnym. Był to pierwszy „Ericsson Garage”.

+ więcej...
27.09.2017 | Kaspersky Lab Polska otrzymuje prestiżowe wyróżnienie Ambasador Polskiej Gospodarki przyznane przez Business Centre Club

Kaspersky Lab Polska, dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia "Ambasador Polskiej Gospodarki" przyznanego przez Business Centre Club.

Finał IX edycji konkursu "Ambasador Polskiej Gospodarki" odbył się 25 września 2017 r. w siedzibie Business Center Club mieszczącej się w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Laureaci odebrali nagrody z rąk podsekretarza stanu ds. dyplomacji ekonomicznej, polityki amerykańskiej i azjatyckiej w MSZ Marka Magierowskiego, przewodniczącej jury konkursu Grażyny Majcher-Magdziak, Marka Goliszewskiego, prezesa BCC oraz gen. Leona Komornickiego, członka Rady Organizatorów BCC.

+ więcej...
27.09.2017 | Tanio, a skutecznie: w jaki sposób cyberprzestępcy przeprowadzają skomplikowane ataki niskim kosztem

Badacze z Kaspersky Lab obserwują nowy i dość istotny trend dotyczący sposobu działania zaawansowanych cyberprzestępców.

Coraz częściej zamiast wyrafinowanych i kosztownych technik ataków, takich jak luki dnia zerowego, stosują oni ściśle ukierunkowane kampanie socjotechniczne w połączeniu ze znanymi, skutecznymi i sprawdzonymi "szkodliwymi" metodami.

W efekcie atakujący są w stanie przeprowadzać szkodliwe kampanie, które są niezwykle trudne do wykrycia przy użyciu tradycyjnych rozwiązań bezpieczeństwa klasy korporacyjnej.

+ więcej...
26.09.2017 | Wielkie święto telewizji w INEA!

INEA to dobrzy ludzie od internetu, dbający również o tych klientów, którzy nie rozstają się z programem telewizyjnym.

I właśnie dla nich ma niespodziankę!

Jest nią okno otwarte aż dla 14 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych. Promocyjny dostęp rozpoczął się 20 września i potrwa ponad miesiąc!

To wyjątkowa szansa na obejrzenie programów z rodziny np. BBC, Disney czy Canal+.

+ więcej...
26.09.2017 | ‘Business week’ od UPC – nowa oferta bezzobowiązań dla przedsiębiorców

W biznesowych pakietach UPC, klienci otrzymają dostęp do ultraszybkiego światłowodowego internetu o prędkości nawet 600 Mb/s, bez okresu zobowiązania

‘Business week’ oferuje stabilny internet o prędkościach 300/30 Mb/s oraz 600/60 Mb/s, a także najwyższej jakości wi-fi, bogatą ofertę kanałów telewizyjnych oraz Multilinię bez limitu, obejmującą bezpłatne połączenia do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe.

Korzystanie z trzech usług jednocześnie: telewizji cyfrowej, internetu i telefonu, umożliwi klientom biznesowym najnowocześniejszy platformą Horizon.

W nowej ofercie firmy mogą wybrać superpakiety w promocyjnych cenach zawierające wszystkie trzy usługi, internet w duecie z telewizją lub z telefonem lub sam internet.

+ więcej...
26.09.2017 | Dzięki T‑Mobile Polska piąty milion złotych trafi do dzieci niepełnosprawnych ruchowo!

Pomaganie połączyło Polaków! Dzięki T‑Mobile Polska, organizatorowi akcji społecznej T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, kolejny 1 000 000 złotych trafi do podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Stanie się tak dzięki wszystkim osobom, które przez trzy ostatnie miesiące wspólnie gromadziły kilometry.

Te zaś zamienione przez operatora na pieniądze trafią do niepełnosprawnych ruchowo dzieci.

T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami to jedna z największych i najbardziej angażujących akcji społecznych w Polsce. 

+ więcej...
26.09.2017 | BRASIL JESZCZE BARDZIEJ EFEKTYWNY DZIĘKI CHMURZE NETII

Netia Compute, czyli usługa chmury obliczeniowej może być znakomitym wsparciem działania agencji reklamowych.

Przekonała się o tym agencja Brasil, która dzięki temu rozwiązaniu zyskała nie tylko skalowalność, ale i większą efektywność kosztową w działaniu.

Brasil to agencja w 100% złożona z polskiego kapitału zatrudniająca 75 osób, która działa na rynku od 8 lat.

Swoim klientom oferuje pełne spektrum usług z zakresu komunikacji marketingowej 360 stopni. 

+ więcej...

poprzednia strona 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 z 1182 następna strona

Najlepszy internet i telewizja od Netii

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 60 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 256 kb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 9 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij