Wiadomości

Loading


23.08.2018 | Ruszają transmisje Ligi Mistrzów UEFA w Grupie Polsat

Startują nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2

Polsat uruchamia nowe studio sportowe na potrzeby Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA, które od wtorku 21 sierpnia będzie można oglądać tylko w nowych kanałach i serwisach sportowych premium Grupy Polsat, będą pokazywane z nowego, wyjątkowego studia.

To jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie tego typu obiektów telewizyjnych w Europie i zdecydowanie najnowocześniejsze studio w Polsce. 

+ więcej...
23.08.2018 | Ponad 50 tysięcy osób bawiło się na Kraków Live Festival 2018

Festiwalowe lato 2018 roku dobiega końca.

Przez dwa dni ponad 50 tysięcy osób bawiło się podczas Kraków Live Festival.

Po raz pierwszy Orange sponsorował to muzyczne wydarzenie.

Tegoroczny skład Kraków Live Festival był mocny, zwłaszcza dzięki udziałowi dwóch bardzo ważnych postaci amerykańskiego hip hopu – Kendricka Lamara i ASAP Rocky’ego. 

+ więcej...
23.08.2018 | Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic i Cyfrowego Polsatu startuje po raz ósmy

Od 20 sierpnia do 30 września br. kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają miłośników fotografii do udziału w ósmej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego.

Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych, a zwycięzcy otrzymają możliwość opublikowania wykonanego przez siebie zdjęcia w prestiżowym kalendarzu na 2019 rok i oryginalne nagrody.

Po sukcesie siedmiu dotychczasowych edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic i Cyfrowy Polsat startują z kolejną odsłoną zabawy dla amatorów fotografowania. 

+ więcej...
21.08.2018 | Europejskie laboratorium sztucznej inteligencji zwiększy konkurencyjność Europy w tym zakresie. Do programu może jeszcze przyłączyć się Polska

W Europie przyspieszą prace nad sztuczną inteligencją.

Powstanie Europejskiego Laboratorium Uczących się i Inteligentnych Systemów pozwoli zwiększyć inwestycje oraz połączyć siły między ośrodkami akademickimi.

ELLIS miałby główne ośrodki w kilku krajach, każdy zatrudniałby setki najlepszych specjalistów.

Dzięki temu Europa ma szansę utrzymać się w czołówce badań nad sztuczną inteligencją.

+ więcej...
21.08.2018 | Internet LTE od Cyfrowego Polsatu z Ligą Mistrzów UEFA nawet przez 6 miesięcy za darmo

Cyfrowy Polsat wprowadził nowe odsłony ofert Internetu LTE.

Teraz klienci mają możliwość zakupu pakietu IPLA Polsat Sport Premium z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na żywo w każdym wariancie oferty w atrakcyjnej cenie – z abonamentem nawet przez pół roku za darmo.

W Mistrzowskiej Ofercie pakiet z piłkarskimi rozgrywkami jest dostępny w cenie abonamentu! Promocje z abonamentem na Internet LTE w cenie już od 50 zł i przez sześć miesięcy za darmo dostępne są dla nowych klientów.

W Mistrzowskiej Ofercie za 90 zł miesięcznie klient otrzyma pakiet 100 GB, „LTE bez końca” oraz pakiet IPLA Polsat Sport Premium z kanałami Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2.

+ więcej...
21.08.2018 | NETIA: ŚWIATŁOWODOWY INTERNET NA 9 MIESIĘCY (NIE TYLKO) DLA STUDENTÓW

Netia wprowadziła nową ofertę szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu nawet do 900 Mb/s, z umową na okres zaledwie 9 miesięcy.

Promocja w sam raz dla studentów, ale operator nie ogranicza jej dostępności tylko do nich.

Podstawowa prędkość internetu w ramach oferty to obecnie aż 150 Mb/s.

W promocji z umową na zaledwie 9 miesięcy abonament za pierwszy miesiąc korzystania z usług – niezależnie od wybranego wariantu prędkości – wynosi 39,90 zł (ceny z rabatem za e-fakturę i zgody marketingowe).

+ więcej...
21.08.2018 | Kaspersky Lab zdobył wyróżnienie MRG Effitas za doskonałe bezpieczeństwo bankowości online

Kaspersky Internet Security pokonał szereg konkurencyjnych rozwiązań, uzyskując przyznawaną co roku nagrodę "MRG Effitas Online Banking/Browser Security Award 2017/18" na podstawie regularnego zaliczania kwartalnych testów certyfikacji na przestrzeni 12 miesięcy.

Nagroda ta podkreśla niezawodność i skuteczność rozwiązania w zwalczaniu coraz większej liczby zagrożeń finansowych oraz możliwości Kaspersky Lab w porównaniu z największymi konkurentami firmy.

Wyróżnienie to zostało przyznane produktom firmy już czwarty raz z rzędu.

Ponieważ ponad trzy czwarte (79%) klientów korzysta z urządzeń umożliwiających realizowanie transakcji bankowych online, a 82% regularnie płaci za towary i usługi przez internet, zabezpieczenie transakcji finansowych przed cyberzagrożeniami nigdy nie było tak istotne dla użytkowników jak w dzisiejszych czasach. 

+ więcej...
21.08.2018 | W Plusie sześć miesięcy za darmo!

Plus wprowadza nowe odsłony ofert z abonamentem przez pół roku za darmo.

Nowe promocje obejmują oferty głosowe i Internet, a warunkiem skorzystania z nich jest wybór abonamentu od 50 zł miesięcznie w ofertach dla klientów indywidulanych i od 40 zł netto miesięcznie w ofercie dla małych firm SOHO.

Promocje z abonamentem przez sześć miesięcy za darmo dostępne są dla klientów indywidulanych oraz małych firm SOHO, przy czym w przypadku ofert głosowych dotyczą klientów przenoszących numer do sieci Plus.

Promocję można połączyć z Programem smartDOM lub smartFIRMA i skorzystać z dodatkowego rabatu 10 zł.

+ więcej...
17.08.2018 | 73% włamań do sieci korporacyjnych w 2017 r. było możliwe dzięki wykorzystaniu luk w aplikacjach internetowych

Analiza testów penetracyjnych przeprowadzonych przez badaczy z Kaspersky Lab w sieciach korporacyjnych w 2017 r. wykazała, że trzy czwarte (73%) skutecznych włamań powiodło się dzięki wykorzystaniu aplikacji internetowych zawierających luki w zabezpieczeniach.

Wyniki zostały podsumowane w nowym raporcie "Ocena bezpieczeństwa korporacyjnych systemów informacyjnych w 2017 r.".

Każda infrastruktura IT jest unikatowa, a najbardziej niebezpieczne ataki są planowane z uwzględnieniem luk w zabezpieczeniach określonej organizacji.

Każdego roku dział Security Services firmy Kaspersky Lab przeprowadza praktyczny pokaz potencjalnych scenariuszy ataków, aby pomóc organizacjom na całym świecie zidentyfikować luki w zabezpieczeniach swoich sieci oraz uniknąć szkód finansowych, operacyjnych i wizerunkowych. 

+ więcej...
17.08.2018 | Poczta Polska: Pocztówka z wakacji także przez Internet

Widokówki z nadmorskimi miejscowościami były najlepiej sprzedającym się produktem lipca w placówkach pocztowych.

Według najnowszych danych Poczty Polskiej aż o 20% wzrosła sprzedaż znaczków w pasie nadmorskim w porównaniu do wyników z zeszłego roku.

Z kolei w sprzedaży internetowej na platformie Envelo największą popularnością cieszy się e-znaczek.

W okresie wakacyjnym dobrze sprzedaje się również e-kartka – personalizowana pocztówka z grafiką lub zdjęciem. 

+ więcej...

poprzednia strona 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 z 1259 następna strona

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij