Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

INM Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą i udostępniamy usługę stałego dostępu do Internetu w regionie warmińsko-mazurskim, mazowieckim, łódzkim, pomorskim i kujawsko-pomorskim. Dzięki łączom światłowodowym możemy udostępniać Internet o bardzo wysokiej jakości. Nasze łącza charakteryzują się bardzo wysoką, gwarantowaną prędkością do i od Klienta (tzw. download i upload), co sprawia, że nawet przy "teoretycznie niższych" prędkościach osiągamy wysoki transfer.

 

Nasza infrastruktura obejmuje blisko połowę woj. warmińsko-mazurskiego a także woj. mazowieckie, łódzkie, pomorskie, kujawsko-pomorskie. I stale wzrasta!

 

inm internet na mazurach

 

Dzięki łączom światłowodowym firma udostępnia Internet o bardzo wysokiej jakości.  Oferwane łącza internetowe charakteryzują się bardzo wysoką, gwarantowaną prędkością do i od Klienta (tzw. download i upload). Świadczy to nie tylko o stabliności naszych rozwiązań ale również otwiera wiele możliwości, np. korzystanie z telefonii VoIP w obrębie naszej sieci całkowicie za darmo.

 

Dosył końcowy do Klienta odbywa się drogą radiową, więc nie ogranicza nas infrastruktura kablowa.

 

Na bieżąco wdrażamy najnowocześniejsze technologie, by nasi klienci mogli korzystać z najnowszych możliwości. Docierając do osób zamieszkujących „białe plamy” realizujemy cel publiczny.

 

Promocja "Przejdź do nas – SuperNET"

*po wizji lokalnej przeprowadzonej przez Zespół Techniczny

 

____________________________________________________________________________________________


„INM” Sp. z o.o.

Giżycko
ul. Wodociągowa 25 lok 2

Punkt Obsługi Klienta
godziny otwarcia:
Pon - Piąt:  8:00 – 16:00         

Biuro Obsługi Klienta

telefon:  87 732-48-64
telefon:  664-443-992

[email protected]

www.inm.net.pl

inm

____________________________________________________________________________________________

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 12 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij