szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Wiadomości

Loading


23.04.2018 | Gigsy za doładowanie oraz 10 GB specjalnie na YouTube w Plush na Kartę!

Plush odświeża ofertę „na kartę" - teraz pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bonusem po każdym doładowaniu, a do tego za doładowanie od 25 zł jest jeszcze dodatkowy pakiet 10 GB specjalnie na YouTube!

W nowym Plush na Kartę jest jeszcze więcej Internetu niż dotychczas.

W prezencie za doładowanie dostaje się pakiety internetowe, a jeśli jest ono za minimum 25 zł to dochodzi jeszcze 10 GB ekstra na YouTube.

Wszystkie pieniądze zostają na koncie i można je wykorzystać na dowolne usług, jak chociażby jeden z trzech pakietów usług bez limitu.

+ więcej...
23.04.2018 | Ericsson przedstawia wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2018 roku

Podsumowanie pierwszego kwartału:

Sprzedaż spadła o 9% rdr. Sprzedaż dla porównywalnych jednostek i z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych spadła o 2% rdr, przy niższych przychodach na rynkach północno-wschodniej Azji, a także w Azji Południowo-Wschodniej, Oceanii i Indiach.

Pozostałe obszary rynku wykazały wzrost.

Marża brutto wyniosła 34,2% (15,7%). 

+ więcej...
23.04.2018 | Oszuści wykorzystują pogłoski o ICO komunikatora Telegram, aby uruchomić dziesiątki fałszywych stron dla inwestorów - kradnąc w jednym przypadku dziesiątki tysięcy dolarów

Badacze z Kaspersky Lab wykryli dziesiątki niezwykle przekonujących fałszywych stron internetowych podszywających się pod serwisy inwestycyjne związane z emisją cyfrowych monet/tokenów (ang. Initial Coin Offering, ICO) komunikatora internetowego Telegram.

Wygląda na to, że wiele z tych stron internetowych należy do tej samej grupy.

W jednym tylko przypadku ofiarom oszustwa, które wierzyły, że inwestują w tzw. "Gramy" - rzekomą nową walutę Telegrama - skradziono kryptowalutę o wartości dziesiątek tysięcy dolarów.

Telegram nie potwierdził oficjalnie ICO, ostrzegł natomiast przed oszukańczymi stronami dla inwestorów.

+ więcej...
23.04.2018 | Dostęp do szybkiego internetu warunkiem technologicznej zmiany firm. Wprowadzenie sieci 5G znacznie ten proces przyspieszy

Już ponad 50 proc. firm przeszło lub planuje cyfrową transformację biznesu.

Automatyzacja procesów, wykorzystywanie ogromnych zbiorów danych czy przechodzenie do e-commerce dotyczą coraz większej liczby firm.

Te procesy nie byłyby możliwe bez dostępu do szybkiego i stabilnego internetu.

Trwające prace nad uruchomieniem sieci 5G – wielokrotnie szybszej niż dzisiejsze 4G – są szansą na znaczne przyspieszenie cyfryzacji polskiej gospodarki.

+ więcej...
23.04.2018 | Tego nie mówi się o backupie strony i poczty – aż 1400 proc. różnicy w ofertach polskich operatorów hostingu

Ponad 80 proc. polskich firm doświadczyło przynajmniej jednego cyberataku w 2017 roku.

Mimo tego nadal rzadko porusza się kwestie związane z backupem stron internetowych oraz poczty elektronicznej, choć zasoby informatyczne są jednym z głównych celów hakerów.

O czym nie wiedzą przedsiębiorcy i czego nie mówią głośno firmy hostingowe?

Trwa wyścig pomiędzy cyberprzestępcami a przedsiębiorcami, którzy coraz poważniej podchodzą do kwestii cyberbezpieczeństwa. 

+ więcej...
20.04.2018 | Elastycznie na kartę w nowej ofercie Plusa!

Plus wprowadził do swojej oferty nową taryfę prepaid – Elastyczna Na Kartę.

Teraz pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bez dodatkowych opłat jako bonus po każdym doładowaniu, a pieniądze można wykorzystać na dowolne usługi, w tym pakiety bez limitu.

Nowa oferta Elastyczna na Kartę łączy w sobie zalety dotychczasowych ofert prepaid Plusa - głosowej z internetową.

Pakiety GB są bonusem, a cała kwota doładowania jest do przeznaczenia na inne usługi.

+ więcej...
20.04.2018 | Casimir Lindholm mianowany nowym Prezesem i Dyrektorem Generalnym Grupy Eltel

Rada dyrektorów Eltel mianowała Casimira Lindholma nowym Prezesem i Dyrektorem Generalnym Eltel AB (Eltel).

Obejmie on stanowisko z dniem 1 września 2018 r. Casimir Lindholm jeszcze do niedawna był prezesem i dyrektorem generalnym spółki Lemminkäinen Oyj, a wcześniej w tej samej spółce pełnił funkcję wiceprezesa wykonawczego pionu budownictwa ogólnego w Finlandii.

Jeszcze wcześniej był szefem pionu telefonii stacjonarnej w Grupie Eltel i dyrektorem zarządzającym Eltel w Szwecji.

Casimir Lindholm ma tytuł magistra ekonomii i dyplom MBA. 

+ więcej...
20.04.2018 | Ponad 1,5 miliona mieszkań w zasięgu superszybkiego internetu 300 Mb/s i 600 Mb/s od Vectry

Internet dla najbardziej wymagających klientów – do 300 Mb/s i 600 Mb/s – jest obecnie dostępny w ponad półtora miliona mieszkań znajdujących się w zasięgu Vectry.

Konsekwentnie zwiększając dostęp do szybkich prędkości, operator odpowiada na globalny trend wzrostu konsumpcji internetu oraz mediów cyfrowych.

Większa przepustowość połączeń do internetu była uruchamiana po stronie Vectry od października ub.r. i jest w tej chwili dostępna dla ponad 60% jej zasobów.

W ostatnim czasie dostęp do internetu o prędkości 300 Mb/s i 600 Mb/s uzyskali, poza dotychczasowymi miejscowościami*, mieszkańcy Bydgoszczy, Wrocławia, Rudy Śląskiej, Rybnika, Głogowa i Świętochłowic. 

+ więcej...
20.04.2018 | Gala Polsat Boxing Night: „Noc zemsty” dostępna w UPC Polska

W sobotę, 21 kwietnia w Częstochowie, odbędzie się gala bokserskiego pojedynku Polsat Boxing Night: „Noc zemsty”.

Tym razem osiem walk polskich zawodników, na żywo w jakości HD obejrzą abonenci UPC Polska, którzy zakupią dostęp do wydarzenia w systemie pay-per-view (PPV).

Podczas tegorocznej edycji Polsat Boxing Night w walce wieczoru zobaczymy byłego mistrza świata w wadze półciężkiej i junior ciężkiej, Tomasza Adamka.

Zanosi się również na emocjonujący rewanż Mateusza Masternaka z Yourim Kalengą. Walkę o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski stoczy Adam Balski, o Mistrzostwo świata WBO zawalczy Ewa Brodnicka, a w walce o Mistrzostwo Polski wystąpi Łukasz Wierzbicki. 

+ więcej...
20.04.2018 | GRUPA INEA POZYSKAŁA FINANSOWANIE NA 930 MLN ZŁOTYCH

INEA, której właścicielem jest Macquarie European Infrastructure Fund 5 (MEIF5), z powodzeniem zamknęła proces refinansowania.

Finansowanie na łączną kwotę 930 milionów złotych zostało udzielone przez konsorcjum złożone z ośmiu instytucji finansowych.

W dniu 17 kwietnia 2018 roku nastąpiło zakończenie procesu pozyskania finansowania, na podstawie umowy kredytowej zawartej w dniu 29 marca 2018 roku pomiędzy Grupą INEA oraz konsorcjum finansującym.

Spółka otrzymała finansowanie na łączną kwotę 930 milionów. 

+ więcej...

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1227 następna strona

najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 12 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij