europasat internet satelitarnyWiadomości

Loading


23.11.2017 | Odbierz Jesienny Bonus do doładowania!

Za oknem szaro i ponuro, ale użytkownicy usług „na kartę" w Plusie i Plushu mogą się pocieszyć bonusem 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł.

Promocja będzie dostępna tylko przez jeden dzień – czwartek 23 listopada.

Z promocji „Jesienny Bonus" mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę.

Klienci, którzy poprzez strony dokonają zasilenia konta kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł brutto otrzymają 50% więcej wartości doładowania.

+ więcej...
23.11.2017 | Randki internetowe pracowników i szefostwa firm: potencjalne zagrożenie dla prywatności i bezpieczeństwa danych

Badanie przeprowadzone przez Kaspersky Lab pokazuje, że właściciele i pracownicy firm mogą niechcący stwarzać zagrożenie dla swoich organizacji, ponieważ wielu z nich wykorzystuje urządzenia firmowe do randkowania online lub ujawnia tajemnice firmy, szukając swojej drugiej połówki.

Badanie dotyczące postaw użytkowników internetowych portali randkowych pokazuje, że 11% osób, które randkują online, stanowią właściciele lub kierownicy firm, podczas gdy kolejne 20% to menedżerowie średniego szczebla.

Niestety, ich nawyki dotyczące korzystania z serwisów randkowych mogą stwarzać zagrożenie dla ogromnych ilości poufnych danych biznesowych.

+ więcej...
23.11.2017 | Arval wprowadza internetową platformę telematyczną „Arval Active Link”

Obniżenie kosztów użytkowania floty służbowej, zwiększenie mobilności oraz bezpieczeństwa kierowców, a także poprawa wydajności pracowników.

To korzyści, jakie daje innowacyjna platforma internetowa od Arval.

Arval Active Link został stworzony od podstaw przez firmę Arval i zapewnia swoim klientom dostęp do szczegółowych informacji dotyczących pojazdów oraz zachowań kierowców.

System automatycznie przetwarza dane, dzięki czemu można monitorować m.in. zużycie paliwa, poziom emisji CO2, przebieg, czas podróży, lokalizację oraz eksploatację pojazdu.

+ więcej...
22.11.2017 | Trzy błędy podczas zamawiania strony www, których więcej nie popełnisz

Technologia, wygląd, terminy, cena, przeniesienie majątkowych praw autorskich – wydaje się, że wszystko sprawdzone przez prawników, więc można podpisać umowę i odetchnąć…

Okazuje się, że nie! Przedstawiamy trzy błędy, które mogą spowodować, że stworzenie witryny zamiast w sukces, zmieni się w porażkę roku, mimo że umowa będzie w pełni zgodna z przepisami.

Zgodnie z badaniem Oferteo PL, przeprowadzonym na początku 2017 r., aż 87 proc. polskich firm zlecających stworzenie strony www chce, aby realizacja prac rozpoczęła się w ciągu jednego miesiąca od podpisania umowy.

Co dziesiąta firma za taki termin przyjmuje okres 3 miesięcy, a zaledwie 1% - daje 3 miesiące lub dłużej.

+ więcej...
22.11.2017 | W T‑Mobile piątek trwa cały weekend! Specjalne promocje na Czarny Piątek – vol. 1

Najbardziej wyczekiwany piątek w roku, czyli słynny Czarny Piątek, już za pasem.

24. listopada na całym świecie kolejki łowców okazji utworzą się na długo przed otwarciem sklepów.

Także T‑Mobile przygotował okazjonalne promocje, w tym, m.in., specjalne ceny na smartfony Huawei i Samsung oraz laptopy ASUS.

Nie ma lepszej okazji na dołączenie do najlepszej sieci niż Czarny Piątek!

+ więcej...
22.11.2017 | Prognozy Kaspersky Lab dotyczące cyberzagrożeń w 2018 r. dla życia cyfrowego

W przeciętnym domu znajdują się obecnie około trzy komputery połączone z internetem oraz cztery inteligentne urządzenia mobilne.

Nie jest to żadną niespodzianką, zważywszy na to, że 86% z nas "sprawdza" internet co najmniej kilka razy dziennie, i to poza pracą.

Cele są różne: rozmowy, transakcje bankowe, gry, filmy, muzyka, rezerwacje w związku z podróżami, czy nawet zarządzanie domem, który opleciony jest coraz gęstszą siecią połączeń internetowych.

Ryzyko cyberataku schodzi na najdalszy plan w naszym umyśle. 

+ więcej...
22.11.2017 | Rozwiązania marki Zyxel w nowej hali produkcyjnej firmy Domel

W nowej siedzibie firmy Domel, specjalizującej się w produkcji energooszczędnych okien, zastosowano urządzenia marki Zyxel do stworzenia sieci Wi-Fi.

Do realizacji podstawowego celu, jakim było zbudowanie szybkiej i wydajnej sieci bezprzewodowej, wykorzystano kontroler Zyxel NXC2500 oraz punkty dostępowe NWA5123-AC i WAC6553D-E.

Podstawowymi założeniami przy tworzeniu sieci bezprzewodowej, było bezpieczeństwo przesyłania danych oraz jakości połączenia na terenie całego zakładu produkcyjnego oraz w części biurowej.

Sieć objęła swoim zasięgiem w sumie około 10 000 m2 powierzchni. 

+ więcej...
21.11.2017 | Squla, czyli nauka przez zabawę!

Matematyka czy przyroda nie muszą być nudne, a języki obce trudne!

Można się uczyć i mieć z tego frajdę, a do tego efektywnie spędzić czas przed komputerem.

Naprzeciw tym oczekiwaniom dzieci, jaki i ich rodziców, wychodzi Plus, który do swej oferty wprowadził platformę edukacyjną Squla.

Squla to nowoczesna platforma edukacyjna,dzięki której dzieci mogą rozwijać swoją wiedzę, umiejętności oraz zainteresowania. 

+ więcej...
21.11.2017 | Miasteczko Orange „Warszawską Inwestycją bez barier”

Miasteczko Orange, siedziba Orange Polska, zostało nagrodzone przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji w konkursie „Warszawska Inwestycja bez barier”, promującym najlepsze rozwiązania architektoniczno-urbanistyczne dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

– Projektując Miasteczko Orange od początku myśleliśmy o tym, aby budynek był przyjazny dla ludzi i dla środowiska.

Ta nagroda to dla nas potwierdzenie, że zrobiliśmy to dobrze. Tymi samymi wartościami kierujemy się także w naszej działalności biznesowej i społecznej. 3 lata temu Orange Polska otrzymał „Medal przyjaciela Integracji”.

Nadal jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i staramy się wcielać w życie ideę integracji – powiedział Jacek Kowalski, członek zarządu Orange Polska ds. zasobów ludzkich.

+ więcej...
21.11.2017 | Połowa ekspertów ds. IT kwestionuje bezpieczeństwo swoich danych osobowych - tak wynika z badania Kaspersky Lab

Osoby decyzyjne w branży IT w całej Europie niepokoją się liczbą organizacji, które mogą uzyskać dostęp do ich danych osobowych, i posiadają niewielkie zaufanie do możliwości swoich kolegów z branży w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Są to główne wyniki badania firmy Kaspersky Lab z którego wynika, że tylko połowa (55%) specjalistów ds. IT wierzy, że inne organizacje zapewniają ich danym osobowym odpowiednią opiekę.

Świadczy to o niepokojąco niskim poziomie zaufania ze strony osób świadomych kwestii bezpieczeństwa w czasie, gdy ochrona danych osobowych podlega coraz większej kontroli.

+ więcej...

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1190 następna strona

Najlepszy internet w Polsce za zero złotych

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 50 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 20 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 kb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij