Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

TEL-KAB

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Telewizja Kablowa TEL-KAB jest operatorem oferującym szeroko pojęte usługi telekomunikacyjne: Telewizja Cyfrowa w tym IP TV (usługi dodatkowe: 8 pakietów tematycznych, usługa Multiroom w różnych standardach, kanały Premium w tym CANAL+ i Eleven Sports, usługi nagrywania) Szerokopasmowy Internet kablowy i bezprzewodowy w najnowocześniejszej technologii FTTH (światłowód do mieszkania) - w ofercie Pakiety z Internetem 1 GIGA Telefon Stacjonarny - pakiety bez abonamentu Pakiety opieki medycznej LUXMED oraz nadawcą lokalnego kanału TEL-KAB HD, na antenie którego emitowany jest serwis informacyjny "Panorama" z wiadomościami z miejsc zasięgu sieci (newsy - sport - zaproszenia na wydarzenia kulturalne - relacje) TEL-KAB jest firmą z długoletnim doświadczeniem branżowym - istnieje od roku 1986. Jest jednym z największych operatorów w Polsce (pierwsza 15-stka) Początkowo obszarem działania firmy były wybrane rejony Pruszkowa, jednak z biegiem czasu stała się operatorem dominującym w całym mieście, tak by dziś wychodzić już poza lokalne granice. Obecnie TEL-KAB udostępnia swoje usługi również w takich miejscowościach jak Brwinów, Piastów czy Warszawa, wykorzystując najnowsze technologie, dbając o najwyższe standardy obsługi. Dzięki doświadczeniu, innowacyjnym podejściu do usług telekomunikacyjnych, wysokiej jakości obsługi oraz "niekorporacyjnemu" podejściu do Klienta zaufało nam już ponad 20 tysięcy Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług :)
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Walendów - Martel Marta Bienia - sekocin.net
Józefów - Nettete
Warszawa - SASKA.NET
Warszawa - KBT Sp. z o.o.
Kańczuga - 3 Mikrolan
Falenica - AMS
Warszawa - Met.pl
Sękocin Nowy - TIP Piotr Gałązka
Warszawa - e-utp.net
Łuków - LUKMAN multimedia


Aktualności

13.06.2024 |

Światłowód jako standard w nowym budownictwie: Polska na drodze do cyfrowej rewolucji

W obliczu rosnących wymagań współczesnej gospodarki oraz dynamicznego rozwoju technologicznego, Polska wprowadza nowe prawo, które ma na celu wyposażenie wszystkich nowo budowanych i modernizowanych budynków w infrastrukturę światłowodową. Ta nowa regulacja jest częścią szeroko zakrojonej strategii cyfryzacji kraju, mającej na celu zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, co jest kluczowe dla rozwoju społeczno-gospodarczego. + więcej...
13.06.2024 |

Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadził nową oferta światłowodowa, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce.

To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 |

Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...
11.06.2024 |

Poznaj sieciowy HSM i zyskaj bezpieczną przewagę

Chcesz odseparować HSM od reszty infrastruktury sprzętowej?

A może szukasz jednego skutecznego rozwiązania dla wielu aplikacji?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się LAN HSM.

Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najwyższy poziom bezpieczeństwa operacji kryptograficznych musi iść w parze z wydajnością.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 150 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 350 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij