Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Tani Net

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostawca Internetu kablowego i bezprzewodowego na terenie Kalisza i okolic.

Nasza firma powstała już w roku 1994. Początkowo nosiła nazwę Orion i zajmowała się głównie sprzedażą komputerów. W latach 1999-2000 działalność została rozszerzona o obsługę informatyczną klienta, a także o branże elektryczną i elektroniczną. Zaowocowało to swobodnym realizowaniem usług zarówno z każdej z branż, ale także z ich pogranicza. Zmianom tym towarzyszyła także zmiana nazwy firmy na PetrykCom i pod tą marką jesteśmy rozpoznawani do dnia dzisiejszego. Nazwa TaniNet ma jednoznacznie odwzorować wydzieloną część firmy mającej za jedyne zadanie obsługę klientów korzystających z naszych łącz internetowych. Od samego początku działalności obsługiwaliśmy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje. Z naszych usług skorzystało kilkadziesiąt szkół na terenie województw: wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Wykonywaliśmy zadania dla takich firm jak BenQ, Siemens, Bosh czy Pratt&Whitney. Dostawca Internetu kablowego i bezprzewodowego na terenie Kalisza. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Kalisz - Kalisz - Miejski Informator Lokalny
Kalisz - Tani Net
Kalisz - D O C S Y S T E M S Tadeusz Kostrzewa
Nowe Skalmierzyce - Multinet
Kalisz - MediaOK
Kalisz - Matrix Komputer. S.c.
Kalisz - NETCOM computers
Opole - AirMAX - AirNET
Warszawa - T-Mobile HotSpot


Aktualności

13.06.2024 |

Światłowód jako standard w nowym budownictwie: Polska na drodze do cyfrowej rewolucji

W obliczu rosnących wymagań współczesnej gospodarki oraz dynamicznego rozwoju technologicznego, Polska wprowadza nowe prawo, które ma na celu wyposażenie wszystkich nowo budowanych i modernizowanych budynków w infrastrukturę światłowodową. Ta nowa regulacja jest częścią szeroko zakrojonej strategii cyfryzacji kraju, mającej na celu zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, co jest kluczowe dla rozwoju społeczno-gospodarczego. + więcej...
13.06.2024 |

Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadził nową oferta światłowodowa, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce.

To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 |

Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...
11.06.2024 |

Poznaj sieciowy HSM i zyskaj bezpieczną przewagę

Chcesz odseparować HSM od reszty infrastruktury sprzętowej?

A może szukasz jednego skutecznego rozwiązania dla wielu aplikacji?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się LAN HSM.

Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najwyższy poziom bezpieczeństwa operacji kryptograficznych musi iść w parze z wydajnością.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,8 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 350 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij