Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net rozpoczęło swoją działalność w 2006 roku. Powstało na bazie działającej już od 8 lat amatorskiej sieci komputerowej (tzw. ASK) w jednym z bloków na osiedlu Westerplatte w Nowym Sączu.

Początkowo prosta sieć została mocno przebudowana oraz powiększyła się o nowych użytkowników. W związku z tym została zarejestrowana jako organizacja non-profit w nowosądeckim Urzedzie Miasta, której celem statutowym jest popularyzowanie wiedzy z dziedziny informatyki oraz taniego i szybkiego dostępu do Internetu dla członków stowarzyszenia. Realizowanie tych celów możliwe jest dzięki składkom członkowskim oraz pracy członków na rzecz wspólnej inicjatywy.

Szerokopasmowe łącze zapewnia nam stały dostęp do ogólnoświatowej sieci i umożliwia komfortowe korzystanie z jej zasobów w domowym zaciszu. Stały nadzór nad pracą sieci gwarantuje szybkie usuwanie usterek i problemów.

Zapraszamy mieszkańców bloku przy ul. Partyzantów 14 w Nowym Sączu do skorzystania z naszej oferty. Stała opłata - niezależnie od ilości podłączanych komputerów - wynosi 35 zł/miesiąc.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bobowa - polnet24
Nowy Sącz - Optiserw
Nowy Sącz - REGIONALNA TELEWIZJA KABLOWA
Nowy Sącz - Webvisor Sp. z o.o. - i24.pl
Nowy Sącz - TELBESKID SP. Z O.O.
Nowy Sącz - OPTILAN
Nowy Sącz - CST Sp.J
Kamionka Wielka - WebFor
Nowy Sącz - Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net
Chełmiec - ZS-NET


Aktualności

20.09.2018 |

Kanały i treści HBO w IPLI w niższej cenie i 30 dni bez opłat

W IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej – można już oglądać najlepsze treści telewizji HBO, Cinemax i AXN w nowej, wyjątkowej cenie 25 złotych.

Do pakietu IPLA HBO dołączyły nowe tytuły filmów i seriali zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dodatkowo użytkownicy mogą teraz wypróbować pakiet aż przez 30 dni bez opłat.

Pakiet IPLA HBO pojawił się w IPLI w lutym br. wraz z wprowadzeniem w serwisie nowoczesnej szaty graficznej, nowych funkcji i kanałów. 

+ więcej...
20.09.2018 |

NETIA Z OFERTĄ INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ WIFI MARKETINGU DLA BIZNESU

Netia, jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce, wraz w usługami dostępowymi, zaoferowała swoim Klientom biznesowym pełen pakiet narzędzi analitycznych WiFi Marketing.

Rodzina rozwiązań pod marką Netia WiFi Marketing pozwala firmom zwiększyć przychody, pozyskać nowych Klientów, a także wzmocnić ich lojalność.

- Netia WiFi Marketing to unikalny na rynku produkt, który pozwala badać zachowania klientów - użytkowników sieci WiFi, ich motywację zakupową oraz prowadzić skuteczne kampanie reklamowe. - informuje Krzysztof Jaworski, Kierownik Produktu w Netii S.A.

+ więcej...
20.09.2018 |

Jesień witamy z przytupem: Justice gwiazdą T‑Mobile Electronic Beats Festival, który odbędzie się w dniach 28 - 30 września w Warszawie

T‑Mobile z dumą prezentuje pełny line-up zapowiadanego festiwalu T‑Mobile Electronic Beats.

Już 29 września w Teatrze Nowym w Warszawie jako headliner wystąpią Justice ze swoim DJ Setem!

Tego wieczoru zagrają także Maribou State, Meute oraz wszystkie gwiazdy projektu T‑Mobile Electronic Beats POWROTY – na jednej scenie.

Bilety trafią do sprzedaży 20 września br. via Going.

+ więcej...
20.09.2018 |

Kaspersky Lab Polska otrzymuje prestiżowe wyróżnienie Ambasador Polskiej Gospodarki przyznane przez Business Centre Club

Kaspersky Lab Polska, dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia "Ambasador Polskiej Gospodarki" przyznanego przez Business Centre Club.

Finał X edycji konkursu "Ambasador Polskiej Gospodarki" odbył się 18 września 2018 r. w siedzibie Business Center Club mieszczącej się w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Laureaci odebrali nagrody z rąk Marka Goliszewskiego, prezesa BCC, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, wicemarszałek Sejmu, Leona Komornickiego, członka Rady Organizatorów BCC, Grażyny Majcher-Magdziak, przewodniczącej jury konkursu, oraz Wojciecha Warskiego, wiceprezesa BCC, ministra ds. promocji zagranicznej przedsiębiorców w GGC BCC.

+ więcej...
19.09.2018 |

41% ruchu w polskim Internecie pochodzi spoza Polski

Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski.

Analizie poddano ponad 1 000 000 000 (1 miliard) zapytań przychodzących na serwery największego dostawcy usług hostingowych w Polsce, spółki nazwa PL.

Wyniki dają zupełnie nowy obraz tego, jak wygląda ruch w polskim Internecie i tego, na co powinien zwrócić uwagę rynek e-commerce.

Okazuje się, że szybkość ładowania się stron WWW może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu w e-handlu.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij