Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net rozpoczęło swoją działalność w 2006 roku. Powstało na bazie działającej już od 8 lat amatorskiej sieci komputerowej (tzw. ASK) w jednym z bloków na osiedlu Westerplatte w Nowym Sączu.

Początkowo prosta sieć została mocno przebudowana oraz powiększyła się o nowych użytkowników. W związku z tym została zarejestrowana jako organizacja non-profit w nowosądeckim Urzedzie Miasta, której celem statutowym jest popularyzowanie wiedzy z dziedziny informatyki oraz taniego i szybkiego dostępu do Internetu dla członków stowarzyszenia. Realizowanie tych celów możliwe jest dzięki składkom członkowskim oraz pracy członków na rzecz wspólnej inicjatywy.

Szerokopasmowe łącze zapewnia nam stały dostęp do ogólnoświatowej sieci i umożliwia komfortowe korzystanie z jej zasobów w domowym zaciszu. Stały nadzór nad pracą sieci gwarantuje szybkie usuwanie usterek i problemów.

Zapraszamy mieszkańców bloku przy ul. Partyzantów 14 w Nowym Sączu do skorzystania z naszej oferty. Stała opłata - niezależnie od ilości podłączanych komputerów - wynosi 35 zł/miesiąc.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Stary Sącz - SPIDER - Szybki Internet bez limitu
Bobowa - polnet24
Nowy Sącz - Optiserw
Nowy Sącz - REGIONALNA TELEWIZJA KABLOWA
Nowy Sącz - TELBESKID SP. Z O.O.
Nowy Sącz - OPTILAN
Nowy Sącz - CST Sp.J
Kamionka Wielka - WebFor
Nowy Sącz - Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net
Chełmiec - ZS-NET


Aktualności

10.04.2020 |

T‑Mobile wspiera seniorów poprzez bezpłatny Telefon Pogadania

Samotność starszych osób stała się w ostatnich tygodniach szczególnie trudna. W związku z pandemią i obowiązującymi obostrzeniami seniorzy powinni pozostać bezpiecznie w swoich domach.

Niestety to powoduje, że tracą możliwość kontaktu z innymi osobami. Dlatego T‑Mobile łączy się w pomocy i wspiera ich poprzez dedykowaną, bezpłatną linię – Telefon Pogadania.

W ostatnich tygodniach wiele starszych osób doświadcza jeszcze mocniej samotności, gdyż w trosce o swoje zdrowie pozostają w mieszkaniach, unikając kontaktu z innymi ludźmi.

Niektórzy z nich nie mają bliskich, z którymi mogliby swobodnie porozmawiać, podzielić się swoimi emocjami czy uzyskać odpowiedzi na pytania związane z koronawirusem.

+ więcej...
10.04.2020 |

Cyberprzestępcy wykorzystują nazwy popularnych aplikacji umożliwiających kontakty online w celu rozprzestrzeniania niebezpiecznych plików

W czasach przymusowego społecznego dystansowania się eksperci z firmy Kaspersky przyjrzeli się krajobrazowi zagrożeń dla aplikacji umożliwiających kontakty międzyludzkie online, aby sprawdzić, czy komunikacja za ich pośrednictwem może przebiegać bezpiecznie.

Zbadano około 1 300 plików, których nazwy przypominały znane aplikacje, takie jak Zoom, Webex oraz Slack. Niestety, oszuści nie wahają się wykorzystywać obecnej sytuacji i próbują rozprzestrzeniać różne cyberzagrożenia pod przykrywką popularnych aplikacji.

Wśród 1300 zidentyfikowanych plików wykryto 200 zagrożeń. Najpowszechniejsze okazały się dwie rodziny oprogramowania adware: DealPly oraz DownloadSponsor.

Obie stanowią instalatory, które wyświetlają reklamy lub pobierają moduły oprogramowania adware. 

+ więcej...
10.04.2020 |

Play COVID-19 - inicjatywy korporacyjne i ocena wpływu na biznes

Play, jako lider rynku telefonii komórkowej w Polsce, jest w pełni świadomy swojej odpowiedzialnej roli, jaką pełni w obliczu obecnej pandemii COVID-19.

Teraz, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, usługi telekomunikacyjne są niezbędne do zapewnienia wszystkim bezpiecznego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi oraz umożliwiają prowadzenie działalności edukacyjnej i zawodowej.

Bezpieczeństwo oraz ochrona klientów i pracowników stała się najwyższym priorytetem operatora.

Play natychmiast wdrożył rozwiązania i procedury zapewniające ciągłość działania, w tym przede wszystkim nieprzerwane świadczenie usług telekomunikacyjnych i wsparcie dla klientów.

+ więcej...
09.04.2020 |

Uporządkuj swoje biuro – przydatne przedmioty, dzięki którym zapanujesz nad chaosem

Biuro – to w pracy czy to w domu – powinno być sprawnie funkcjonującym ekosystemem. Dobrze zaaranżowana przestrzeń pozwala pracować wydajniej i szybciej. Im lepiej mamy zorganizowany nie tylko czas, ale i miejsce, tym sprawniej uporamy się ze wszystkimi zadaniami, które mamy do wykonania. Dlatego warto mieć pod ręką kilka przedmiotów, dzięki którym zapanujemy nad wszystkim, co na biurku. + więcej...
09.04.2020 |

15 GB na Wielkanoc od T‑Mobile

Wielkanoc to czas spędzany w gronie najbliższych. I choć ze względu na dzielące nas kilometry nadchodzące święta będą inne niż dotychczas, to wciąż możemy być blisko tych, którzy są dla nas ważni.

Bo być blisko, to więcej niż być w tym samym mieszkaniu, mieście czy kraju. O tym właśnie opowiada wielkanocna odsłona kampanii „Jesteśmy dla Ciebie”, w ramach której T‑Mobile udostępnia klientom 15 GB darmowego internetu w prezencie.

Wiele osób nie wyobraża sobie Świąt Wielkanocnych bez obecności rodziny czy przyjaciół.

Dzisiejsza sytuacja wymusza jednak pewne ograniczenia w kontaktach z bliskimi. T‑Mobile w swojej najnowszej kampanii reklamowej pokazuje, że pomimo braku możliwości bycia razem tak, wciąż możemy być blisko tych, którzy są dla nas ważni. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 2 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 100 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 200 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij