Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net rozpoczęło swoją działalność w 2006 roku. Powstało na bazie działającej już od 8 lat amatorskiej sieci komputerowej (tzw. ASK) w jednym z bloków na osiedlu Westerplatte w Nowym Sączu.

Początkowo prosta sieć została mocno przebudowana oraz powiększyła się o nowych użytkowników. W związku z tym została zarejestrowana jako organizacja non-profit w nowosądeckim Urzedzie Miasta, której celem statutowym jest popularyzowanie wiedzy z dziedziny informatyki oraz taniego i szybkiego dostępu do Internetu dla członków stowarzyszenia. Realizowanie tych celów możliwe jest dzięki składkom członkowskim oraz pracy członków na rzecz wspólnej inicjatywy.

Szerokopasmowe łącze zapewnia nam stały dostęp do ogólnoświatowej sieci i umożliwia komfortowe korzystanie z jej zasobów w domowym zaciszu. Stały nadzór nad pracą sieci gwarantuje szybkie usuwanie usterek i problemów.

Zapraszamy mieszkańców bloku przy ul. Partyzantów 14 w Nowym Sączu do skorzystania z naszej oferty. Stała opłata - niezależnie od ilości podłączanych komputerów - wynosi 35 zł/miesiąc.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Stary Sącz - SPIDER - Szybki Internet bez limitu
Bobowa - polnet24
Nowy Sącz - Optiserw
Nowy Sącz - REGIONALNA TELEWIZJA KABLOWA
Nowy Sącz - Webvisor Sp. z o.o. - i24.pl
Nowy Sącz - TELBESKID SP. Z O.O.
Nowy Sącz - OPTILAN
Nowy Sącz - CST Sp.J
Kamionka Wielka - WebFor
Nowy Sącz - Stowarzyszenie Sieć Komputerowa Lan14.net


Aktualności

25.04.2019 |

Stalowa Wola dzięki Orange i Roovee ma rowery miejskie

4 kwietnia na ulice Stalowej Woli wyjechało 120 rowerów miejskich 4-tej generacji.

System wypożyczania i zarządzania rowerami zbudowało konsorcjum Orange Polska i Roovee.

Jest to najnowocześniejszy system rowerów miejskich w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie.

Do obsługi jednośladów służy 12 stacji rowerowych, zlokalizowanych w strategicznych punktach miasta.  

+ więcej...
24.04.2019 |

Wybieraj na swoich zasadach w nowych ofertach Plusa!

Tylko w Plusie taki wybór!

Nowy abonament z trzema usługami premium do wyboru: HBO GO lub Liga Mistrzów UEFA w IPLI lub TIDAL w cenie abonamentu - to nowości w ofercie Plusa dostępne od 25 kwietnia.

Plus wprowadza nowy abonament w ofercie głosowej oraz dodaje całkowicie nową usługę, czyli znany i popularny serwis muzyczny TIDAL!

Od 25kwietnia dostępny będzie abonament, w cenie którego można na całą długość umowy wybrać jedną z trzech usług premium. To okazja dla wielbicieli filmów lub miłośników muzyki albo fanów piłki nożnej.

+ więcej...
24.04.2019 |

Bezpłatny internet UPC w salonach biznesowych LOT-u

Pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT korzystający z salonów biznesowych „Polonez” i „Mazurek” należących do polskiego przewoźnika mogą od dziś korzystać, w ramach dedykowanej sieci Wi-Fi, z bezpłatnego internetu.

Usługę uzupełniającą bogaty pakiet dla pasażerów komfortowych poczekalni dostarcza UPC Biznes, oferujący usługi cyfrowe dla firm.

LOT Business Lounge „Polonez” na Lotnisku Chopina w Warszawie jest zarządzany przez polskiego przewoźnika od 1 lipca 2015 roku.

Zlokalizowany w strefie Schengen salon czynny jest cały rok, siedem dni w tygodniu od godziny 5 do 23. 

+ więcej...
24.04.2019 |

Technologie w słusznej sprawie. Fundacja Orange i Orange Polska pomogą w odbudowie katedry Notre Dame

Fundacja Orange uruchomiła na swoim profilu na Facebooku zbiórkę na pomoc w odbudowie paryskiej katedry Notre Dame, zniszczonej w niedawnym pożarze.

W ten sposób wszyscy, którzy chcą pomóc w rekonstrukcji tej unikatowej budowli i ważnej części dziedzictwa europejskiej kultury, mogą za pomocą internetu, z dowolnego miejsca, wpłacić datek na ten cel.

Fundacja Orange wraz z Orange Polska przekazały na zbiórkę swoją cegiełkę wysokości 100 tysięcy złotych. Celem zbiórki jest podwojenie tej kwoty. 

+ więcej...
24.04.2019 |

Ericsson i Swisscom uruchomili pierwszą w Europie komercyjną sieć 5G

Ericsson i Swisscom, największy dostawca usług telekomunikacyjnych w Szwajcarii, uruchomili pierwszą na dużą skalę komercyjną sieć 5G w Europie, aby wspierać komercyjnie dostępne smartfony.

10 kwietnia Swisscom zaprezentował w Zurychu sieć 5G oraz partnerów i urządzenia abonenckie.

Uruchomienie sieci nastąpiło 17 kwietnia.

Komercyjna sieć 5G i powiązane z nią usługi 5G są obecnie dostępne w 54 miastach w Szwajcarii, w tym w głównych obszarach ludności: Zurychu, Bernie, Genewie, Bazylei, Lozannie i Lucernie.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 10 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 20 Mb/s
xDSL - łącze 50 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 6 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij