szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Login Technologies - Esc@pe

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Sieć Esc@pe działa na obecną chwilę na terenie miasta Myszkowa, Żarek, Niegowy, Huciska, Kotowic, Mysłowa Zawiercia.Planujemy dalszy rozwój. Zrzeszamy kilkuset użytkowników. Oferujemy internet w zakresie prędkości od 4 Mbps do 44 Mbps. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: Login Technologies - Esc@pe

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Częstochowa - TELSAT.TV - Telewizja kablowa i światłowodowa
Myszków - Blue-System
Zawiercie - Virtualmedia
Zawiercie - NETPARK
Jędrzejów - Pronetus
Myszków - HITECH-NET
Zawiercie - RedLAN
Opole - AirMAX - AirNET
Łazy - ZebraNet
Żarki - Masternet.info


Aktualności

21.05.2018 |

Cyfryzacja kraju nabiera tempa. Do 2025 roku wszystkie gospodarstwa domowe w Polsce będą miały dostęp do szybkiego internetu

Powszechny dostęp do szerokopasmowego internetu o prędkości 100 Mb/s we wszystkich gospodarstwach domowych przed 2025 rokiem oraz ponad 30 tys. szkół podłączonych do szybkiej i bezpiecznej sieci OSE do 2020 roku – to kluczowe rządowe założenia dotyczące cyfryzacji.

Unijne środki na ten cel są wydatkowane zgodnie z planem.

Jednocześnie rząd pracuje nad zapewnieniem bezpieczeństwa sieci, czemu ma służyć przyjęty niedawno projekt ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.

+ więcej...
21.05.2018 |

Cybergang Roaming Mantis rozszerza zasięg ataków z Azji na resztę świata (łącznie z Polską) i dodaje szkodliwą koparkę kryptowaluty

W ubiegłym miesiącu Kaspersky Lab poinformował o wykryciu nowego szkodliwego oprogramowania dla systemu Android, rozprzestrzenianego przy użyciu techniki przechwytywania ustawień DNS w routerach, które atakowało głównie urządzenia mobilne w Azji.

Minęły cztery tygodnie, a zagrożenie to nadal szybko ewoluuje, rozszerzając zasięg geograficzny swoich celów o Europę (łącznie z Polską) i Bliski Wschód, stosując ataki phishingowe wymierzone w urządzenia z systemem iOS oraz zaprzęgając komputery PC do kopania kryptowaluty.

Celem tej kampanii, znanej pod nazwą Roaming Mantis, jest głównie kradzież informacji użytkowników, łącznie z danymi uwierzytelniającymi, oraz zapewnienie atakującym pełnej kontroli nad zainfekowanymi urządzeniami.

Według badaczy za całą operacją stoi koreańsko- lub chińskojęzyczne ugrupowanie cyberprzestępcze motywowane chęcią osiągnięcia zysku finansowego.

+ więcej...
18.05.2018 |

INEA WYBUDUJE SIEĆ ŚWATŁOWODOWĄ W WIELKOPOLSCE

Już niebawem Wielkopolska zamieni się w plac budowy.

Prace te będą związane z ogromną inwestycją mającą na celu rozwój nowoczesnej sieci światłowodowej na terenie całego województwa.

Za te działania odpowiada firma INEA, wielkopolski operator usług multimedialnych.

Dzięki temu projektowi mieszkańcy regionu uzyskają dostęp do najnowocześniejszej technologii.

+ więcej...
18.05.2018 |

Cyfryzacja wielkopolskich szkół – szansa dla młodych talentów

Program Operacyjny Polska Cyfrowa (PO PC), jako główne źródło unijnych dotacji na budowę sieci szerokopasmowego internetu w Polsce, jest kołem zamachowym rozwoju polskiej gospodarki.

O stanie i przyszłości inwestycji PO PC, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wólce, dyskutowali m.in. minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, minister cyfryzacji Marek Zagórski oraz Prezes INEA – Janusz Kosiński.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa przeprowadziło już trzy nabory na „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.

Ostatni nabór, zakończony 11 maja br., obejmował najtrudniejsze i najmniej atrakcyjne inwestycyjnie tereny Polski, które cieszyły się znikomym zainteresowaniem operatorów telekomunikacyjnych. 

+ więcej...
18.05.2018 |

Ataki DDoS na firmy - nieskuteczne strategie otwierają drzwi cyberprzestępcom

Z badania Kaspersky Lab wynika, że firmy zostają nieco z tyłu w wyścigu o zabezpieczenie się przed atakami DDoS, ponieważ zdają się w tym względzie na innych i w wielu przypadkach nie mają wystarczającej wiedzy, by chronić się przed tym zagrożeniem.

Jedna trzecia organizacji nie stosuje rozwiązań do ochrony przed atakami DDoS, licząc, że zajmą się tym dostawcy usług internetowych.

Takie podejście może prowadzić do utraty danych i zakłócenia funkcjonowania biznesu.

Ataki DDoS stanowią jedno z największych cyberzagrożeń, na jakie są narażone obecnie organizacje, a ich skutkiem może być wstrzymanie operacji biznesowych oraz znaczące szkody finansowe i wizerunkowe wynikające z braku dostępności usług dla klientów. 

+ więcej...
Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 50 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 256 kb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 24 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij