Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Polcomp.net Group S.C.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


 Nasza firma jest pierwszym, niezależnym dostawcą usług na terenie miasta i gminy Swarzędz. Działamy na lokalnym rynku usług teleinformatycznych od 2000roku. Zaczynaliśmy od łącz UTP. W niedługim czasie zestawiliśmy nasze pierwsze łącze radiowe w oparciu o technologię WiFi. W dniu dzisiejszym stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Różnorodność rozwiązań w połączeniu z optymalizacją cen dała nam dominującą pozycje na lokalnym rynku. Z miesiąca na miesiąc wprowadzamy nowe usługi, testujemy nowoczesne technologie, planujemy kolejne etapy rozwoju w celu polepszenia jakości usług oraz utrzymaniu swojej pozycji na lokalnym rynku.

Przeszlimy specjalistyczne szkolenie zakończone egzaminem w języku angielskim. Dzięki czemu otrzymaliśmy certyfikat Wireless Partner Proxim lidera na rynku najnowoczeniejszych technologii do komunikacji radiowej.

Od początku naszej działalności stosujemy sprzęt najbardziej uznanych producentów np. Serwery firmy IBM oraz Compaq, switche firmy Nortel, 3Com, Cabletron, elementy sieci radiowej firmy Orinoco oraz autorskie rozwiązania RLink(R). Taka polityka owocuje coraz większą stabilnością i niezawodnością funkcjonowania sieci internetowej oraz LAN.

Główne łącza dzierżawimy od 2 niezależnych dostawców usług internetowych, dzięki czemu mamy pewność że nie zdarzą się długotrwałe przerwy w dostępie do Internetu. Doświadczona grupa serwisantów oraz administratorów czuwa nad prawidłowym działaniem sieci.

Specjalizujemy się w dostarczniu mediów cyfrowych w trudno dostępne tereny, łączeniu odziałów firm głównie w oparciu o autorskie rozwiązanie RLink(R). ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Sośnie - ASCOR S.C.
Poznań - biukom.net
Poznań - AirCity
Rokietnica - BDInet
Poznań - Oxylion
Swarzędz - P.H.U Robmar
Poznań - Internet INEA 1000 Mb/s
Murowana Goślina - Komster Sp. z.o.o
Tarnowo Podgórne - MB-TECH s.c.
Dobieżyn - Lantronik


Aktualności

14.12.2018 |

Warszawa pierwszym europejskim miastem z mobilną siecią 5G. Już wkrótce technologia ta pomoże zrewolucjonizować produkcję, rozrywkę czy medycynę

Sieć 5G ma fundamentalne znaczenie dla polskiej gospodarki, porównywalne z wynalezieniem prądu czy półprzewodników – uważają eksperci T-Mobile.

Technologia ta pozwoli rozwinąć przemysł 4.0., usprawnić produkcję i transport, medycynę, a nawet rolnictwo.

W następnym kroku rozwinie się przemysł oparty o wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość.

T-Mobile uruchamia w Polsce pierwszą sieć 5G. 

+ więcej...
14.12.2018 |

Luki w zabezpieczeniach ładowarek samochodów elektrycznych mogą spowodować szkody w sieciach domowych

Chociaż nowoczesne pojazdy elektryczne są stale testowane pod kątem występowania luk w zabezpieczeniach, w procesie tym często pomija się niektóre z ich istotnych akcesoriów, takich jak ładowarki akumulatorów.

Eksperci z Kaspersky Lab odkryli, że ładowarki pojazdów elektrycznych jednego z głównych producentów zawierają luki w zabezpieczeniach, które mogą zostać zdalnie wykorzystane przez cyberprzestępców, a skutkiem udanego ataku może być uszkodzenie domowej sieci elektrycznej.

Pojazdy elektryczne wywołują burzliwe dyskusje, ponieważ ich rozwój stanowi istotny wkład w równowagę ekologiczną.

Publiczne i prywatne stacje ładowania stają się powszechne w wielu regionach. 

+ więcej...
14.12.2018 |

T‑Mobile jako pierwszy operator na rynku wprowadził usługę zautomatyzowanej konfiguracji urządzeń Apple dla firm

T‑Mobile jako pierwszy operator w Polsce wprowadził nową usługę Apple Device Enrollment dla firm.

Dzięki niej klienci biznesowi mogą szybko i sprawnie skonfigurować firmowe iPhone’y oraz iPady, wdrażając oprogramowanie do zarządzania sprzętem - Mobile Device Management.

Takie rozwiązanie znacząco ułatwia pracę działu IT w każdej organizacji, która chce bazować na telefonach i tabletach od Apple.

Centralizacja zarządzania urządzeniami w przedsiębiorstwie stanowi podstawę ich sprawnej obsługi i bezpieczeństwa.

+ więcej...
14.12.2018 |

W Orange świąteczne prezenty bez papierowych umów

W ponad 20 salonach Orange można podpisać umowę, aneks lub złożyć reklamację wyłącznie w formie elektronicznej tzn. na tablecie.

To pierwsze takie rozwiązanie wśród krajowych operatorów.

Do końca marca będą mogli skorzystać z niego klienci w ponad 200 salonach.

+ więcej...
13.12.2018 |

LG K9 - idealny pierwszy smartfon dla młodszego użytkownika

Upodobania młodych użytkowników w zakresie smartfonów zmieniają się z taką częstotliwością, że trudno za nimi nadążyć.

Wybór odpowiedniego modelu może być więc problematyczny, szczególnie jeśli ma być to pierwszy telefon dla dziecka i nie chcemy wydawać na niego zbyt dużo, bo jak wiadomo nie będzie miał lekko i prawdopodobnie za jakiś czas będziemy rozglądać się za czymś nowym.

Co więcej, w takiej sytuacji często pojawia się również obawa o niekontrolowane wydatki pociechy, która chciałaby jak najaktywniej korzystać ze smartfona.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij