Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

net4me

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


net4me to nazwa operatora z rejonu powiatu Poznańskiego i Koneckiego , obejmujący Poznań i okolice oraz Końskie i okolice. Podstawowym zadaniem jest umożliwienie osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom dostępu do INTERNETU.

net4me to operatora pochodzącego z Końskich w woj Świętokrzyski Podstawowym zadaniem tych sieci jest umożliwienie osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom dostępu do INTERNETU.W transferach zaczynających się od 30Mb/s do 10 Gb/s w atrakcyjnych cenach zaczynających się od 50 zł. Umożliwiamy też realizację dodatkowych usług takich jak usługi VOIP. Sieci budowane sa w oparciu o technologię transmisji danych drogą radiową przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w paśmie 23 GHz; 5,4 GHz oraz dróg kablowych . Użytkownicy tej sieci przyłączani są do niej z zastosowaniem anten nadawczo-odbiorczych lub, w przypadku instalacji zbiorczych w budynkach wielorodzinnych, kablem UTP zakończonym gniazdem RJ45 zgodnym ze standardem Ethernet.Internet stał się powszechnym środkiem przekazu podobnie jak wcześniej radio i telewizja z dodaną funkcją interaktywności. STAŁY DOSTĘP do sieci jest już nieodzownym elementem życia prawie każdego aktywnego członka społeczeństwa. Dzięki niemu możliwa jest telepraca i wymiana przekazu dostępna natychmiast po jej nadaniu, pogawędki na gadzie, spotkania na czacie, gry on line z i milionami użytkowników sieci na świecie odwiedziny w wirtualnych bibliotekach i wirtualne przygody. Sieć net4me.info stara się być przyjazna dla abonenta. ALEC dokłada wszelkich starań, aby korzystanie z nich było bezproblemowe, a obsługa klienta szybka i kompetentna. Przyłącz się do globalnej sieci NA STAŁE, dajemy Ci wybór. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Komorniki - SOFTDESK POLSKA SP. Z O.O.
Gniezno - ING-NET Powiatowy Operator Internetowy
Poznań - AirCity
Pobiedziska - Polcomp.net Group S.C.
Poznań - Oxylion
Swarzędz - ROBMAR
Sośnie - ASCOR S.C.
Końskie - net4me
Murowana Goślina - Komster Sp. z.o.o
Dobieżyn - Lantronik


Aktualności

21.07.2024 |

Konflikt USA-Chiny: Nowe Pole Bitwy - Podwodne Kable Internetowe

W dobie globalnej rywalizacji technologicznej, konflikt między USA a Chinami przenosi się na dno oceanów, gdzie przebiegają podwodne kable dostarczające internet.

Te infrastrukturalne arterie, kluczowe dla globalnej komunikacji, stały się nowym punktem zapalnym między dwoma supermocarstwami.

+ więcej...
21.07.2024 |

Internet w Pendolino: Wyzwania i Oczekiwania Pasażerów

Internet w pociągach Pendolino w Polsce, oferowany przez PKP Intercity, wzbudza mieszane uczucia wśród pasażerów.

Pomimo obietnic wysokiej jakości połączenia, rzeczywistość pozostawia wiele do życzenia.

Użytkownicy skarżą się na niską prędkość, częste przerwy w działaniu oraz trudności z połączeniem, co jest szczególnie frustrujące podczas długich podróży.

+ więcej...
21.07.2024 |

Ranking i Porównanie Ofert Internetu Światłowodowego

W styczniu 2024 roku przeprowadzono analizę i porównanie ofert internetu światłowodowego w Polsce.

Różnorodność dostępnych usług daje konsumentom szeroki wybór, dostosowany do różnych potrzeb i budżetów.

+ więcej...
21.07.2024 |

Światłowód w Polsce: Wyzwania i Potrzeby

Najnowszy raport Ministerstwa Cyfryzacji odsłania rzeczywistość dostępu do światłowodowego internetu w Polsce.

Choć reklamy sugerują szeroką dostępność, rzeczywistość jest bardziej złożona. Dane zebrane przez Instytut Łączności pokazują, że na koniec czerwca 2024 roku, spośród 9 milionów adresów, tylko 7,47 miliona miało dostęp do szerokopasmowego internetu.

Co gorsza, 1,5 miliona punktów nadal pozostaje bez zasięgu, a w całym kraju odnotowano 2,5 miliona "białych plam" NGA, czyli miejsc bez dostępu do internetu o przepustowości minimum 100 Mb/s.

+ więcej...
21.07.2024 |

Nowy Światłowód Połączy Azję z Europą: Ambitny Cel Globalnej Infrastruktury

Planowana budowa nowego światłowodu, mającego połączyć Azję z Europą, jest jednym z najważniejszych projektów telekomunikacyjnych ostatnich lat.

Projekt, który ma na celu zwiększenie przepustowości oraz skrócenie opóźnień w transmisji danych między kontynentami, jest kluczowy dla globalnej gospodarki cyfrowej.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 600 kb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 40 Mb/s:
GSM - łącze 700 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij