Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Open Way

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Nasza sieć obejmuje zasięgiem obszar gminy Władysławów, Krzymów i Kramsk.

Firma "Open Way" działa na rynku od 2004 roku. Powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie społeczności lokalnej w usługi dostępu do Internetu. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, których pasją są nowe technologie, a w szczególności sieci komputerowe.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych przez nas usług. Wielokrotnie modernizowaliśmy naszą sieć, jednocześnie instalując nowe punkty dostępowe, dzięki czemu możemy oferować szeroki wachlarz usług zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Naszymi klientami zostali mieszkańcy i firmy z miejscowości na terenie gmin Władysławów, Krzymów, Kramsk i Tuliszków.

By korzystać z naszych usług nie muszą Państwo posiadać stacjonarnej linii telefonicznej. Ponadto, jeśli tylko znajdują się Państwo w zasięgu działania naszej sieci, będziemy w stanie uruchomić łącze oraz rozpocząć świadczenie usług w ciągu kilku dni roboczych.

Dysponujemy ponad 100 punktami dostępowymi oraz łączem symetrycznym (światłowodowym) do Internetu o nieograniczonej przepustowości co pozwala nam dostarczać usługi z prędkościami do 30 Mb/s bez żadnych limitów.

Kilkuletnie doświadczenie oraz zdobyte umiejętności podczas specjalistycznych kursów i szkoleń pozwalają nam również wykonywać usługi w zakresie doradztwa, projektowania, budowy i administracji sieci komputerowych.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do współpracy! ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Władysławów - Open Way
Turek - RBM group
Ślesin - BIT-PARTNER Profesionalne Usługi Informatyczne
Koło - KOL-NET
Malanów - HD.net Daniel Kąciak
Dobra - TELENET
Konin - Komputersat Sp. z o.o.
Władysławów - KOMPUTERLAN
Turek - NET-SYSTEM Katarzyna Darul
Kramsk - tj -komputer s.c.


Aktualności

22.05.2024 |

Nowe Zasady Blokowania Podejrzanych SMS-ów przez Operatorów Telekomunikacyjnych

Rosnące zagrożenie cyberprzestępczością skłoniło polskich operatorów telekomunikacyjnych do podjęcia zdecydowanych działań mających na celu ochronę użytkowników przed oszustwami.

Operatorzy wprowadzają nowe środki zabezpieczające, które mają na celu blokowanie podejrzanych wiadomości SMS, które mogą zawierać linki prowadzące do złośliwych stron internetowych lub próbować wyłudzić dane osobowe.

+ więcej...
22.05.2024 |

Nielimitowany Internet Mobilny: Przegląd Ofert Operatorów

Czy naprawdę istnieje internet mobilny bez limitu danych? To pytanie nurtuje wielu użytkowników poszukujących niezawodnego dostępu do sieci.

Wielu operatorów oferuje tak zwany "internet bez limitu", ale w rzeczywistości często stosowane są ograniczenia prędkości po przekroczeniu określonego limitu danych.

Sprawdźmy, jak to wygląda u pięciu największych operatorów w Polsce.

+ więcej...
22.05.2024 |

Hawe Telekom wdrożyło sieć VPN w 20 lokalizacjach Banku Nowego.

Firma Hawe Telekom rozpoczęła współpracę z Bankiem Nowym S.A, świadczącym usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Umowa z bankiem została zawarta na świadczenie usługi VPN dla 20 lokalizacji banku.

Operator chce intensywnie rozwijać się na rynku finansowym i negocjuje kolejne kontrakty.

+ więcej...
20.05.2024 |

Koniec 3G: Polska przełącza się na nowoczesne technologie

Era 3G, która była rewolucją w mobilnej komunikacji, powoli dobiega końca.

Polska podobnie jak wiele innych krajów planuje wyłączenie sieci 3G na rzecz bardziej zaawansowanych technologii, takich jak 4G LTE i 5G.

+ więcej...
20.05.2024 |

Podkarpacie: Wzrost Dostępu do Internetu w Gospodarstwach Domowych

Na Podkarpaciu aż 92,8% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu, co wskazuje na znaczący postęp w cyfryzacji regionu.

Wzrost ten jest wynikiem inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną oraz zwiększonego zainteresowania nowoczesnymi technologiami.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 512 kb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 768 kb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij