Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

COELwireless

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostawca internetu na terenie Konina.Firma oferuje pełen wachlarz usług związanych z projektowaniem, budową, serwisem i obsługą przewodowych i bezprzewodowych systemów transmisji danych oraz budową i obsługą serwerów sieciowych. Oferuje również symetryczny i asymetryczy dostęp do sieci Internet oraz kolokację serwerów sieciowych. Z siecią Internet łączy się przez wydajne i nowoczesne światłowodowe łącze pracujące z prędkością 1Gbit a poprawną transmisję danych zapewniają najwyższej klasy urządzenia Huawei. Dzięki tak silnej infrastrukturze gwarantuje wysokiej klasy dostęp do polskich i światowych zasobów Internetu w bardzo atrakcyjnych cenach. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Konin - XIRONIC
Konin - Team
Konin - YVEO Daniel Bartkowiak
Ślesin - BIT-PARTNER Profesionalne Usługi Informatyczne
Poznań - Xterm.pl Agnieszka Pawlik
Konin - Komputersat Sp. z o.o.
Konin - 1st Choice - Netcare
Konin - COELwireless
Rychwał - Dialeo S.C.
Konin - Komputersat


Aktualności

21.03.2019 |

Virgin Mobile wprowadza ofertę internetu mobilnego

W ofercie Virgin Mobile pojawia się zupełnie nowy produkt, VIRGIN NET.

Dostępny w dwóch opcjach abonamentowych oferuje 60 lub 120 gigabajtów danych, co miesiąc.

VIRGIN NET to oferta internetu mobilnego w opcji abonamentowej, gdzie klienci mają do wyboru dwa pakiety, 60 GB lub 120 GB do wykorzystania w ciągu miesiąca.

+ więcej...
21.03.2019 |

Ponad połowa europejskich firm ucierpiała w wyniku co najmniej jednego cyberataku na przestrzeni minionych 24 miesięcy

Rosnąca złożoność infrastruktury IT firm oraz nieustannie ewoluujący krajobraz zagrożeń sprawiają, że osobom decyzyjnym związanym z IT coraz trudniej zabezpieczyć swoje organizacje przed cyberatakami - ponad połowa firm z Europy (54%) doświadczyła w ciągu minionych 24 miesięcy co najmniej jednego cyberataku, który spowodował zakłócenie procesów biznesowych.

Warto również zauważyć, że 20% osób decyzyjnych związanych z IT twierdzi, że cyberprzestępcy nie pozostawili żadnej wskazówki odnośnie swojej tożsamości w ostatnim cyberataku na ich organizację, co po raz kolejny pokazuje, jak trudne zadanie mają osoby zajmujące się badaniem incydentów IT.

Te i inne ustalenia zostały zawarte w najnowszym badaniu firmy Kaspersky Lab, które mierzy nastroje wśród organizacji europejskich z punktu widzenia cyberbezpieczeństwa.

+ więcej...
21.03.2019 |

Zyxel Multy U zdobywa nagrodę iF DESIGN AWARD 2019

Urządzenie Multy U otrzymało nagrodę iF DESIGN AWARD 2019 w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych.

To jedna z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa produktowego.

Multy U AC2100 trzyzakresowy system WiFi został laureatem tegorocznej nagrody iF DESIGN AWARD.

Stylowe i wyjątkowo kompaktowe urządzenie sieciowe triumfowało w kategorii rozwiązań telekomunikacyjnych. 

+ więcej...
21.03.2019 |

INTERNET I TV PRZEZ 3 MIESIĄCE GRATIS – NOWA KAMPANIA REKLAMOWA NETII

20 marca ruszyła nowa kampania reklamowa, wspierająca sprzedaż oferty pakietowej Netii: Światłowodowy Internet 150 Mb/s + Telewizja Elastyczna, teraz aż trzy miesiące za darmo.

Kreacja reklamowa nawiązuje do przegryzania się przez atrakcyjny kontent.

Na ofertę, której sprzedaż wspierać będzie wiosenna kampania reklamowa Netii, składa się światłowodowy dostęp do internetu 150 Mb/s i usługa telewizyjna w wariancie TV Elastyczna, która daje możliwość samodzielnego kształtowania oferty TV spośród 22 pakietów tematycznych (w tym m.in. pakiet HBO HD, Polsat Sport Premium).

+ więcej...
20.03.2019 |

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) krytyczna wobec projektów decyzji regulujących dostęp do kabli telekomunikacyjnych i apeluje o rzetelną analizę skutków regulacji

Na przełomie stycznia i lutego br. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przeprowadził konsultacje projektów decyzji nakładających na sześciu operatorów kablowych obowiązek oferowania innym podmiotom dostępu do swoich kabli telekomunikacyjnych.

Zdaniem PIKE, negatywne skutki projektów decyzji UKE mogą dotyczyć około 4,5 miliona gospodarstw domowych w Polsce.

Jeśli decyzje wejdą w życie, klienci stracą możliwość równoległego korzystania z usług różnych operatorów, świadczących telewizję, internet lub telefonię i zostaną zmuszeni do wyboru tylko jednego dostawcy.

Zagrożone są także inwestycje w rozwój internetu szybkich prędkości oraz ograniczony zostanie wybór i różnorodność usług dostępnych dla konsumentów.

+ więcej...
Super internet i telewizja od Neti

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 700 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 512 kb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij