Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MTK

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Myszkowska Telewizja Kablowa Sp. z o.o. powstała w 1991 roku początkowo jako Osiedlowe Studio TV-SAT. Założona przez pasjonatę, będącej w tych latach na początku drogi rozwoju, techniki satelitarnej i cyfrowej, Józefa Sypniewskiego który do dzisiaj jest największym jej udziałowcem.

Po kilku latach intensywnej rozbudowy, zdobywaniu nowych klientów i przejęciu sieci konkurencyjnej Firmy w 1999 roku na ul. Sikorskiego i Skłodowskiej Osiedlowe Studio TV-SAT zmieniło statusu w 2001 roku na "sp. z o.o.". Nawiązaliśmy również stałą współpracę z wieloma firmami zajmującymi się tematyką telewizji kablowej. Dzięki tym zabiegom M.T.K. sp. z o.o. zyskując poważnych partnerów, solidne zaplecze finansowe i dostęp do najnowszych technologii szybko stała się największym dostawcą telewizji kablowej na terenie miasta Myszkowa.

Pod koniec 2001 roku po pierwszej modernizacji i rozbudowie mającej na celu objęcie wszystkich większych osiedli mieszkaniowych. M.T.K. objęła swoim działaniem oprócz Osiedla Centrum 1 i 2, Wierzchowina, także ul. Spółdzielczą gdzie dużymi nakładami finansowymi wykonana została nowa ziemna sieć teletechniczna , Strażacką a także Leśną i Wolności gdzie również wszystkie kable magistralne zostały ułożone pod ziemią celem maksymalnego ograniczenia awarii i likwidacji tzw. "przewieszek" szpecących osiedla i będących powodem uszkodzeń dachów itp.

W 2005 roku zakończyliśmy II etap modernizacji. Położenie nowej magisitrali światłowodowej w kierunku Mijaczowa i magistrali C.A.T.V. w kierunku osiedli CENTRUM, Wierzchowina, podpisanie umowy z T.P S.A. na dzierżawę kanalizacji teletechnicznej pozwoliło na znaczący wzrost jakości świadczonych usług, uruchomienie pakietu 52 programów w którym można odnaleść TVN TURBO, TVN 24, POLSAT SPORT, AXN, SUPERESTACJĘ, DISCOVERY i wiele, wiele innych pasjonujących kanałów, wprowadzenie oferty dostępu do sieci INTERNET poprzez okablowanie Myszkowskiej Telewizji Kablowej Sp. z o.o. oraz przygotowania do wprowadzenia usługi telefonii stacjonarnej w oparciu o VoIP.

W dniu dzisiejszym po 21 latach działalności Myszkowska Telewizja Kablowa dociera do blisko osiemdziesięciu procent lokali mieszkalnych na terenie naszego miasta. Stałe nakłady na inwestycje pozwalają nam na dynamiczny rozwój i ciągłe podnoszenie jakości oferty. STAŁA współpraca z Władzami Miasta i firmami realizującymi największe projekty budowlane w Myszkowie poparta nieustająca rozbudową sieci pozwoliła w 2006 roku na szybkie udostępnienie naszej oferty na nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Sucharskiego 32 a/b/c/d.

Na rok obecny planowane jest :

1. Uruchomienie pakietu TV CYFROWEJ jakości SD i HD nadawanej w formacie MPEG-2/MPEG-4

2. Kolejny etap zwiększenia prędkości oferowanych w poszczególnych pakietach Internetowych

3. Budowa magistrali światłowodowej w kierunku Osiedla "Spółdzielcza"

4. Przebudowa sieci szkieletowej celem usunięcia ostatniej linii napowietrznej między ulicami Wyszyńskiego i Sikorskiego
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Myszków - Blue-System
Myszków - Raq-NET
Poraj - GoldNET
MYSZKÓW - MTK
Kozieglowki - Blaugrana
Opole - AirMAX - AirNET
Będzin - ETTH
Żarki - Masternet.info
Koziegłowy - K1 Technologie Teleinformatyczne - Mateusz Jagoda
Osiny - Fiberion


Aktualności

18.06.2021 |

T-Mobile nie tylko kupuje ale i wytwarza zieloną energię

Nie jest tajemnicą że ekologia czy odpowiedzialność za środowisko są bliskie całej Grupie Deutsche Telekom i nam w T-Mobile.

Już teraz korzystamy z zielonej energii co potwierdzają odpowiednie certyfikaty, natomiast od przyszłego roku naszym jedynym dostawcą zostanie firma Respect Energy, która produkuje tylko i wyłącznie zieloną energię.

Nie ograniczamy się jedynie do zakupów i sami również tworzymy zieloną energię, a to dzięki fotowoltaice.

Panele fotowoltaiczne na dobre rozgościły się w naszym otoczeniu i nikogo już nie dziwi widok paneli na dachach budynków, małych paneli przy skrzyżowaniach regulowanych światłami czy dużych elektrowni. T-Mobile również korzysta z tego rozwiązania i produkuje własną zieloną energię.

+ więcej...
18.06.2021 |

Kaspersky odkrywa detale ataków ransomware na firmy w Korei Południowej prowadzone przez cybergang Andariel

Wcześniej tego roku badacze z firmy Kaspersky wykryli szkodliwy dokument Worda, w którym zastosowano nowatorski schemat infekcji wykorzystujący trzyetapową szkodliwą funkcję.

Celem ataków były wybrane branże w Korei Południowej. Początkowe ustalenia wskazywały, że były one dziełem cybergangu Lazarus.

Jednak dalsza analiza wykazała, na podstawie kilku wyraźnych wskazówek w kodzie oraz sposobie uruchamiania, że atak został w rzeczywistości przeprowadzony przez podgrupę Lazarusa - Andariel.

Badacze z firmy Kaspersky przypisali kampanię ugrupowaniu Andariel na podstawie sposobu implementowania przez cyberprzestępców poleceń systemu Windows oraz wykorzystywanej przez szkodliwe oprogramowanie procedury deszyfrowania - taktycznych odcisków cyfrowych pasujących do wcześniejszych metod stosowanych przez gang Andariel.

+ więcej...
17.06.2021 |

Usługa potwierdzenia tożsamości mojeID dla klientów Heyah 01 poszerza się o kolejne banki

Od zeszłego roku klienci oferty subskrypcyjnej Heyah 01 jako pierwsi na rynku telekomunikacyjnym mogli zakupić ją, weryfikując swoją tożsamość w bezpieczny sposób online poprzez bank, bez konieczności wychodzenia z domu.

Teraz usługa mojeID od Krajowej Izby Rozliczeniowej poszerza listę dostępnych podmiotów umożliwiających zdalne potwierdzenie danych o Bank BNP Paribas i Bank Ochrony Środowiska, dzięki czemu skorzysta z niej jeszcze więcej osób.

Cyfrowa identyfikacja pomaga m.in. w przyspieszaniu i usprawnianiu procesów związanych z obsługą klienta i zarządzaniem dokumentami.

Dla użytkowników Heyah 01 przekłada się to na komfortowe korzystanie z usługi subskrypcyjnej od samego jej początku, czyli zamówienia oferty.

+ więcej...
17.06.2021 |

W te wakacje śmigamy w najszybszej sieci! 100 GB dla klientów T-Mobile na kartę

Kalendarzowe lato coraz bliżej, możemy więc śmiało odliczać dni do pełni sezonu wakacyjnego.

Aby cieszyć się nim do woli, bez obawy o zużyte gigabajty, przygotowaliśmy dla naszych klientów taryfy GO! na kartę wyjątkową promocję – aż 100 GB w prezencie do wykorzystania przez 60 dni.

Warto więc na wakacje doładować swój numer i śmigać w najszybszej sieci!

Ulubiony serial w zimny deszczowy dzień nad morzem? Poszukiwanie najlepszej restauracji z kwaśnicą na Krupówkach? A może po prostu spotkanie grillowe na działce z dobrą muzyką w tle? We wszystkich tych sytuacjach zapas internetu bywa nieoceniony.

+ więcej...
17.06.2021 |

Kaspersky odkrywa 6-letnią kampanię cyberszpiegowską prowadzoną na Bliskim Wschodzie

Badacze z firmy Kaspersky odkryli długotrwałą kampanię cyberszpiegowską wymierzoną w perskojęzyczne osoby w Iraku.

Stojące za nią ugrupowanie - określone jako Ferocious Kitten - działa od co najmniej 2015 r. i rozprzestrzenia niestandardowe szkodliwe oprogramowanie o nazwie MarkiRAT, które kradnie dane i potrafi wykonywać polecenia na maszynie ofiary.

Szkodnik posiada również wersje, które potrafią przejmować kontrolę nad przeglądarką Chrome oraz aplikacją Telegram użytkownika zainfekowanego urządzenia.

Ugrupowanie Ferocious Kitten, aktywne co najmniej od 2015 r., atakuje swoje ofiary przy użyciu dokumentów-wabików zawierających szkodliwe makra.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 150 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 9 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij