Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MTK

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Myszkowska Telewizja Kablowa Sp. z o.o. powstała w 1991 roku początkowo jako Osiedlowe Studio TV-SAT. Założona przez pasjonatę, będącej w tych latach na początku drogi rozwoju, techniki satelitarnej i cyfrowej, Józefa Sypniewskiego który do dzisiaj jest największym jej udziałowcem.

Po kilku latach intensywnej rozbudowy, zdobywaniu nowych klientów i przejęciu sieci konkurencyjnej Firmy w 1999 roku na ul. Sikorskiego i Skłodowskiej Osiedlowe Studio TV-SAT zmieniło statusu w 2001 roku na "sp. z o.o.". Nawiązaliśmy również stałą współpracę z wieloma firmami zajmującymi się tematyką telewizji kablowej. Dzięki tym zabiegom M.T.K. sp. z o.o. zyskując poważnych partnerów, solidne zaplecze finansowe i dostęp do najnowszych technologii szybko stała się największym dostawcą telewizji kablowej na terenie miasta Myszkowa.

Pod koniec 2001 roku po pierwszej modernizacji i rozbudowie mającej na celu objęcie wszystkich większych osiedli mieszkaniowych. M.T.K. objęła swoim działaniem oprócz Osiedla Centrum 1 i 2, Wierzchowina, także ul. Spółdzielczą gdzie dużymi nakładami finansowymi wykonana została nowa ziemna sieć teletechniczna , Strażacką a także Leśną i Wolności gdzie również wszystkie kable magistralne zostały ułożone pod ziemią celem maksymalnego ograniczenia awarii i likwidacji tzw. "przewieszek" szpecących osiedla i będących powodem uszkodzeń dachów itp.

W 2005 roku zakończyliśmy II etap modernizacji. Położenie nowej magisitrali światłowodowej w kierunku Mijaczowa i magistrali C.A.T.V. w kierunku osiedli CENTRUM, Wierzchowina, podpisanie umowy z T.P S.A. na dzierżawę kanalizacji teletechnicznej pozwoliło na znaczący wzrost jakości świadczonych usług, uruchomienie pakietu 52 programów w którym można odnaleść TVN TURBO, TVN 24, POLSAT SPORT, AXN, SUPERESTACJĘ, DISCOVERY i wiele, wiele innych pasjonujących kanałów, wprowadzenie oferty dostępu do sieci INTERNET poprzez okablowanie Myszkowskiej Telewizji Kablowej Sp. z o.o. oraz przygotowania do wprowadzenia usługi telefonii stacjonarnej w oparciu o VoIP.

W dniu dzisiejszym po 21 latach działalności Myszkowska Telewizja Kablowa dociera do blisko osiemdziesięciu procent lokali mieszkalnych na terenie naszego miasta. Stałe nakłady na inwestycje pozwalają nam na dynamiczny rozwój i ciągłe podnoszenie jakości oferty. STAŁA współpraca z Władzami Miasta i firmami realizującymi największe projekty budowlane w Myszkowie poparta nieustająca rozbudową sieci pozwoliła w 2006 roku na szybkie udostępnienie naszej oferty na nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Sucharskiego 32 a/b/c/d.

Na rok obecny planowane jest :

1. Uruchomienie pakietu TV CYFROWEJ jakości SD i HD nadawanej w formacie MPEG-2/MPEG-4

2. Kolejny etap zwiększenia prędkości oferowanych w poszczególnych pakietach Internetowych

3. Budowa magistrali światłowodowej w kierunku Osiedla "Spółdzielcza"

4. Przebudowa sieci szkieletowej celem usunięcia ostatniej linii napowietrznej między ulicami Wyszyńskiego i Sikorskiego
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Myszków - Blue-System
Myszków - Raq-NET
Myszków - INTER-SAT
Myszków - HITECH-NET
Kozieglowki - Blaugrana
Opole - AirMAX - AirNET
Będzin - ETTH
Myszków - Login Technologies - Esc@pe
Koziegłowy - K1 Technologie Teleinformatyczne - Mateusz Jagoda
Osiny - Fiberion


Aktualności

17.09.2021 |

Człowiek 2040 – T-Mobile i Polityka Insight we wspólnym projekcie o tym, jak będzie wyglądać Polska w 2040 roku

Czy aukcja 8G już wystartowała? Czy sztuczna inteligencja radzi sobie w prowadzeniu terapii zdrowia psychicznego? I czy paraolimpiada ma jeszcze sens, jeśli sportowcy bioniczni startują w głównych igrzyskach?

Na te i szereg innych pytań analitycy Polityki Insight będą szukać odpowiedzi w serwisie „Człowiek 2040”, stworzonym we współpracy z T-Mobile Polska.

Operator, który w tym roku obchodzi swoje 25. urodziny, chce wykorzystać ten moment do stawiania ważnych pytań o przyszłość kraju i technologii. Od 16 września, przez 10 tygodni, T-Mobile i Polityka Insight będą odsłaniać kolejne odcinki podróży do 2040 r., która – choć hipotetyczna – powstała na bazie setek raportów i pogłębionej pracy badawczej analityków.

Tekstom będą towarzyszyć podcasty z uznanymi ekspertami i ekspertkami, którzy skonfrontują się z przedstawioną wizją, i opowiedzą, o trendach, które w najbliższym czasie będą kształtować przyszłość Polski.

+ więcej...
17.09.2021 |

KLUCZOWE USŁUGI NETIANEXT Z CERTYFIKATEM ISO IEC 27001:2017

Zaawansowane, chmurowe usługi ICT z linii NetiaNext, usługi kolokacji we wszystkich obiektach Data Center, a także rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa, które oferuje Netia przeszły pomyślnie audyt, w efekcie którego utrzymały lub uzyskały certyfikat ISO IEC 27001:2017.

Funkcjonujący z Netii System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) w zakresie usług chmurowych i kolokacyjnych, oferowanych klientem biznesowym przeszedł pomyślnie audyt instytucji nadzoru (DEKRA Certification GmbH) i uzyskał przedłużenie ważności certyfikatu ISO IEC 27001:2017 wraz z rozszerzeniem jego zasięgu o nowy obiekt Data Center w Jawczycach pod Warszawą oraz zmodernizowany obiekt DC w Krakowie.

+ więcej...
17.09.2021 |

Przedpremierowe odcinki najlepszych produkcji Telewizji Polsat tylko w serwisie Polsat Box Go

Miłośnicy produkcji Telewizji Polsat znajdą w serwisie Polsat Box Go (wcześniej Ipla) przedpremierowe odcinki popularnych seriali oraz programów stacji.

W pakiecie Polsat Box Go Premium można już zobaczyć, bez reklam i przed emisją w telewizji, nowy serial „Kuchnia” oraz nowe odcinki znanych i lubianych pozycji: „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”, „Pierwsza Miłość”, „Gliniarze”, „Policjantki i policjanci”, „Sprawiedliwi – wydział kryminalny”, „Święty”, a także programu „Nasz nowy dom”.

Ponadto w pakiecie Polsat Box Go Premium można oglądać nową produkcję „Family Food Fight.

Pojedynek na smaki” oraz nowe odcinki popularnych programów rozrywkowych: „Love Island. Wyspa Miłości”, „Ninja Warrior Polska”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, które są udostępniane w serwisie zaraz po emisji na antenie Polsatu.

+ więcej...
17.09.2021 |

Kaspersky publikuje swój pierwszy raport dotyczący transparentności

Dążąc do większej transparentności, Kaspersky opublikował informacje na temat zapytań dotyczących danych oraz ekspertyzy technicznej otrzymanych od agencji rządowych, organów ścigania oraz użytkowników w 2020 r. i pierwszej połowie 2021 r.

Wraz ze wzrostem znaczenia technologii we współczesnym życiu pojawia się potrzeba większej transparentności oprogramowania, z którego korzystamy, łącznie z rozwiązaniami bezpieczeństwa.

Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, firma Kaspersky opublikowała swój pierwszy raport o transparentności, w którym wyjaśnia użytkownikom, w jaki sposób odpowiada na zapytania od agencji rządowych i organów ścigania, jak również precyzuje swoje podejście do bezpieczeństwa danych i prywatności użytkowników.

+ więcej...
17.09.2021 |

Poczta Polska: studia EMBA z Zarządzania cyberbezpieczeństwem i usługami cyfrowymi od października na AMW w Gdyni

Już w październiku ruszają studia podyplomowe Executive Master of Buisness Administration na kierunku „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i usługami cyfrowymi” organizowane przez Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni w partnerstwie z Pocztą Polską S.A.

Pierwszy zjazd słuchaczy nowych studiów został zaplanowany na 9 i 10 października br. Liczba miejsc na kierunku jest ograniczona.

Studia realizowane będą w trybie stacjonarnym na terenie kampusu akademickiego w Gdyni oraz w Warszawie lub, jeżeli nastąpi taka konieczność ze względów pandemicznych, w trybie zdalnym.

Łącznie studia obejmą 16 zjazdów. Pierwszy z nich zaplanowany został na weekend 9 i 10 października br. Uruchomienie studiów MBA w Akademii Marynarki Wojennej będącej jedną z najbardziej znanych i cenionych uczelni w Polsce, wychodzi naprzeciw potrzebom szeroko rozumianego rynku IT. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 80 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4,5 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij