Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

HITECH-NET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma Hi-tech oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi na terenie Myszkowa ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Myszków - Blue-System
Myszków - Raq-NET
Myszków - INTER-SAT
Kozieglowki - Blaugrana
Opole - AirMAX - AirNET
Golub - Dobrzyń - Marton Sp. z o.o.
Myszków - Login Technologies - Esc@pe
Żarki - Masternet.info
Koziegłowy - K1 Technologie Teleinformatyczne - Mateusz Jagoda
Kamienica Polska - Fiberion


Aktualności

10.04.2020 |

W te święta UPC Polska pomoże Ci pozostać w kontakcie z Twoimi bliskimi za granicą

Choć nadchodzące święta wielkanocne będą inne niż zazwyczaj, UPC Polska pomoże klientom być w kontakcie z bliskimi.

Działając z troską, operator przygotował specjalny prezent dla klientów telefonii stacjonarnej i mobilnej – 30 darmowych minut na komórkowe połączenia zagraniczne do wybranych krajów.

Użytkownicy telefonii mobilnej oraz stacjonarnej w UPC Polska otrzymają bez żadnych dodatkowych opłat 30 minut do wykorzystania na komórkowe połączenia międzynarodowe do wybranych krajów przez cały świąteczny weekend - od soboty 11 kwietnia do poniedziałku 13 kwietnia.

Dzięki temu, mimo braku możliwości bezpośredniego spotkania, będą mogli pozostać w kontakcie ze swoimi bliskimi.

+ więcej...
10.04.2020 |

UPC #dzialaztroska - pakiet MyPrime udostępniony za darmo klientom telewizji cyfrowej

Kolejna propozycja od UPC Polska na czas #zostanwdomu. Od 9 kwietnia do 3 maja operator udostępni abonentom telewizji cyfrowej w pakietach Select i Max pakiet premium MyPrime bez dodatkowych opłat.

MyPrime jest dostępny na dekoderach Horizon i Mediabox oraz w aplikacji mobilnej Horizon GO.

MyPrime to pakiet filmowo-serialowy premium, oferujący ponad 2000 znanych ze srebrnego ekranu pozycji.

Można tam znaleźć treści m.in. od AXN, Kino Polska, Viacom czy TVN. Zróżnicowanie tematyczne sprawia, że zarówno najmłodsi (Psi Patrol, Asterix na olimpiadzie, Blaze i Megamaszyny), jak i dorośli miłośnicy kina (Pułapka, Pod powierzchnią, Pulp Fiction) znajdą coś dla siebie. 

+ więcej...
10.04.2020 |

T‑Mobile wspiera seniorów poprzez bezpłatny Telefon Pogadania

Samotność starszych osób stała się w ostatnich tygodniach szczególnie trudna. W związku z pandemią i obowiązującymi obostrzeniami seniorzy powinni pozostać bezpiecznie w swoich domach.

Niestety to powoduje, że tracą możliwość kontaktu z innymi osobami. Dlatego T‑Mobile łączy się w pomocy i wspiera ich poprzez dedykowaną, bezpłatną linię – Telefon Pogadania.

W ostatnich tygodniach wiele starszych osób doświadcza jeszcze mocniej samotności, gdyż w trosce o swoje zdrowie pozostają w mieszkaniach, unikając kontaktu z innymi ludźmi.

Niektórzy z nich nie mają bliskich, z którymi mogliby swobodnie porozmawiać, podzielić się swoimi emocjami czy uzyskać odpowiedzi na pytania związane z koronawirusem.

+ więcej...
10.04.2020 |

Cyberprzestępcy wykorzystują nazwy popularnych aplikacji umożliwiających kontakty online w celu rozprzestrzeniania niebezpiecznych plików

W czasach przymusowego społecznego dystansowania się eksperci z firmy Kaspersky przyjrzeli się krajobrazowi zagrożeń dla aplikacji umożliwiających kontakty międzyludzkie online, aby sprawdzić, czy komunikacja za ich pośrednictwem może przebiegać bezpiecznie.

Zbadano około 1 300 plików, których nazwy przypominały znane aplikacje, takie jak Zoom, Webex oraz Slack. Niestety, oszuści nie wahają się wykorzystywać obecnej sytuacji i próbują rozprzestrzeniać różne cyberzagrożenia pod przykrywką popularnych aplikacji.

Wśród 1300 zidentyfikowanych plików wykryto 200 zagrożeń. Najpowszechniejsze okazały się dwie rodziny oprogramowania adware: DealPly oraz DownloadSponsor.

Obie stanowią instalatory, które wyświetlają reklamy lub pobierają moduły oprogramowania adware. 

+ więcej...
10.04.2020 |

Play COVID-19 - inicjatywy korporacyjne i ocena wpływu na biznes

Play, jako lider rynku telefonii komórkowej w Polsce, jest w pełni świadomy swojej odpowiedzialnej roli, jaką pełni w obliczu obecnej pandemii COVID-19.

Teraz, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, usługi telekomunikacyjne są niezbędne do zapewnienia wszystkim bezpiecznego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi oraz umożliwiają prowadzenie działalności edukacyjnej i zawodowej.

Bezpieczeństwo oraz ochrona klientów i pracowników stała się najwyższym priorytetem operatora.

Play natychmiast wdrożył rozwiązania i procedury zapewniające ciągłość działania, w tym przede wszystkim nieprzerwane świadczenie usług telekomunikacyjnych i wsparcie dla klientów.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 500 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3,5 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij