Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Kersoft

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Geneza powstania firmy
Firma powstała w 1995 roku Od początku istnienia głównym profilem były kompleksowe usługi informatyczne. W oparciu o technologię i rozwiązania serverowe firmy Novell wdrażaliśmy oprogramowanie dla firm i instytucji. W miarę rozwoju technologii informatycznych działania naszej firmy też podlegały ewolucyjnym zmianom. Obecnie współpracujemy z różnymi dostawcami sprzętu i oprogramowania. Głównie skupiliśmy się na oprogramowaniu firmy INSERT, która oferuje kompleksowe rozwiązania programowe dla firm i nie tylko.

Profil firmy
Oferta nasza to przede wszystkim usługi informatyczne. Stosujemy sprawdzone rozwiązania ale także tworzymy własne innowacyjne i niekonwencjonalne gwarantujące skuteczność. Oferta skierowana jest do firm i instytucji, dla których szybki dostęp do informacji jest podstawowym celem w osiągnieńciem sukcesu. Wykorzystujemy narzędzia, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania infrastruktury informatycznej naszych klientów. Naszym głównym celem jest zawsze zadowolenie klienta, minimalizacja kosztów i wzrost zysków.

Filozofia firmy
dostarczanie kompleksowego rozwiązania dla firm (klientów) - sprzęt, oprogramowania z wdrożeniem, utrzymanie i zabezpieczenie całego systemu informatycznego rozszerzanie wiedzy użytkowników poprzez system szkoleń w firmie zleceniodawcy i nie tylko wdrażanie nowych inowacyjnych rozwiązań i unowocześnianie istniejących unikanie rozwiązań tymczasowych i niesprawdzonych w naszych rozwiązaniach stosujemy profilaktykę - unikamy awarii, a w przypadku jej wystąpienia minimalizujemy ich skutki
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bartoszyce - Bartoszyce - Miejski Informator Lokalny
Barczewo - Macrosat
Bartoszyce - Kersoft
Górowo Iławeckie - MTNet Magdalena Drozdowska
Bartoszyce - Telewizja Kablowa BART-SAT
Lidzbark Warmiński - Lasnet Usługi Komputerowe Robert Gulbinowicz
Bartoszyce - IPD BARTMAN
Grudziądz - Nortis
Olsztyn - MSI Telekom sp. z o.o. sp. k.


Aktualności

19.04.2024 |

Netia z telewizją dla hoteli z… chmury

Netia, jako pierwszy operator w Polsce i regionie, wprowadziła do oferty B2B usługę telewizji hotelowej z chmury, czyli bez stacji czołowej w obiekcie (head-end-less). Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza wdrożenie oraz sprawia, że niezwykle nowoczesna usługa rozrywki hotelowej (wraz z platformą Otrum TV) jest dostępna cenowo dla nawet najmniejszych hoteli. + więcej...
17.04.2024 |

Orange Polska wybuduje sieci szerokopasmowe w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy

W ramach naborów KPO i FERC, zapewniających dostęp do bardzo szybkiego internetu, Orange Polska podpisał łącznie umowy na realizacje inwestycji w 28 obszarach.

Dzięki temu ok. 155 tys. gospodarstw domowych i ponad 22 tys. przedsiębiorstw może zostać objętych zasięgiem sieci szerokopasmowej. Wkrótce ruszą pierwsze prace.

+ więcej...
17.04.2024 |

Polski Światłowód Otwarty rozszerzył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych

W marcu br. w zasięgu sieci optycznej Polskiego Światłowodu Otwartego znalazło się 6 354 nowych gospodarstw domowych z 24 miejscowości. Najwięcej nowych adresów zostało dodanych w Warszawie (1143), Łodzi (1125) i Wrocławiu (914). Operator przeprowadził również modernizację sieci HFC do standardu FTTH w 32 387 gospodarstwach domowych. Tym samym Polski Światłowód Otwarty zwiększył zasięg swojej sieci światłowodowej o blisko 40 tys. gospodarstw domowych. + więcej...
17.04.2024 |

Mieszkańcy Pułtuska, zgłaszajcoe zapotrzebowanie na internet światłowodowy!

Budowa sieci światłowodowej w Pułtusku w ramach programu KPO będzie bezpłatna.

Na dalszym etapie podłączenie do Internetu będzie realizowane już bezpośrednio z wybranym przez Państwa dostawcą, który przedstawi cennik i prędkości Internetu.

+ więcej...
17.04.2024 |

Odliczenie ulgi za internet – warunki i procedura

Ulga za internet to szczególna forma odliczenia podatkowego, która dostępna jest tylko w dwóch kolejnych latach podatkowych, pod warunkiem, że w przeszłości podatnik nie skorzystał już z tego odliczenia. W związku z tym, w rozliczeniu za rok 2023, ulgę tę mogą odliczyć osoby, które: + więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 100 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3,1 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij