Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

BESTGO.PL * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Internet - Telefon - TV Cyfrowa HD

Od 25 lat tworzymy i udostępniamy własną infrastrukturę światłowodową, jak również administrujemy sieciami osiedlowymi udostępniając najwyższej jakości Internet, telefonię i telewizję mieszkańcom.

Naszym nadrzędnym celem, jest tworzenie i udostępnianie własnej infrastruktury światłowodowej. To nasza podstawowa działalność, skierowana przede wszystkim do operatorów telekomunikacyjnych, większych firm i instytucji które posiadają bardzo wysokie wymagania co do jakości i przepustowości użytkowanych łączy telekomunikacyjnych.

Nasz nowoczesny system BestMetroEthernet ma zakończenia we Wrocławskich, Informatycznych centrach wymiany danych: Telekomunikacja Kolejowa na ul Joannitów 13 (PKP), Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. ul. Łowiecka 24.

Dzięki temu możemy świadczyć uslugi z bezpośrednim dostępem do wszystkich krajowych operatorów i innych punktów wymiany ruchu.

BestMetroEthernet ma również przyłącza w sąsiedztwie najwyższych budynków Wrocławia co praktycznie umożliwia przesłanie łącza drogą radiową na terenie całego miasta.

Dodatkowo tworzymy i administrujemy sieciami osiedlowymi udostępniając najwyższej jakości Internet mieszkańcom i małym firmom na terenie Dolnego Śląska.

Profesjonalizm, rzetelność i jakość naszych usług może potwierdzić wielu partnerów biznesowych oraz liczna rzesza indywidualnych Internautów.

Strategia BESTGO.PL:

 • Być operatorem dla operatorów;
 • Zaspokajać potrzeby partnerów biznesowych, udostępniając własną, nowoczesną i bezpieczną infrastrukturę;
 • Budować kolejne nowoczesne sieci osiedlowe.


Motto BESTGO.PL: Nasz sukces jest Twoim sukcesem a wysoka jakość usług to Twoje zadowolenie. I tak powinno pozostać na zawsze...

Pozdrawiamy zespół BESTGO.PL sp. z o.o.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wrocław - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Wrocław (Maślice) - BESTGO.PL
Kraków - Cyber Strefa
Wrocław - Netask Media
Wrocław - KRT-NET Sieci i Telekomunikacja
Wrocław - WRO-COM
Poznań - Oxylion
Wrocław - Elektrosat
Wrocław - INDEO ISP
Żarów - Sudecka Specjalna Strefa Internetowa


Aktualności

13.06.2024 |

Światłowód jako standard w nowym budownictwie: Polska na drodze do cyfrowej rewolucji

W obliczu rosnących wymagań współczesnej gospodarki oraz dynamicznego rozwoju technologicznego, Polska wprowadza nowe prawo, które ma na celu wyposażenie wszystkich nowo budowanych i modernizowanych budynków w infrastrukturę światłowodową. Ta nowa regulacja jest częścią szeroko zakrojonej strategii cyfryzacji kraju, mającej na celu zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, co jest kluczowe dla rozwoju społeczno-gospodarczego. + więcej...
13.06.2024 |

Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadził nową oferta światłowodowa, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce.

To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 |

Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...
11.06.2024 |

Poznaj sieciowy HSM i zyskaj bezpieczną przewagę

Chcesz odseparować HSM od reszty infrastruktury sprzętowej?

A może szukasz jednego skutecznego rozwiązania dla wielu aplikacji?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się LAN HSM.

Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najwyższy poziom bezpieczeństwa operacji kryptograficznych musi iść w parze z wydajnością.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 12 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 100 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 768 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij