Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ARREKS S.A. * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


STAŁE ŁĄCZE DO SIECI INTERNET to dostęp do sieci Internet z możliwością równoczesnej, niezależnej realizacji połączeń telefonicznych na javascript:void(0)tym samym łączu telekomunikacyjnym.

DSL - SZEROKOPASMOWY DOSTĘP DO SIECI INTERNET to dostep do pięciu opcji internetowych wraz z kontem poczty elektronicznej w ramach opłaty abonamentowej.


Opcja DSL 128/64 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 128 k/bit/s do abonenta i 64 kbit/s , konto poczty elektronicznej o pojemności 10MB
Opcja DSL 256/128 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością 2transmisji 256 kbit/s do abonenta i 128 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 10 MB
Opcja DSL 512/256 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 512 kbit/s do abonenta i 256 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 20 MB
Opcja 1024/512 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 1024 kbit/s do abonenta i 512 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 50 MB
Opcja 2048/512 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 2048 kbit/s do abonenta i 512 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 50 MB

Oferta dla osób fizycznych:
   jednorazowa opłata za dostęp - 122,95zł + VAT
   abonament miesieczny od 35,00 zł + VAT

Oferta dla osób podmiotów gospodarczych:
   jednorazowa opłata za dostęp - 400,00 zł + VAT
   abonament miesęczny od 100,00 zł + VAT

 POCZTA ELEKTRONICZNA - usługa poczty elektronicznej o wielkości:
   - 10MB
   - 20MB
   - 50MB
Opłata za usługę poczty elektronicznej 10,00 zł + VAT (opłata jedorazowa)

Agencja Rozwoju Regionalnego "ARREKS" powstała w 1993 roku i działa nieprzerwanie od 23 lat w branży doradczo - szkoleniowej, telekomunikacyjnej a od 8 lat także w branży paliwowej.

Jesteśmy Spółką z większościowym akcjonariatem Gminy Kleszczów z którą ściśle współpracujemy od początku naszej działalności. Dzięki tej współpracy nasz rozwój opiera się o nowoczesne technologie oraz ukierunkowany jest na dostarczanie naszym klientom w tym mieszkańcom Gminy Kleszczów usług i produktów wysokiej jakości.

W ramach Spółki aktywnie działa ośrodek szkoleniowy ADEPT, w którym przez 23 lata zorganizowano 153 szkolenia i kursy dla prawie 3 tys. osób. Organizowane przez ARREKS kursy i szkolenia mają szeroki zakres od kursów językowych po specjalistyczne szkolenia zawodowe i warsztaty z zakresu zmian w przepisach prawa.

W strukturach ARREKSu prężnie działa Kleszczowski Inkubator Przedsiębiorczości w którym rok rocznie funkcjonuje kilkanaście firm rozpoczynjących swoją działalność. Od 2015 roku oferujemy przedsiębiorcom usługę Wirtualne Biuro dzięki której otrzymują adres siedziby swojej działalności oraz szereg wartości dodanych jak: dostępność sali konferencyjnej czy obsługa korespondencji.

Wspierając sektor Małych i Średnich Przedsiębiorstw od początku istnienia udzielamy pożyczek na rozpoczęcie i rozwój prowadzonej działalności gospodarczej. Przez 23 lata, z krótką 2 letnią przerwą, udzieliliśmy 161 pożyczek na łączna wartość przeszło 5 mln zł.

Jesteśmy Spółką kapitałową i głównymi filarami naszej działalności gospodarczej są: usługi telekomunikacyjne i prowadzenie gminnej stacji paliw w Kleszczowie.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
tomasz ciesielski
2010-03-11 17:39
ocena:1
Kleszczów
Łącze poniżej wszelkiej krytyki. brak minimalnego przesyłu danych. działa dobrze tylko przy małej ilości użytkowników, przy większej niemożna otworzyć żadnej strony www. bardzo wysokie ceny w stosunku do żądanego łącza.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bełchatów - DOLSAT Sp. z o.o.
Piotrków Trybunalski - WEBRING INTERNET SOLUTIONS
Rusiec - Janex-Net
Łódź - HyperLAN
Bełchatów - ELEKTRON Bełchatów
Zelów - kalwinek.net
Szczerców - Infoglob Security System
Osjaków - ProNet - Serwis - Krzysztof Płuciennik
Rusiec - P.P.H.U. SOFTEX Tomasz Pierzynka
Kleszczów - ARREKS S.A.


Aktualności

22.06.2021 |

Polacy polubili pracę zdalną

Pandemia ukształtowała nowe zwyczaje społeczne i przyspieszyła zmiany m.in związane z trybem pracy w domu.

Aż 73% Polaków, których lockdown zmusił do pozostania w domu akceptuje pracę zdalną.

Jednocześnie 37% badanych ocenia, że w trakcie pracy online miała więcej obowiązków zawodowych niż wcześniej. Podczas lockdownu zdecydowanie wzrosła konsumpcja mediów – filmów, czy portali społecznościowych.

To wybrane wnioski z raportu przygotowanego na zamówienie nju mobile z raportu o zmianach związanym z pracą, nauką zdalną i spędzaniem wolnego czasu w czasie trwania lockdownu.

+ więcej...
22.06.2021 |

Mniejsze miasta w Polsce też chcą inwestować w inteligentne technologie. Dzięki projektom smart city staną się bardziej ekologiczne i przyjazne dla mieszkańców

Inteligentne parkingi i oświetlenie miejskie, zarządzanie ruchem drogowym w czasie rzeczywistym, monitoring przestrzeni publicznej czy zdalny odczyt liczników – to rozwiązania z obszaru smart city najczęściej wdrażane przez polskie miasta, które jednak wciąż napotykają przy tym wiele barier.

Dlatego inteligentne technologie wprowadzają jak na razie głównie największe aglomeracje, jak Warszawa czy Wrocław, choć ambitne plany w tym zakresie ma także coraz więcej mniejszych miast.

Jest wśród nich podwarszawski Serock, którego pandemia skłoniła do realizacji projektu smart city obejmującego cyfryzację gminy.

Samorząd podpisał właśnie umowę z koncernem technologicznym Huawei, który ma pomóc w stworzeniu innowacyjnego i ekologicznego miasta.

+ więcej...
22.06.2021 |

Koniec ze słabym zasięgiem sieci komórkowej w budynku – Zyxel wprowadza repeatery 5G NR

Zyxel Networks przedstawia MagicOffice i MultiSide – repeatery zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu sygnału komórkowego sieci i polepszeniu zasięgu wewnątrz budynków.

Urządzenia automatycznie wykrywają poziom izolacji, zapewniają optymalne wzmocnienie sygnału i systematycznie regulują własne ustawienia, dopasowując się do ewentualnych zmian.

To idealne rozwiązania dla dystrybutorów IT pozwalające w ekonomiczny sposób rozwiązać problem słabego sygnału wewnątrz budynków.

MagicOffice i MultiSite to dwa nowe komercyjne repeatery 5G NR, które rozwiązują problem słabego zasięgu wewnątrz budynków wielopiętrowych i w przestrzeniach podziemnych.

+ więcej...
21.06.2021 |

Wakacyjne promocje w Plusie: darmowy pakiet 150 GB, obniżka cen smartfonów z 5G, a do tego supergadżety i bony w prezencie

Z okazji zbliżających się wakacji Plus przygotował dla klientów specjalne promocje.

Operator wprowadza darmowy pakiet 150 GB na 3 okresy rozliczeniowe, a także obniża cenę wybranych smartfonów z dostępem do sieci 5G.

Ponadto przy zakupie poszczególnych modeli z obsługą 5G Plus oferuje supergadżety w prezencie za 1 zł oraz vouchery do sklepu Decathlon.

Dla nowych i przedłużających umowę klientów abonamentowych, którzy zdecydują się na abonament za min. 49,99 zł Plus przygotował wakacyjną niespodziankę: darmowy pakiet 150 GB na trzy pełne okresy rozliczeniowe.

+ więcej...
18.06.2021 |

T-Mobile nie tylko kupuje ale i wytwarza zieloną energię

Nie jest tajemnicą że ekologia czy odpowiedzialność za środowisko są bliskie całej Grupie Deutsche Telekom i nam w T-Mobile.

Już teraz korzystamy z zielonej energii co potwierdzają odpowiednie certyfikaty, natomiast od przyszłego roku naszym jedynym dostawcą zostanie firma Respect Energy, która produkuje tylko i wyłącznie zieloną energię.

Nie ograniczamy się jedynie do zakupów i sami również tworzymy zieloną energię, a to dzięki fotowoltaice.

Panele fotowoltaiczne na dobre rozgościły się w naszym otoczeniu i nikogo już nie dziwi widok paneli na dachach budynków, małych paneli przy skrzyżowaniach regulowanych światłami czy dużych elektrowni. T-Mobile również korzysta z tego rozwiązania i produkuje własną zieloną energię.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 99 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Mb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 384 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij