Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ARREKS S.A. * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


STAŁE ŁĄCZE DO SIECI INTERNET to dostęp do sieci Internet z możliwością równoczesnej, niezależnej realizacji połączeń telefonicznych na javascript:void(0)tym samym łączu telekomunikacyjnym.

DSL - SZEROKOPASMOWY DOSTĘP DO SIECI INTERNET to dostep do pięciu opcji internetowych wraz z kontem poczty elektronicznej w ramach opłaty abonamentowej.


Opcja DSL 128/64 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 128 k/bit/s do abonenta i 64 kbit/s , konto poczty elektronicznej o pojemności 10MB
Opcja DSL 256/128 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością 2transmisji 256 kbit/s do abonenta i 128 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 10 MB
Opcja DSL 512/256 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 512 kbit/s do abonenta i 256 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 20 MB
Opcja 1024/512 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 1024 kbit/s do abonenta i 512 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 50 MB
Opcja 2048/512 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 2048 kbit/s do abonenta i 512 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 50 MB

Oferta dla osób fizycznych:
   jednorazowa opłata za dostęp - 122,95zł + VAT
   abonament miesieczny od 35,00 zł + VAT

Oferta dla osób podmiotów gospodarczych:
   jednorazowa opłata za dostęp - 400,00 zł + VAT
   abonament miesęczny od 100,00 zł + VAT

 POCZTA ELEKTRONICZNA - usługa poczty elektronicznej o wielkości:
   - 10MB
   - 20MB
   - 50MB
Opłata za usługę poczty elektronicznej 10,00 zł + VAT (opłata jedorazowa) ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
tomasz ciesielski
2010-03-11 17:39
ocena:1
Kleszczów
Łącze poniżej wszelkiej krytyki. brak minimalnego przesyłu danych. działa dobrze tylko przy małej ilości użytkowników, przy większej niemożna otworzyć żadnej strony www. bardzo wysokie ceny w stosunku do żądanego łącza.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Piotrków Trybunalski - WEBRING INTERNET SOLUTIONS
Rusiec - Janex-Net
Parzęczew - Par-net
Łódź - HyperLAN
Bełchatów - ELEKTRON Bełchatów
Zelów - kalwinek.net
Szczerców - Infoglob Security System
Osjaków - ProNet - Serwis - Krzysztof Płuciennik
Rusiec - P.P.H.U. SOFTEX Tomasz Pierzynka
Kleszczów - ARREKS S.A.


Aktualności

25.06.2019 |

Zdjęcie profilowe na FB, YT i Instagram – 5 przykazań początkującego fotografa

Przemyślane zdjęcie profilowe poza wyglądem zewnętrznym zdradza usposobienie, często też nasze zainteresowania.

Odwiedzający nasz profil, oglądając profilowe na FB czy Instagramie, oceniają potencjalnych znajomych.

Jak zatem zrobić dobrą fotografię? Oto triki na ładne zdjęcia profilowe. Fajne zdjęcia profilowe to jeden z celów aktywnego uczestnika portalu społecznościowego. 

Nie dziwi to wcale, pierwsze wrażenie bowiem liczy się szczególnie w rozwoju kontaktów międzyludzkich.

+ więcej...
25.06.2019 |

Fałszywe aplikacje do edycji zdjęć dostępne w Sklepie Play firmy Google skrywają groźnego trojana MobOk

Eksperci z firmy Kaspersky wykryli szkodliwe oprogramowanie MobOk, które kradło pieniądze i ukrywało się w pozornie legalnych aplikacjach do edycji zdjęć dostępnych w Sklepie Play firmy Google.

Szacuje się, że w momencie wykrycia aplikacje "Pink Camera" oraz "Pink Camera 2" zostały zainstalowane około 10 000 razy.

Ich celem była kradzież informacji osobowych oraz wykorzystanie ich do zarejestrowania ofiar w płatnych serwisach subskrypcyjnych.

O tym, że padli ofiarą ataku, użytkownicy zorientowali się dopiero wtedy, gdy na ich rachunkach za usługi telefonii komórkowej pojawiły się niespodziewane koszty. 

+ więcej...
25.06.2019 |

Richard Branson – twórca Virgin Mobile i wizjoner-rekordzista

Zarośnięty mężczyzna z tacą w ręku przebrany za stewardessę w eleganckiej sukience i czerwonych szpilkach.

Mowa o Richardzie Bransonie, założycielu Virgin Group, filantropie i zapalonym miłośniku przekraczania ludzkich możliwości.

Oto krótka biografia i nieznane fakty z życia tego ekscentrycznego biznesmena.

Brytyjczyk Richard Branson uznawany jest za jedną z najbardziej barwnych i oryginalnych postaci w światowym biznesie. 

+ więcej...
25.06.2019 |

Pluslight – mały, wielki Plus

90% procent internautów korzysta ze smartfonów. Coraz częściej to właśnie te urządzenia służą im do wyszukiwania, porównywania i kupowania produktów i usług.

Ekran smartfonu z racji swojej wielkości ma jednak pewne ograniczenia. Jak sprawić, żeby strona operatora na urządzenia mobilne była maksymalnie użyteczna i funkcjonalna?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym case study. Projekt Pluslight to test nowych koncepcji sprzedaży w branży telekomunikacyjnej.

Maksymalnie prosta oferta, tylko najlepsze produkty, uproszczony i skrócony proces zakupowy. 

+ więcej...
25.06.2019 |

Jak zgrać zdjęcia z telefonu na komputer? Poznaj 5 prostych trików!

Nowoczesne modele smartfonów kryją w sobie wiele cennych funkcji. Wśród nich prym zdecydowanie wiedzie aparat, dzięki któremu możemy nagrywać filmiki i robić zdjęcia. 

Przychodzi jednak moment, gdy ich duża kolekcja skutecznie wyczerpuje pamięć telefonu. Rozwiązaniem jest zgrywanie zdjęć z Iphone’a czy Androida. 

Jak przenieść zdjęcia z telefonu na komputer? Przesyłanie zdjęć z telefonu na komputer może być wyzwaniem dla technologicznych laików. 

Na szczęście istnieje kilka mniej lub bardziej prostych sposobów, dzięki którym twoje fotki z wakacji, imprez czy spotkań ze znajomymi bezpiecznie trafią do pamięci komputera. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 640 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4,5 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7,2 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij