Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ARREKS S.A. * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


STAŁE ŁĄCZE DO SIECI INTERNET to dostęp do sieci Internet z możliwością równoczesnej, niezależnej realizacji połączeń telefonicznych na javascript:void(0)tym samym łączu telekomunikacyjnym.

DSL - SZEROKOPASMOWY DOSTĘP DO SIECI INTERNET to dostep do pięciu opcji internetowych wraz z kontem poczty elektronicznej w ramach opłaty abonamentowej.


Opcja DSL 128/64 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 128 k/bit/s do abonenta i 64 kbit/s , konto poczty elektronicznej o pojemności 10MB
Opcja DSL 256/128 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością 2transmisji 256 kbit/s do abonenta i 128 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 10 MB
Opcja DSL 512/256 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 512 kbit/s do abonenta i 256 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 20 MB
Opcja 1024/512 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 1024 kbit/s do abonenta i 512 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 50 MB
Opcja 2048/512 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 2048 kbit/s do abonenta i 512 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 50 MB

Oferta dla osób fizycznych:
   jednorazowa opłata za dostęp - 122,95zł + VAT
   abonament miesieczny od 35,00 zł + VAT

Oferta dla osób podmiotów gospodarczych:
   jednorazowa opłata za dostęp - 400,00 zł + VAT
   abonament miesęczny od 100,00 zł + VAT

 POCZTA ELEKTRONICZNA - usługa poczty elektronicznej o wielkości:
   - 10MB
   - 20MB
   - 50MB
Opłata za usługę poczty elektronicznej 10,00 zł + VAT (opłata jedorazowa)

Agencja Rozwoju Regionalnego "ARREKS" powstała w 1993 roku i działa nieprzerwanie od 23 lat w branży doradczo - szkoleniowej, telekomunikacyjnej a od 8 lat także w branży paliwowej.

Jesteśmy Spółką z większościowym akcjonariatem Gminy Kleszczów z którą ściśle współpracujemy od początku naszej działalności. Dzięki tej współpracy nasz rozwój opiera się o nowoczesne technologie oraz ukierunkowany jest na dostarczanie naszym klientom w tym mieszkańcom Gminy Kleszczów usług i produktów wysokiej jakości.

W ramach Spółki aktywnie działa ośrodek szkoleniowy ADEPT, w którym przez 23 lata zorganizowano 153 szkolenia i kursy dla prawie 3 tys. osób. Organizowane przez ARREKS kursy i szkolenia mają szeroki zakres od kursów językowych po specjalistyczne szkolenia zawodowe i warsztaty z zakresu zmian w przepisach prawa.

W strukturach ARREKSu prężnie działa Kleszczowski Inkubator Przedsiębiorczości w którym rok rocznie funkcjonuje kilkanaście firm rozpoczynjących swoją działalność. Od 2015 roku oferujemy przedsiębiorcom usługę Wirtualne Biuro dzięki której otrzymują adres siedziby swojej działalności oraz szereg wartości dodanych jak: dostępność sali konferencyjnej czy obsługa korespondencji.

Wspierając sektor Małych i Średnich Przedsiębiorstw od początku istnienia udzielamy pożyczek na rozpoczęcie i rozwój prowadzonej działalności gospodarczej. Przez 23 lata, z krótką 2 letnią przerwą, udzieliliśmy 161 pożyczek na łączna wartość przeszło 5 mln zł.

Jesteśmy Spółką kapitałową i głównymi filarami naszej działalności gospodarczej są: usługi telekomunikacyjne i prowadzenie gminnej stacji paliw w Kleszczowie.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
tomasz ciesielski
2010-03-11 17:39
ocena:1
Kleszczów
Łącze poniżej wszelkiej krytyki. brak minimalnego przesyłu danych. działa dobrze tylko przy małej ilości użytkowników, przy większej niemożna otworzyć żadnej strony www. bardzo wysokie ceny w stosunku do żądanego łącza.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bełchatów - DOLSAT Sp. z o.o.
Piotrków Trybunalski - WEBRING INTERNET SOLUTIONS
Rusiec - Janex-Net
Łódź - HyperLAN
Bełchatów - ELEKTRON Bełchatów
Zelów - kalwinek.net
Szczerców - Infoglob Security System
Osjaków - ProNet - Serwis - Krzysztof Płuciennik
Rusiec - P.P.H.U. SOFTEX Tomasz Pierzynka
Kleszczów - ARREKS S.A.


Aktualności

20.01.2021 |

Raport Ericsson: Czy możemy wprowadzić 5G i zmniejszyć zużycie energii?

Sektor ICT odpowiada za 1,4% światowej emisji dwutlenku węgla, ale ma możliwość 15% redukcji w innych sektorach, takich jak energetyka, przemysł czy transport.

Jeśli sieć 5G zostanie wdrożona w taki sam sposób, jak poprzednie generacje, zużycie energii gwałtownie wzrośnie.

Obecne roczne globalne koszty energetyczne związane z eksploatacją sieci komórkowych wynoszą 25 mld USD.

Zarówno z punktu widzenia wydatków, jak i śladu węglowego, zużycie energii jest jednym z największych wyzwań branży.

+ więcej...
20.01.2021 |

PRZYSPIESZENIE W OFERCIE NETII

Netia zmodyfikowała swoją ofertę światłowodowego dostępu do internetu, wprowadzając opcję do 600 Mb/s za 60 zł miesięcznie.

Do 16 lutego br. zakup wybranych pakietów internetu z TV premiowany jest 3 miesiącami abonamentu na start gratis. Od 18 stycznia 2021 r. w Netii obowiązują nowe promocyjne cenniki („Nowa rozrywka III”).

Dla łączy w technologiach światłowodowych podstawowa promowana opcja prędkości, to nadal do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie (cena dla budownictwa wielorodzinnego z umową na 24 miesiące i rabatami za e-fakturę i zgody marketingowe).

Następny w kolejności wariant, dwa razy szybciej - do 600 Mb/s zastąpił wcześniej dostępną opcję do 500 Mb/s, przy zachowaniu dotychczasowej, atrakcyjnej ceny 60 zł miesięcznie.

+ więcej...
20.01.2021 |

5 milionów lokali mieszkalnych i użytkowych w zasięgu Orange Światłowodu

W zasięgu najszybszego internetu światłowodowego na koniec 2020 było już 5 milionów lokali mieszkalnych i użytkowych w 154 miejscowościach.

Tym samym Orange Polska dotrzymał słowa danego w strategii Orange.one.

To nie koniec inwestycji operatora w superszybkie światłowody. W ubiegłym roku operator zapewnił dostęp do usług światłowodowych Orange Polska w 389 tys. budynków mieszkalnych i użytkowych.

Składają się na to inwestycje własne, łącza wybudowane w ramach programu POPC oraz dostępne dla klientów na bazie umów z partnerami.

+ więcej...
19.01.2021 |

5G od T-Mobile wkracza do Trójmiasta

Wydarzenia ubiegłego roku pokazały, jak powszechne jest zapotrzebowanie na usługi transmisji danych najwyższej jakości – od szkolnictwa i rozrywki, aż po handel, przemysł czy rolnictwo.

Rozwój internetu okazał się nie tylko podstawą funkcjonowania wielu branż, ale codziennego życia każdego z nas.

By jednak klienci mogli wykorzystywać pełnię potencjału nowych technologii, potrzebna jest stabilna i nowoczesna infrastruktura o odpowiednio dużej przepustowości.

Dlatego właśnie T‑Mobile, jako jeden z liderów rynku telekomunikacyjnego, od lat stawia na rozbudowę sieci oferującej najwyższą jakość usług.

+ więcej...
19.01.2021 |

Gala KSW 58 w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI. Walka o pas w wadze piórkowej

W sobotę, 30 stycznia br. w Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć pierwszą w tym roku galę KSW 58, a w niej pojedynek o pas w wadze piórkowej.

Bronić go będzie, już po raz drugi, Salahdine Parnasse. Zawalczy o niego Daniel Torres. Równie ekscytująco zapowiada się walka byłego sztangisty Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą.

W pozostałych walkach widzowie zobaczą m. in. gwarantującego niezwykle widowiskowe walki Michała Michalskiego oraz niepokonanych w zawodowym MMA – „Cichego Zabójcę” z Dagestanu Shamila Musaeva krzyżującego rękawice ze znakomitym Słoweńcem Urošem Jurišiciem.

Cena realizowanego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 500 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7,2 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij