Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ARREKS S.A. * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


STAŁE ŁĄCZE DO SIECI INTERNET to dostęp do sieci Internet z możliwością równoczesnej, niezależnej realizacji połączeń telefonicznych na javascript:void(0)tym samym łączu telekomunikacyjnym.

DSL - SZEROKOPASMOWY DOSTĘP DO SIECI INTERNET to dostep do pięciu opcji internetowych wraz z kontem poczty elektronicznej w ramach opłaty abonamentowej.


Opcja DSL 128/64 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 128 k/bit/s do abonenta i 64 kbit/s , konto poczty elektronicznej o pojemności 10MB
Opcja DSL 256/128 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością 2transmisji 256 kbit/s do abonenta i 128 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 10 MB
Opcja DSL 512/256 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 512 kbit/s do abonenta i 256 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 20 MB
Opcja 1024/512 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 1024 kbit/s do abonenta i 512 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 50 MB
Opcja 2048/512 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 2048 kbit/s do abonenta i 512 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 50 MB

Oferta dla osób fizycznych:
   jednorazowa opłata za dostęp - 122,95zł + VAT
   abonament miesieczny od 35,00 zł + VAT

Oferta dla osób podmiotów gospodarczych:
   jednorazowa opłata za dostęp - 400,00 zł + VAT
   abonament miesęczny od 100,00 zł + VAT

 POCZTA ELEKTRONICZNA - usługa poczty elektronicznej o wielkości:
   - 10MB
   - 20MB
   - 50MB
Opłata za usługę poczty elektronicznej 10,00 zł + VAT (opłata jedorazowa)

Agencja Rozwoju Regionalnego "ARREKS" powstała w 1993 roku i działa nieprzerwanie od 23 lat w branży doradczo - szkoleniowej, telekomunikacyjnej a od 8 lat także w branży paliwowej.

Jesteśmy Spółką z większościowym akcjonariatem Gminy Kleszczów z którą ściśle współpracujemy od początku naszej działalności. Dzięki tej współpracy nasz rozwój opiera się o nowoczesne technologie oraz ukierunkowany jest na dostarczanie naszym klientom w tym mieszkańcom Gminy Kleszczów usług i produktów wysokiej jakości.

W ramach Spółki aktywnie działa ośrodek szkoleniowy ADEPT, w którym przez 23 lata zorganizowano 153 szkolenia i kursy dla prawie 3 tys. osób. Organizowane przez ARREKS kursy i szkolenia mają szeroki zakres od kursów językowych po specjalistyczne szkolenia zawodowe i warsztaty z zakresu zmian w przepisach prawa.

W strukturach ARREKSu prężnie działa Kleszczowski Inkubator Przedsiębiorczości w którym rok rocznie funkcjonuje kilkanaście firm rozpoczynjących swoją działalność. Od 2015 roku oferujemy przedsiębiorcom usługę Wirtualne Biuro dzięki której otrzymują adres siedziby swojej działalności oraz szereg wartości dodanych jak: dostępność sali konferencyjnej czy obsługa korespondencji.

Wspierając sektor Małych i Średnich Przedsiębiorstw od początku istnienia udzielamy pożyczek na rozpoczęcie i rozwój prowadzonej działalności gospodarczej. Przez 23 lata, z krótką 2 letnią przerwą, udzieliliśmy 161 pożyczek na łączna wartość przeszło 5 mln zł.

Jesteśmy Spółką kapitałową i głównymi filarami naszej działalności gospodarczej są: usługi telekomunikacyjne i prowadzenie gminnej stacji paliw w Kleszczowie.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
tomasz ciesielski
2010-03-11 17:39
ocena:1
Kleszczów
Łącze poniżej wszelkiej krytyki. brak minimalnego przesyłu danych. działa dobrze tylko przy małej ilości użytkowników, przy większej niemożna otworzyć żadnej strony www. bardzo wysokie ceny w stosunku do żądanego łącza.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bełchatów - DOLSAT Sp. z o.o.
Piotrków Trybunalski - WEBRING INTERNET SOLUTIONS
Rusiec - Janex-Net
Łódź - HyperLAN
Bełchatów - ELEKTRON Bełchatów
Zelów - kalwinek.net
Szczerców - Infoglob Security System
Osjaków - ProNet - Serwis - Krzysztof Płuciennik
Rusiec - P.P.H.U. SOFTEX Tomasz Pierzynka
Kleszczów - ARREKS S.A.


Aktualności

13.06.2024 |

Światłowód jako standard w nowym budownictwie: Polska na drodze do cyfrowej rewolucji

W obliczu rosnących wymagań współczesnej gospodarki oraz dynamicznego rozwoju technologicznego, Polska wprowadza nowe prawo, które ma na celu wyposażenie wszystkich nowo budowanych i modernizowanych budynków w infrastrukturę światłowodową. Ta nowa regulacja jest częścią szeroko zakrojonej strategii cyfryzacji kraju, mającej na celu zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, co jest kluczowe dla rozwoju społeczno-gospodarczego. + więcej...
13.06.2024 |

Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadził nową oferta światłowodowa, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce.

To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 |

Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...
11.06.2024 |

Poznaj sieciowy HSM i zyskaj bezpieczną przewagę

Chcesz odseparować HSM od reszty infrastruktury sprzętowej?

A może szukasz jednego skutecznego rozwiązania dla wielu aplikacji?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się LAN HSM.

Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najwyższy poziom bezpieczeństwa operacji kryptograficznych musi iść w parze z wydajnością.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 15  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 10 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij