Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ARREKS S.A. * (1.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


STAŁE ŁĄCZE DO SIECI INTERNET to dostęp do sieci Internet z możliwością równoczesnej, niezależnej realizacji połączeń telefonicznych na javascript:void(0)tym samym łączu telekomunikacyjnym.

DSL - SZEROKOPASMOWY DOSTĘP DO SIECI INTERNET to dostep do pięciu opcji internetowych wraz z kontem poczty elektronicznej w ramach opłaty abonamentowej.


Opcja DSL 128/64 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 128 k/bit/s do abonenta i 64 kbit/s , konto poczty elektronicznej o pojemności 10MB
Opcja DSL 256/128 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością 2transmisji 256 kbit/s do abonenta i 128 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 10 MB
Opcja DSL 512/256 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 512 kbit/s do abonenta i 256 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 20 MB
Opcja 1024/512 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 1024 kbit/s do abonenta i 512 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 50 MB
Opcja 2048/512 - stały dostęp do sieci Internet z max prędkością transmisji 2048 kbit/s do abonenta i 512 kbit/s od abonenta, konto poczty elektronicznej o pojemności 50 MB

Oferta dla osób fizycznych:
   jednorazowa opłata za dostęp - 122,95zł + VAT
   abonament miesieczny od 35,00 zł + VAT

Oferta dla osób podmiotów gospodarczych:
   jednorazowa opłata za dostęp - 400,00 zł + VAT
   abonament miesęczny od 100,00 zł + VAT

 POCZTA ELEKTRONICZNA - usługa poczty elektronicznej o wielkości:
   - 10MB
   - 20MB
   - 50MB
Opłata za usługę poczty elektronicznej 10,00 zł + VAT (opłata jedorazowa)

Agencja Rozwoju Regionalnego "ARREKS" powstała w 1993 roku i działa nieprzerwanie od 23 lat w branży doradczo - szkoleniowej, telekomunikacyjnej a od 8 lat także w branży paliwowej.

Jesteśmy Spółką z większościowym akcjonariatem Gminy Kleszczów z którą ściśle współpracujemy od początku naszej działalności. Dzięki tej współpracy nasz rozwój opiera się o nowoczesne technologie oraz ukierunkowany jest na dostarczanie naszym klientom w tym mieszkańcom Gminy Kleszczów usług i produktów wysokiej jakości.

W ramach Spółki aktywnie działa ośrodek szkoleniowy ADEPT, w którym przez 23 lata zorganizowano 153 szkolenia i kursy dla prawie 3 tys. osób. Organizowane przez ARREKS kursy i szkolenia mają szeroki zakres od kursów językowych po specjalistyczne szkolenia zawodowe i warsztaty z zakresu zmian w przepisach prawa.

W strukturach ARREKSu prężnie działa Kleszczowski Inkubator Przedsiębiorczości w którym rok rocznie funkcjonuje kilkanaście firm rozpoczynjących swoją działalność. Od 2015 roku oferujemy przedsiębiorcom usługę Wirtualne Biuro dzięki której otrzymują adres siedziby swojej działalności oraz szereg wartości dodanych jak: dostępność sali konferencyjnej czy obsługa korespondencji.

Wspierając sektor Małych i Średnich Przedsiębiorstw od początku istnienia udzielamy pożyczek na rozpoczęcie i rozwój prowadzonej działalności gospodarczej. Przez 23 lata, z krótką 2 letnią przerwą, udzieliliśmy 161 pożyczek na łączna wartość przeszło 5 mln zł.

Jesteśmy Spółką kapitałową i głównymi filarami naszej działalności gospodarczej są: usługi telekomunikacyjne i prowadzenie gminnej stacji paliw w Kleszczowie.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
tomasz ciesielski
2010-03-11 17:39
ocena:1
Kleszczów
Łącze poniżej wszelkiej krytyki. brak minimalnego przesyłu danych. działa dobrze tylko przy małej ilości użytkowników, przy większej niemożna otworzyć żadnej strony www. bardzo wysokie ceny w stosunku do żądanego łącza.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bełchatów - DOLSAT Sp. z o.o.
Piotrków Trybunalski - WEBRING INTERNET SOLUTIONS
Rusiec - Janex-Net
Łódź - HyperLAN
Bełchatów - ELEKTRON Bełchatów
Zelów - kalwinek.net
Szczerców - Infoglob Security System
Osjaków - ProNet - Serwis - Krzysztof Płuciennik
Rusiec - P.P.H.U. SOFTEX Tomasz Pierzynka
Kleszczów - ARREKS S.A.


Aktualności

25.09.2023 |

Jak opóźnić proces starzenia się skóry?

Młodość jest w cenie i co zrozumiałe chcemy ją zachować jak najdłużej. Przy dzisiejszej wiedzy medycznej jest to możliwe. Jednocześnie nie trzeba wcale sięgać po chirurgie plastyczną czy medycynę estetyczną. Dziś podpowiemy Wam, jak opóźnić proces starzenia się skóry. + więcej...
25.09.2023 |

Software house – czym jest i na czym polega jego praca?

Software house to firma specjalizująca się w tworzeniu unikalnych aplikacji mobilnych i webowych na zamówienie.

Tego typu firmy skupiają się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych, które są zindywidualizowane i doskonale dopasowane do specyfiki działalności oraz celów biznesowych klienta.

W poniższym wpisie przedstawimy kilka kluczowych aspektów, które charakteryzują pracę software house oraz wyjaśnimy, kiedy i dlaczego warto korzystać z usług takiego przedsiębiorstwa.

+ więcej...
25.09.2023 |

Internet dla studenta – jak wybrać odpowiedni?

W pewnym sensie można uznać, że Internet jest dla studenta usługą pierwszej potrzeby.

Jednak, aby student mógł uczyć się sprawnie i miał niczym nieograniczony dostęp do wiedzy, internet musi być przede wszystkim niezawodny, szybki i niedrogi.

Jakie rozwiązanie sprawdzi się w tej sytuacji najlepiej?

Czy internet światłowodowy będzie dobrą opcją? A może warto zdecydować się na internet radiowy?

+ więcej...
25.09.2023 |

iPhone 15 w Plusie

iPhone z serii 15 są już dostępne w sprzedaży w Plusie. Wybierając iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max można skorzystać z unikalnego programu Plus Wymiana, który pozwala na zakup iPhone w atrakcyjnych ratach i wymianę na nowszy model już po dwóch latach.

Przykładowo wybierając iPhone 15 Pro 128GB w Plus Wymiana za obowiązkowe 24 raty wraz z opłatą początkową zapłacimy łącznie jedynie 4799 złotych, a pozostałe 12 rat w wysokości 2100 złotych zostanie anulowanych.

Plus, jedyny operator na polskim rynku, oferuje program Plus Wymiana – program ratalny, w ramach którego można kupić iPhone w niskich ratach i co 2 lata wymieniać go na nowszy model.

Aby skorzystać z oferty należy wybrać dowolny abonament oraz jeden z modeli iPhone: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, w umowie ratalnej na 36 miesięcy.

+ więcej...
25.09.2023 |

SMARTFONY, LAPTOPY I SPORO WIĘCEJ… NA RATY W NETII

Netia, korzystając z potencjału Grupy Polsat Plus, wchodzi na rynek sprzedaży ratalnej urządzeń mobilnych.

Obecni klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnych „rat 0%” bezpośrednio od operatora, nawet na 3 lata, z kwotą raty dopisywaną do rachunku za usługi Netii.

Światłowód, telewizja i smartfon lub laptop? Teraz w Netii to możliwe! Smartfony, laptopy, tablety, smartwatche oraz słuchawki bezprzewodowe w wygodnych (12, 24 lub 36-ciu) ratach 0%, dopisywanych do rachunku za usługi, doskonale uzupełniają ofertę szybkiego internetu stacjonarnego, telewizji i telefonii komórkowej Grupy Netia.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 400 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 400 kb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij