Powiększ tekst:
  A
  A
  A
  

DOLSAT Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Spółka DOLSAT jest największym operatorem usług multimedialnych w Bełchatowie. Jej infrastrukturą objęte jest całe miasto i pobliskie gminy. Na rynku usług telekomunikacyjnych działa od 1989 r. Długoletnie doświadczenie, duża dynamika rozwoju i innowacyjność sprawiły, że z usług spółki korzysta blisko 65% mieszkańców Bełchatowa. Usługa Internetu świadczona jest głównie w oparciu o sieć światłowodową o topologii gwiazdy, która dociera do każdego budynku (Fiber To The Bulding). Takie rozwiązanie zapewnia nieograniczone możliwości przesyłowe, a kilka ringów optycznych gwarantuje telekomunikacyjną niezawodność (99,99%). Liczba i struktura światłowodów sprawia, że jest jedyną taką siecią optyczną w Polsce. DOLSAT zbudował na dziś jedyną w Polsce takiej skali sieć FTTB, zachowując jednocześnie niezbędne wskaźniki ekonomiczne. Inwestycja SuperSieci kosztowała ponad 5 mln złotych (w przeliczeniu na abonenta, to kilkakrotnie więcej, niż to czym mogą się pochwalić najwięksi operatorzy). Bełchatów jest miastem specyficznym z największym w Polsce, ponad 60% odsetkiem gospodarstw domowych korzystających z szerokopasmowego Internetu. Jak się okazuje, ponad 80% abonentów Internetu w Bełchatowie, to klienci Dolsatu. Warto więc inwestować w ich zadowolenie.

Misja firmy

 • Informatyzacja miasta i budowa e-społeczeństwa na miarę Europy
 • Aktywny udział w życiu miasta Bełchatowa
 • Skuteczne i kompleksowe zaspokajanie potrzeb i oczekiwań klientów indywidualnych i firm
 • Tworzenie partnerskich relacji z pracownikami
 • Maksymalizacja zysku dla udziałowców

Misją firmy DOLSAT jest stały rozwój i ustawiczne podążanie za potrzebami klientów, dlatego wyprzedzając ich oczekiwania, wprowadza się nowe usługi. W ten sposób, każdego dnia, DOLSAT zdobywa klientów od nowa. Być blisko ich potrzeb, otwierać przed nimi świat nowych możliwości, dzięki któremu będą mogli być blisko osób i spraw dla nich ważnych. Świadczenie usług na najwyższym poziomie technicznym i jakościowym, w jak najkrótszym czasie i po konkurencyjnych cenach z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia, aby spełnić oczekiwania klientów. Misją firmy jest również zapewnienie pracownikom pewności zatrudnienia i wspierania ich w ciągłym podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowym.

Wymienione działania mają na celu wykreować markę nakierowaną na klienta, wykraczającą poza ekonomiczne aspekty działalności rynkowej firmy. Markę głęboko zakorzenioną w lokalnej społeczności z jednoczesnym nastawieniem na dynamiczny rozwój.

Wyznaczniki pracy w spółce DOLSAT:

 • starania, by zawsze dokładnie poznać potrzeby klienta, a następnie zaproponować jak najlepiej dopasowane do nich rozwiązanie
 • bardzo duży nacisk na jakość usług
 • stałe poszerzanie oferty oraz rozwijanie i ulepszanie dotychczasowych rozwiązań
 • stałe poszukiwanie nowych obszarów ekspansji wzmacniając jednocześnie pozycję lidera w dotychczasowym obszarze działalności firmy
 • tworzenie klimatu pracy zespołowej łączącego swobodę działania z dyscypliną wykonania zadań
 • wspieranie kreatywności i innowacyjności pracowników
 • poznawanie najnowszych technologii i trendów na rynku IT
 • umożliwianie członkom zespołu stałego podnoszenia kwalifikacji
 • otwartość na wszelkie uwagi i koncepcje klientów dotyczące pracy.
... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bełchatów - DOLSAT Sp. z o.o.
Piotrków Trybunalski - WEBRING INTERNET SOLUTIONS
Rusiec - Janex-Net
Łódź - HyperLAN
Bełchatów - ELEKTRON Bełchatów
Zelów - kalwinek.net
Szczerców - Infoglob Security System
Osjaków - ProNet - Serwis - Krzysztof Płuciennik
Rusiec - P.P.H.U. SOFTEX Tomasz Pierzynka
Kleszczów - ARREKS S.A.


Aktualności

04.08.2021 |

Sieć 5G rośnie zgodnie z planem

Kolejne pracowite dni za nami – T‑Mobile udostępnił kolejne ponad 150 stacji 5G.

Większość z nowych stacji uzupełniła zasięg w miejscowościach, w których 5G jest już dostępne, ale są też zupełnie nowe miasta na liście.

Najwięcej stacji uruchomionych zostało w Białymstoku, Poznaniu, Kielcach i Rybniku. Nowe stacje 5G działają również w takich miejscowościach jak Zakopane, Pruszków, Dębica, Nysa, Bochnia, Tranów, Nowy Sącz, Kędzierzyn, Przemyśl i Tarnowskie Góry.

Mniejsze inwestycje w sieć 5G objęły m.in., Sanok, Lesko, Starachowice, Kluczbork, Pszczyna, Racibórz, Leżajsk, Nisko, Chełm i Suwałki.

+ więcej...
04.08.2021 |

Polsat Box Go i Polsat Go – serwisy i aplikacje VOD i telewizji online Grupa Polsat Plus rozwija swoje serwisy i aplikacje internetowe, dostępne dla wszystkich klientów i widzów

Polsat Box Go to szeroki wybór treści online i dostępu do nich – ponad 100 kanałów TV, sport, filmy, seriale, rozrywka, informacje, bajki – wszystko w jednym miejscu, dostępne wszędzie, w dowolnym czasie i na wybranym urządzeniu.

Polsat Box Go zastąpi Iplę i Cyfrowy Polsat Go (CP Go) i będzie oferował odpłatnie w modelu abonamentowym i bez reklam treści Grupy oraz producentów i nadawców zewnętrznych.

Obecni klienci CP Go i Ipli będą mogli nadal korzystać z nowego serwisu i aplikacji Polsat Box Go (ten sam login i hasło) na różnych urządzeniach. Polsat Go to nowy serwis w internecie, który zaoferuje bezpłatnie najlepsze treści Telewizji Polsat w modelu reklamowym.

Obydwa serwisy będą proste w obsłudze, zyskają nowe funkcje oraz nowoczesną i przejrzystą szatę graficzną.

+ więcej...
03.08.2021 |

Od wybuchu pandemii badacze z firmy Kaspersky zidentyfikowali ponad 5 000 stron phishingowych związanych z COVID-19

Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób oszuści wykorzystują obecne wyzwanie epidemiologiczne, eksperci z firmy Kaspersky przeanalizowali wiadomości spamowe związane z pandemią oraz strony phishingowe przygotowane przez cyberprzestępców w celu kradzieży danych uwierzytelniających użytkowników.

Od marca 2020 r. do lipca 2021 r. technologie firmy Kaspersky udaremniły ponad milion prób odwiedzenia takich stron przez użytkowników.

Do najczęstszych oszustw stosowanych przez cyberprzestępców należą fałszywe oferty płatności oraz testy na COVID-19 oferowane po niższej cenie.

Ostatnio popularne stały się phishingowe reklamy sfałszowanych kodów QR mających udawać certyfikaty szczepień. Aktywność oszustów związana z pandemią osiągnęła punkt szczytowy w marcu 2021 r. 

+ więcej...
03.08.2021 |

HYBRYDOWY INTERNET 2W1 OD NETII

Netia wprowadziła do oferty nowatorskie rozwiązanie, w ramach którego stacjonarny dostęp do internetu w tradycyjnej technologii (xDSL) można przyspieszyć dostępem bezprzewodowym LTE.

Za dodatkowe 25 zł miesięcznie klienci otrzymują usługę wykorzystującą jednocześnie dwie technologie dostępowe.

Oferta „Hybrydowy internet 2w1” łączy w jedno dwie usługi – zwykły stacjonarny dostęp do internetu na miedzianych łączach Netii oraz Internet Mobilny LTE z zestawem ODU-IDU 300 (router wewnętrzny wraz z anteną zewnętrzną, który znacząco poprawia parametry usług, umożliwiając transfer z prędkością nawet do 300 Mb/s).

Urządzenie IDU (czyli router Wi-Fi) sprytnie dzieli ruch, żonglując poszczególnymi sesjami internetowymi.

+ więcej...
03.08.2021 |

Poczta Polska inwestuje ponad milion złotych w drukarki i przygotowuje się do świadczenia usługi e-Doręczeń

Poczta Polska, jako Operator Wyznaczony, w ramach przygotowań do e-Doręczania, podpisała umowę z firmą Canon na zakup dwóch wysokowydajnych, kolorowych, przemysłowych drukarek dla pocztowych Ośrodków Wydruku i Konfekcjonowania w Łodzi i Pile.

Kontrakt obejmujący również dwuletnią obsługę serwisową sprzętu, został podpisany w lipcu br. i opiewa na kwotę 1,1 mln zł netto.

Dzięki nowym urządzeniom Spółka będzie mogła efektywniej świadczyć tzw. Publiczną Usługę Hybrydową. Przypomnijmy, że 22 czerwca 2021 r.

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o doręczeniach elektronicznych, zgodnie z którą Poczta Polska od 5 października br. uruchomi nowe usługi publiczne.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 99 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 150 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 2 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij