Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

AMELEK.NET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Stały, bezprzewodowy dostęp do Internetu w części miejscowości Banino, Czaple, Miszewo, Pępowo, Rębiechowo. Dobra jakość, przystępne ceny, bez limitów transferu, bez długoterminowych zobowiązań, stałe publiczne IP, 5GHz 802.11n/AirMax 2x2 MIMO.

Jesteśmy z Wami już ponad 12 lat...
Na rynku jesteśmy od 2004 roku. Zaczynaliśmy od małej sieci sąsiedzkiej. Dziś jesteśmy lokalnym dostawcą Internetu z chęcią rozwoju i zapewnienia Państwu najwyższej stabilności usług.
Żaden z naszych projektów nie jest finansowany ze środków Unii Europejskiej.
Należymy do Ogólnopolskiej Grupy Internetowej iNET group, oraz posiadamy status LIR (Local Internet Registry) na podstawie umowy z RIPE NCC.

Internet nie musi być drogi i niepewny. Świadczymy usługi nielimitowanego dostępu do internetu w Baninie, Miszewie i okolicy, drogą radiową i światłowodową. Proponujemy przejrzyste i proste zasady - jedną z nich jest brak podziału na prędkość, każdy Klient otrzymuje maksymalną prędkość dostępną w danym momencie. Jednak by móc się dla Państwa rozwijać - zwiększać prędkość, stabilność jak i zasięg naszej sieci - wprowadziliśmy ofertę progową, opartą na łącznej miesięcznej ilości pobieranych i wysyłanych gigabajtów danych (nie liczonych w godzinach nocnych - od północy do 8 rano). Przy regularnym przekraczaniu wybranego przez Państwa progu Internet nie zwolni, lecz zaproponujemy przejście na wyższy pakiet.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Żukowo - PPHU-Glob Mariusz Kowalski
Gdańsk - Inter-Komp Jacek Graczyk
Banino - AMELEK.NET
Kiełpino - LUKNET
Kartuzy - IKOSYSTEM
Gdynia - Wave
Reda - Interkar
Stężyca - LYNXNETS.C. Paweł Krzaczkowski, Krzysztof Małek
Chwaszczyno - Netpol
Miszewo - Air-Net Sp. z o.o.


Aktualności

13.06.2024 |

Światłowód jako standard w nowym budownictwie: Polska na drodze do cyfrowej rewolucji

W obliczu rosnących wymagań współczesnej gospodarki oraz dynamicznego rozwoju technologicznego, Polska wprowadza nowe prawo, które ma na celu wyposażenie wszystkich nowo budowanych i modernizowanych budynków w infrastrukturę światłowodową. Ta nowa regulacja jest częścią szeroko zakrojonej strategii cyfryzacji kraju, mającej na celu zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu, co jest kluczowe dla rozwoju społeczno-gospodarczego. + więcej...
13.06.2024 |

Rewolucja w dostępie do internetu: Światłowód o prędkości 8 Gb/s

Orange wprowadził nową oferta światłowodowa, umożliwiającą prędkość pobierania danych do 8 Gb/s, rewolucjonizując tym samym dostęp do internetu w Polsce.

To przełomowe rozwiązanie skierowane jest do najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących niezawodnego i ultraszybkiego połączenia do pracy, nauki oraz rozrywki.

+ więcej...
13.06.2024 |

Światłowód w gminie Chojnice napotyka trudności

Projekt rozwoju infrastruktury światłowodowej w gminie Chojnice, mający na celu dostarczenie szybkiego internetu mieszkańcom, napotkał na poważne przeszkody.

Pomimo ambitnych planów, realizacja projektu nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami, co budzi frustrację wśród mieszkańców i lokalnych władz.

+ więcej...
13.06.2024 |

Nowatorski światłowód bezprzewodowy we Wrocławiu: Przełomowa technologia na wyciągnięcie ręki

Światłowód bezprzewodowy, znany jako AirFiber, wprowadza nową jakość dostępu do internetu we Wrocławiu. 

Ta rewolucyjna technologia eliminuje potrzebę kosztownej i czasochłonnej instalacji tradycyjnych kabli światłowodowych, oferując szybki, stabilny i ekonomiczny internet za pomocą bezprzewodowych sygnałów radiowych.

+ więcej...
11.06.2024 |

Poznaj sieciowy HSM i zyskaj bezpieczną przewagę

Chcesz odseparować HSM od reszty infrastruktury sprzętowej?

A może szukasz jednego skutecznego rozwiązania dla wielu aplikacji?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się LAN HSM.

Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najwyższy poziom bezpieczeństwa operacji kryptograficznych musi iść w parze z wydajnością.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 150 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 2 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 200 kb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij