Wiadomości

Loading


26.01.2023 | Wielogigabitowe inteligentne przełączniki Zyxel dla małych i średnich firm już w sprzedaży

Zyxel Networks, lider w dziedzinie bezpiecznych, opartych na chmurze rozwiązań sieciowych, wprowadził do sprzedaży nowe wielogigabitowe inteligentne przełączniki zarządzane Lite-L3 serii XMG1930. Seria XMG1930 oferuje małym i średnim firmom, integratorom systemów, dostawcom usług zarządzanych oraz niewielkim usługodawcom internetowym idealne rozwiązanie, które spełnia rosnące zapotrzebowanie na przepustowość po modernizacji sieci do standardów Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E i Wi-Fi 7.

Przygotuj sieć na przyszłość

Seria XMG1930 po raz pierwszy oferuje małym i średnim firmom wielogigabitowe przełączanie wysokiej gęstości z sześcioma łączami uplink 10G odpowiednimi zarówno dla infrastruktury światłowodowej, jak i miedzianej. Zapewnia to zapas wydajności i możliwość rozbudowy sieci, pozwala usługodawcom internetowym przygotować ich sieci na przyszłość i przyspieszyć łącza użytkowników końcowych z tradycyjnej prędkości 1G na 2.5G bez wymiany kabli.

Oba modele w serii XMG1930 są wyposażone w 24 wielogigabitowe porty 2.5G do podłączania bezprzewodowych punktów dostępowych, serwerów i stacji roboczych, To zapewnia użytkownikom większą przepustowość połączeń.

Ponieważ model XMG1930-30HP obsługuje standardy PoE+ oraz PoE++ i ma 700-watowy budżet mocy, może zasilać szerszą gamę urządzeń PoE o wyższym poborze energii, takich jak kamery monitoringu, systemy kontroli dostępu, systemy kasowe, punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E, a nawet przyszłe urządzenia końcowe Wi-Fi 7.

Łatwe i elastyczne zarządzanie siecią

Dzięki obsłudze zarządzania hybrydowego NebulaFlex, użytkownik serii Zyxel XMG1930 może zarządzać przełącznikami za pomocą tradycyjnego interfejsu lokalnego albo za pośrednictwem bezpłatnej platformy chmurowej Nebula. Oznacza to, że może w dowolnym momencie wybrać metodę zarządzania, która najlepiej pasuje do jego środowiska sieciowego.

Zyxel Nebula to platforma usług zarządzanych, która umożliwia zdalne monitorowanie i zarządzanie sieciami z dowolnego miejsca. Obecnie jest to najbardziej kompleksowe rozwiązanie chmurowe dla małych i średnich firm, obsługujące ponad osiemdziesiąt różnych typów urządzeń, w tym punkty dostępowe Wi-Fi 6E, przełączniki wielogigabitowe, zapory oraz routery mobilne 5G. Użytkownicy mogą zarządzać wszystkimi aspektami łączności i bezpieczeństwa z poziomu jednej konsoli.

Przełączniki serii XMG1930 zaprojektowano z myślą o użytkownikach o rosnących wymaganiach w zakresie przepustowości — powiedział Kell Lin, starszy wiceprezes jednostki biznesowej Zyxel Networking. — W miarę przechodzenia na nowsze, bardziej wydajne technologie łączność wielogigabitowa musi dotrzymywać kroku zmianom, aby zagwarantować, że urządzenia będą nadal działały zgodnie z oczekiwaniami. Nowe przełączniki uwalniają pełen potencjał sieci, eliminując wąskie gardła i przyspieszając dostęp do usług.

źródło: Zyxel

Kliknij aby powiększyć26.01.2023 | NETIA BDI + NETIA CLOUD FIREWALL = 50 PROC. RABAT NA CAŁY OKRES UMOWY

Netia wprowadziła promocję, skierowaną do firm z segmentu małych i średnich firm, w której symetryczny Biznesowy Dostęp do Internetu (Netia BDI) wraz z usługą cyberbezpieczeństwa - Netia Cloud Firewall - oferowany jest z 50 proc. rabatem przez na cały okres obowiązywania umowy.

Netia BDI to szybki, symetryczny dostęp do Internetu najwyższej jakości (m.in. gwarancja przepływności, niezawodność i wysokie SLA).

Światłowodowe BDI zapewnia elastyczne, niemal nieograniczone zwiększanie pasma (nawet do 100 Gbps) wraz z rozwojem potrzeb danej firmy.

Z kolei usługa Netia Cloud Firewall, to nowość w ofercie operatora, która zapewnia ochronę sieci LAN klientów m.in. przed złośliwym oprogramowaniem, czy próbami włamania. 

+ więcej...
26.01.2023 | Ellie Goulding i The Kid LAROI dołączają do line-upu Orange Warsaw Festival

Na Orange Warsaw Festival 2023 zagarają wyjątkowa artystka i jeden z najbardziej obiecujących młodych globalnych talentów. Ellie Goulding – ikona brytyjskiego popu ostatniej dekady i The Kid LAROI – absolutne muzyczne objawienie ostatnich lat, wystąpią w czerwcu w Warszawie.

Ellie Goulding to bezsprzecznie jedna z najpopularniejszych i wszechstronnych brytyjskich wokalistek ostatniej dekady.

Jak mało kto jest w stanie stworzyć własny styl w oparciu o szeroki wachlarz gatunków – elektroniki, popu czy nawet folku.

Artystka zadebiutowała w 2010 roku albumem „Lights” i od tamtej pory zawojowała międzynarodowe listy przebojów dzięki takim kawałkom jak „Starry Eyed”, „Lights”, „Burn”, „I Need Your Love”, „Love Me Like You Do”. 

+ więcej...
24.01.2023 | Cały sezon nowego serialu „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej tylko w Polsat Box Go

W Polsat Box Go można już oglądać cały sezon nowego serialu „Lulu” z Anną Dereszowską w roli głównej.

Format w lekki i zabawny sposób pokazuje losy kobiety, której poukładane i z pozoru szczęśliwe życie w jednej chwili ulega diametralnej zmianie.

Za reżyserię i scenariusz produkcji odpowiada Kinga Dębska. Serial jest dostępny wyłącznie w Polsat Box Go, w ramach pakietu Polsat Box Go Premium.

Można go oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go na wielu urządzeniach. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 65 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 768 kb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 65 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij