Wiadomości

Loading


24.01.2023 | Cały sezon nowego serialu „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej tylko w Polsat Box Go

W Polsat Box Go można już oglądać cały sezon nowego serialu „Lulu” z Anną Dereszowską w roli głównej. Format w lekki i zabawny sposób pokazuje losy kobiety, której poukładane i z pozoru szczęśliwe życie w jednej chwili ulega diametralnej zmianie. Za reżyserię i scenariusz produkcji odpowiada Kinga Dębska.

Serial jest dostępny wyłącznie w Polsat Box Go, w ramach pakietu Polsat Box Go Premium. Można go oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go na wielu urządzeniach.

Po zdradzie ukochanego męża tytułowa „Lulu” próbuje ułożyć sobie życie od nowa. Wspierają ją w tym najbliżsi: córka, siostra i ojciec, których dobre zamiary nie zawsze wychodzą bohaterce na dobre.

To serial o dojrzałej kobiecie, której życie wywraca się do góry nogami i musi sama zawalczyć o siebie, o swoje życie, o swoje szczęście i również swoje pieniądze. Format jest mi bliski, ponieważ w polskiej kinematografii jest niewiele takich propozycji dla kobiet, które ich nie infantylizują, pokazując kobiety jako pełnowymiarowe postaci, a nie jedynie żony, kochanki czy matki głównych bohaterów – mówi w wywiadzie udzielonym Bartoszowi Wróblewskiemu Kinga Dębska, nagradzana autorka m.in. takich filmów jak: „Moje córki krowy”, „Zabawa, zabawa” czy „Zupa nic”.

„Lulu” to historia, która w lekki sposób porusza trudne sprawy, dodając otuchy w codziennych zmaganiach. Opowiada o pięknej, dojrzałej kobiecie Lucynie Makowskiej (Anna Dereszowska), pieszczotliwie nazywanej przez bliskich Lulu, która rozkwita u boku przedsiębiorczego i przebojowego męża (Przemysław Sadowski). Razem wychowują nastoletnią córkę. Lulu na co dzień dba o domowe ognisko, a w wolnych chwilach zajmuje się swoją pasją – cukiernictwem. Jej wspaniałe życie w jednej chwili legnie w gruzach, gdy w 10. rocznicę ślubu odkrywa, że mąż (Przemysław Sadowski) ją zdradza. Po rozstaniu postanawia, że poradzi sobie sama i zakłada cukierniczy biznes. Na jej drodze los stawia jednak dawną miłość – Andrzeja (Michał Czernecki). Zawsze może również liczyć na wsparcie siostry Olgi (Grażyna Sobocińska) – zalotnej i zadziornej pracownicy studia muzycznego, zbuntowanej córki Julii oraz Dziadka (Marek Siudym), których pomysły nie zawsze przynoszą pozytywne skutki.

W produkcji obok Anny Dereszowskiej („Komisarz Mama”, „Porady na zdrady”, „W rytmie serca”), Michała Czerneckiego („Mental”, „Rodzina na Maxa”, „Wojenne dziewczyny”) i Przemysława Sadowskiego („Na krawędzi”, „Pierwsza miłość”, „Echo serca”, „Niania w wielkim mieście”) wystąpili także: Andrzej Kłak, Marta Chodorowska, Violetta Arlak i Jacek Łuczak. Producentem „Lulu” jest Polot Media. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Sezon składa się z 20 odcinków.

Jak obejrzeć „Lulu” w Polsat Box Go?

Cały sezon serialu „Lulu” można znaleźć w pakiecie Polsat Box Go Premium i oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Sprawdź Polsat Box - Hity filmowe, seriale oraz produkcje oryginalne

źródło: Polsat Box

Kliknij aby powiększyć24.01.2023 | Orange bierze na siebie 3 raty za smartfon i zachęca do odpowiedzialnego rozstawania się ze starymi urządzeniami

Orange wprowadza nową opcję internetu światłowodowego – Światłowód Pro 2.0.

Łączna prędkość internetu osiągana na wielu urządzeniach wynosi teraz do 2 Gb/s.

Prędkość maksymalna na jednym urządzeniu do 1 Gb/s.

Za pierwsze 2 miesiące korzystania z nowej prędkości Światłowodu klient nie zapłaci abonamentu za tę usługę. Internet w domu i w firmie musi być coraz lepszy i szybszy, ma odpowiadać na podstawowe potrzeby: przesyłanie coraz większych plików, wirtualne rozgrywki w czasie rzeczywistym, oglądanie online seriali i filmów, czy zdalną pracę.

+ więcej...
23.01.2023 | Nowy serial w Polsat Box Go – Domek na szczęście z perspektywy pierwszoplanowych bohaterów

Tylko w Polsat Box Go można już oglądać kolejne dwa odcinki nowej, przewrotnej komedii – „Domek na szczęście”, która premierę miała 13 stycznia br.

Ta lekka, zabawna historia, w której marzenia zderzają się z rzeczywistością, pokazuje piękno codziennego życia na wsi.

Za reżyserię i adaptację scenariusza nowej produkcji odpowiada Piotr Wereśniak, a w obsadzie znaleźli się znani i lubiani aktorzy, m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Zawierucha, Magdalena Stużyńska-Brauer, Robert Wabich, Olga Bończyk, Magdalena Smalara.

W piątki do serwisu trafiają po dwa nowe odcinki. Można je znaleźć w pakiecie Polsat Box Go Premium i oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

+ więcej...
23.01.2023 | Ericsson przedstawia wyniki finansowe za czwarty kwartał i cały rok 2022

Wpływ na wyniki finansowe czwartego kwartały miały prawa własności intelektualnej, w wyniku której łączne przychody wyniosły 6,0 (2,4) mld SEK oraz opłaty w wysokości -4,0 mld SEK, w tym prowizja Departamentu Sprawiedliwości, zbycie IoT oraz umowy dotyczące oprogramowania i usług w chmurze.

Sprzedaż organiczna Grupy wzrosła o 1% r/r. Przychody z praw własności intelektualnej przyczyniły się do wzrostu o 5 punktów procentowych. Zaraportowana sprzedaż wyniosła 86,0 (71,3) mld SEK, wkład Vonage wyniósł 4,1 mld SEK.

Dochód brutto wzrósł do 35,6 (30,8) mld SEK, podczas gdy marża brutto spadła do 41,4% (43,2%, na co wpływ miała zmiana struktury biznesowej w dziale Networks i opłaty za rozwiązania kontraktów oraz korekty oferty produktów oprogramowania i usług w chmurze.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 50 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 12 Mb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 640 kb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij