Wiadomości

Loading


20.11.2020 | 1000 minut na Dzień Życzliwości i Pozdrowień od T-Mobile

W najbliższą sobotę obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, a ponieważ w ostatnim czasie nie zaleca się spotkań przy kawie i ciastku, mamy dla naszych klientów MIX i T-Mobile na kartę specjalny prezent – aż 1000 minut, dzięki którym będą mogli spędzić długie godziny na miłych i pełnych życzliwości, rozmowach podczas zbliżającego się weekendu.

Każdy dzień jest dobry, by pozostać w kontakcie i dostarczać sobie i bliskim radości. Jednak Dzień Życzliwości i Pozdrowień to dodatkowy bodziec do wzajemnej serdeczności. Dla nas stał się on pretekstem do rozdania klientom dodatkowego prezentu w postaci 1000 minut. Do wykorzystania wedle uznania, np. by zadzwonić do cioci, której dawno się nie widziało, lub kolegi, którego jeszcze parę miesięcy temu spotykało się na co dzień w biurze.

A w ciągu 1000 minut z pewnością nikomu nie zabraknie czasu na nadrobienie tematów :)

Jak to działa?
Bezpłatny pakiet, który przygotowaliśmy, można odebrać między 20 a 22 listopada i będzie on działać przez 3 dni od momentu aktywacji. Można go odebrać jeden raz.

Jak złapać bonus?
Wystarczy wysłać SMS o treści: „MINUTY” na numer:

  • 80401 – w przypadku klientów T‑Mobile na kartę,
  • 80404 – dla abonentów oferty MIX.

Sprawdź T-Mobile - OFERTA RODZINNA. W rodzinie im więcej tym taniej

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć20.11.2020 | Zaawansowane cyberzagrożenia w 2021 r.: nowe podejścia do szkodliwych narzędzi oraz zmiany w strategii ataków

Badacze z firmy Kaspersky zaprezentowali swoją wizję dotyczącą zaawansowanych cyberzagrożeń (APT) w 2021 r., wskazując, jak zmieni się w najbliższych miesiącach krajobraz ataków ukierunkowanych.

Chaos, jaki zapanował w 2020 r., przyniesie wiele zmian strukturalnych i strategicznych, nie tylko w sferze codziennego życia, ale również w zakresie ataków ukierunkowanych.

Oprócz nowych wektorów ataków, takich jak działania wymierzone w urządzenia sieciowe oraz szukanie luk w zabezpieczeniach technologii 5G, pojawią się ataki wieloetapowe oraz pozytywne działania wymierzone w aktywność umożliwiającą cyberataki, np. sprzedaż exploitów dnia zerowego.

+ więcej...
20.11.2020 | Ericsson ConsumerLab: wartość rynku konsumenckiego 5G wyniesie 31 bilionów dolarów do roku 2030

Według nowego raportu Ericsson ConsumerLab „Wykorzystanie potencjału klienta 5G”, do roku 2030 globalny rynek konsumencki 5G może być wart 31 bilionów dolarów.

Raport szacuje, że dostawcy usług komunikacyjnych (CSP) mogą uzyskać 3,7 bln USD z tej sumy - liczba ta może jeszcze wzrosnąć, gdy pojawią się nowe możliwości związane z usługami cyfrowymi.

Raport szacuje również, że do roku 2030 dostawcy usług komunikacyjnych, poprzez proaktywne łączenie i marketing zastosowań 5G, mogą wygenerować nawet 131 miliardów dolarów samych przychodów z usług cyfrowych.

+ więcej...
20.11.2020 | UseCrypt Messenger w ofercie Plusa

Pierwsza aplikacja, która sprawdza czy Twój telefon nie został zhakowany. Bezpieczeństwo komunikacji ma teraz wielkiego sojusznika.

UseCrypt Messenger to najbardziej bezpieczny komunikator na telefony z systemami Android i iOS.

Posiada własny system, który umożliwia szyfrowanie połączeń i wiadomości w standardzie HD.

Sprawdza też czy telefon nie jest zhakowany. Od listopada usługa jest dostępna w specjalnej ofercie Plusa.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 512 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 11 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij