Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

ZETO-Rzeszów Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostawca szybkiego internetu w Rzeszowie. Posiadamy szybką sieć światłowodową, która zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. powstał w lipcu 1966 roku. Jego dzieje trwale przeplatają się z historią informatyzacji i komputeryzacji regionu południowo-wschodniej Polski. Stanowimy jej nieodłączną część i jesteśmy z tego dumni. Wiedza i doświadczenia, zdobywane od przeszło 40 lat, dają nam miejsce wśród największych i najlepszych firm komputerowych w regionie Podkarpacia. Nasze działania skierowane są na kompleksową obsługę teleinformatyczną klienta z zagwarantowaniem najwyższego poziomu usług.

Na komputerach Mainframe IBM Z/800 @Server oraz IBM S390 świadczymy usługi obliczeniowe, prowadzimy hurtownię danych, personalizujemy wydruki dla dużych firm ubezpieczeniowych, banków, przedsiębiorstw i jednostek administracyjnych. Jest to również platforma, na bazie której organizujemy usługi dostępu do Internetu oraz środowisko aplikacji linuxowych.

W zakresie sieci komputerowych oferujemy naszym klientom pełny pakiet usług handlowo-serwisowych począwszy od konsultacji i projektów przez instalację okablowania strukturalnego, dobór, dostawę i instalację sprzętu komputerowego i oprogramowania, central telefonicznych, kopiarek i innego sprzętu biurowego, sprawne wdrażanie programów, aż po wieloletni serwis i czuwanie nad prawidłową eksploatacją systemów. Nasi klienci mają bardzo zróżnicowane potrzeby - pomagamy wszystkim - małym i dużym firmom, klientom indywidualnym i urzędom administracji samorządowej.

Urzędom oferujemy kompleksowe, zintegrowane rozwiązania (Biuletyn Informacji Publicznej, System obiegu dokumentów, System składania dokumentów, strona internetowa). W urzędach miast i gmin wdrażamy zintegrowany system GMINA oraz system obiegu dokumentów El-Dok.

Od wielu lat ściśle współpracujemy z firmą COMARCH S.A. produkującą oprogramowanie do zarządzania firmą. Sprzedajemy i wdrażamy systemy: CDN Klasyka, CDN OPT!MA oraz CDN XL. Jako pierwsza firma w Polsce uzyskaliśmy status Koordynatora Regionalnego w sieci sprzedaży CDN S.A.

3 lipca 2003 roku zostało otwarte w ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. Regionalne Przedstawicielstwo Polskiego Centrum Certyfikacji Elektronicznej "SIGILLUM".

Aktualnie poszerzyliśmy gamę świadczonych usług o rozwiązania związane z internetem, a więc: Aplikacje (Portale Korporacyjne, systemy do zarządzania ISO, dedykowane systemy statystyk, systemy obsługi wydruków masowych, Biuletyn Informacji Publicznej, system obsługi projektów i umów oraz wiele innych. Aktualnie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa system internetowy, szyty na miarę i zintegrowany z dowolnym Państwa systemem), Hosting(posiadamy serwery przemysłowe oraz macierze dyskowe. Całością zarządza centralna aplikacja, która umożliwia przydzielanie zasobów sprzedawcom, którzy logując się na swoje konto mogą te usługi przydzielać dalej), Monitoring IP (usługa polega na archiwizowaniu obrazu przekazywanego przez kamery IP. Użytkownik może oglądać obraz w czasie rzeczywistym, jak i przekaz archiwalny, nagrany na naszym serwerze).

Mając na uwadze jak najlepsze wywiązywanie się z przyjętych na siebie zobowiązań wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2000. Nasze dokonania zostały zauważone i docenione przez ekspertów ekonomicznych. ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. otrzymał w 2004 r. miano PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2007, oraz został zaliczony do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - GAZELE BIZNESU 2007.

Mam nadzieję, że tych kilka przytoczonych przeze mnie faktów przekona Państwa do współpracy z ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. Z naszej strony gwarantuję, że zrobimy wszystko, żeby zaspokoić Państwa potrzeby. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Rzeszów - NEXET sp. z o.o.
Rzeszów - RES.PL
Rzeszów - LANserwis
Rzeszów - Soft-Net
Rzeszów - SKYware s.c.
Rzeszów - DATA-COM Piotr Data
Tyczyn - OST Tyczyn
Rzeszów - IT res
Kraków - Internet4u
Rzeszów - rzeszowski.net


Aktualności

22.05.2024 |

Nowe Zasady Blokowania Podejrzanych SMS-ów przez Operatorów Telekomunikacyjnych

Rosnące zagrożenie cyberprzestępczością skłoniło polskich operatorów telekomunikacyjnych do podjęcia zdecydowanych działań mających na celu ochronę użytkowników przed oszustwami.

Operatorzy wprowadzają nowe środki zabezpieczające, które mają na celu blokowanie podejrzanych wiadomości SMS, które mogą zawierać linki prowadzące do złośliwych stron internetowych lub próbować wyłudzić dane osobowe.

+ więcej...
22.05.2024 |

Nielimitowany Internet Mobilny: Przegląd Ofert Operatorów

Czy naprawdę istnieje internet mobilny bez limitu danych? To pytanie nurtuje wielu użytkowników poszukujących niezawodnego dostępu do sieci.

Wielu operatorów oferuje tak zwany "internet bez limitu", ale w rzeczywistości często stosowane są ograniczenia prędkości po przekroczeniu określonego limitu danych.

Sprawdźmy, jak to wygląda u pięciu największych operatorów w Polsce.

+ więcej...
22.05.2024 |

Hawe Telekom wdrożyło sieć VPN w 20 lokalizacjach Banku Nowego.

Firma Hawe Telekom rozpoczęła współpracę z Bankiem Nowym S.A, świadczącym usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Umowa z bankiem została zawarta na świadczenie usługi VPN dla 20 lokalizacji banku.

Operator chce intensywnie rozwijać się na rynku finansowym i negocjuje kolejne kontrakty.

+ więcej...
20.05.2024 |

Koniec 3G: Polska przełącza się na nowoczesne technologie

Era 3G, która była rewolucją w mobilnej komunikacji, powoli dobiega końca.

Polska podobnie jak wiele innych krajów planuje wyłączenie sieci 3G na rzecz bardziej zaawansowanych technologii, takich jak 4G LTE i 5G.

+ więcej...
20.05.2024 |

Podkarpacie: Wzrost Dostępu do Internetu w Gospodarstwach Domowych

Na Podkarpaciu aż 92,8% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu, co wskazuje na znaczący postęp w cyfryzacji regionu.

Wzrost ten jest wynikiem inwestycji w infrastrukturę telekomunikacyjną oraz zwiększonego zainteresowania nowoczesnymi technologiami.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 21 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 20 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 300 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij